Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/10305-telkin-etkisini-arttiran-calismam.html)

TR-ance 25-06-2008 03:38 PM

TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

Herkese SeLamLar..

Bu ÇaLışmamı Çok Öncelerden TeLkin Etkisini Kısaltmak İçin Yapmıştım.. (TeLkinin Yarattığı Negatif EtkiLerden KurtuLmak Ve Etki Süresini Kısaltmak.. ) Bana Zamanında Çok Yardımcı OLmuştu.. Bu ÇaLışmamı Mp3 Player'ın PLayList Kısmında İLk Başa Almıştım Ve Arkasındanda TeLkinLeri ALmıştım.. ÖzeLLikLe Gece Yatmadan Önce DinLenirse BiLinçaltı BLokajını Kırmak Konusunda Çok Büyük Faydaları Var.. Yani Hem TelkinLerden Hem De OLumLamaları AYnı Anda Yapabiliyordum Zamanında.. Hatta Aynı Zamanda Bu ÇaLışmamı DeğerLendiren Bir Arkadaşım Otohipnozu Çok Daha Rahat YapabiLdiğini SöyLemişti Fakat Bu Ekstra Kısmı.. ÖnemLi OLan TeLkin Etkisini Daha Çabuk Aktif KıLmak.. Herhangi Bir Sorunuz Varsa Yanıtlamaya Hazırım Bu Arada..

SevgiLer..

Download : http://www.ziddu.com/download.php?ui...fkZanaA%3D%3D6

jaunty 25-06-2008 03:47 PM

Ynt: TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

bunları kulaklıkla dinleyemiyorsak hiç mi faydası olmaz?
merak ettiğim buydu..
emeğinize sağlık..
sevgiler

TR-ance 25-06-2008 03:53 PM

Alıntı:

jaunty Nickli Üyeden Alıntı
bunları kulaklıkla dinleyemiyorsak hiç mi faydası olmaz?
merak ettiğim buydu..
emeğinize sağlık..
sevgiler

KuLakLıksız Faydası OLmaz.. Bu Tarz ÇaLışma YapanLar Bunu Tavsiye Ediyorlar Ve Şahsımcada Bu Doğru.. İyi Bir KuLakLıkLa İyi Bir Randıman ALınabiLir..

SevgiLer..

Baris 26-06-2008 01:22 PM

Telkinlerden önce mi dinlememiz gerekiyor yoksa telkinlerle beraber mi? bu kısmı tam anlayamadım.
Bu arada çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel. İndirip, deneyip sonuç alırsam o zaman çok çok süper olacak. smil56

TR-ance 26-06-2008 03:54 PM

Alıntı:

BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı
Telkinlerden önce mi dinlememiz gerekiyor yoksa telkinlerle beraber mi? bu kısmı tam anlayamadım.
Bu arada çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel. İndirip, deneyip sonuç alırsam o zaman çok çok süper olacak. smil56

SeLam..

TeLkinlerden Önce DinLemeniz Gerekiyor.. Çünkü Bu Dalga BoyLarı BiLinci Ve BiLinçaltını En İyi ŞekiLde TeLkine HazırLıyorLar..

Baris 26-06-2008 04:46 PM

teşekkürler, tekrardan emeğine sağlık

Baris 26-06-2008 05:53 PM

Bu konuda bir sorum daha olacak. Bunu dinlerken normal telkinler gibi dinleyebilir miyim yoksa yatıp gözleri kapatıp meditatif bir durumda mı dinlemek lazım. Kulaklıkla mı dinlenecek diye soracaktım ama sanırım kulaklıkla dinlenecek. Az önce indirdim. Dalga sesleri falan var. Bunun çalışma prensibi de beyin dalgalarıyla mı ilgili acaba?

TR-ance 27-06-2008 09:44 AM

Alıntı:

BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı
Bu konuda bir sorum daha olacak. Bunu dinlerken normal telkinler gibi dinleyebilir miyim yoksa yatıp gözleri kapatıp meditatif bir durumda mı dinlemek lazım. Kulaklıkla mı dinlenecek diye soracaktım ama sanırım kulaklıkla dinlenecek. Az önce indirdim. Dalga sesleri falan var. Bunun çalışma prensibi de beyin dalgalarıyla mı ilgili acaba?

Yatmaya Hazırken DinLemeniz Daha İyi OLur.. Onun Harici Gene OLurda Yavan OLur Biraz..

SevgiLer..

ametist 28-06-2008 12:01 AM

TR-ance ,emeğine sağlık,çok yararlı bi paylaşım alk78.sağolasın smiliyface

TR-ance 28-06-2008 11:06 AM

Alıntı:

kısmen Nickli Üyeden Alıntı
TR-ance ,emeğine sağlık,çok yararlı bi paylaşım alk78.sağolasın smiliyface

Teşekkür Ederim.. Yararlı OLabildiysem Ne MutLu..

ametist 28-06-2008 05:03 PM

dün indirdim ve gece yatmadan 3 kez dinledim ,sonra telkine devam ettim.sabah biraz zor uyandım.her gün bu sırayı takip edicem.telkinlerle uygulanınca çifte kavrulmuş gibi bi etki yaratsa gerek (senin günlüğünden okuduğum kadarıyla)umarım iyi sonuçlar alırım,bakalım zaman ne göstericek.bi sorum olucak;bu çalışmanı belli kaynakları referans alarak uyguladığını düşünüyorum.bu mp3'ü neyi baz alarak yaptın?bu konu hakkında pek bilgim yok ama kendi yeteneklerin ya da isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlanmış bi çalışma mı,yoksa telkinler gibi genele hitap ediyo mu?aydınlatırsan sevinirim .bu konularda fazla hassasım.en azından gönül rahatığıyla dinlerim.tekrar teşekkürler sapkal89 ,çalışmalarının-paylaşımlarının devamını bekliyorz hpm2.
bu arada konunun uzmanı olarak atakan beyin de fikrini öğrenmek gerekir diye düşünüyorum blissy

sevgilerle ,sağlıcakla smiliyface

TR-ance 28-06-2008 05:31 PM

Alıntı:

kısmen Nickli Üyeden Alıntı
dün indirdim ve gece yatmadan 3 kez dinledim ,sonra telkine devam ettim.sabah biraz zor uyandım.her gün bu sırayı takip edicem.telkinlerle uygulanınca çifte kavrulmuş gibi bi etki yaratsa gerek (senin günlüğünden okuduğum kadarıyla)umarım iyi sonuçlar alırım,bakalım zaman ne göstericek.bi sorum olucak;bu çalışmanı belli kaynakları referans alarak uyguladığını düşünüyorum.bu mp3'ü neyi baz alarak yaptın?bu konu hakkında pek bilgim yok ama kendi yeteneklerin ya da isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlanmış bi çalışma mı,yoksa telkinler gibi genele hitap ediyo mu?aydınlatırsan sevinirim .bu konularda fazla hassasım.en azından gönül rahatığıyla dinlerim.tekrar teşekkürler sapkal89 ,çalışmalarının-paylaşımlarının devamını bekliyorz hpm2.
bu arada konunun uzmanı olarak atakan beyin de fikrini öğrenmek gerekir diye düşünüyorum blissy

sevgilerle ,sağlıcakla smiliyface

SeLam..

Öncelikle Bir Kere DinLerseniz Uygundur Üç Kere Çokta GerekLi DeğiL Bence.. (Yatmadan Önce.. ) ÇaLışmalarımı BeLirLi Akademik VeriLerden Yardım Alarak Kendimde Deneyerek Yapıyorum.. Bu ÇaLışmayı Yapmamın Sebebi Telkinin OLumsuz Etkilerini Yaşamadan Etki Süresini Azaltmaktı Ve Kendimde BaşarıLı OLdum.. Daha Merak Ettiğiniz Var İse Cevaplamaya Hazırım.. Üyelerimizin GönüL RahatLığı ÖnemLi Benim İçin.. art56art56

SevgiLer..

ametist 28-06-2008 06:05 PM

1 gün oldu dinleyeli daha,eğer kafama takılan bi soru olursa sorarım,ilgin için ayrıca teşekkürler.günlüğünü okuyunca ,yaptığın çalışmanın ,amacına hizmet ettiğini anladım alk78.bi süre dinlicem,bendeki gelişmelerden haberdar ederim mutlaka. hpm2 smiliyface

sonbahar 30-06-2008 01:07 AM

cok tesekkürler ellerine emegine saglik sevgili TR-ance alk78

ametist 30-06-2008 07:29 AM

merhaba Tr-ance
bi sorum olucak ;çalışmanda hangi dalgaları kullandın ve bunların bilinçaltını harekete geçirmekte nasıl bir etki yaptığını öğrenmek istiyorum .belki kıyısından kenarından bu bilgilerden bişeyler kaparım blissy.aktif öğrenmede alfa dalgalarının etkinliğini biliyorum biraz, fakat hafızaya almada ve bilinçaltı faliyetlerinin meydana gelmesi için,delta teta dalgalarının etkili olduğu anlamını çıkarabilir miyiz?diyelim teta dalga boyundaki bi çalışmayı dinledim ve ardından subliminal olmayan normal kayıt tekniğiyle hazırlanan bi eğitim cd'sini dinlesem,öğrenme açısından faydalı olur mu siirokul?"uykuda öğrenme "denen bi teknik olduğunu öğrendim yakın zamanda.acaba senin üstünde durduğun dalga teknikleriyle,uyuyarak öğrenmenin bi bağlantısı olabilir mi dusun.şimdiden çok teşekkürler,paylaşımlarının devamı dileklerimle...
sevgiyle ,sağlıcakla smiliyface

Novos 01-07-2008 02:20 AM

TR-ance emeğine sağlık teşekkürler. indiriyorum bakalım ne olacak daha sonra burada paylaşacağım.

evet dinliyorum hafiften sanki uzaylıların istilasına uğramış gibiyim, biraz da uzay gemisini andırıyor smiliyface

mavifirca 01-07-2008 03:18 PM

Merhaba TR-ance,

Yukarida vermis oldugun linkten, telkinler icin kolaylik saglayan mp3 ü kactir indirmeye calisiyorum, bir türlü olmadi. Acaba ayni mp3 ü indirebilecegim baska bir linkin yok mu? smiliyface

TR-ance 01-07-2008 04:47 PM

Alıntı:

mavifirca Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba TR-ance,

Yukarida vermis oldugun linkten, telkinler icin kolaylik saglayan mp3 ü kactir indirmeye calisiyorum, bir türlü olmadi. Acaba ayni mp3 ü indirebilecegim baska bir linkin yok mu? smiliyface

Tabiki Ne Demek.. Fakat Şu Anda İş Yerindeyim.. Akşama Upload Ederim.. art56art56

SevgiLer...

ametist 01-07-2008 04:58 PM

Alıntı:

deranged Nickli Üyeden Alıntı
merhaba Tr-ance
bi sorum olucak ;çalışmanda hangi dalgaları kullandın ve bunların bilinçaltını harekete geçirmekte nasıl bir etki yaptığını öğrenmek istiyorum .belki kıyısından kenarından bu bilgilerden bişeyler kaparım blissy.aktif öğrenmede alfa dalgalarının etkinliğini biliyorum biraz, fakat hafızaya almada ve bilinçaltı faliyetlerinin meydana gelmesi için,delta teta dalgalarının etkili olduğu anlamını çıkarabilir miyiz?diyelim teta dalga boyundaki bi çalışmayı dinledim ve ardından subliminal olmayan normal kayıt tekniğiyle hazırlanan bi eğitim cd'sini dinlesem,öğrenme açısından faydalı olur mu siirokul?"uykuda öğrenme "denen bi teknik olduğunu öğrendim yakın zamanda.acaba senin üstünde durduğun dalga teknikleriyle,uyuyarak öğrenmenin bi bağlantısı olabilir mi dusun.şimdiden çok teşekkürler,paylaşımlarının devamı dileklerimle...

beni kale alan yok demek sad456,neyse ben de kaderime boyun eğerim music45

TR-ance 01-07-2008 08:04 PM

Alıntı:

Alıntı:

merhaba Tr-ance

Yok Efendim Ne Demek Kaale ALmamak .. Kusura Bakmayın Atlamışım.. agl34 Binaural Dalgaların Öğrenme Açısından Büyük Faydalarının OLduğu İspatlanmış Birşey.. Eğer Beta Dalgası DinLerseniz Konsantrasyonunuz Ve Matematiksel İşlem Hızınız Artar,Alfa DinLerseniz Çok Daha Rahat Öğrenirsiniz Yeni BiLgiLeri , Teta DinLerseniz Yaratıcı İmgelemenin Gücünün Artmasından DoLayı Hafızanız GenişLer, Son OLarak DeLta İse Derin Öğrenmeyi GeLiştirir.. Çünkü DeLta Transa Girişin Dalgasıdır Ve Sorgusuz Sualsiz Herşeyi BiLinçaltına Kaydettiğinden BiLgiLer Çok KaLıcı OLur.. Daha Merak EttikLeriniz Varsa CevapLayabilirim..

SevgiLer...

TR-ance 01-07-2008 09:25 PM

Bu Arada Söz Verdiğim ALternatif Link BUrada..

http://rapidshare.com/files/12636343...pNoSe.mp3.html

ametist 01-07-2008 10:49 PM

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Alıntı:

merhaba Tr-ance

Yok Efendim Ne Demek Kaale ALmamak .. Kusura Bakmayın Atlamışım.. agl34 Binaural Dalgaların Öğrenme Açısından Büyük Faydalarının OLduğu İspatlanmış Birşey.. Eğer Beta Dalgası DinLerseniz Konsantrasyonunuz Ve Matematiksel İşlem Hızınız Artar,Alfa DinLerseniz Çok Daha Rahat Öğrenirsiniz Yeni BiLgiLeri , Teta DinLerseniz Yaratıcı İmgelemenin Gücünün Artmasından DoLayı Hafızanız GenişLer, Son OLarak DeLta İse Derin Öğrenmeyi GeLiştirir.. Çünkü DeLta Transa Girişin Dalgasıdır Ve Sorgusuz Sualsiz Herşeyi BiLinçaltına Kaydettiğinden BiLgiLer Çok KaLıcı OLur.. Daha Merak EttikLeriniz Varsa CevapLayabilirim..

SevgiLer...

şaka yapmıştım zaten,görmediğini anladığım için tekrar yeni msj olarak gönderdim.mesela delta dalgasını fon oluşturup sıradan bi kaset hazırlasam bilinçaltıma kazınır demek oluyo sanırım bu .dil öğrenmede kelimeleri bu taktikle bilinçaltına geçirebiliriz derty .sitedeki telkinlerin etkisine tam ulaşınca ,deneyebilirim uy897 .çalışmanı bi kaç gün önce kaydettim ve dediğin şekilde dinliyorum.işe yarıcak sanırım.çok sağolasın.ben sorucağım bişey olursa çekinmeden soruyorum ama bunu hatırlatman da bi nezaket 25889.biraz işin tembellik boyutuna kaçıyo,bişeye bakmadan direkt sana sormam terli345 ama maalesef şu aralar odaklanmam gereken başka bi işim var bunun dışında sdece telkinlere vakit ayırabiliyorum onu halledince de ben de bu konularda özellikle uykuda öğrenme konusunda bilgi toplamak istiyorum.bişeyler öğrenir öğrenmez paylaşırım ben de blissy .bu sitede gerçekten kişisel gelişime ve paylaşıma önem veren insanlar arasındasın bence.aman siteden eksik olma 96 .keşke bi kaç karma verilebilse ama napalım ben de senin her mesajına karma vericem artık girlhaha clapping zekana,emeğine,yüreğine sağlık smiliyface

sağlıcakla,sevgiyle smiliyface hismiley

mavifirca 02-07-2008 12:33 AM

Cok tesekkürler, verdigin linkten problemsiz indirdim. Cd ye kopyalayip yatmadan önce dinleyecegim. hismiley

mavifirca 02-07-2008 12:52 AM

Son bir soru daha, bu mp3 yukarida bahsettigin hangi dalgayi iceriyor? Cevabi daha önce yazdiysan tekrar yazmana gerek yok, sonra saglam kafayla göz atarim, su an ögle yorgunumki , ne yazdigimin farkinda olmayabilirim. uykulusmile

BEDİŞ 24-07-2008 10:18 PM

Merhaba şimdi indiriyorum teşekkür ederim blissy
Natura Sound Therapy programı var orda konsantrasyondan diğer konulara kadar dalga boyları var bunu indirdim fakat kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor herzaman bilgisayırın başında olamayacağından 88a telefonumda dinlemeyi isterdim senden ricam bu proramdaki dalga boylarını bizlere hazırlayabilirmisin, proğramın linkini gönderebilirim 96

Baris 05-10-2008 03:38 PM

Serenity bir sorum olacak.
Ben bunu her gün yatmadan önce dinliyorum. Sonra sabaha kadar telkinleri dinliyorum. Böylece etkisi ne kadar artmış olur ve bunun herhangi bir yan etkisi var mı? Her akşam dinliyorum çünkü, kaş yapalım derken göz çıkarmayalım :)

perilice58 01-11-2008 12:40 PM

y789 ben indiremedim yardımcı olursanız memnun olurum

rasgavs 01-11-2008 03:14 PM

Ben de indirdim teşekkürler. Ama bu mp3 bende baş ağrısı yaptı agl34 beynim uyuşuyo gibi oldum sonra, çok garip yani. Peki Atakan beye sormalı. Doğru mu yapıyoruz böyle dinleyerek?

biofreak 14-02-2009 09:38 PM

Paylaşım için teşekkür ederim ,deneyeceğim ama kullanıım hakkında sorularım var;
1) Telkinleri akşam yatarken dinlemekteyim(boy uzatma+ego+kendine güven),bu eklediğiniz telkini sadece başlamadan 1 kere mi dinlememiz gerekiyor?
2)Ben bu 3 telkini küçük hoperlörler ile dinliyorum,bu telkinleri de mi kulaklıkla dinlemeliyim?Tavsiyeniz nedir?

MERAGİR 01-03-2009 10:48 PM

bu dinlenilmezki çok acayip

ebru_li 02-03-2009 05:20 PM

Tr-ance ben indirdim telkin öncesi dinliyorum birkez zihnim daha açık görünüyor çok teşekkür ederiz.956k

karakıss 05-03-2009 12:05 AM

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 62751)

SevgiLer...

paylaşımın için öncelikle çok teşekkür ediyorum 956k bu bahsettiğin faydaları bilip bunları uygulayabileceğimiz bir linkin olmaması çok üzücü ama :((( eğer diğer dalgalar içinde bir bağlantı iletirsen çok memnun olucaz şimdiden teşekkürler :)

tabacana26 05-03-2009 12:51 AM

likte sorun var 78 de yükleme iptal oldu
başka bi linkten yüklermiyiz

justice82 05-11-2010 05:15 PM

Cevap: TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

merhaba, yeni üyelerdenim , geç keşfettim sanırım ,acaba linkin yenilenmesi mümkün olabilir mi?
teşekkür ederim, ssevgiyle kalın..

Alice in Wonderland 10-12-2010 09:31 PM

indiremedim link çalışıyor. linki yenilemeniz mümkün mü ? yada elinde olan varsa yollarsa sevinirim :)

hasan_4154 12-12-2010 08:24 PM

sevgili arkadaşım,
ziddu programıyla paylaşmış olduğun dosyaları bir türlü indiremiyorum. Yardım edermisin sevgi ve saygılarımla,

yesıl 14-12-2010 11:23 AM

mrb bende ziddu programlı dosyaları indiremiyorum alternatif link verirmisin

yagı22 17-12-2010 05:22 PM

Alıntı:

ebru_li Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 310878)
Tr-ance ben indirdim telkin öncesi dinliyorum birkez zihnim daha açık görünüyor çok teşekkür ederiz.956k

rica etsem sizden veya bu çalışma elinde olanlardan, bu dosyayı indirebileceğimiz bir adrese upload edebilirmisiniz.çünkü linkler ölü ve birkaç kişi daha indirmek istemiş ama indirememiş,

hasan_4154 18-12-2010 09:00 PM

Sevgili TR-Ance,
Yapmış olduğun çalışma her halde mükemmeldir ama ben ve benim gibi birkaç kişi daha paylaşmış olduğun çalışmalara bir türlü ulaşamıyoruz. Lütfen bize yardımcı olurmusun. Diğer bir konu da Bende natura programı var yeni şeyler öğrenmek istediğimizde nasıl bir müzik sececeğiz yardımcı olurmusun. Saygı ve Sevgilerimle,

vittoria è nostra 25-12-2010 06:24 PM

linklere ulaşamıyoruz upload edersenız yenıden çok makbule geçicek. sevgiyle kalın.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:12 AM.