Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Karizma

Uyarılar

Karizma Telkini Alanlar ?

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Karizma Karizma Telkini Alanlar ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba aramızda karizma telkini alanlar var ise özelden bana ulaşabilirlermi ? birşey sormak istiyorum teşekkürler....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Karizma telkin cd indir izle İstanbul Karizma nerededir kimdir Karizma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Karizma hipnoz Karizma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Karizma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Karizma kuantum düşünce kitap haberi

Karizma Telkini Alanlar ?

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-10-2013, 07:25 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
19 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mert34 is an unknown quantity at this point
Standart Karizma Telkini Alanlar ?

Merhaba aramızda karizma telkini alanlar var ise özelden bana ulaşabilirlermi ? birşey sormak istiyorum teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Mert34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2016, 03:32 AM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
borakarakoc is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Karizma Telkini Alanlar ?

alanlar banada pm atsın
borakarakoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2016, 12:32 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point

Merhaba; sormak istediklerinizi direk buradan sorarsanız tecrübeli üyeler yardımcı olabilir ve başka insanlarda faydalanabilir :)

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2016, 11:16 PM   #4 (permalink)
Teğmen

DaybyDay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19
21 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DaybyDay is an unknown quantity at this point

Evet burdayım, sorularınızı burdan paylaşırsanız diğer üyeler de faydalanmış olurlar.
Eğer çok özel bir durum varsa bana özelden siz ulaşın.
DaybyDay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 10:29 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 22
33 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ufuk35 is an unknown quantity at this point

Etki tam olarak nedir dusuncemi yoksa dis gorunustemi degisiyor dusunceye bagli olarak
ufuk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2016, 11:02 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
ufuk35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Etki tam olarak nedir dusuncemi yoksa dis gorunustemi degisiyor dusunceye bagli olarak
Konudan bağımsız olarak, ben telkin kullanmadığımda bile kendime olan bakış açım, özsaygım değiştiğinde aynaya bakınca görünüşümün olumlu manada değiştiğine şahit oldum. Kendine güveni olan insanın kendine bakışı ile kendine güveni olmayan insanın kendine bakışı bambaşka... Telkinlerin de temel işlevleri bizim kendimize bakış açımızı olumsuzdan olumlu çevirmek olduğu için, etkili bir şekilde kullanılırsa getirisi olarak insanın jest ve mimikleri, dış görünüşü olumlu değişiklik kazanıyor...
mehtap1606 likes this.
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2016, 10:42 PM   #7 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Karizma tanım olarak nedense tip şekil şemal olarak algılanıyor ancak yabancı kaynaklara bakarsanız böyle olmadığı açık ve net ortada. Nezaket, ikna kabiliyeti, ses tonu, hitabet yeteneği karizmayı oluşturan ana unsurlar arasında.

Peki telkinle neler değişti ?

Konuşma şekliniz, vurgular, kurduğunuz cümleler, akıcı ve etkileyici anlatım...
Güçlü göz teması, sıfır çekingenlik, ilişkilerde seviyeli bir samimiyet...
Bunlarla birlikte gelen ikna kabiliyetinde inanılmaz değişim...
mehtap1606 likes this.
Alt 09-02-2016, 09:40 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

DaybyDay siz karizma telkini aldınız mı?Sadece merakımdan soruyorum.

Bahsedildiği gibi karizma aslında ülkemizde yanlış algılanıyor.Sanki daha böyle yakışıklı , kızları tava getiren eleman gibi tanımlar yapılıyor.

İşin açıkçası karizma Allah vergisi olarak adlandırılan bir yetenek.Psikolojide lider tipleri incelenirken genelde en çok altı çizilen karizmatik lider profilidir.Kitleleri arkasından sürükleyebilir.İnsanları doğal bir etkileme özelliği vardır.Yakışıklı olmasa dahi.İnsanlar tek bir sözünü bile ciddi manada önemserler.Oturmasını , kalkmasını ve konuşmasını çok iyi bilirler.Elbette hatasız olacakları anlamına gelmez.Karizma daha ziyade 40-50 yaşlarda meyvesini vermeye başlar.Bunun tarihimizde ki ne önemli örneği Enver Paşa'dır.Tek bir mısra ile bütün Türkistan'da insanlar ona biat etmiştir.Henüz öyle yüksek mevkilere gelmemiştir.Sadece subaydır.Harbiye'de bile o kadar yüksektir ki karizması.Varsa yoksa sadece onun ismi alınır.Peşinden ölecek ve öldürecek çok insan vardır.

Mustafa Kemalle çatışmaları çok eskiye dayanır.İki hırslı insan bir arada bulununca birinin gölgede kalması kaçınılmaz olur.Mustafa Kemal neredeyse milli mücadeleye kadar hep gölgede kalır.

Elbette resmi tarihin anlattıkları farklı şeyler.Enver Paşa gerçekten de toyluğunun kurbanı olmuştur.O müthiş karizma gençliğinin dinanizmi ile birleşince hayırlı olaylar olmamıştır.Eğer ki bu karizmayı bir 10 sene daha pişirseydi ve savaşa girilmeseydi.Enver paşa farklı yerlerde olabilirdi.

Mustafa Kemal ise hep gölgede kaldığı için karizmasını yavaş yavaş pişirmişti.Nerede nasıl davranacağını risk almadan nasıl saldırıp kazanabileceğini öğrenmişti.Risk almadan dediysek o risk almıştır lakin Mustafa Kemal'in harbiyede ki ihtisası dahi savunma savaşları üzerineydi hatta Enver Paşa ve bir kısım ittihatçiler yurt dışında eğitimler alıp saldırı savaşı üzerine uzmanlaşmıştır.Mustafa Kemal'e göre ülke saldırı altına iken saldırı savaşını öğrenmek lükstü.

Türk tarihi basitçe şöyle özetlenebilir:İsmet İnönü sadece fren pedalı olan bir araba gibidir.Mustafa Kemal ise hem gaz pedalı hem fren pedalı olan bir araba gibidir.Enver Paşa ise sadece gaz pedalı olan bir araba gibidir.

Zannedilen aksine büyük taarruzu M.Kemal planlamamıştı.Sadece yönetmişti.Büyük taarruzun plancısı Mareşal Fevzi Çakmak Paşadır.Orduda saldırı savaşını Enver Paşadan sonra en iyi bilen askerdir ve eski ya da dah doğrusu pişman İttihatçilerdendir(Sonra ömrünce siyasete hiç bulaşmayacaktır).Özellikle Mustafa Kemal benim uzmanlığım savunma savaşlarıdır ; ben saldırı savaşı planlayamam deyip aradan çekilmişse de bunun aslında o dönem ki politik konjonkturde farklı yerleri de var lakin kalsın tarihi bir analiz değil lider portresi üzerinden karizmanın ne olduğunu çözmeye çalışıyoruz.

Şu kadarını söyleyeyim Mustafa Kemal'in karizması henüz o kadar gelişmemişti ve Enver Paşayı hala geçememişti onun ölümünden (Enver Paşa) sonra dahi halk ve okumuş kesim ona şüpheyle yaklaşmıştı.Enver olmak isteyen ve bizi felakete sürükleyebilecek birisi mi?

Genelde insanlar 45 yaşlarına geldiğinde artık yakışıklı değil karizmatik olarak adlandırılmaya başlanır.Tecrübelerin getirdiği bir olgunluk hareketlerde yerli yerindelik vardır.Nasıl konuşması nasıl oturması gerektiğini biliyordur.

Mesela Türk Sinemasından örneği Kenan Işıktır.Tamer Karadağlı'da te Ferhunde hanımlardan hep kır saçları olan biri olduğu için (otuzlu yaşlardaydı doksanlı yıllar) karizmatik biriydi.Yılmaz Güney'in de karizmatik biri olduğu anlatılır.

Karizma ne kadar Allah vergisi bir yetenek olsa da bunun zamanla öğrenilmese de edinilebildiğini (yaşam tecrübesi ile ) söylüyorlar.Elbette bunu kitaplardan okuyup bir koç tutup oyuncu gibi rol yapıp karizmatik edalarda dolaşılabilir.Pek çok politikacı bunu yapıyor.Deneyimli gözler kimin yapmacık olduğunu anlayabiliyor.

Elbette karizma insanın içinde olan bir şey.Biraz ağırbaşlılık gerektiren bir şey.Oturaklılık istiyor.Ayıptır söylemesi ben öyleyim ama sadece bunlar yetmiyor.İçine kapanık biri olduğum (yavaş yavaş açıldığım) için insan ilişkilerim biraz zayıf.Kırk fırın ekmek yemem lazım.Telkinler bana göre bir şekilde bu özelliği olan fakat hep çevresinin ya da kendisinin baskıladığı insanlarda işe yarayabilir.

Tabiri caizse fabrika ayarlarına geri döndürür.Bu benim görüşüm elbette.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2016, 11:35 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
DaybyDay siz karizma telkini aldınız mı?Sadece merakımdan soruyorum.

Bahsedildiği gibi karizma aslında ülkemizde yanlış algılanıyor.Sanki daha böyle yakışıklı , kızları tava getiren eleman gibi tanımlar yapılıyor.

İşin açıkçası karizma Allah vergisi olarak adlandırılan bir yetenek.Psikolojide lider tipleri incelenirken genelde en çok altı çizilen karizmatik lider profilidir.Kitleleri arkasından sürükleyebilir.İnsanları doğal bir etkileme özelliği vardır.Yakışıklı olmasa dahi.İnsanlar tek bir sözünü bile ciddi manada önemserler.Oturmasını , kalkmasını ve konuşmasını çok iyi bilirler.Elbette hatasız olacakları anlamına gelmez.Karizma daha ziyade 40-50 yaşlarda meyvesini vermeye başlar.Bunun tarihimizde ki ne önemli örneği Enver Paşa'dır.Tek bir mısra ile bütün Türkistan'da insanlar ona biat etmiştir.Henüz öyle yüksek mevkilere gelmemiştir.Sadece subaydır.Harbiye'de bile o kadar yüksektir ki karizması.Varsa yoksa sadece onun ismi alınır.Peşinden ölecek ve öldürecek çok insan vardır.

Mustafa Kemalle çatışmaları çok eskiye dayanır.İki hırslı insan bir arada bulununca birinin gölgede kalması kaçınılmaz olur.Mustafa Kemal neredeyse milli mücadeleye kadar hep gölgede kalır.

Elbette resmi tarihin anlattıkları farklı şeyler.Enver Paşa gerçekten de toyluğunun kurbanı olmuştur.O müthiş karizma gençliğinin dinanizmi ile birleşince hayırlı olaylar olmamıştır.Eğer ki bu karizmayı bir 10 sene daha pişirseydi ve savaşa girilmeseydi.Enver paşa farklı yerlerde olabilirdi.

Mustafa Kemal ise hep gölgede kaldığı için karizmasını yavaş yavaş pişirmişti.Nerede nasıl davranacağını risk almadan nasıl saldırıp kazanabileceğini öğrenmişti.Risk almadan dediysek o risk almıştır lakin Mustafa Kemal'in harbiyede ki ihtisası dahi savunma savaşları üzerineydi hatta Enver Paşa ve bir kısım ittihatçiler yurt dışında eğitimler alıp saldırı savaşı üzerine uzmanlaşmıştır.Mustafa Kemal'e göre ülke saldırı altına iken saldırı savaşını öğrenmek lükstü.

Türk tarihi basitçe şöyle özetlenebilir:İsmet İnönü sadece fren pedalı olan bir araba gibidir.Mustafa Kemal ise hem gaz pedalı hem fren pedalı olan bir araba gibidir.Enver Paşa ise sadece gaz pedalı olan bir araba gibidir.

Zannedilen aksine büyük taarruzu M.Kemal planlamamıştı.Sadece yönetmişti.Büyük taarruzun plancısı Mareşal Fevzi Çakmak Paşadır.Orduda saldırı savaşını Enver Paşadan sonra en iyi bilen askerdir ve eski ya da dah doğrusu pişman İttihatçilerdendir(Sonra ömrünce siyasete hiç bulaşmayacaktır).Özellikle Mustafa Kemal benim uzmanlığım savunma savaşlarıdır ; ben saldırı savaşı planlayamam deyip aradan çekilmişse de bunun aslında o dönem ki politik konjonkturde farklı yerleri de var lakin kalsın tarihi bir analiz değil lider portresi üzerinden karizmanın ne olduğunu çözmeye çalışıyoruz.

Şu kadarını söyleyeyim Mustafa Kemal'in karizması henüz o kadar gelişmemişti ve Enver Paşayı hala geçememişti onun ölümünden (Enver Paşa) sonra dahi halk ve okumuş kesim ona şüpheyle yaklaşmıştı.Enver olmak isteyen ve bizi felakete sürükleyebilecek birisi mi?

Genelde insanlar 45 yaşlarına geldiğinde artık yakışıklı değil karizmatik olarak adlandırılmaya başlanır.Tecrübelerin getirdiği bir olgunluk hareketlerde yerli yerindelik vardır.Nasıl konuşması nasıl oturması gerektiğini biliyordur.

Mesela Türk Sinemasından örneği Kenan Işıktır.Tamer Karadağlı'da te Ferhunde hanımlardan hep kır saçları olan biri olduğu için (otuzlu yaşlardaydı doksanlı yıllar) karizmatik biriydi.Yılmaz Güney'in de karizmatik biri olduğu anlatılır.

Karizma ne kadar Allah vergisi bir yetenek olsa da bunun zamanla öğrenilmese de edinilebildiğini (yaşam tecrübesi ile ) söylüyorlar.Elbette bunu kitaplardan okuyup bir koç tutup oyuncu gibi rol yapıp karizmatik edalarda dolaşılabilir.Pek çok politikacı bunu yapıyor.Deneyimli gözler kimin yapmacık olduğunu anlayabiliyor.

Elbette karizma insanın içinde olan bir şey.Biraz ağırbaşlılık gerektiren bir şey.Oturaklılık istiyor.Ayıptır söylemesi ben öyleyim ama sadece bunlar yetmiyor.İçine kapanık biri olduğum (yavaş yavaş açıldığım) için insan ilişkilerim biraz zayıf.Kırk fırın ekmek yemem lazım.Telkinler bana göre bir şekilde bu özelliği olan fakat hep çevresinin ya da kendisinin baskıladığı insanlarda işe yarayabilir.

Tabiri caizse fabrika ayarlarına geri döndürür.Bu benim görüşüm elbette.

Evet bu teklini aldım, tarif edildiği süre kadar dinledim.
Alt 10-02-2016, 12:01 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Daybyday karizma telkini için önerilen süre ne kadardır.Ben telkinin tanımında öyle bir süre göremedim.

Telkinin sizde oluşturduğu etkilerden bahsetmişsiniz.Pek iyi karizmayı çekirdek inanç telkinlerinden önce mi dinlediniz yoksa sonra mı dinlediniz?Zaman olarak soruyorum.Karizma çekirdek inancın etkilerini mi arttırdı yoksa karizmayı dinlediniz ve çekirdek inanç çalışmasını yaptırıp sonra mı dinlemeye başladınız.

Bu ikna olayı iyiymiş.Maalesef bizim müdürü ikan edemiyorum.62 yaşında gerçi onun farklı bir damarı var.O damardan girdinmi hemen olsun der.Sonucu da görmek ister.

Yönetici bir pozisyonda olan insanlar için çok önemli diye düşünüyorum. Orta ve düşük kademeyseniz sıkıntı yaşıyorsunuz.Benim pozisyonumda biraz öyle ama yavaş yavaş lehime değişiyor.Benim sıkıntım teknikerimin kendini usta/ustabaşı zannedip hiç amirlik yapmaması.Heme çavuşum hem tekniker hem mühendis ama yaranamıyorum müdüre.

Çünkü ben kendimi hiç parlatmak istemedim.İşi sessizce halledip masama oturdum.Bizim müdürse dakika başı haberdar olmak istiyor.İşi verip işin sonucunu öğrenemiyorum bizim usta tekniker yüzünden.Adam beni peşinden koşturuyor.Yapacağı telefona bakmak.Sinir oluyorum bende.Müdür bey haber almayınca işi başkasına devrediyor.Onlarda rahatsız oluyor.Bitmiş işi biz dokunuyoruz ve başarı bize kalıyor , senin çalışmanın nimetini yiyor gibi oluyoruz diyorlar.

Bakalım şimdilik iyiyiz.Nabza göre şerbet vereceğiz hep kendi reklamımızı yapmanın aşağılık bir şey olduğunu düşündük.Delikanlı adam işini yapar ondan bahsetmez dedik sadece amirlerini bilgilendirir dedik.

Neyse bakalım durma göre aklımın bir kıyıcığına yazdım.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks