Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/10305-telkin-etkisini-arttiran-calismam.html)

ebru_li 02-03-2009 05:20 PM

Tr-ance ben indirdim telkin öncesi dinliyorum birkez zihnim daha açık görünüyor çok teşekkür ederiz.956k

karakıss 05-03-2009 12:05 AM

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 62751)
Yok Efendim Ne Demek Kaale ALmamak .. Kusura Bakmayın Atlamışım.. agl34 Binaural Dalgaların Öğrenme Açısından Büyük Faydalarının OLduğu İspatlanmış Birşey.. Eğer Beta Dalgası DinLerseniz Konsantrasyonunuz Ve Matematiksel İşlem Hızınız Artar,Alfa DinLerseniz Çok Daha Rahat Öğrenirsiniz Yeni BiLgiLeri , Teta DinLerseniz Yaratıcı İmgelemenin Gücünün Artmasından DoLayı Hafızanız GenişLer, Son OLarak DeLta İse Derin Öğrenmeyi GeLiştirir.. Çünkü DeLta Transa Girişin Dalgasıdır Ve Sorgusuz Sualsiz Herşeyi BiLinçaltına Kaydettiğinden BiLgiLer Çok KaLıcı OLur.. Daha Merak EttikLeriniz Varsa CevapLayabilirim..

SevgiLer...

paylaşımın için öncelikle çok teşekkür ediyorum 956k bu bahsettiğin faydaları bilip bunları uygulayabileceğimiz bir linkin olmaması çok üzücü ama :((( eğer diğer dalgalar içinde bir bağlantı iletirsen çok memnun olucaz şimdiden teşekkürler :)

tabacana26 05-03-2009 12:51 AM

likte sorun var 78 de yükleme iptal oldu
başka bi linkten yüklermiyiz

justice82 05-11-2010 05:15 PM

Cevap: TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

merhaba, yeni üyelerdenim , geç keşfettim sanırım ,acaba linkin yenilenmesi mümkün olabilir mi?
teşekkür ederim, ssevgiyle kalın..

Alice in Wonderland 10-12-2010 09:31 PM

indiremedim link çalışıyor. linki yenilemeniz mümkün mü ? yada elinde olan varsa yollarsa sevinirim :)

hasan_4154 12-12-2010 08:24 PM

sevgili arkadaşım,
ziddu programıyla paylaşmış olduğun dosyaları bir türlü indiremiyorum. Yardım edermisin sevgi ve saygılarımla,

yesıl 14-12-2010 11:23 AM

mrb bende ziddu programlı dosyaları indiremiyorum alternatif link verirmisin

yagı22 17-12-2010 05:22 PM

Alıntı:

ebru_li Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 310878)
Tr-ance ben indirdim telkin öncesi dinliyorum birkez zihnim daha açık görünüyor çok teşekkür ederiz.956k

rica etsem sizden veya bu çalışma elinde olanlardan, bu dosyayı indirebileceğimiz bir adrese upload edebilirmisiniz.çünkü linkler ölü ve birkaç kişi daha indirmek istemiş ama indirememiş,

hasan_4154 18-12-2010 09:00 PM

Sevgili TR-Ance,
Yapmış olduğun çalışma her halde mükemmeldir ama ben ve benim gibi birkaç kişi daha paylaşmış olduğun çalışmalara bir türlü ulaşamıyoruz. Lütfen bize yardımcı olurmusun. Diğer bir konu da Bende natura programı var yeni şeyler öğrenmek istediğimizde nasıl bir müzik sececeğiz yardımcı olurmusun. Saygı ve Sevgilerimle,

vittoria è nostra 25-12-2010 06:24 PM

linklere ulaşamıyoruz upload edersenız yenıden çok makbule geçicek. sevgiyle kalın.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:23 PM.