Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Hıdır Kişisel Gelişiyor

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Hıdır Kişisel Gelişiyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ne diym her yazınızdan ayrı bir feyzalıyorum lerzan hanım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Hıdır Kişisel Gelişiyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-02-2007, 04:27 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Hıdır Kişisel Gelişiyor

ne diym her yazınızdan ayrı bir feyzalıyorum lerzan hanım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2007, 06:52 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

belki ben alıngan günümdeyim. Kırıldım işte ne biliim.
Ama (çok ciddiyim) şu an hiç arkadaşım yok.Sadece eşim benim arkadaşım. Evlenmeden önce birçok arkadaşım vardı hiçbirini aramıyorum. Bikaç şey oldu işte anlatamam burada uzun hikaye.Yani sevmediğim bi iş (kaçamıyorum oradan ve oradaki insanlardan;keyif almadığım da kesin) ve ev arasında mekik dokuyorum anlıycağan.Psikolojim bozuk olbalir ama kimseye yansıtmak istemiyorum hayatımda sizden başka. Ben buradaki insanların hayat hikayelerinden çok şey öğrendim. Belki benimde hayatımda öğrenilecek bişeyler vardır diye anlatıyorum bunları. Tabiki kimseyi yönlendirmeye çalışmıyorum. Sadece bana fayda etmiş bişeyi paylaşma ihtiyacı duyuyorum. Bilmiyorum ne kadar faydası olur sizlere.

aslında sen hiçbirşey değilsin, burada hiçkimse hiçbirşey değil. Konuşurken ağzımız konuşuyo,vücudumuz destek veriyo ama ruhumuz olmazsa konuşamayız.Burada yalnız ruhlar konuşuyo.

"geçliğimiz ve tecrübesizliğimiz " doğru bi yaklaşım.Sokma akılla olmuyo.Herşeyi yaşayarak öğrenicez hepimiz.Ama şunu bilki aramızdaki seneleri dikkate alarak yazmıyorum sana. Dediğim gibi ruhuna yazıyorum yaş önemli değil.

Ben seni sana isteyerek göstermiyorum. Sadece yazdıklarını okuyunca anladığım "sen"sin o.
Alt 21-02-2007, 09:23 PM   #23 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

Meraba cannlarım,takmayın kafayı güzel insanlar...sevgili etternacım senin bikaç yazını okuyunca yalnız olduunu tahmin etmiştim,insan kendinden bilir çünkü...biz varız yalnız degilsin...sevgili atakan sagolsun...benim de tek arkadaşım oglum biliyo musun,yani var da en yakını,herkes uzakta ..gurbette kaldı bütün aşklar...insanın sevdiğine nazı geçermiş,kişi sevdiğinden postu yere çalarmış,hayat her zerre için aynı adaleti sunarmış...
lerzaaaan bak ne kadar çok seviliyosun,içteki sevgi ruhları çeker..kaç gram verdin niye yazmıyon, .??bu arada hala sigara İÇMEDİĞİNE eminim ..itiraf ediyim sabah benim canım sıkkındı hatta zırlaklıgım tuttu uzun bi aradan sonra...eski arkadaşım sigara geldi aklıma...amaaaa almadım içmedim ,siz geldiniz aklıma..havayı kirletmeye hakkım yok dedim,küresel ısınma başımızda zaten..sonra sigarasız çok sakin oldugumu farkettim..veee az yemeye devam..sevgiyle kalın geçen fani anlarda... 44
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2007, 11:56 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Teşekkür ederim lalezar.Evet ya sizler varsınız.Varlığınızı hissedebiliyorum.Aslında hepimiz yalnızız.Kendimize yetersek mutluyuz.Birde anlayan dostların varsa
; her ne kadar görmesek de hissetmek çok güzel.

lerzan sen de güzel moral vermeye çalışmışsın. Takmamayı öğrenmem lazım. Bigün öğrencem ben de tecrübeyle.
Alt 22-02-2007, 07:10 AM   #25 (permalink)
Teğmen

38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burdayım2006 is an unknown quantity at this point

etterna seni çok iyi anlıyorum ve içimi acıtıyorsun söylemek istedim

sen benim bi dönem geçmişte kalmış halimsin (hoş, arada bir nüksetmiyor değil) 88

ama bu halleri bırakmak lazım be arkadaşım

bu ruh hallerini arkada bırakmak lazım bi şekilde

bak bu işarete bayılıyorum senin için yapıcam bir kez daha sevinçten çıldırmış çok komik bir kafa
burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 08:07 AM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

canım burdayım2006 beni anlamana çok sevindim. Bu da geçici. şu işimi bi değiştireyim herşey düzelecek kendime ve size söz veriyorum... bir de
Alt 22-02-2007, 08:27 AM   #27 (permalink)
Teğmen

38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

değişeceğinden eminim zaten

hepimizde o potansiyel var, aslında atışmanız da hoş olmuş söyliyim, neden dersen kendimizi böylelikle biraz "törpülemiş" oluyoruz super

herbirimiz diğerimizin törpüsüyüz bu anlamda, hayat boyu herkes birbirini etkiliyor değiştiriyor, eğer olumlu anlamda kullanırsak faydalı bile

neden burdayız? çünkü hepimiz duyarlı ve özel insanlarız, kafa yoruyoruz düşünüyoruz hayatı ve herşeyi anlamlandırmaya çalışıyoruz dusun

şanslıyız, elimden gelse hepimize birer nazar boncuğu veya kurdela takardım, "uğurluyuz" ve "seçilmişiz", bu işte Lily'nin söylediğine benzer fakat zıt şekilde,

kafamızın üzerinde bulut değil, bir enteresan hale "var"

istersen buna gönül gözü de diyebilirsin, eğer farkında olabilirsek herkes gibi bizler de bir "misyonla" gelmişiz dünyaya..

"almak" ve "vermek" için insanların arasına yerleştirilmişiz bunun farkında olmayıp hırçınlaşabiliriz de ama birgün yeterince farkında olduğumuz zaman

inanıyorumki ne olduğumuzu ve niye olduğumuzu bilicez ve hayatın anlamı da ortaya çıkacak

atakan bey bunları okuyunca, telkinlerin dozu fazla kaçmış diyecek ama şuanda böyle hisediyorum napiyim

mevleviler sema dönerken, bir elleri yukarı diğer elleri aşağıya bakar bilirsin, haktan alır halka veririm demektir bu

duyarlı ve geçirgen insanları birer köprü olarak görüyorum ben, görevimizin farkına varırsak huzura erecez gibi, yoksa varlığımızı inkarla geçiyor zaman canım

etternacım..

burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 08:33 AM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

canım ya o kadar tatlısın ki! İçimi açtın valla sabah sabah wave
Alt 22-02-2007, 08:37 AM   #29 (permalink)
Teğmen

gördün mü haklıymışım, sadece törpü değiliz, verebiliyoruz da birbirimize

öte yandan farkında olmadan, sen de bana bir şey verdin, bir başka kadınla yapılan paylaşımın tadını ve "özel"liğini hatırlattın bana, sagol
Alt 22-02-2007, 11:29 AM   #30 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Burdayim2006'da bugun ayri bir pozitiflik var başka bir şeyler var.
Ne güzel...

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks