Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/10305-telkin-etkisini-arttiran-calismam.html)

ametist 28-06-2008 05:03 PM

Ynt: TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

dün indirdim ve gece yatmadan 3 kez dinledim ,sonra telkine devam ettim.sabah biraz zor uyandım.her gün bu sırayı takip edicem.telkinlerle uygulanınca çifte kavrulmuş gibi bi etki yaratsa gerek (senin günlüğünden okuduğum kadarıyla)umarım iyi sonuçlar alırım,bakalım zaman ne göstericek.bi sorum olucak;bu çalışmanı belli kaynakları referans alarak uyguladığını düşünüyorum.bu mp3'ü neyi baz alarak yaptın?bu konu hakkında pek bilgim yok ama kendi yeteneklerin ya da isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlanmış bi çalışma mı,yoksa telkinler gibi genele hitap ediyo mu?aydınlatırsan sevinirim .bu konularda fazla hassasım.en azından gönül rahatığıyla dinlerim.tekrar teşekkürler sapkal89 ,çalışmalarının-paylaşımlarının devamını bekliyorz hpm2.
bu arada konunun uzmanı olarak atakan beyin de fikrini öğrenmek gerekir diye düşünüyorum blissy

sevgilerle ,sağlıcakla smiliyface

TR-ance 28-06-2008 05:31 PM

Alıntı:

kısmen Nickli Üyeden Alıntı
dün indirdim ve gece yatmadan 3 kez dinledim ,sonra telkine devam ettim.sabah biraz zor uyandım.her gün bu sırayı takip edicem.telkinlerle uygulanınca çifte kavrulmuş gibi bi etki yaratsa gerek (senin günlüğünden okuduğum kadarıyla)umarım iyi sonuçlar alırım,bakalım zaman ne göstericek.bi sorum olucak;bu çalışmanı belli kaynakları referans alarak uyguladığını düşünüyorum.bu mp3'ü neyi baz alarak yaptın?bu konu hakkında pek bilgim yok ama kendi yeteneklerin ya da isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlanmış bi çalışma mı,yoksa telkinler gibi genele hitap ediyo mu?aydınlatırsan sevinirim .bu konularda fazla hassasım.en azından gönül rahatığıyla dinlerim.tekrar teşekkürler sapkal89 ,çalışmalarının-paylaşımlarının devamını bekliyorz hpm2.
bu arada konunun uzmanı olarak atakan beyin de fikrini öğrenmek gerekir diye düşünüyorum blissy

sevgilerle ,sağlıcakla smiliyface

SeLam..

Öncelikle Bir Kere DinLerseniz Uygundur Üç Kere Çokta GerekLi DeğiL Bence.. (Yatmadan Önce.. ) ÇaLışmalarımı BeLirLi Akademik VeriLerden Yardım Alarak Kendimde Deneyerek Yapıyorum.. Bu ÇaLışmayı Yapmamın Sebebi Telkinin OLumsuz Etkilerini Yaşamadan Etki Süresini Azaltmaktı Ve Kendimde BaşarıLı OLdum.. Daha Merak Ettiğiniz Var İse Cevaplamaya Hazırım.. Üyelerimizin GönüL RahatLığı ÖnemLi Benim İçin.. art56art56

SevgiLer..

ametist 28-06-2008 06:05 PM

1 gün oldu dinleyeli daha,eğer kafama takılan bi soru olursa sorarım,ilgin için ayrıca teşekkürler.günlüğünü okuyunca ,yaptığın çalışmanın ,amacına hizmet ettiğini anladım alk78.bi süre dinlicem,bendeki gelişmelerden haberdar ederim mutlaka. hpm2 smiliyface

sonbahar 30-06-2008 01:07 AM

cok tesekkürler ellerine emegine saglik sevgili TR-ance alk78

ametist 30-06-2008 07:29 AM

merhaba Tr-ance
bi sorum olucak ;çalışmanda hangi dalgaları kullandın ve bunların bilinçaltını harekete geçirmekte nasıl bir etki yaptığını öğrenmek istiyorum .belki kıyısından kenarından bu bilgilerden bişeyler kaparım blissy.aktif öğrenmede alfa dalgalarının etkinliğini biliyorum biraz, fakat hafızaya almada ve bilinçaltı faliyetlerinin meydana gelmesi için,delta teta dalgalarının etkili olduğu anlamını çıkarabilir miyiz?diyelim teta dalga boyundaki bi çalışmayı dinledim ve ardından subliminal olmayan normal kayıt tekniğiyle hazırlanan bi eğitim cd'sini dinlesem,öğrenme açısından faydalı olur mu siirokul?"uykuda öğrenme "denen bi teknik olduğunu öğrendim yakın zamanda.acaba senin üstünde durduğun dalga teknikleriyle,uyuyarak öğrenmenin bi bağlantısı olabilir mi dusun.şimdiden çok teşekkürler,paylaşımlarının devamı dileklerimle...
sevgiyle ,sağlıcakla smiliyface

Novos 01-07-2008 02:20 AM

TR-ance emeğine sağlık teşekkürler. indiriyorum bakalım ne olacak daha sonra burada paylaşacağım.

evet dinliyorum hafiften sanki uzaylıların istilasına uğramış gibiyim, biraz da uzay gemisini andırıyor smiliyface

mavifirca 01-07-2008 03:18 PM

Merhaba TR-ance,

Yukarida vermis oldugun linkten, telkinler icin kolaylik saglayan mp3 ü kactir indirmeye calisiyorum, bir türlü olmadi. Acaba ayni mp3 ü indirebilecegim baska bir linkin yok mu? smiliyface

TR-ance 01-07-2008 04:47 PM

Alıntı:

mavifirca Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba TR-ance,

Yukarida vermis oldugun linkten, telkinler icin kolaylik saglayan mp3 ü kactir indirmeye calisiyorum, bir türlü olmadi. Acaba ayni mp3 ü indirebilecegim baska bir linkin yok mu? smiliyface

Tabiki Ne Demek.. Fakat Şu Anda İş Yerindeyim.. Akşama Upload Ederim.. art56art56

SevgiLer...

ametist 01-07-2008 04:58 PM

Alıntı:

deranged Nickli Üyeden Alıntı
merhaba Tr-ance
bi sorum olucak ;çalışmanda hangi dalgaları kullandın ve bunların bilinçaltını harekete geçirmekte nasıl bir etki yaptığını öğrenmek istiyorum .belki kıyısından kenarından bu bilgilerden bişeyler kaparım blissy.aktif öğrenmede alfa dalgalarının etkinliğini biliyorum biraz, fakat hafızaya almada ve bilinçaltı faliyetlerinin meydana gelmesi için,delta teta dalgalarının etkili olduğu anlamını çıkarabilir miyiz?diyelim teta dalga boyundaki bi çalışmayı dinledim ve ardından subliminal olmayan normal kayıt tekniğiyle hazırlanan bi eğitim cd'sini dinlesem,öğrenme açısından faydalı olur mu siirokul?"uykuda öğrenme "denen bi teknik olduğunu öğrendim yakın zamanda.acaba senin üstünde durduğun dalga teknikleriyle,uyuyarak öğrenmenin bi bağlantısı olabilir mi dusun.şimdiden çok teşekkürler,paylaşımlarının devamı dileklerimle...

beni kale alan yok demek sad456,neyse ben de kaderime boyun eğerim music45

TR-ance 01-07-2008 08:04 PM

Alıntı:

Alıntı:

merhaba Tr-ance

beni kale alan yok demek sad456,neyse ben de kaderime boyun eğerim music45

Yok Efendim Ne Demek Kaale ALmamak .. Kusura Bakmayın Atlamışım.. agl34 Binaural Dalgaların Öğrenme Açısından Büyük Faydalarının OLduğu İspatlanmış Birşey.. Eğer Beta Dalgası DinLerseniz Konsantrasyonunuz Ve Matematiksel İşlem Hızınız Artar,Alfa DinLerseniz Çok Daha Rahat Öğrenirsiniz Yeni BiLgiLeri , Teta DinLerseniz Yaratıcı İmgelemenin Gücünün Artmasından DoLayı Hafızanız GenişLer, Son OLarak DeLta İse Derin Öğrenmeyi GeLiştirir.. Çünkü DeLta Transa Girişin Dalgasıdır Ve Sorgusuz Sualsiz Herşeyi BiLinçaltına Kaydettiğinden BiLgiLer Çok KaLıcı OLur.. Daha Merak EttikLeriniz Varsa CevapLayabilirim..

SevgiLer...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:49 AM.