Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2008, 07:01 PM   #5 (permalink)
Alanis

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alanis is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: benim de size ihtiyacım var!

hepinize binlerce kez teşekkür ederim.. bütün dediklerinizi uygulamaya koyulacağım.. zayıf olmak çok güzel bir şey bence ama aynı zamanda sağlıklı olmakta öyle... umarım bu siteden sonra gerçekten hayatım değişir, çünkü ben çok üzülüyorum bu konuya, çevrem farketmiyor belki ama öyle. çünkü elimden bir şey gelmiyor hani önce ekmeği kessin derler ya, zayıflamak isteyenler için.. ben yemiyorum çok fazla. ama yinede hala kilom aynı.. bilmiyorum belki hormonal bir bozukluk olabilir.. annem babamda şişman.. ama yaşlarına göre normal karşılanacak bir kilodalar.. abim ve ablamda benim gibi bir sorun yok.. düzensiz yemekten ve hareket etmemekten olsa gerek.. sigaraya gelince evet geçen sene başladı bu iş... benimle birlikte içenler bırakıyor bende bırakabilirim diye düşünüyorum..
mp3leri dinleyip, önerdiğini kitapları ve filmleri araştırıp öncelikle kendimi hazırlayacağım.. bu süreçten birazcık korkuyorum ama biliyorum ki herkese yardımınızın dokunduğu gibi banada yardımınız dokunacak.. bu çok güzel bir olay... belki her sitede böyle bölümler vardır ama bu site insanı baştan yaratmak için açılmış sanki.. bi arkadaşımın önerisiydi.. haklıymış.. en azından kendimi mutlu ederek zayıflamayı öğreteceksiniz bana bunu biliyorum.. şimdi çok iyiyim.. aşık olmuş olmakta bu zayıflama isteğimi körükledi.. ne bileyim daha öncede birilerinden hoşlandım ama bu kadar olmamıştı... onu da kendine getireceğim.. kendimi de düzelteceğim, yaralarımı sizin sayenizde saracağım galiba :)
düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için teşekkürler..
Alanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla