Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hedef Günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/)
-   -   Şişedeki Cin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/462869-sisedeki-cin.html)

cymbella 31-03-2010 06:31 PM

Cevap: Şişedeki Cin

actionsmiledün gece formda gezinirken arkadaşlar süper bi konu hakkında tartışmışlar bayaa ilgimi çekti inceledim.iki nokta arası işaretleme yapmadan ve kuantum düşünceden bahsediyolardı.ben bunu yapabilmeyi istiyorum.aslında bugün bi de deneme yaptım birazcık tutturdum gibiu859.babaneme yemek götürüyodum arabaya binmeden 4 yol ağzında uzun saçlı bi bayanın kullandığı kırmızı bi araba düşündüm.araba sağdan geliyodu ve ben durup geçmesini bekliyodum.o 4 yol ağzına geldiğimde gerçekten bi kırmızı araba geldi sağdan ve ben durdum ama kullanan bayan değildismil56kıyısından döndüm yani neutrali5 ama olsun başlangıç için fena değil çok mutluoldumblissybunu başarırsak sevgili cin arkadaştan başka bişey dilemeye pek de geek kalmıyo sanırımy789sevgiyle kalıngirlhahagirlhaha

doremifasolasi 03-04-2010 01:49 AM

istemek kalkarsa ortadan
sen ben biz kalmazsak ortada
ne olur o zaman en orta
isteyelim o zaman demek istemek te bir incelikmiş... kim derdi istemenin, ustalik ve hüner gerektirdiğini?

papirus 03-04-2010 04:14 AM

Bende bendeee
cinden dileklerim var geç kaldım galiba ama istiycem. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü

1.Harika,keyifle çalışacağım bir iş
2.Çocuklarımın mutlu,sağlıklı ve başarılı olmaları
3.Bol para ve bereket

Hepinize sevgiler

Merto 05-04-2010 10:25 AM

Alıntı:

papirus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 593064)
Bende bendeee
cinden dileklerim var geç kaldım galiba ama istiycem. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü

1.Harika,keyifle çalışacağım bir iş
2.Çocuklarımın mutlu,sağlıklı ve başarılı olmaları
3.Bol para ve bereket

Hepinize sevgiler

Selamlar,
Çocuklarınızla ilgili dileklerinizde çok haklı olmakla birlikte, onlar için yapabilecekleriniz olabilir ancak. Dileklerimizi kendimiz için dilemeli ve çocuklarımızında kendi dileklerini desteklemeliyiz diye düşünüyorum.

Sevgiler MERT.

the desert 06-05-2010 11:29 PM

hımmm sevgili cincanım ben de sendne 3 şey ısteyebılırmıyım?cıncanım şimdiii huzurr ıstıorum,duygusallımdan kurtulmak ıstıorum,para ıstıorum....

beertouch 07-05-2010 12:55 AM

1. mutlu,huzurlu ve sevgi dolu bir evlilik.
2. çalışmaktan zevk alacağım bir iş.
3. deniz kıyısında iki katlı bir ev.

Merto 07-05-2010 12:55 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 738680)
hımmm sevgili cincanım ben de sendne 3 şey ısteyebılırmıyım?cıncanım şimdiii huzurr ıstıorum,duygusallımdan kurtulmak ıstıorum,para ıstıorum....

Duygusallığını kabul edip, ona dışarıdan bakarak yaşamaya başlayınca zaten huzuru bulacaksın... Huzur ve mutluluk hissinin senden kaynaklandığını dışarıdaki herhangi bir şeyin bunu sana veremeyeceğini deneyimleyincede bolluk ve para gelecek sevgili desertcanım :)

Merto 07-05-2010 12:57 PM

Alıntı:

beertouch Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 738684)
1. mutlu,huzurlu ve sevgi dolu bir evlilik.
2. çalışmaktan zevk alacağım bir iş.
3. deniz kıyısında iki katlı bir ev.

Zevk alacağın işi tespit edip, hayatımda bir gün bile çalışmadım :) dedirtecek işi yapmak için eyleme geçtiğinde, sevgi dolu evliliğe hazır olacaksın ve buna uygun eşi çekeceksin, bunlarda sana evi getirecek :).

beertouch 07-05-2010 01:00 PM

tesekkur ederim yorumlarınız icin :)

tülsüm 07-05-2010 07:03 PM

Alıntı:

Merto Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 739900)
Zevk alacağın işi tespit edip, hayatımda bir gün bile çalışmadım :) dedirtecek işi yapmak için eyleme geçtiğinde, sevgi dolu evliliğe hazır olacaksın ve buna uygun eşi çekeceksin, bunlarda sana evi getirecek :).

gerçekten umut vadedn şeylerden bahsediyorsunuz.eğer ki dileklerimi gerçekleştireceğini bilsem bu sevimli ve insan dostu cinden istediğim tek ama tek bişey var.

lütfen bana yıllar önce kaybettiğim yaşam enerjimi,özgüvenimi,mutluluğumu,irademi ve inançlarımı geri verebilirmisin?
yani kısacacı kendimi bulmak istiyorum.çünkü 13 yaşından sonra kendimi öyle bi dağıttım ki anlatamam.şu an tam 27 yaşındayım ve hala hayattan hiç bi şekilde keyif almıyorum.bu zamana kadar nasıl yaşadığımı bile bilmiyorum.hiç bir şeyin benim için bi anlamı yok.kısacası ölmek istiyorum artık çünkü ruhum beni terketmiş zaten boş bi bedende yaşıyorum.peki bu cin yıllardır ona yalvarışlarımı hiç duymadı mı?sanırım çok meşguldu evrenin cini beni kaile bile almadı.agl34insan umutsuz yaşayamazmış belkide beni bu güne kadar küçücükte olsa umudum yaşattı.ama artık gücüm yok.tükendiğimi hissediyorum.bu yüzden ne ev ne iş nede falan filan ben kendimi bulduğum zaman zaten hepsi sırayla olur işki önce kendimi bi bulayım tabi bu sefer duyarsa...........

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:26 PM.