Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-02-2007, 03:22 PM   #16 (permalink)
etterna_
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point
Standart Hıdır Kişisel Gelişiyor

benimle anlaşamayan o kadar çok insan var ki. Seni bilmem ama ben anlaşılamayan biriyim ve sen de anlamazsan benim için birşey farketmez. Ben de seni anlamazsam senin için bişey farketmeyeceğini düşünüyorum.Ama anlaşmaya çaba göstermedim diyemem diğerleri gibi.

Ama şunu da söylemeliyim ben ne zaman bi şey yazsam arkadan cevaben tam tersi bişey yazma ihtiyacı duyuyosun. Ben kendimden bahsediyorum "ben kendimden bahsetmeyi hiç sevmem" diyosun.Ben kişisel gelişim kitaplarının faydasını gördüm diyorum sen de kişiliğimizi değiştirir müzik en iyisi diyosun v.s.
anlaşamaman doğal. Çünkü bu muhalefet alışkanlığını ve önyargılarını yenmen lazım.
Kiisel gelişim kitaplarından bişeyler almış ve yüzlerce kitap okumuş biri olarak kitaptan ne alacağımı ne almayacağımı çok iyi bilirim. Yazarına bakınca neler yazmıştır diye az buçuk kestirebilirim.Önyargım yoktur kitap konusunda.
Müziğe gelince belki senden daha çok müzik tutkunuyum bunu bilemezsin.

Tek fark sen yazarken kendini çok iyi ifade ediyosun. Belki konuşurken de öylesin. (bu övgü değil; avantajın).

Farketmez lerzan anlaşmayalım. Sen sadece bir tek deniz yıldızısın hayatta. Diğerleri yerinde duruyo.