Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Kutlama Partileri

Uyarılar

18-02-2008 sigarayi birakiyorum

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Kutlama Partileri 18-02-2008 sigarayi birakiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız partime hos geldin nilcigim. evet gormustum sende bir yil once birakmissin sigarayi senide ben teprik ederim. simdi bir kutlama daha yapacagim en kisa zamanda ama istedigim kilonun hepsini verdikten sonra. simdilik susyorum ve elimden ne geliyorsa yapiyorum. kilom sigara birakmaktan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kutlama Partileri telkin cd indir izle İstanbul Kutlama Partileri nerededir kimdir Kutlama Partileri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kutlama Partileri hipnoz Kutlama Partileri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kutlama Partileri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kutlama Partileri kuantum düşünce kitap haberi

18-02-2008 sigarayi birakiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-03-2008, 03:30 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 18-02-2008 sigarayi birakiyorum

partime hos geldin nilcigim. evet gormustum sende bir yil once birakmissin sigarayi senide ben teprik ederim. simdi bir kutlama daha yapacagim en kisa zamanda ama istedigim kilonun hepsini verdikten sonra. simdilik susyorum ve elimden ne geliyorsa yapiyorum. kilom sigara birakmaktan degil. kilo sigara birakinca en fazla 2 kilo aliyorsun onuda bir musayit zamaninda veriyorsun:P. ama benimki hormonlarimdan 3 kez basarisiz tup bebekten ki yeminederimki 15kilosu ilk denememden kaldi. neyse ama cok az kaldi 25kiloyu verdgim gunu bir kutlama basligi daha acagim. ve kilolarimi verincede istedigim asamaya gelincede bir kere daha tup bebek tedavisi olacagim. olmasa kendisi bilir benim bebegim nasil bir anne ve baba kacirdgina o uzlsun:P neysem nilcigim iste bu sekilde ugrasip duruyorum. hersey guzel olacak sigarayi birakmakla onu basardigimi biliyorum ve su kilo isnide basarinca sira bebek isine gelecek insallah. sen hic kilo aldinmi sigaradan dogru?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2008, 05:04 PM   #32 (permalink)
hayalayaz
Guest

günlerdir bakyorum gelcem partiye senin orda ne işin var diyorum.ben daha ne halt edeceğime karar vermedim ve fosurdatmaya devam ediyorum ya ondan...ama gönülden kutluyorum seni ve tuttuğunu koparan militan ruhunu..
Alt 09-03-2008, 02:44 AM   #33 (permalink)
Üsteğmen

139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sende hos geldin hayal ablacim partime. 5 kilo verdim bugun tartildim. simdi kaldi 20 kilosu. bak canim ben gece saat 2 isten eve geldim. yine icki sigara satim durdum saatlerdi yine yanimda yoremde sagimda hatta solumda sigara ictiler. ustum basim simdi lesgibi kokuyor. benim sarhos patron birde milete hediye pro almis ictilerde ictiler. birde nekadar ovunuyolar efendim pronun tadi soyle bilmem nesi soyle. prodan aldim birtane hic tanimadigama gotordum gardes sen iciyormusun sigara dedim eve t dedi. iyi dedim su proyu al ic ve bana anlat tadini dedim iste dedi guzel degil icmi kotu vanilyalimiymis neymis. iste boyle. milat sakir sakir iciyor bende sanki hic icememisim gibi. habire icenlerin kullklerinide bir yandan bosaltiyorum. dememki sigarayla alakali cilem daha dolmadi.
icenlerin hep yuzleri ayni renkleri ve hareketleri o cok ilgincime gitti. bunu ya hic sigara icmeyen gorur yada birakmis insan kedni kiyaslaya bilir icerkeneki hali ve sonraki hali. gercekten cok degisiklikler oluyor insanda fisiklsel olarak hareketler bunlar degisyor.
hayal ablacim sen istemsen kimse seni biraktiramaz valla. ic istedigin kadar. senin cok sigara ictigini ben biliyorum. birgun birakacaginida biliyorum.
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Alt 11-03-2008, 01:03 PM   #34 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

Slm Sezencigim...Kararinin arkasinda durdugundan ve basarindan dolayi seninle gurur duyuyoruz arkadasim senin guclu bir kisiligin oldugunu ilk yazismalarindan anlamistim seni cok tebrik ediyorum varsin icsinler yaninda onemli degil bir muddet sonra sen icenleride fark edmeyeceksin bana inan lutfen cunku sen kendine inanarak ciktin bu yola kilo konusuna gelince 20 ve 33 yas arasinda 50 kilo idim simdi 34 yasindayim 9 aydir sigara icmiyorum biraktiktan 4 ay sonra 57 ye ciktim sonra dusmeye basladim simdi ise 54-56 arasi degisiyor,benimki tamamen sigara ile alakalida degil arkadasim ben anlattim sanirim ulke degisti hayatim degisti stres vs vs burada kimsesizlik yanlizlik dil bilmiyordum esim olmadan disari bile cikamadim aylarca evde abur cubur yemekten oldu dil ogrenmek icin turk kanalida almadik okulla ev arasi gidip gelmeler 5 ay anca dayanabildim 5 ayda kendimi disarda gezdircek kadar dil ogrendikten sonra rahatladim okulda bitti o arada ehliyetimde yeniledik gezmeye basladim iste 5 ayi doldurunca burada 18 gunlugune Turkiyeye gidip dondum benim kilo alip vermemin sebepleri sadece sigaradan degildi,normalde cok hareketliyim fazla kilo alacagimi sanmiyorum.fakat artik dil sorununu bayaa astim yarin is basi yapiyorum sendikali bir fabrikada cok mutluyum anlican 9 ayda cok yol katettim arkadasim burada cok zor oldu ama oldu inanki isteyince oluyor.Bebek konusuna gelince ben ve esimde ilk basta bebek icin biraktik o zaman ben Turkiyedeydim on hazirlik yaptik denemek icin ilk denemedede basarili olduk simdi 18 ayi tamamladiktan sonra bebek icin girisimlere baslicaz insallah bakalim hayirlisi olsun.Dilerim seninde Allah gonlune gore verir arkadasim evet haklisin artik onlar dusunsunler nasil bir anne babayi kacirdiklarini degilmi sonunda Allah'in dedigi oluyor sezencigim sadece dua .
Alt 15-03-2008, 11:50 AM   #35 (permalink)
Üsteğmen

Nilcigim ben seni okumustum sigara konusunda baya tum yazilarini oyuzden biliyorum sigarayi birakis macerani felan senide ben cok guclu kararli gormustum. nerdesin bilmiyorum ama ben hollandadayim. ve anlatigin seylerin yilarca fazlasini yasadim ve ozamanlar minik bir kizimla. kizim simdi kocaman oldu 22 yasinda tabiki. gurbetlik zor kolay degil helle is ortami calisma sistemi cok cok zor. ama cok iyi yapmissin dil ogrenmekle ben geldigimde dil ogrenmeye actim ama benim okula gitmem imkansizdi ben direk calistim turk konfeksiyonunda. anlatsam hayatim bir roman olur derlerya nilcim benimkisi roman degil 20 ciltlik ansiklopedi olur. ben kendime deger vermeyi ogrenmedim, yemin ederim mutluk ne eglenmek onuda ogrenmedim firsat verilmedi bana. yasim 34 lerde olunca yatalak oldum 3yil yatalarda yattim inceciktim kemiklerim syailiyordu hastaneye kaldirdiklarinda bana yemegi zorla veriyolardi yemiyordum yiyemiyordum. evime 12 ay hemsire geldi ben sonrasinda kiloyu evlendim esim bebek isteyince tup bebek yaptirdik ben cok korktum ignelerden yedigim hormonlardan ve bir derede iki arada derlerya oule kaldim iste hem korktum hemde esimin istegini yerine getireyim dedim ve yedim o zamanlarda ama ne yedim hic hareket etmiyordum ve sadce yemek yiyordum. ilkgunler hioc almadim. birgun bir baktim yusyuvarlagim. elimde torbalarla cekirdekler ay cok kotuydum ya. neyse simdi kilo vermeye basladim. ama iki gundur ayni kiloda duruyorum sebebi ne acaba bilmiyorum. yuruyus yapsam iyi ama canim istemiyor. yani kisaca benim sigarayi biraktigimdan algim kilom hic ama hic yok. nil kendine iyi bak nerde oldugunu yaz. seni tebrik ederim isinde basarilar dilerim ve en kisa zamanda anne ve baba olmanizi temeni ederim canim 96
Alt 17-03-2008, 08:35 PM   #36 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Selam Sezencim...yeni olumlu paylasimlarini bekliyoruz ne asamadasin???..Bu arada ben ise basladim cok mutluyum evde oturmak bana gore degil ben kipir kipir biriyim Bu arada ben Belcikadayim Sezencim Hollandayada geliyorum zaman zaman Roterdama senden iyi olmasin bir arkadasim var ismide Muki ben Turkiyedeyken vize beklerken Nederlands dili hakkinda arastirmalar yaparken ve bisiler ogrenmek isterken ucretsiz ders veren siteler bulmustum orada Mukicimle tanistik ve devam ettik derken buralardada ailece gorusur olduk gecde olsa iyiki tanimisim Mukiyi
Alt 21-03-2008, 06:28 PM   #37 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

nil cim yeni işin hayırlı olsun...

senin adına çok sevindim inan...

bu haber gerçekten harika...

bolluğun bereketin.. huzurun daim olsun...

sevgiler..

Alt 21-03-2008, 07:10 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

Merhaba nilcigim. calismana okadar cok sevindimki sana anlatamam.
ben zaandamda kaliyorum amsterdama cok yakiun 5dakika. gelirsen hollandaya beklerim yanima valla billa kusrim gelmesen yanima. nezaman holandaya gelirsen gel fark etmez muhakak benim yanimada ugra sana telimide verim ben ozelden ararsin bana alo dersin.
sende hollandaca konusuyorsan holanda yakinlarindasin. birde firansizca konusan bolumu var belcikanin sanki cok buyukmus gibi ehueheu. belcikanin evlerine hastayim hemde ucuz. bende ara sira oralara tasinmayi dusnuyorum. tek evleri ucuz ve guzel diye. bizim hollanda pasaportumuz var avrupa ulekelrinin istedgimiz kismina tasina biliriz yani. beklerim ha.

benim asamami spormusun. ben sigarayi unuttum aklima hic gelmiyor. diyeteyim 5kilo verdim ama daha veremiyorum anlamdim 4gundur ayni kiloda sayorum. yediklerim hep ayni cok sebze yiyorum ama. kilol;arca ve gunde 200gram etim var ve ikitane meyvem istredgim kadar salatalik yiyorum. canim sen yine gelismelrini yazarsin beklerim senide byee simdilik
Alt 21-03-2008, 07:21 PM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

sezenncim partine geçte olsa katıldım şükür..
seni çok ama çok tebrik ediyorum..harika gidiyorsun maaşallah..hem kilo vermişsin hemde sigaradan kurtulmuşsun.. super
genelde bırakıldığında kilo aldığı söylenir..gerçi ben içerken alıyorum..bırakınca veriyorum...çünkü bişeyler yemeden içemiyorum..ağız tadım değiştiği için sanırım..yada dişlerimi fırçalamam gerekiyor..garip bir içiciyim anlayacağın...daha da garibi hastayken de içmem..gebeliğimde de içmedim..bırakmayıda hiç düşünmedim.. istersem bırakacağımdan eminim..
bazen içmeyim diyorum..zararlarını yazan yazıları görünce hayatta okumam..kafama takmamak için..biliyorum okursam tesirinde kalırım..ve kafamda kurmaya başlarım..psikolojik olarak hastalanırım..evet biliyorum biraz saçma olacak belkide ama,her sigaranın ardından meyve yerim,yada ballı tarçın içerim..bunların sigaranın vermiş olduğu zararı alıp götürdüğünü imgelerim..
yahuuu zevk aldığım kaç şey varki zaten şu hayatta..biliyorum belkide bunlar kaçış..ama olsun..ben yapmasamda yapanları alkışlamayı biliyorum en azından..
bak buda birşey(nasıl sıyırdım ama)
Alt 23-03-2008, 10:19 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Selam Hulya...iyi siysilmissin bu sefer ama senide en kisa zamanda aramiza davet ediyoruz bekliyoruz bak unutma!!! Sanada cok tesekkurler shamanic iyi dileklerin icin cok saolasin canim benim.Sezencim evet biliyorum AB ulkelerinde oturum hakkin var Belcika NL den daha iyi geldi sartlari bana, evler satilikda kiralikda NL den daha ucuz geldi banada artik gorusuruz mutlaka en kisa zamanda ben 8 ayda cok yol katettim burada kendim arabamla ise gezmeye heryere gidiyorum ogrendigim dilde simdilik bana yetiyor ama halaa ogrenme gayretindeyim surekli dili dersi pesindeyim is yeride benim icin pratik yapma acisindan super oldu Buralara gelmek istersen bende beklerim bu arada bende seni kararinin arkasinda oldugundan dolayi tebrik ederim artik sormayacam ne asamada oldugunu cunku artik ben senden eminim tekrar tebrikler kucak dolusu

Bookmarks