Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum Düşünce (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-dusunce/)
-   -   30 Günde Günlük Mucizeler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-dusunce/14682-30-gunde-gunluk-mucizeler.html)

isobel 15-11-2008 05:03 PM

30 Günde Günlük Mucizeler
 
30 Günde Günlük Mucizeler Küresel Mucize Projesi Jennifer Hoffman - Uriel Heals


1 nci Gün - Mucize Listeniz
Mucizenin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Lotoyu kazanmak mı? Zor bir durumdan kurtarılmak mı? Çaresizce paraya gereksiniminiz olduğunda sokakta yirmi dolar bulmak mı? Bu şeylerin her biri, bir arzunun tezahürüdür ve mucizenin sadece bir parçasıdırlar. Bir mucize lotoyu kazanmadan, kurtarılmadan veya para bulmadan önce gerçekleşen şeydir. Çünkü inandığımızın tersine mucizenin sonuç ile herhangi bir ilişkisi yoktur.
Bunun yerine, mucize tam ona gereksinimimiz olduğunda, sonucu yaratma yeteneğimiz ile ilgilidir. Kendi yaratıcı gücümüze iman, güven ve inanç eksikliğimizi teslim etme, istediğimiz şey için niyet oluşturma ve onu birlikte yaratmak için Evren ile birlikte çalışma istekliliğimiz ile ilgilidir.
Evren'i yardıma çağırdığımız ve onun bize yardım edeceğine tamamen güvendiğimiz an, mucizelerin gerçekleştiği andır. Mucize gerçekte, kim olduğumuzun ve kendi realitemizde neleri yaratmaya muktedir olduğumuzun algısını değiştirdiğimiz anda gerçekleşir. Birçok şeye mucize gözüyle bakarız, ama onlar sadece yaratıcı gücümüzün tezahürleridir. Bir mucize istediğimize karar verdiğimizde ve onu yaratma gücümüzü kabul etmeye istekli olduğumuzda, bu mucizedir. Daha sonra gerçekleşen şey sadece ayrıntıdır.
Çoğu zaman mucizeler yaratmayız, çünkü mucizelerin bizim başımıza gelebileceğine inanmayız. Veya isteriz ve tam bir şeyler gerçekleşecekken, Evren'in bizi işitmediğini veya işittiğini ama yanıtlamaya istekli olmadığını düşünürüz. Sabırlı olmak bazen mucize dersimizin bir parçasıdır.
Ev ödevi: Yaşamınızda yaratmak istediğiniz en azından 1 adet mucize listesi yaratın, 5 ten fazla olmasın.. Listenizi yaratmak için takip edeceğiniz bazı bilgiler:
YAPINIZ:
Ne kadar görkemli olduğunu düşünmenize bakmaksızın, arzu ettiğiniz şeyi isteyin. Mucizeler kalbinizden gelir ve eğer kalbiniz bir şeyi arzu ediyorsa, o sizin için doğru olmalıdır. Sınırlamalar ve beklentiler olmadan isteyin, Evren'in istediğiniz her neyse yerine getireceğini bilin, ama istediğiniz şeye beklentiler eklerseniz veya sizin için mümkün olabilen şeyi sınırlarsanız, bunları yerine getirmez.
Şükranla ve teşekkür ederek isteyin. Evren, isteklerimizi söyler söylemez, isteklerimiz üzerinde çalışmaya başlar, öyleyse sadece isteyin ve aldığınız şey için minnettar olun. Zamanla tezahür edecektir. Umut ettiğiniz zaman çerçevesinde olmasa bile, alacağınızı bilerek isteyin. Evrensel zamanlama her zaman yaşamlarımızda iş başındadır ve kendi kişisel zaman çizelgemiz ile her zaman senkronize değildir.
Doğru yolda olduğunuzun onayını isteyin. Mucizenizin size geldiğinin imanınızı kaybetmeden ve onu alacağınızın onayını her zaman isteyebilirsiniz.
BUNLARI YAPMAYINIZ:
Para istemeyin. Evren enerji ile çalışır ve para sadece enerjinin bir tezahürüdür. Eğer yeni bir arabaya gereksiniminiz varsa, yeni bir araba isteyin, eğer yeni bir ev istiyorsanız, yeni bir ev isteyin ve bunların nasıl ödeneceğine üzülmeyin. Buna üzülmek, seçeneklerinizi sınırlamaktır. Başkaları için istemeyin. Bu sizin yaşamınız, sizin mucizeleriniz ve sizin istediğiniz şey. Başkaları kendi mucizelerini istemeyi öğrenmelidir ve nasıl görünürse görünsün onların yaşamları tam şimdi mükemmeldir. Ve kendi yaşamınızdaki çalışmaya koyduğunuz enerjinin üssel olarak arttığını ve yaşamınızın her parçasına ve etrafınızdaki insanlara yayıldığını hatırlayın. Onlar hazır oldukları zaman sizin yaptığınız değişimlerden yararlanacaktır.
Mucizelerinize zaman çizelgeleri koyun. Onlar ilahi zamanlama ile ve tüm durumlar doğru olduğunda gerçekleşir. Bazen mucizeleri beklemek zorunda kalırız, çünkü Evren, başka bir şey istediğimiz noktaya ulaşmamızı beklemektedir.


2 nci Gün - Başarılısınız
Her zaman başarılısınız, bu anda yaşamınızdaki her şey yaşamınızda bir noktada istediğiniz bir şeylerin başarılı yaratımını temsil eder.
Sizin için şu anda işe yaramıyor olabilmesine rağmen, onu yarattığınız anda, tam olarak istediğiniz şeydi,
size neşe getireceğini ve yaşamınızı bir şekilde daha iyi yapacağını düşünmüştünüz.
Mucize listenize bakın ve tam şimdi yaşamınızda var olan bir şeyleri değiştiren bir şeyler yaratmak isteyip istemediğinize bakın.
Örneğin, eğer yeni bir iş istiyorsanız, şu anda sahip olduğunu işi bir başarı olarak görün.


3 ncü Gün - Yanlış Olan Hiçbir Şey Yok
Evren'de doğru, yanlış yoktur, iyi kötü yoktur. Her şey olduğu şekliyle mükemmeldir ve
yaşamınız mükemmel yaratımınızı temsil eder. Şu andaki durumumuzdan rahatsız olduğumuz zaman,
bunu nedeni enerjimizin değişmesidir, yeni olaylar için hazır olduğumuz yeni bir enerji titreşimindeyiz.
Enerjinin sürekli hareket halinde olduğu dinamik bir Evren'de yaşıyoruz.
Enerjinizi değiştirdiğiniz için, şimdi başka bir şeye hazırsınız ve bu daha önce sahip olduklarınızı yanlış hale getirmez.
Her şey olduğu gibidir. Yargılamanın dışında kalın ve odağınızı mucizelerinizde tutmaya devam edin.
Mucize listenize bakın ve yaratmayı istediğiniz mucizeleri yaratmak için yaşamınızda neleri değiştirdiğinizi not edin.
Maddi sorununuz varsa, kendinizde yanlış bir şeyler yapmadığınızı hatırlatın. Bolluk, bolluk tutumuna sahip olduğumuz ve
istediğimiz şeylerin daha büyük bolluğunu yaratmaya hazır olduğumuz zaman gerçekleşir.
Yanlış hiçbir şey yapmadınız, o zamanlar hak etmiş olduğunuz şeyi yaratmıştınız. Şimdi farklı bir şeye hazırsınız.


çeviri: Saffet Güner

isobel 15-11-2008 06:58 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
Devamı gelecek arkadaşlar,bu ilk 3 gün smiliyface

perilice58 15-11-2008 07:09 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
y789 her gün birinimi uygulayacağız

isobel 16-11-2008 08:58 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
Evet canım,her gün biri smiliyface

perilice58 16-11-2008 10:42 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
y789 o zaman ben salı günü başlıyom :)) bisiklet

isobel 17-11-2008 11:56 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
4'ncü Gün Yanlış Olan Hiçbir Şeyi YokSiz yaratıcısınız, yaşamınızın her veçhesini yaratmak için Evren ile çalışıyorsunuz. Herkesin sahip olduğu gibi sınırsız güce sahipsiniz. Hiç kimse başkalarından daha fazla güce sahip değildir. Neşe veya acı, mutluluk veya üzüntü, huzur veya kaosu yaratan gücümüzü bu şekilde kullanırız. Kendi realitemizin herhangi bir veçhesini dönüştürmek için, tam şimdi, şu anda mevcut olanın sorumluluğunu almalıyız. Sorumluluk alarak, realitemizi yarattığımız gücü onaylıyoruz. İstemediğiniz bir yaşamı yaratmak için kullandığınız güç, istediğiniz yaşamı yaratmak için kullandığınız güç ile aynıdır, sadece gücünüzü farklı bir şekilde kullanmış olursunuz.
Bugün, yaşamınızdaki değiştirmek istediğiniz her durumu yazın. Yazdığınız her bir durumun yanına, 'bundan sorumluyum ve onu dönüştürme gücüne sahibim' yazın. Sorumluluğu alın, böylece hayallerinizin yaşamını yaratmak için gücünüzü bilinçli bir şekilde kullanabilirsiniz.


5'nci Gün Bağımlılığı Bırakmayı Anlamakİstediğimiz şeylere birçok bağımlılıklarımız olur, bunu nasıl mümkün olacağı, bunun gerçekleşmesi için başkalarını ne yapacağı, bunun gerçekleşmesi için bizim neler yapmamız gerektiği, ne kadar zaman, para ve enerji gerektiği vs – bağımlılıklarımızın listesi çok uzundur ve karmaşıktır. Bu ayrıca korkularımızı veya şüphelerimizi temsil eder, bu şekilde Evren'in istediklerimizi sağlama yeteneğine tamamen güvenmemiş oluyoruz. Ve bağımlılıklar geçmişten gelir – bunlar daha önce her şeyin gerçekleşmiş olduğu yoldur.
Sonuca bağımlılığımızı bıraktığımız zaman, Evren'in mucizelerimizi mükemmel şekilde aktarmasına izin veririz. Yönergelerden biri para istememekti – para sadece enerjidir ve Evren her zaman para ile çalışmaz. İstediğimiz şeyleri mucizevi, şaşırtıcı şekillerde yaratabilir, bu yollara para her zaman dahil değildir. Ama her şeyin para gerektirdiği inancına bağlı kalırsak – ve hiç paramız yoksa – mucizeler yaratma yeteneğimizi sınırlarız. Şüphesiz, Evren bize para verebilir, ama ayrıca başkalarından armağanlar, beklenmedik sürprizler ve yardım alabiliriz. Bağlılığı bırakarak, Evren'in mükemmel şekillerde çalışmasına izin veririz. Ve hatırlayın, sizin mucizeniz başka birinin duasına yanıt olabilir, Evren bunu bilir, ama siz bilmeyebilirsiniz.
Mucizeler listenize bakın ve bu mucizelerin nasıl gerçekleşeceği ile ilgili sınırlamalar veya koşullar yaratan sahip olduğunuz bağımlılıkları yazın. Şimdi bunların ne olduğunu bildiğiniz için, bunları salıvermek ve inanca adım atmak için çalışabilirsiniz, böylece bunlar mucizelerinizin yaratımına müdahale etmez.

isobel 17-11-2008 11:57 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
6'ncı Gün Gecmisi Hizalamak
Gecmisimiz, bu ana kadar yasamimizda gerceklesmis olan her seyi kapsar. Bir dakika once gecmistir. Gecmis deneyimlerimiz su andaki eylemlerimizin temelini olusturur, insan zihni bu sekilde isler. Hayal kirikliklari, mutsuzluk veya yolumuzda blokajlar deneyimledigimiz zaman, 'bunu bir daha yapmayacagimizi' hatirlatan bilincsiz hatirlaticilar olustururuz. Ileri dogru gidebilecegimiz bir durumun ortaya ciktigi her seferinde, gecmisin anilari bu secimin ne kadar guvensiz oldugunu ve nasil basaramayacagimizi bize hatirlatmak icin hucum eder.

Gecmisi, belirli bir zihin yapisiyla elde ettigimiz sonuclarin hatirlaticisi olarak kullanabiliriz. Ornegin, belli turde bir romantik partner secmek kirik bir kalple sonuclanir. Oyleyse farkli bir sekilde secmek icin zihin yapimizi degistirebiliriz veya kalbimizin kirilmamasi icin iliskilerden tamamiyla uzak kalmak icin gecmis deneyimimizi kullanabiliriz. Zihin yapimizi degistirmek gecmisi degistirmez, ama farkli sonuclar yaratan farkli secimler yapmamizi saglar.
Bugun, mucizeler listenize bakin ve mucizelerinizin her bir icin, gecmisinizin bir blokaj yaratip yaratmadigina bakin, bu blokaj suphe, korku veya o surece guven eksikligi olabilir. Zihin yapinizi degistirdiginizi hatirlatin, bu sizin icin sonucu degistirir. Mucizeleriniz, gecmiste ne olduguna bakmaksizin su andaki yeni zihin yapinizdan yaratilacaktir.

heal 18-11-2008 02:49 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
heyecanla devamını bekliyorum ...

isobel 18-11-2008 10:10 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
7 nci Gün – Simdiki An Önemlidir
Geçmisi ait oldugu yere, geçmise koyabildiginizde, simdiki anda yasayabilirsiniz, çünkü simdiki an yasaminizdaki en önemli yerdir. Geçmis tarihtir, gelecek sizin her bir anda yaptiklarinizdan yaratilir.
Bugün, mucizeler listenize bakin ve mucizelerinizin tezahür etmesi için simdiki anda, zamanda bu noktada ne yapabileceginize bakin. Düsüncenizi degistirebilir misiniz, yeni insanlarla tanisir misiniz, bir CV gönderir misiniz veya birilerini arar misiniz? Nasil yönlendirilirseniz, onu yapin, korktugunuz bir sey olsa bile. Zihin halinizi degistiriyorsunuz ve simdiki anda yaptiginiz yeni seçimlerden sürekli olarak yaratilan bir gelecegi bu sekilde yaratirsiniz.
Jennifer Hoffman
Uriel Heals

melodiss 18-11-2008 11:42 PM

Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler
 
dusun

Alıntı:

5'nci Gün Bağımlılığı Bırakmayı Anlamakİstediğimiz şeylere birçok bağımlılıklarımız olur, bunu nasıl mümkün olacağı, bunun gerçekleşmesi için başkalarını ne yapacağı, bunun gerçekleşmesi için bizim neler yapmamız gerektiği, ne kadar zaman, para ve enerji gerektiği vs – bağımlılıklarımızın listesi çok uzundur ve karmaşıktır. Bu ayrıca korkularımızı veya şüphelerimizi temsil eder, bu şekilde Evren'in istediklerimizi sağlama yeteneğine tamamen güvenmemiş oluyoruz. Ve bağımlılıklar geçmişten gelir – bunlar daha önce her şeyin gerçekleşmiş olduğu yoldur.
Sonuca bağımlılığımızı bıraktığımız zaman, Evren'in mucizelerimizi mükemmel şekilde aktarmasına izin veririz. Yönergelerden biri para istememekti – para sadece enerjidir ve Evren her zaman para ile çalışmaz. İstediğimiz şeyleri mucizevi, şaşırtıcı şekillerde yaratabilir, bu yollara para her zaman dahil değildir. Ama her şeyin para gerektirdiği inancına bağlı kalırsak – ve hiç paramız yoksa – mucizeler yaratma yeteneğimizi sınırlarız. Şüphesiz, Evren bize para verebilir, ama ayrıca başkalarından armağanlar, beklenmedik sürprizler ve yardım alabiliriz. Bağlılığı bırakarak, Evren'in mükemmel şekillerde çalışmasına izin veririz. Ve hatırlayın, sizin mucizeniz başka birinin duasına yanıt olabilir, Evren bunu bilir, ama siz bilmeyebilirsiniz.
Mucizeler listenize bakın ve bu mucizelerin nasıl gerçekleşeceği ile ilgili sınırlamalar veya koşullar yaratan sahip olduğunuz bağımlılıkları yazın. Şimdi bunların ne olduğunu bildiğiniz için, bunları salıvermek ve inanca adım atmak için çalışabilirsiniz, böylece bunlar mucizelerinizin yaratımına müdahale etmez.

anlamadım ben bu bölümü...

bağımlılık derken?

anlayabilen arkadaş var mı? sadanimWEZ Format +3. Şuan Saat: 05:00 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1