Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/10305-telkin-etkisini-arttiran-calismam.html)

TR-ance 01-07-2008 09:25 PM

Ynt: TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

Bu Arada Söz Verdiğim ALternatif Link BUrada..

http://rapidshare.com/files/12636343...pNoSe.mp3.html

ametist 01-07-2008 10:49 PM

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

deranged Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

deranged Nickli Üyeden Alıntı
merhaba Tr-ance
bi sorum olucak ;çalışmanda hangi dalgaları kullandın ve bunların bilinçaltını harekete geçirmekte nasıl bir etki yaptığını öğrenmek istiyorum .belki kıyısından kenarından bu bilgilerden bişeyler kaparım blissy.aktif öğrenmede alfa dalgalarının etkinliğini biliyorum biraz, fakat hafızaya almada ve bilinçaltı faliyetlerinin meydana gelmesi için,delta teta dalgalarının etkili olduğu anlamını çıkarabilir miyiz?diyelim teta dalga boyundaki bi çalışmayı dinledim ve ardından subliminal olmayan normal kayıt tekniğiyle hazırlanan bi eğitim cd'sini dinlesem,öğrenme açısından faydalı olur mu siirokul?"uykuda öğrenme "denen bi teknik olduğunu öğrendim yakın zamanda.acaba senin üstünde durduğun dalga teknikleriyle,uyuyarak öğrenmenin bi bağlantısı olabilir mi dusun.şimdiden çok teşekkürler,paylaşımlarının devamı dileklerimle...
sevgiyle ,sağlıcakla smiliyface

beni kale alan yok demek sad456,neyse ben de kaderime boyun eğerim music45

Yok Efendim Ne Demek Kaale ALmamak .. Kusura Bakmayın Atlamışım.. agl34 Binaural Dalgaların Öğrenme Açısından Büyük Faydalarının OLduğu İspatlanmış Birşey.. Eğer Beta Dalgası DinLerseniz Konsantrasyonunuz Ve Matematiksel İşlem Hızınız Artar,Alfa DinLerseniz Çok Daha Rahat Öğrenirsiniz Yeni BiLgiLeri , Teta DinLerseniz Yaratıcı İmgelemenin Gücünün Artmasından DoLayı Hafızanız GenişLer, Son OLarak DeLta İse Derin Öğrenmeyi GeLiştirir.. Çünkü DeLta Transa Girişin Dalgasıdır Ve Sorgusuz Sualsiz Herşeyi BiLinçaltına Kaydettiğinden BiLgiLer Çok KaLıcı OLur.. Daha Merak EttikLeriniz Varsa CevapLayabilirim..

SevgiLer...

şaka yapmıştım zaten,görmediğini anladığım için tekrar yeni msj olarak gönderdim.mesela delta dalgasını fon oluşturup sıradan bi kaset hazırlasam bilinçaltıma kazınır demek oluyo sanırım bu .dil öğrenmede kelimeleri bu taktikle bilinçaltına geçirebiliriz derty .sitedeki telkinlerin etkisine tam ulaşınca ,deneyebilirim uy897 .çalışmanı bi kaç gün önce kaydettim ve dediğin şekilde dinliyorum.işe yarıcak sanırım.çok sağolasın.ben sorucağım bişey olursa çekinmeden soruyorum ama bunu hatırlatman da bi nezaket 25889.biraz işin tembellik boyutuna kaçıyo,bişeye bakmadan direkt sana sormam terli345 ama maalesef şu aralar odaklanmam gereken başka bi işim var bunun dışında sdece telkinlere vakit ayırabiliyorum onu halledince de ben de bu konularda özellikle uykuda öğrenme konusunda bilgi toplamak istiyorum.bişeyler öğrenir öğrenmez paylaşırım ben de blissy .bu sitede gerçekten kişisel gelişime ve paylaşıma önem veren insanlar arasındasın bence.aman siteden eksik olma 96 .keşke bi kaç karma verilebilse ama napalım ben de senin her mesajına karma vericem artık girlhaha clapping zekana,emeğine,yüreğine sağlık smiliyface

sağlıcakla,sevgiyle smiliyface hismiley

mavifirca 02-07-2008 12:33 AM

Cok tesekkürler, verdigin linkten problemsiz indirdim. Cd ye kopyalayip yatmadan önce dinleyecegim. hismiley

mavifirca 02-07-2008 12:52 AM

Son bir soru daha, bu mp3 yukarida bahsettigin hangi dalgayi iceriyor? Cevabi daha önce yazdiysan tekrar yazmana gerek yok, sonra saglam kafayla göz atarim, su an ögle yorgunumki , ne yazdigimin farkinda olmayabilirim. uykulusmile

BEDİŞ 24-07-2008 10:18 PM

Merhaba şimdi indiriyorum teşekkür ederim blissy
Natura Sound Therapy programı var orda konsantrasyondan diğer konulara kadar dalga boyları var bunu indirdim fakat kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor herzaman bilgisayırın başında olamayacağından 88a telefonumda dinlemeyi isterdim senden ricam bu proramdaki dalga boylarını bizlere hazırlayabilirmisin, proğramın linkini gönderebilirim 96

Baris 05-10-2008 03:38 PM

Serenity bir sorum olacak.
Ben bunu her gün yatmadan önce dinliyorum. Sonra sabaha kadar telkinleri dinliyorum. Böylece etkisi ne kadar artmış olur ve bunun herhangi bir yan etkisi var mı? Her akşam dinliyorum çünkü, kaş yapalım derken göz çıkarmayalım :)

perilice58 01-11-2008 12:40 PM

y789 ben indiremedim yardımcı olursanız memnun olurum

rasgavs 01-11-2008 03:14 PM

Ben de indirdim teşekkürler. Ama bu mp3 bende baş ağrısı yaptı agl34 beynim uyuşuyo gibi oldum sonra, çok garip yani. Peki Atakan beye sormalı. Doğru mu yapıyoruz böyle dinleyerek?

biofreak 14-02-2009 09:38 PM

Paylaşım için teşekkür ederim ,deneyeceğim ama kullanıım hakkında sorularım var;
1) Telkinleri akşam yatarken dinlemekteyim(boy uzatma+ego+kendine güven),bu eklediğiniz telkini sadece başlamadan 1 kere mi dinlememiz gerekiyor?
2)Ben bu 3 telkini küçük hoperlörler ile dinliyorum,bu telkinleri de mi kulaklıkla dinlemeliyim?Tavsiyeniz nedir?

MERAGİR 01-03-2009 10:48 PM

bu dinlenilmezki çok acayip

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:08 PM.