Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum Düşünce (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-dusunce/)
-   -   30 Günde Günlük Mucizeler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-dusunce/14682-30-gunde-gunluk-mucizeler.html)

isobel 19-11-2008 02:31 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
Bağımlılık derken, bizlerin daha önce para konusuyla ilgili edinimlerimizi kastediyor. Mesela,para zor kazanılır, geldiği gibi gider gibi bilinçaltı edinimlerin varsa önce bunları temizlemen gerekir. Özetle bu konuyla ilgili tüm endişelerini bırakman gerekiyor ki para sana gelsin. Umarım izah edebilmişimdir smiliyface

henna 19-11-2008 02:45 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
Çok güzel bir konu açmışsın isobel'ciğim  alk78


Önümde koskoca 2009 krizi duruyor ve ben bu krize işsiz bir üniversite mezunu olarak girmek istemiyorum. sadanim
Bunun içinde mucizelere ihtiyacım vardı.

Bende bugünden itibaren 30 gunluk mucizeleri yapamaya başlıyorum
Teşekkür ederim kiss3

heal 23-11-2008 02:10 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
Alıntı:

isobel Nickli Üyeden Alıntı
5'nci Gün Bağımlılığı Bırakmayı Anlamakİstediğimiz şeylere birçok bağımlılıklarımız olur, bunu nasıl mümkün olacağı, bunun gerçekleşmesi için başkalarını ne yapacağı, bunun gerçekleşmesi için bizim neler yapmamız gerektiği, ne kadar zaman, para ve enerji gerektiği vs – bağımlılıklarımızın listesi çok uzundur ve karmaşıktır. Bu ayrıca korkularımızı veya şüphelerimizi temsil eder, bu şekilde Evren'in istediklerimizi sağlama yeteneğine tamamen güvenmemiş oluyoruz. Ve bağımlılıklar geçmişten gelir – bunlar daha önce her şeyin gerçekleşmiş olduğu yoldur.
Sonuca bağımlılığımızı bıraktığımız zaman, Evren'in mucizelerimizi mükemmel şekilde aktarmasına izin veririz. Yönergelerden biri para istememekti – para sadece enerjidir ve Evren her zaman para ile çalışmaz. İstediğimiz şeyleri mucizevi, şaşırtıcı şekillerde yaratabilir, bu yollara para her zaman dahil değildir. Ama her şeyin para gerektirdiği inancına bağlı kalırsak – ve hiç paramız yoksa – mucizeler yaratma yeteneğimizi sınırlarız. Şüphesiz, Evren bize para verebilir, ama ayrıca başkalarından armağanlar, beklenmedik sürprizler ve yardım alabiliriz. Bağlılığı bırakarak, Evren'in mükemmel şekillerde çalışmasına izin veririz. Ve hatırlayın, sizin mucizeniz başka birinin duasına yanıt olabilir, Evren bunu bilir, ama siz bilmeyebilirsiniz.
Mucizeler listenize bakın ve bu mucizelerin nasıl gerçekleşeceği ile ilgili sınırlamalar veya koşullar yaratan sahip olduğunuz bağımlılıkları yazın. Şimdi bunların ne olduğunu bildiğiniz için, bunları salıvermek ve inanca adım atmak için çalışabilirsiniz, böylece bunlar mucizelerinizin yaratımına müdahale etmez.[/b]

bu 5. günü anlayamadım ben çözmüş biri açıklayabilir mi?

heal 23-11-2008 02:14 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
ah tamam aşağıdaki açıklanmış kaçırmışım pardon, endişelerden kurtulak gerekiyor ana mantık bu sanırım.

isobel 23-11-2008 06:29 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
8 nci Gün – Nelerden Korkuyorsunuz
Evren'de iki enerji vardir, korku ve kosulsuz sevgi. Gri bölgeler yoktur – bunlari yaratan biziz. Kosulsuz sevgi olmayan sey, korkudur. Ve korku bir çok seyi kapsar, süphe, iman yoklugu, kendini – sabote etme, inkar ve bir çok baska sey. Korkunun geçmisten geldigini hatirlarsak – su anda veya gelecekte korku içinde olmayiz, çünkü hiçbir sey olmamistir – basimiza daha önce gelmis olan seylerden korktugumuzu anlayabiliriz. Hatirlayin, mucizeler yaratmak için zihin halimizi degistirme üzerine çalisiyoruz, öyleyse korkmak için bir neden yok, çünkü korku geçmisin parçasidir.
Bugün, mucizelerinizin her birine bakin ve bunlarla ilgili inançlarinizda su anda herhangi bir korku olup olmadigina bakin. Basaridan, hayatinizin nasil degisebileceginden, baskalarinin ne düsünebileceginden, yeni, harika deneyimlerinizi uygulama yeteneginizden korkuyor olabilirsiniz. Korkuyu tespit etmek önemlidir, çünkü korkularinizin ne oldugunu bildiginizde, artik onlardan korkmak zorunda olmazsiniz. Korkularimizi görmeye izin verene kadar, onlarin çogunu bilmiyoruz ve korkularimizin ne oldugunu bildigimiz zaman, onlarla baris yapabiliriz.


9 ncu gün – Spiritüel Kaynaklarinizi Kullanin
Spiritüel yolumuz bir ögrenme, iyilesme, büyüme ve dönüsüm yoludur. Bu, bireysel bir yolculuktur ve her birimizin izleyecek kendi spiritül yolumuz var. Baskalarinin yardimi olmadan yasamdaki meydan okumalarla yüzlesmek zorunda olabilmemize ragmen, bize yardimci olmak için mevcut olan spiritüel bir ekibimiz var. Bunlar meleklerimiz ve rehberlerimizdir, bu yolculukta bize yardimci olmayi kabul ettiler ve buraya yapmak üzere geldigimiz seyi hatirliyorlar.

Meleklerimiz ve rehberlerimiz, spiritüel kaynaklarimiz yasamlarimiza müdahale edemezler, ama onlardan yardim istemeyi hatirladigimiz zaman, bize yardim edebilirler. Onlarla düzenli bir iletisim kurdugunuz zaman, yasaminizda onlarin varliginin daha fazla farkinda olursunuz ve size verdikleri mesajlari isitebilir ve anlayabilirsiniz.
Basmelek Uriel, onunla ilk kez çalismaya basladigimda, kanallikla bana bir kitap yazdirdi, 'Melekleriniz ve Ruhsal Rehberleriniz ile Iletisim Kurmak', bu kitabi www.urielheals.com sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eger bunun size yardimci olacagini hissediyorsaniz, onu indirin ve okuyun, böylece onlarla nasil çalisacaginizi bilirsiniz, sizinle nasil iletisim kurduklarini anlarsiniz ve onlarin sevgi ve destek mesajlarini isitebilirsiniz.
Bugün, mucize listenize bakarken, bunu tek basiniza yapmadiginizi anlayin. Meleklerinizden ve ruhsal rehberlerinizden mucizelerinize yardimci olmalarini isteyebilir misiniz? Size sevinçle hizmet etmeye istekliler ve yasaminizda onlar için yer açtiginizda size hizmet edebilirler. Mucizelerinizi tezahür ettirmenize yardim etmek için orada olan spiritüel kaynaklarin farkinda olmak için, her gün birkaç dakika zaman ayirmak iyidir.

volk 25-11-2008 12:19 AM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
30 madde mi olacak yoksa 8 günlük çalışma yeterli mi?devamı gelecek mi?Teşekkürler

suzzy 25-11-2008 09:54 AM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
Alıntı:

volk Nickli Üyeden Alıntı
30 madde mi olacak yoksa 8 günlük çalışma yeterli mi?devamı gelecek mi?Teşekkürler

tabiki devamı gelicek bu güzel mesajların...sadece biraz sabır.... super

mesajlar 30 maddeden oluşuyor...sevgiler.. t678

isobel 25-11-2008 08:51 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
10 ncu Gün -- Neyi Bekliyorsunuz
Yaşamımızı beklentilerle veya güvenle idare edebiliriz. Beklenti halinde olduğumuzda, neyin gerçekleşeceğini her zaman biliriz, çünkü bu geçmişte gerçekleşmiş olan şeydir. Güven içinde olduğumuz zaman, neyin gerçekleşeceğini bilmeyiz ve bu tedirgin edici bir süreç olabilir. Ancak mucizeler yarattığımızda ve zihin halimizi değiştirdiğimizde, beklentilerimiz ile ilgili ne yapacağımıza karar vermeliyiz.


Beklentilerimiz gerçekleşeceğini 'bildiğimiz' her şeyi kapsar, 'inanç' mümkündür, beklentimiz belli bir şekilde gerçekleşecektir, çünkü geçmişte de her zaman bu şekilde oldu. Eğer daha önce mucizeler yaratamadıysanız veya yapmaya çalıştığınız her şey bir şekilde tersine dönüyorsa, bunun nedeni beklentileriniz olabilir.


Bugün, mucize listenize bakın ve her bir mucize için, onunla ilgili sahip olduğunuz beklentileri yazın, hem bu mucizeleri bloke edenleri, hem de onları yaratmanıza yardımcı olanları yazın. Beklentilerinizi anlamak, geçmişte ne olmuş olursa olsun, kendinizi şimdiki anda mucizelerinizi çabasızca tezahür ettirebilmenin titreşimine koymanıza yardım eder.


11 nci Gün -- Fikirler
Fikirlerimiz, kendimiz ile ilgili sahip oldugumuz inançlari ve baskalarinin adapte oldugumuz inançlarini kapsar. Digerleri baskalarinin pozitif fikirlerine sahip olabilirken, bizim hatirlayabildiklerimiz negatif fikirler olabilir; yeteneksizligimizi, degersizligimizi ve hatalarimizi onaylayan o negatif inançlar. Yasamimizin herhangi bir aninda birilerinin bizim için kullandigi, basarili olamayacagimiz, istedigimiz seyi yaratamayacagimiz veya hatta yaratmaya çalisamayacagimiz anlaminda yorumladigimiz basit bir ifade, yasamimizin her alanini etkileyen bir inanç yaratir.
Bugün, mucizeler listenizi gözden geçirirken, baska birilerinin fikrinden dolayi basaramayabileceginizi düsündügünüz bazi mucizeler olup olmadigina bakin. Bir zamanlar birinin size mucizeler yaratamayacaginiz inancini yaratan bir seyler söyledigini hatirliyor musunuz? Kendinizle ilgili, degerliliginizi ve yasaminizda mucizeler yaratma yeteneginizi onaylayan yeni bir fikir yaratabilirsiniz. Bunu bugün yapin ki, böylece negatif fikirleri, pozitif fikirlere dönüstürebilirsiniz.


12 nci Gün – Kendi Iyi Seylerinizi Yaratin Yasaminizdaki her seyi siz yaratirsiniz ve sadece siz yaratabilirsiniz. Baska hiç kimse sizin için bir seyler 'yapamaz' veya sizin için bir seyleri gerçeklestiremez. Eger bir kurtarici veya yasaminizi daha iyi yapacak birini ariyorsaniz, istediginiz seyi bulamadan kendinizi bir durumdan digerine, bir insandan digerine gider durumda bulursunuz. Yasaminizda yaratmayi istediginiz iyi seyler sizinle baslar. Baskalari buna katilabilir, ama bunun gerçeklesmesi için niyeti ve enerjiyi siz olusturmalisiniz.
Bugün mucizeler listenizi gözden geçirirken, yasaminizda size gelmesini istediginiz kendi iyiliginizin, tüm mutlulugunuzun, nesenizin, huzurunuzun ve sevginin yaratimindan kendinizin sorumlu oldugunuzu hatirlayin; bunlarin gerçeklesmesi için ettiginiz niyetler ve verdiginiz enerjiyle. Mucizeler listenizi iyi seyler yaratmaya bir adim olarak görün, o zaman sürece katilacak olan durumlari ve insanlari çekersiniz.
Jennifer Hoffman - Uriel Heals
Çeviri: Saffet Güner smiliyface

isobel 25-11-2008 08:52 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
13 nci Gün – Kurban Zihin Hali
Kurban paradigmasi insan deneyimimizin bir parçasidir. Her insanin degersiz, küçümsenmis veya güven eksikligi hissettigi yasaminin bir alani vardir. Bu bize kontrol disinda oldugumuz veya baskalarinin bizden yararlandigini hissettigimiz alanlari bize gösterir. Ama baska bir seviyede, gücümüzü baskalarina verdigimiz veya kendi yasamimizda gücümüzü kullanmadigimiz alanlarda bir kurbaniz. Bu alanlar bize görmezden gelemeyecegimiz sekillerde gösterilir ve bizim için ders istedigimiz seyleri yaratmak ve gücümüzü baskalarina vermeye son vermek için yasamimizda kendi gücümüzü kullanmayi ögrenmektir.
Bugün listenizi gözden geçirirken, bunu daha önce yapamamis oldugunuz için kurban gibi hissediyor musunuz, baskalarinin sizi bloke ettigini hissediyor musunuz veya kendinize zaman birakmayacak sekilde insanlara ve durumlara birçok vaatlerde bulunuyor musunuz? Gücünüzün kontrolünü nasil ele geçirip yasaminizda bir galip olabilirsiniz? Gücünüz, ona baglanmaniz için her zaman oradadir, böylece mucize üstatliginiza adim atabilirsiniz ve gücünüzün farkinda varma, kabullenme bu süreçteki ilk adimdir.
Jennifer Hoffman - Uriel Heals

isobel 27-11-2008 12:40 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 

14 NCÜ GÜN - HANGİ SES DAHA YÜKSEK

Hepimiz iki sese sahibiz, istediğimiz şeyi beyan eden dış sesimiz ve geçmiş hayal kırıklıklarımızı veya hatta mahcubiyetlerimizi işaret ederek çoğu zaman geçmişte ne yapmış olduğumuzun, bunun bizim için nasıl işlemeyebileceğinin bir hatırlatıcısı olarak hizmet eden iç sesimiz. Bu ses ‘iç sesinizdir’ ve size ait olmayabilir, başkalarının size söylediği şeyleri veya hatırlamadığınız geçmiş olaylara dayanarak, yetenekleriniz veya değeriniz ile ilgili sahip olduğunuz kabullenmeleri temsil edebilir.Bugün mucizeler listenizi gözden geçirirken, iç sesiniz mucizeleriniz ile ilgili neler söylüyor? Şüpheyi, korkuyu veya inançsızlığı mı ifade ediyor? İç sesinizi dinleyin, çünkü o mucizeler yaratmanızı engelleyen sestir. İç ve dış sesiniz dengede olduğu zaman, mucizeleriniz işler. Dengede olmadığında, sürekli olarak bir şeyleri yaratmayı isteyerek mücadele edersiniz ve iç sesiniz tarafından temsil edilen kendi korkularınız tarafından durdurulursunuz. Mucizelerinizin çabasız ve korkusuz tezahür etmesi için güvenli bir yer yaratmak için bu iki sesi nasıl dengeleyebilirsiniz?


15 NCİ GÜN - BÜYÜK DÜŞÜNÜN
Evren her dileğimize karşılık verir ve eğer istediğimiz şeyi tezahür ettirmiyorsak, çoğunlukla bu istemediğimiz için değildir, yeterince istemediğimiz içindir. İstediğimiz şeyin çok fazla olup olmadığını veya istediğimiz şeyi alıp almayacağımızı merak edip isteyerek onu yargıladığımız zaman, kendimizi sınırlıyor oluruz. O zaman Evren korkularımıza karşılık verir, arzularımıza değil.Bugün listenize bakın ve mucizelerinizin her biri için, gerçekten istediğiniz şeyi istemiş olduğunuzdan emin olun. Yeterince büyük düşündünüz mü? Sahip olabileceğiniz şey yerine arzuladığınız şeyi istediniz mi? Potansiyeliniz korkularınızla sınırlıdır, öyleyse yapabileceğiniz kadar büyük düşünün, sonuçlar sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Jennifer Hoffman
Çeviri; Saffet Güler


WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:28 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1