Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

HAYALDE YAŞAMAK !!!

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven HAYALDE YAŞAMAK !!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Umut-suz hoşgeldin. hayatını değiştirmek için önce nickini değiştirmeni öneririm. sonunda ki ek negatif enerjileri çağırıyor....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

HAYALDE YAŞAMAK !!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-07-2010, 11:47 AM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Cevap: HAYALDE YAŞAMAK !!!

Umut-suz hoşgeldin. hayatını değiştirmek için önce nickini değiştirmeni öneririm. sonunda ki ek negatif enerjileri çağırıyor.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 12:19 PM   #12 (permalink)
Teğmen

zümrütü anka zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 472
157 Mesajinıza toplam 698 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zümrütü anka zen will become famous soon enoughzümrütü anka zen will become famous soon enough

HER ŞEY SENDE GİZLİ

Yerin seni çektiği kadar ağırsın
Kanatların çırpındığı kadar hafif..

Kalbinin attığı kadar canlısın
Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç...

Sevdiklerin kadar iyisin
Nefret ettiklerin kadar kötü..

Ne renk olursa olsun kaşın gözün
Karşındakinin gördüğüdür rengin..

Yaşadıklarını kâr sayma:
Yaşadığın kadar yakınsın sonuna;
Ne kadar yaşarsan yaşa,Sevdiğin kadardır ömrün..

Gülebildiğin kadar mutlusun
Üzülme bil ki ağladığın kadar güleceksin
Sakın bitti sanma her şeyi,
Sevdiğin kadar sevileceksin.

Güneşin doğuşundadır doğanın sana verdiği değer
Ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın

Bir gün yalan söyleyeceksen eğer
Bırak karşındaki sana güvendiği kadar inansın.

Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret
Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın
Unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın

Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak.
Kendini yalnız hissettiğin kadar yalnızsın
Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü.

Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin..
İşte budur hayat!

İşte budur yaşamak, bunu hatırladığın kadar yaşarsın
Bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün
Ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun

Çiçek sulandığı kadar güzeldir
Kuşlar ötebildiği kadar sevimli
Bebek ağladığı kadar bebektir

Ve her şeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunu da öğren,
Sevdiğin kadar sevilirsin...

Can YÜCEL

alıntı.

her bi cümlesi ayrı güzel..

Bu yazı esra 90 dan alıntıdır..
sevgilerimi gönderiyorum esra 90 'na..
umarım beni affeder yazıdan alıntı yaptığım için ,inan o kadar etkili ve güzel öz bir şekilde yazılmışki
etkilenmemek mümkün değil..
umut sende ve bu kadar umut,,suz olma..
sevgiler

Yaşama açılan umut ışıkları ,önce kalbinde yanmaya başlar..
snr hayatının amacına ulaştırır...
zümrütü anka zen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2011, 11:20 PM   #13 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
zonerz is an unknown quantity at this point

Alıntı:
umut-suz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biri küçükken küçük odasında bir hayal kurdu her şeyden uzak kendi ve istediği her şey o artık herkes olabilirdi oldu da ve evdeki tüm huzursuzluklardan kurtuldu 10 sn 10 dk 10 saat artık ne kadar ihtiyacı olursa ve bir gün o küçük çocuk artık hayalsiz yaşayamaz oldu büyüdü okudu okulu bitirdi o artık büyük biriydi ama hayalleri kadar değil o hayallerinin içinde küçüçük biriydi aslında onlar ne isterlerse o oluyordu ve buna alışmıştı ve bundan vazgeçemiyordu artık odasına kapanıyor müzğini son ses açıyor ve saatlerve ne olmak istiyorsa nerede mutlu oluyorsa hayalinde canlandırıyordu en çok onu seven hayranları hayal ederdi onlara şarkı söylerdi ya da ödül alırken ya da önemli herhangi bir şeyi başarmış biri olurdu bunu yıllarca yaptı ve şimdi 30 lu yaşlarda hala yaşıyor bu hayellerini ve hayatının tüm fırsatlarını bu dipsiz kuyuda yaşadığı için tepti bu kuyuda güvenliydi bu kuyuda kıymetliydi bu kuyu onun eviydi korunaklı ve kendine özeldi ama her dakika onu içine çekti uyuşturdu ve gerçek dünyadan kopardı o ise sahibinin her istediğini yapan bir köle gibi güçsüz ve umutsuzdu.
şimdi düşünüyor da hayatı o kadar çabuk değişir miydi onca gittiği doktor ilaç vs değişmedi yalnızlığını iyileştirmedi.
şimdi düşünüyor da ölse mi yoksa böyle yaşaması ölmekle eşdeğer mi?
bilmiyor... ve YOKETTİM KENDİMİ diyor her sabah her akşam ve her an...
Bende senin gibiyim, hatta aynı beni tarif ettin yazında. Kötü bişey yaşamayan anlayamaz. Ben böyle olmamı ailemle olan kötü ilişkilere bağlıyorum.Benim annem çok kötü davranırdı bana ve bolca hep özgüvenimi sarsıcak telkinlerde bulundu çocukluğumda , ölmeyi çok düşündüm ama anladımki ölmek bile tatmin etmicek beni .Bu hayat çok tatsız geliyor bana. Sana tavsiyem seni gerçek hayata bağlıyacak bir amaç bul. Kendini amaçsız hissettiğine eminim.
zonerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2011, 11:58 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point

Umutsuz hoşgeldin, iyimserliğini kaybetmişsin ne yazık ki oyüzden de böyle hissetmen normal, ilk önce şunu söylemek istiyorum ki hayal kurmak kötü birşey deildir; iyi yönde kullanırsan hayal gücü çok faydalıdır, sen sanki hayal kurmayı kötülemişsin.
Elbette fazlasıda zarar, insanın gerçeklerden kopması kötü seni anlıyorum ama sonuçta bu durumu değiştirmekte senin elinde olan birşey. Şu an kendini güçsüz hissediyor olabilirsin ama sen istersen değişirsin, eroini bırakabilirsin, kendin için iy iolan şeyler yapabilirsin... Sevgilerimle...
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2011, 03:51 PM   #15 (permalink)

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Katze is an unknown quantity at this point

Acaba gerçekten uyuşturucu kullanan kim asıl sorum bu. Hayatın kötülüğüne göz yumarak herşeyin kendi elimizde olduğunu söyleyen ve herşeyi basite alan zihin mi, yoksa hayatın aslında ne kadar umutsuz ve tiyatro sahnesinden ibaret bir yalanlar sinsilesinden oluştuğunu bir şekilde anlayan ya da böyle hisseden ve kendi istediği dünyaya yani hayal dünyasına kapanan zihin mi ?

Hayal dünyasına kapanan zihin eğer mutsuzsa demekki hala gerçekliğin kötü yanlarının farkında ve hala bu yanları görebilmekte ama diğer düşünce zihniyeti bunun o kadar farkında değil ki herşey çok güzel herşey senin elinde diyebiliyor.
Katze isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 01:24 PM   #16 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Hayat çok güzel sadece bakış açını değiştirebilirsen bunu görebilirsin.

Biz hayal dünyasında yaşamıyoruz. Siz hayatı kötü görerek kendinize bir ilizyon yaratıyorsunuz biz de hayatın güzel olduğunu görüyoruz. Aslında temelde aynı şeyi farklı bakış açıları ve düşüncelerle yapıyoruz.

Siz farkında olmadan hayatın kötü olduğunu düşünüyorsunuz. Bir kere deneyin kötü yerine iyi olduğunu veya olacağını düşünün. Ne kaybedersiniz, zaman mı?

Şimdi bu olumsuz düşüncelerle neye sahipsiniz? Ne kazandırıyor bu düşünceler?

Deneseniz belki siz de hayatınızı değiştirebileceğinizi farkedeceksiniz. Bir kere sorun kendinize neden burdasınız. Sizi buraya ilk çeken şey(en azından beni) hayatınızı değiştirme isteğiniz değil mi? Sitenin adına bir bakın bu açık değil mi? Denemek için burdayız.

Hayal kurmak harikadır ama o hayallerin peşinden gidebileceğiniz sürece. Sadece hayal kurmak bizi hedeflerime ulaştırmaz ama yakınlaştırır. Sonraki adım "Harekete geç". Siz hiç bir çaba göstermeden çekim yasası size istediklerinizi getirmez ve hayallerinize ulaştırmaz.

Evet ben şuna katılıyorum mutlu olmak gerçekten mutlu olmak insanı sarhoş eder. Bu çok sağlıklı bir haldir: İçten gülebilmek(hatta kahkaha atabilmek), mutluluğu yakalaybilmek. Çünkü gerçekten mutlu olduğunuz zaman herşeyi başaracak gücün de elimizde olduğunu göreceksiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2011, 03:48 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point

Teşekkür ederim sweet...
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2011, 04:52 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 223
43 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
japongülü is an unknown quantity at this point

kendimi öpüyor darısı başınıza diyorumsorunlu ve hiç onay alamadığım bir ailede yetiştim..yıllarca (sanırım 35 yaşına kadar)üst mevkilerde çok sevilen çok güzel vs konumlarda olduğumu hayal ettim hep...tabi hep hayal dünyasında kalınca ben de bir baltaya sap olamadım...

taaki aşağılık ve yetersizlik duygularımdan kaçmak için bu hayalleri kurduğumu anlayıncaya kadar..sonra şimdi de kalma çalışmaları yaptım...başlangıçta çok zorlandım..şuan 42 yaşındayım yazınızı okuyunca bu sorundan tamamen kurtulduğumu fark ettim...arada sırada öfke eleştiri gibi şeylere aklım gidiyor onu da affetme çalışmaları ve yine anda kalmayla çözebiliyorum...

neler yaptın diye soracak olursanız: sırasıyla hooponopono, çeşitli dualar ve zikirler, bilinçaltı telkinleri, eft, şifa çalışmaları ve reiki...

gördüğünüz gibi çok uğraştım, vazgeçtiğim dönemler çok oldu, ama her seferinde tekrar başladım..dileklerim için hayal kuruyorum ama bütün gün değil, sabah uyandığımda yada uykuya dalmadan önce
eğer anda kalma konusunda bir fikriniz yoksa ŞİMDİ'NİN GÜCÜ ECKHART TOLLE kitabını öneririm...rabbim tez zamanda sizi de aydınlığa çıkarır inşallah, sevgiler...
japongülü isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2012, 11:07 PM   #19 (permalink)
Teğmen

BRUCE06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
18 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BRUCE06 is an unknown quantity at this point

21 yasındayım yaklasık 13 yasından beridir hayalperest bir insanım. sürekli hayal kurup zamanın boşa geçtiğini, yapabilceğim şeyleri yapmayıp hayalde yaşayıp kendime zarar verdiğimi farkettiğimde yaşım 20ydi. 1 yıldır bunlardan kurtulmak kafamda oluşturduğum dünyayı silip atmak için çaba veriyorum. ama her seferinde güçlü olan hayal dünyam,kafamda oluşturduklarım beni esir alıyor yine oraya dönüyorum. 1 yıldır neden gerçek dünya varken sürekli hayal kurduğumu, araştırdım. sonra gördüm ki tarihde bütün insanlar bununla savaşmak için uğraşmış teknikler çabalar geliştirmiş, hepsinin ortak bir amacı var; beynindeki sesi kontrol altına almak veya susturmak. çünkü o ses bize hayal kurduruyor. osho meditasyon ile , mevlana mesnevi bakış açısı ve namaz ile. Allah kainatı yaratırken bu şekilde yaratmış. kendi yorumum nefs veya şeytan denilen şey beynimzdeki sestir. bizi gerçeklerden alıp kendi alemine götüren o ses. Allah bu sesi yenmemiz ve konrtol altına almamaız için bizlere namazı göndermiştir. günde 5 vakit namaz kılarak her daim Rabbimizle gerçeklerle iç içe olmamız içn namız farz kılmıştır. bunlar benim kendi görüşlerim. Çünkü bu dünyaya hareket geçmeden sadece düşünürek hiç birşey başarılmıyor. beynimzdeki o sesi kontrol altına almak için veya susturmak için namazı kılalım arkadaslar. ben yararını gördüm bu sorunu olanlarda göreceklerdir namazın gücünü..
BRUCE06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 01:38 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

hayal ile gercekleri ayirt emek en ince cizgidir.. hayal bir insanin hedefinin olusmasi icin gerekli n aractir fakat eylem ise o gerekli araci yürürlüge sokan mekanizmadir..

hayal kurmak güzel, insani farkli alemlere götürür fakat eylem icine katilmadigi zaman insani tembellesitren bir etkendir..

hayal ve eylem bir arada yasayabilmenin gücünü güzelligini ve basarisini hayatimizda görmek ümidi ile...
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks