Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2008, 12:29 AM   #3 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: benim de size ihtiyacım var!

Alaniscim öncelikle hoşgeldin aramıza...
Biliyorum kilolu olmak insana kötü hissettirir.Nerden biliyorsun dersen bende öyleyim ama ben kilo veriyorum 10 kilom gitti canım hemde diyetsiz ve aç kalmadan.Dkz yöntemini kullanıyorum.Canım sitemizde güzellik ve bakım klubunde Dkz başlığı var orda sana yardımcı olucak bilgiler var.Sakın diyet yapma daha 16 yaşındasın canım.Ama herşeyden önce rahat ol sıkıntı yaparsan işler herzaman daha kötüleşir.Ve sitemizdeki kilo verme telkinin dinle sorucağın sorular olursa çekinme...
Alıntı:
Alanis Nickli Üyeden Alıntı
kusura bakmayın böyle löp diye girdim aranıza ..
ama bi ortak yönümüz var sanırım :)
benim durumum galiba sizinkilerden daha ağır...
1.55 boyum, 75 kiloyum ve daha sadece 16 yaşındayım.
bu kiloyu tam 6 ayda aldım... stresten yemeğe verdim kendimi. moral bozukluğundan da...
şimdi kilo vermeye çalışıyorum, 43 kilo olmam lazım ve başım büyük belada! aşığım fena halde..
sırf onun için her şeyi yaparım.. ama sigara da içiyorum..
diyetleri not ettim ama beni yüreklendirecek insanlar arıyorum.. ve telkinli mp3 dediğiniz nedir? yani bu kilo içinde geçerli mi .. bunun içinde mi mp3 var çözemedim :)
şimdiden hepinize kolay gelsin.. umarım çok sağlıklı bir şekilde istediğiniz kiloya gelebilirsiniz.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla