Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/)
-   -   TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon/10305-telkin-etkisini-arttiran-calismam.html)

TR-ance 25-06-2008 03:38 PM

TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

Herkese SeLamLar..

Bu ÇaLışmamı Çok Öncelerden TeLkin Etkisini Kısaltmak İçin Yapmıştım.. (TeLkinin Yarattığı Negatif EtkiLerden KurtuLmak Ve Etki Süresini Kısaltmak.. ) Bana Zamanında Çok Yardımcı OLmuştu.. Bu ÇaLışmamı Mp3 Player'ın PLayList Kısmında İLk Başa Almıştım Ve Arkasındanda TeLkinLeri ALmıştım.. ÖzeLLikLe Gece Yatmadan Önce DinLenirse BiLinçaltı BLokajını Kırmak Konusunda Çok Büyük Faydaları Var.. Yani Hem TelkinLerden Hem De OLumLamaları AYnı Anda Yapabiliyordum Zamanında.. Hatta Aynı Zamanda Bu ÇaLışmamı DeğerLendiren Bir Arkadaşım Otohipnozu Çok Daha Rahat YapabiLdiğini SöyLemişti Fakat Bu Ekstra Kısmı.. ÖnemLi OLan TeLkin Etkisini Daha Çabuk Aktif KıLmak.. Herhangi Bir Sorunuz Varsa Yanıtlamaya Hazırım Bu Arada..

SevgiLer..

Download : http://www.ziddu.com/download.php?ui...fkZanaA%3D%3D6

jaunty 25-06-2008 03:47 PM

Ynt: TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

bunları kulaklıkla dinleyemiyorsak hiç mi faydası olmaz?
merak ettiğim buydu..
emeğinize sağlık..
sevgiler

TR-ance 25-06-2008 03:53 PM

Alıntı:

jaunty Nickli Üyeden Alıntı
bunları kulaklıkla dinleyemiyorsak hiç mi faydası olmaz?
merak ettiğim buydu..
emeğinize sağlık..
sevgiler

KuLakLıksız Faydası OLmaz.. Bu Tarz ÇaLışma YapanLar Bunu Tavsiye Ediyorlar Ve Şahsımcada Bu Doğru.. İyi Bir KuLakLıkLa İyi Bir Randıman ALınabiLir..

SevgiLer..

Baris 26-06-2008 01:22 PM

Telkinlerden önce mi dinlememiz gerekiyor yoksa telkinlerle beraber mi? bu kısmı tam anlayamadım.
Bu arada çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel. İndirip, deneyip sonuç alırsam o zaman çok çok süper olacak. smil56

TR-ance 26-06-2008 03:54 PM

Alıntı:

BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı
Telkinlerden önce mi dinlememiz gerekiyor yoksa telkinlerle beraber mi? bu kısmı tam anlayamadım.
Bu arada çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel. İndirip, deneyip sonuç alırsam o zaman çok çok süper olacak. smil56

SeLam..

TeLkinlerden Önce DinLemeniz Gerekiyor.. Çünkü Bu Dalga BoyLarı BiLinci Ve BiLinçaltını En İyi ŞekiLde TeLkine HazırLıyorLar..

Baris 26-06-2008 04:46 PM

teşekkürler, tekrardan emeğine sağlık

Baris 26-06-2008 05:53 PM

Bu konuda bir sorum daha olacak. Bunu dinlerken normal telkinler gibi dinleyebilir miyim yoksa yatıp gözleri kapatıp meditatif bir durumda mı dinlemek lazım. Kulaklıkla mı dinlenecek diye soracaktım ama sanırım kulaklıkla dinlenecek. Az önce indirdim. Dalga sesleri falan var. Bunun çalışma prensibi de beyin dalgalarıyla mı ilgili acaba?

TR-ance 27-06-2008 09:44 AM

Alıntı:

BLETERIA Nickli Üyeden Alıntı
Bu konuda bir sorum daha olacak. Bunu dinlerken normal telkinler gibi dinleyebilir miyim yoksa yatıp gözleri kapatıp meditatif bir durumda mı dinlemek lazım. Kulaklıkla mı dinlenecek diye soracaktım ama sanırım kulaklıkla dinlenecek. Az önce indirdim. Dalga sesleri falan var. Bunun çalışma prensibi de beyin dalgalarıyla mı ilgili acaba?

Yatmaya Hazırken DinLemeniz Daha İyi OLur.. Onun Harici Gene OLurda Yavan OLur Biraz..

SevgiLer..

ametist 28-06-2008 12:01 AM

TR-ance ,emeğine sağlık,çok yararlı bi paylaşım alk78.sağolasın smiliyface

TR-ance 28-06-2008 11:06 AM

Alıntı:

kısmen Nickli Üyeden Alıntı
TR-ance ,emeğine sağlık,çok yararlı bi paylaşım alk78.sağolasın smiliyface

Teşekkür Ederim.. Yararlı OLabildiysem Ne MutLu..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:52 PM.