Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

HAYALDE YAŞAMAK !!!

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven HAYALDE YAŞAMAK !!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız biri küçükken küçük odasında bir hayal kurdu her şeyden uzak kendi ve istediği her şey o artık herkes olabilirdi oldu da ve evdeki tüm huzursuzluklardan kurtuldu 10 sn 10 dk 10 saat artık ne kadar ihtiyacı olursa ve bir gün ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

HAYALDE YAŞAMAK !!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-06-2010, 02:47 PM   #1 (permalink)
Teğmen

umut-suz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
7 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut-suz is an unknown quantity at this point
Standart HAYALDE YAŞAMAK !!!

biri küçükken küçük odasında bir hayal kurdu her şeyden uzak kendi ve istediği her şey o artık herkes olabilirdi oldu da ve evdeki tüm huzursuzluklardan kurtuldu 10 sn 10 dk 10 saat artık ne kadar ihtiyacı olursa ve bir gün o küçük çocuk artık hayalsiz yaşayamaz oldu büyüdü okudu okulu bitirdi o artık büyük biriydi ama hayalleri kadar değil o hayallerinin içinde küçüçük biriydi aslında onlar ne isterlerse o oluyordu ve buna alışmıştı ve bundan vazgeçemiyordu artık odasına kapanıyor müzğini son ses açıyor ve saatlerve ne olmak istiyorsa nerede mutlu oluyorsa hayalinde canlandırıyordu en çok onu seven hayranları hayal ederdi onlara şarkı söylerdi ya da ödül alırken ya da önemli herhangi bir şeyi başarmış biri olurdu bunu yıllarca yaptı ve şimdi 30 lu yaşlarda hala yaşıyor bu hayellerini ve hayatının tüm fırsatlarını bu dipsiz kuyuda yaşadığı için tepti bu kuyuda güvenliydi bu kuyuda kıymetliydi bu kuyu onun eviydi korunaklı ve kendine özeldi ama her dakika onu içine çekti uyuşturdu ve gerçek dünyadan kopardı o ise sahibinin her istediğini yapan bir köle gibi güçsüz ve umutsuzdu.
şimdi düşünüyor da hayatı o kadar çabuk değişir miydi onca gittiği doktor ilaç vs değişmedi yalnızlığını iyileştirmedi.
şimdi düşünüyor da ölse mi yoksa böyle yaşaması ölmekle eşdeğer mi?
bilmiyor... ve YOKETTİM KENDİMİ diyor her sabah her akşam ve her an...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

umut-suz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2010, 03:06 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: HAYALDE YAŞAMAK !!!

Kendinizi yok ettiğinizi farketmeniz, yeniden doğuşunuzu başlattığınız andır. . Aramıza, mutluluğa hoşgeldiniz :)
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2010, 03:09 PM   #3 (permalink)
Teğmen

yanılıyorsunuz aslında o bilindik inanmak yarısıdır başarmanın ya da başlangıç bitirmenin yarısıdır lafları boş bu iş o kadar kolay olsaydı buraya yazılmazdı ve bunu sanırım bin kere düşünmüş farkedip değiştirmeye çalışmıştır sonuç gene acizliğine hayatını vermesi oldu... gene de tşkler
Alt 12-06-2010, 03:15 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Keyfiniz bilir. . Ben yanılmıyorum ama, yanılan sizsiniz. . Her neyse, zamanla anlarsınız eminim. . .
Alt 12-06-2010, 03:51 PM   #5 (permalink)
Teğmen

bu devirde herkes yabancı artık ve duyarsız ... parasız olmuyor galiba bu yardımlar yoksa keyfimiz biliyo mu sonunda .... :) komedi insanlık:) (:
Alt 12-06-2010, 05:02 PM   #6 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Yorumunuzdan çok yeni olduğunuz anlaşılıyor umut-suz :)

Bizler burada gücün ve değiştirme imkanının kendi ellerimizde olduğunu bilen insanlarız. Bir çoğumuz sizin gibi umut-suz bir şekilde tanıştı forumumuzla, ben de dahil olmak üzere. Ama zamanla bize kendimizden başka hiç kimsenin yardımcı olamayacağını anlayarak sorumluluğu kendi ellerimize aldık. Hayat bizi nereye sürüklerse sürüklesin demeyi bırakarak, hayatımın efendisi de benim mimarı da demeye başladık :)

2006 yılından beri yazılan 733.546 mesajın içinden hiç kimse para almadı inanın.. Hatta farkettiyseniz 17 adet ücretsiz telkin sunuyoruz hiçir menfaatimiz olmadan, hiçbir şart gözetmeden. Bu yüzden tabirinizi bilinçsiz ve talihsiz bir yorum olarak nitelendiriyorum.

Sitemizi gezdikçe önce kendinizi daha sonra da bizleri daha iyi tanıyacağınızı umut ediyorum.

Çünkü umut her daim vardır.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2010, 06:20 PM   #7 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
umut-suz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu devirde herkes yabancı artık ve duyarsız ... parasız olmuyor galiba bu yardımlar yoksa keyfimiz biliyo mu sonunda .... :) komedi insanlık:) (:
Size sadece öpücük yolluyorum

Alt 14-07-2010, 03:24 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 63
31 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
atessu is an unknown quantity at this point

ağzım bir karış açık kaldı...çünkü aynı sorun bende de var...nasıl başladı hatırlamıyorum ve nedende...ama bildiğim kendimi bildiğimden beri hayallerde yaşadığım...size durumu nasıl açıklayacağımı bilemiyorum ama resmen o an hayal ettiğim şey varmış gibi konuşuyor ve hareket ediyorum...biri görse deli der =)...zaten kimsenin yanında yapmıyorum ama yalnızken tıpkı arkadaş gibi arkada sevdiğim bir müzik ve ben başlıyorum hayaller kurmaya...hatta zaman zaman insanlar yanımdaykende kuruyorum bir iş yaparkende ama sadece zihnen oluyor...en çok derdim yalnızken yapmak işin daha da kötü tarafı ne kadar bu durumu engellemeye çalışssamda bir yerden sonra olmuyor kendimi gene eskisi gibi buluyorum...bir ara kendi kendime acaba şizofreni miyim diye sormuştum ama sonra şizofrenilerin gerçek hayatla hayal dünyasını ayırt edemediği gelince rahatladım =)...bu durumumdan aşırı rahatsız oluyorum çünkü dediğim gibi bazen kendimi durduramıyorum ve dahası hayal kurmaktan hiçbir iş yapmıyorum o an...gerçek dünyaya döndüğümde de zihnim savaşmaktan çıkmış gibi oluyor...iyi bir kız olmak isityorum ama hayal dnyasında yaşayarak böyle olmayacağının farkındayım...lütfen bana bu durumun neden olmuş olacağı ve nasıl kurtulacağım hakkında bir fikir beyan edersnz sevinirim
atessu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2010, 10:48 AM   #9 (permalink)
Teğmen

zümrütü anka zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 472
157 Mesajinıza toplam 698 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zümrütü anka zen will become famous soon enoughzümrütü anka zen will become famous soon enough

merhaba umut ,suz hoşgeldin ,,
yeni bir başlangıç yapmışsın zaten, siteye üye olarak hayatına yeniliklerin doğmasına izin ver melisin ..
inan bana site çok güzel ,üye olanların hemen hemen hepsi birbirinden değerli ve sevgi dolu .
site içinde iyi bir araştırma yap ..
çok daha farklı olduğunu göreceksin ..
belkide yaşamın değişmesi gerektiği için burdasın ..
doğru seçimlerle geleceğini daha olumlu olmasına izin vererek başlayabilirsin ..
umut sende sadece sende
sevgiler

Yaşama açılan umut ışıkları ,önce kalbinde yanmaya başlar..
snr hayatının amacına ulaştırır...
zümrütü anka zen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 11:42 AM   #10 (permalink)
Teğmen

atessu bunu yapan sadece ben sanırdım anlattıkların beni anlatmış şimdi gülümseyeceğim ama bunun bir insanın hayatını çaldığını hatırlayonca yüzüm düşüyor keşke bir kerede kalsaydı keşke sinsi bir virüs gibi hayatımı ipotek altına almasaydı
nedeni kaçmaktı belki gerçeklerden sonra ruhumun nasıl uyuştuğunu aklımın nasıl bağımlı kaldığını bünyemin hep onu istediğini anladım şimdi bile 32 yaşında olmama rağmen düzgün bir hayatım yok... gerçeklerden kopmak ya da şirozfreni paranoya ya da kronik bir şey beni benden ettti
hayatımı elimden aldı sanki eroin gibi hapisteyim kaçamıyorum sanki al şırıngayı bas damara rahatla aç müziği başla hayallere rahatla aynı şey benim için artık çünkü bakıyorum da ben yaşamıyorum yaşamamışım
işim yok iş olsa hayallerim beni dürter düşlerine geri dön diye
eş yok eşim olsa onun da bozulmasından korkuyorum dışardan bakmak basit ama beynin benliğin yok oluyor
ilişkim hayatım ailem arkadaşlıklarım iş hayatım hepsi bu anlamsız sorun ve hastalıkkkk yüzünden bir türlü olmuyor psikologlar psikiyatrlar kaç seansta anlarlar ki
buradan terapi desem ben kendime düşman gibiyim şu an kendime bir cephe almışım vuruyorum beynime kalbime her şeyime kapatıp gidiyorum ve .....
zor bir durum çok zor çok ...

Bookmarks