Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Kutlama Partileri

Uyarılar

18-02-2008 sigarayi birakiyorum

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Kutlama Partileri 18-02-2008 sigarayi birakiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili sezen...ne zamandır takip ediyordum yazılarını... tek kelimeyle seni tebrik ediyorum... valla ne diyeyim ben her gün bırakma kararı alıyorum nerdeyse.. ama icraata dökemedim işi bir türlü......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kutlama Partileri telkin cd indir izle İstanbul Kutlama Partileri nerededir kimdir Kutlama Partileri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kutlama Partileri hipnoz Kutlama Partileri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kutlama Partileri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kutlama Partileri kuantum düşünce kitap haberi

18-02-2008 sigarayi birakiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-02-2008, 08:17 PM   #21 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: 18-02-2008 sigarayi birakiyorum

sevgili sezen...ne zamandır takip ediyordum yazılarını...

tek kelimeyle seni tebrik ediyorum... valla ne diyeyim ben her gün bırakma kararı alıyorum nerdeyse..

ama icraata dökemedim işi bir türlü...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-02-2008, 10:17 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point

slm suzicim, bende baya ugrastim karar alana kadar. sigara birakma telkini dinledim bana iyi geliyordu hatta bir keresinde paketi kirdim atim ama ertesigunu tekrar aldim. canim birgun iyice dusundum ben napmak istiyorum dedim kendime 15gun zaman verdim ama ben 5sinci gunumde atim sigarayi. hatta sigarayi atmadim. iki paket sigara aldim ve dedimki ogun kendime bunlar bitince bende sigara icmeyecegim dedim. tahminimce pazar gecesi bitecekti ama arkadasiminda bana gelmesiyle oglen 2de bitti sigara 44 ve bende sunu dedim kendime eh bak kismet simdiyeymis simdi dedim. hemen kostumn banyoya niyet etim dusmu aldim ve biraktim 11 gun once ve cok guzel gidyor suzi. sende kendine bir baslik ac canim. baslikta kendine gun ver nekadar istiyorsan. ordan sana yardim ederim elimden geldigi kadar. 15gun icinde ic istegin kadar sigarayi. ama is yaparkene degil otur dusun niye ictigini tadindan ne hisetigini felan busekilde dusun. ve birakinca canin istedginde neler yapacagini mesela su iceceksin bile bile birakacaksin her zorluga gogus gereceksin bir zaman gelecek hersey duzelecek hersey tam super olacak.

suzicim hadi sende bir baslik ac kendine ordan sende birak sigarayi o sayfa sana uguir getirsin

gercekten birakmak istiyormusun b unu sor kendine? neden birakmak istiyorsun onu sor kendine? birakinca kazancin ne onu sor
devam edince kayiplarin ne onuda sor
in sallah karar verirsin sigarayi birakmayi.

ben cok seviniyorum kendi adima ya. darisi basina
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2008, 11:00 PM   #23 (permalink)
suzzy
Guest

en çok içimi acıtan ne biliyormusun sezencim...kızımın her sabah televizyondan sigara karşıtı programları reklam arasından gördükçe bana gelip anne bak sigara öldürüyormuş sizde bırakın demesi...işte bu benim içimi yakıyo...onun haykırışı...canım kızım bırakıcam mutlaka söz...ama işte ne zaman olacağını bilemiyorum...
kendime kızıyorum....bu kadarmı yenik düşüyorum ve kızımı bu mendebur içinmi üzüyorum diye...
Alt 28-02-2008, 02:03 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

suzicim, bazi seylerin farkinda olman sigarayi birakacagindan haber veriyor bizlere. benim kizimda kucukene bana deginde ben dinlemezdim bile. keske kizmi dinleseydim simdiye kadar ciyerlerimdeki nigotini katranida atardim. bu zehir bizelere hem zararli hemde kesemize zararli. biz kolmeyizki? sabah yada aksam cebimizdeki parayi sigaraciya verip geliyoruz? ayni parayi gunluk baska seye vrmeyiz pahali deriz degilmi? sen kole degilsin, sen annesin. birakmak istersen ben sana yardimci olmaya hazirim kendine baslik ac ve kendine gun ver bu gunler icinde konusarak birakacaksin. benim 12. gunum ne oldu bak yasiyorum ama nasil? cebimde paralrim duyor gunluk 4 ero, saglikliyim. hersabah yuruyorum sigara kahve icmek yerine. ve hergun alis veris yapiyorum 4 eroluk yemin ederimki ev doldu tasti. burda kanatin ve budun kilosu 1 ero. dos etinin kilosu 3 ero. kiymanin kilosu 3 ero. ekmek en iyisi 1 ero. dusun yani dun ben tavuk dos eti aldim 3 eri birde ekmek aldim 1 ero bir paket sigara parasi. hergun busekilde seyler alip pisriuyporum evdekiler yiuyolar ben azicik tadina bakiyorum:PPPPPPPPPP ya ama cok yuruyorum ehehhehe bugun paramla balik alacagim 3kilosu 10 ero yani 3gunluk sigara paramla. yani bedava yasiyorum ben. esimde birakti o sigarayi 7 ay olodu birakali evin kazancina bak ya.
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Alt 28-02-2008, 10:04 PM   #25 (permalink)
suzzy
Guest

valla canım kesinlikle haklısın...

hem tasarruf..hem sağlık..hem temizlik...hem huzur...daha ne diyeyim...tek kelimeyle darısı hepimizin başına... super

(hala sallıyorum farkındaysan canım) ama hazırlanıyorum...

galiba pat diye olucak benimkisi...severim radikal kararları...bırakıncada bıraktığımdan emin olunca kendi partimi kendim başlatıcam...
Alt 28-02-2008, 10:43 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

suzicim bos ver nezaman istersen ozaman birak. sana dogrusnu diyimi valla billa yemin ederimki hic yoksunluk hisetmedim, hic aramiyorum kendimden korkmuyorum artik. yemin ederimki aklima bile gelmiyor sabahlari ilk aklima gelen bugun neler yapacagim oluyor. yemin ederimki burayada yazmam ve sigara orga belki birlerine yardimim dokunur diye yoksa yazma ihtiyacida duymuyorum. icenlerden hic etkilenmiyorum. sanki biz onunla ayrildik hic birlesmedik gorusmedik tanismadik.

ya parami kurusuna kadar kendim icin harciyorum. bugun gitim en iyisnden sac boyasi aldim sacimi boyucam yarin super guzel olacagim. bundan sonra asla vede asla kendime kotuluk etmiycem. birgun istedgin zaman sende birakirsin zamani gelince
Alt 28-02-2008, 10:46 PM   #27 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
SeZeNNL Nickli Üyeden Alıntı
suzicim bos ver nezaman istersen ozaman birak. sana dogrusnu diyimi valla billa yemin ederimki hic yoksunluk hisetmedim, hic aramiyorum kendimden korkmuyorum artik. yemin ederimki aklima bile gelmiyor sabahlari ilk aklima gelen bugun neler yapacagim oluyor. yemin ederimki burayada yazmam ve sigara orga belki birlerine yardimim dokunur diye yoksa yazma ihtiyacida duymuyorum. icenlerden hic etkilenmiyorum. sanki biz onunla ayrildik hic birlesmedik gorusmedik tanismadik.

ya parami kurusuna kadar kendim icin harciyorum. bugun gitim en iyisnden sac boyasi aldim sacimi boyucam yarin super guzel olacagim. bundan sonra asla vede asla kendime kotuluk etmiycem. birgun istedgin zaman sende birakirsin zamani gelince
Alt 29-02-2008, 01:21 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

13. gunum oldu. bugun sabah sut icerek ayaga kalktim. yuruyus yapmadim cunki bu aksam calisacagim zaten yorulacagim. bugun yine insanlara sigara satacagim ve onlarda etrafimda icecekler bizde iste ekmek paramizi kazanacagiz neyse herkezin kendi sorunu. gecen hafta calistigimda hic zorlnamdim etrafimda yarim paketler kol geziyordu. eskiden olsa nekadar sevinirdim buldgum yarim paketlere felan onalri alir bir kutun icine doldurdum ve icerdik is arkadaslaylan ama simdi hehehe alip cope atiyorum.
sabahki sutum cok guzledi tadi ayni kucuklugumdeki sutun tadi gibiydi yine buyuk zewk aldim sutumden ve kahvaltimdan.

pazartesi gunu diyete basliyorum. 36ti beden olmadan asla diyetimi birakmiycam bun icinde hastane diyeti ve zayiflama telkini dinliycem atakanin yaptigi. 36 beden olmadan asla diyetimi birakmiycam ben superim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Alt 07-03-2008, 03:04 AM   #29 (permalink)
Üsteğmen

20gunum, superim hersey yolunda hic kilo almadim cildim parliyor sesim guzelsti ciyerlerim kalbim ve vucdum harika. uykum super oldu yastiga basimi koyar koymaz gidiyorum super ya
Alt 07-03-2008, 09:57 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

Sevgili Sezen almis oldugun karardan ,cikmis oldugun yoldan ve 20 gunun sonuncunda varmis oldugun basarinin sonucundan dolayi seni kutlar kucak dolusu sevgiler sunarim mutlulugunu cok iyi hissediyorum ve yeni duygularini paylasmani bekliyoruz canimcim.Siteyi eger gezdiysen benimde sigara ile yazilarimi savaslarimi gormus olmalisin sana faydasi olacaksa okumalisin arkadasim bende 21 haziran 2007 de tek bir kararla biraktim ve halaa ayni kararimin arkasindayim hic dusunmeden tedbir almadan dusundugum anda biraktim artik bellegimden silindi cildimdeki parlaklik yuzunden elimde ayna ile gezer oldum cok hosuma gidiyor inanki komik oluyorum biliyorum ama cok begeniyorum kendimi yuzumu kilo almaktan korkma ilk baslarda bende aldim ama bir muddet sonra aldigin kiloda kaliyorsun vede veriyorsun o kilolari sadece tatlidan uzak durmani tavsiye ederim.benim yazilarimi bulup okumani tavsiye ederim tekrar baslamak icin cok sebebim vardi isteseydim sebep arasaydim ama sebepler bahanedir lutfen onemli olan 21 gunu atlattinmi bitiyor hersey vucuttaki nikotin yok oluyor artik teninin kokusunu almaya basladin,yemeklerin kokusunu damak tadin geri geliyor yasamanin tadina bakmalisin seni tekrar tebrik ediyorum .Aramiza hosgeldin sevgili Sezen

Bookmarks