Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Kilo Verme

Uyarılar

Kilo Verme hızlı kilo verme, hizli kilo verme, kolay kilo verme, acil kilo verme, kilo verme yöntemleri, kilo verme yolları, kilo verme zayıflama, kilo verme diyeti, kilo verme diyet, sağlıklı kilo verme, kilo verme ilacı, kilo verme hızlı, kilo verme dieti, kilo verme diyetleri, rejim kilo verme, kilo verme programları, bölgesel kilo verme, lahana kilo verme, kilo verme ürünleri, kilo verme ilaç, kilo verme diyetler, kilo verme programı, kilo verme listesi, kilo verme kalori, kilo verme spor, kilo verme egzersiz

benim de size ihtiyacım var!

Güzellik ve Bakım Klubü ve Kilo Verme benim de size ihtiyacım var! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kusura bakmayın böyle löp diye girdim aranıza .. ama bi ortak yönümüz var sanırım :) benim durumum galiba sizinkilerden daha ağır... 1.55 boyum, 75 kiloyum ve daha sadece 16 yaşındayım. bu kiloyu tam 6 ayda aldım... stresten yemeğe verdim kendimi. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kilo Verme telkin cd indir izle İstanbul Kilo Verme nerededir kimdir Kilo Verme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kilo Verme hipnoz Kilo Verme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kilo Verme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kilo Verme kuantum düşünce kitap haberi

benim de size ihtiyacım var!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-01-2008, 11:14 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alanis is an unknown quantity at this point
Standart benim de size ihtiyacım var!

kusura bakmayın böyle löp diye girdim aranıza ..
ama bi ortak yönümüz var sanırım :)
benim durumum galiba sizinkilerden daha ağır...
1.55 boyum, 75 kiloyum ve daha sadece 16 yaşındayım.
bu kiloyu tam 6 ayda aldım... stresten yemeğe verdim kendimi. moral bozukluğundan da...
şimdi kilo vermeye çalışıyorum, 43 kilo olmam lazım ve başım büyük belada! aşığım fena halde..
sırf onun için her şeyi yaparım.. ama sigara da içiyorum..
diyetleri not ettim ama beni yüreklendirecek insanlar arıyorum.. ve telkinli mp3 dediğiniz nedir? yani bu kilo içinde geçerli mi .. bunun içinde mi mp3 var çözemedim :)
şimdiden hepinize kolay gelsin.. umarım çok sağlıklı bir şekilde istediğiniz kiloya gelebilirsiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2008, 12:02 AM   #2 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: benim de size ihtiyacım var!

alanis merabalar... hoş geldin...

kafana taktığın sorun çözümsüz bir sorun değil...öncelikle bunu kabul et lütfen...

ve şu moral bozukluğunu at üzerinden..

ewet sitemizde atakan beyin hazırlamış olduğu kilo vermede dahil...bir çok özel telkin müziği bulunmakta...

belki bunları inceleyip..içeriklerini okuyarak bir başlangıç yapabilirsin...

ve takıldığın yerde bizler sana destek olabiliriz...sevgiyle kal.. super
Alt 21-01-2008, 12:29 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Alaniscim öncelikle hoşgeldin aramıza...
Biliyorum kilolu olmak insana kötü hissettirir.Nerden biliyorsun dersen bende öyleyim ama ben kilo veriyorum 10 kilom gitti canım hemde diyetsiz ve aç kalmadan.Dkz yöntemini kullanıyorum.Canım sitemizde güzellik ve bakım klubunde Dkz başlığı var orda sana yardımcı olucak bilgiler var.Sakın diyet yapma daha 16 yaşındasın canım.Ama herşeyden önce rahat ol sıkıntı yaparsan işler herzaman daha kötüleşir.Ve sitemizdeki kilo verme telkinin dinle sorucağın sorular olursa çekinme...
Alıntı:
Alanis Nickli Üyeden Alıntı
kusura bakmayın böyle löp diye girdim aranıza ..
ama bi ortak yönümüz var sanırım :)
benim durumum galiba sizinkilerden daha ağır...
1.55 boyum, 75 kiloyum ve daha sadece 16 yaşındayım.
bu kiloyu tam 6 ayda aldım... stresten yemeğe verdim kendimi. moral bozukluğundan da...
şimdi kilo vermeye çalışıyorum, 43 kilo olmam lazım ve başım büyük belada! aşığım fena halde..
sırf onun için her şeyi yaparım.. ama sigara da içiyorum..
diyetleri not ettim ama beni yüreklendirecek insanlar arıyorum.. ve telkinli mp3 dediğiniz nedir? yani bu kilo içinde geçerli mi .. bunun içinde mi mp3 var çözemedim :)
şimdiden hepinize kolay gelsin.. umarım çok sağlıklı bir şekilde istediğiniz kiloya gelebilirsiniz.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2008, 12:28 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar alaniscim.. hoşgeldin yanımıza...

yaşın çok küçük daha tatlım acaba bu kadar fazla kilolu olmanın tek sebebi yeme alışkanlığında ki bozukluklar mı..
genel olarak araştırma yaptınızmı.. az yediğin ya da sağlıklı beslendiğin halde kilolu musun..
herhangi hormonal bir bozukluk yoktur umarım.. öncelikle kilonun sebebini tam olarak belirleyelim..

ikincisi ne münasebet sigara içiyosun tatlım sen daha minicik bir bebksin bana göre..
zannedersem çok yeni bir alışkanlıktır.. onun için bağımlı olmadığını düşünerek derhal bu alışkanlığını bırakmanı istiyorum.. (kendin için)

aşık olmak.. ne kadar güzel bir duygu.. bu duygunun sana getireceği güzellikleri doyasıya yaşaman dileğiyle..
yinede ayaklarının yere bastığından emin ol..

sen istediğin sürece bizler daima yanındayız güzelim..

gelelim sorularına..

telkinli mp3 dediğimiz subliminal olarak yapılmış olan kayıtlardır..
bu konu ile ilgili gerekli bilgiler aşağıda ki linklerde mevcut..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

suçluluk ve ego telkinleri ile başlayarak iki hafta kadar sonra kendine güven ve kilo telkinlerini ekle..
bu süre sonunda suçluluk duyguları ile ilgili telkini dönem dönem dinlemek üzere listenden çıkartırsın..

belli aralıklarla ertelemeyi bırak.. ve diğer ihtiyacın olan telkinleri listene ekleyebilirsin..

telkinleri buradan indirebilirsin..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...izfont-b254.0/

rehber bölümümüzde gerekli tüm ayrıntılar mevcut..

benim kilo problemim yok.. dkz de oldukça keyifli bir yöntem gibi..
lakin daha miniksin buradaki arkadaşlarımızın her şeye rağmen dikkat ettikleri konunun
sağlıklı beslenmek olduğunu düşündüğümden doyana kadar cips cola patates kızartması ve hamburger ketçap mayonez hardal
yememeni öneririm..

su içmeye ağırlık ver.. meyva ye.. bitki çayları iç... geceleri ve sabahları ılık su ve bal karışımı iç.. yoğurt ye..
dokuzdan sonra asla bir şey yeme.. mutlaka hareket et.. yürüyüş yap.. evde egzersiz yap.. dans et..
bunlar her sağlıklı beslenmek isteyen kişinin hayatında olan şeyler..

nasıl ki gereksiz şeyleri takıp takıştırmıyor yada odanda fuzuli şeyleri istemiyorsan ..
vücudunada sadece ihtiyacın olan besinlerin girmesine izin ver..
kendini ve vücudunu sev..

doğduğumuzda hepimiz aynı olarak dünyaya geldik ve seçimlerimize göre şekillendik..
şimdi karar al ve doğru seçimleri yap..

daima kendine güven.. asla kendini yargılama..
ve başaracağına yürekten inanarak sağlıklı bir şekilde ideal kilona ulaşacağını düşün...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...in-t185.0.html

bunun için meditasyon v.b tekniklerde var..

forum ablamız hayal abla yararlanabilmeniz için bir meditasyon kaydetti dilersen onuda dinle..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...u-t3498.0.html

secret (sır) ve what the bleep do we know (ne biliyoruz ki 1 ve 2 ) bu 3 filmi izle..

bilinçaltının gücü.. ötesi yayımcılık.. joseph murphy...
bu kitabı oku daha sonra başka kitaplarda tavsiye ederiz..

unutma.. sen değişimi sevgi ile isteyip bu konuda karar aldığında yeni bir kapı açıldı..
bu kapıdan gir ve tekrar geriye döndürecek tüm olumsuz düşünce ve davranışlarını terk et..

isteyince mutlaka başarılı oluruz..

sevgiler..

Alt 21-01-2008, 07:01 PM   #5 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alanis is an unknown quantity at this point

hepinize binlerce kez teşekkür ederim.. bütün dediklerinizi uygulamaya koyulacağım.. zayıf olmak çok güzel bir şey bence ama aynı zamanda sağlıklı olmakta öyle... umarım bu siteden sonra gerçekten hayatım değişir, çünkü ben çok üzülüyorum bu konuya, çevrem farketmiyor belki ama öyle. çünkü elimden bir şey gelmiyor hani önce ekmeği kessin derler ya, zayıflamak isteyenler için.. ben yemiyorum çok fazla. ama yinede hala kilom aynı.. bilmiyorum belki hormonal bir bozukluk olabilir.. annem babamda şişman.. ama yaşlarına göre normal karşılanacak bir kilodalar.. abim ve ablamda benim gibi bir sorun yok.. düzensiz yemekten ve hareket etmemekten olsa gerek.. sigaraya gelince evet geçen sene başladı bu iş... benimle birlikte içenler bırakıyor bende bırakabilirim diye düşünüyorum..
mp3leri dinleyip, önerdiğini kitapları ve filmleri araştırıp öncelikle kendimi hazırlayacağım.. bu süreçten birazcık korkuyorum ama biliyorum ki herkese yardımınızın dokunduğu gibi banada yardımınız dokunacak.. bu çok güzel bir olay... belki her sitede böyle bölümler vardır ama bu site insanı baştan yaratmak için açılmış sanki.. bi arkadaşımın önerisiydi.. haklıymış.. en azından kendimi mutlu ederek zayıflamayı öğreteceksiniz bana bunu biliyorum.. şimdi çok iyiyim.. aşık olmuş olmakta bu zayıflama isteğimi körükledi.. ne bileyim daha öncede birilerinden hoşlandım ama bu kadar olmamıştı... onu da kendine getireceğim.. kendimi de düzelteceğim, yaralarımı sizin sayenizde saracağım galiba :)
düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için teşekkürler..
Alanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil