Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hedef Günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/)
-   -   Şişedeki Cin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/462869-sisedeki-cin.html)

Merto 08-12-2009 04:18 PM

Şişedeki Cin

Meşhur 3 dilekli cin şişeden çıkmış karşınızda.
Ve o bildik repliği tekrarlıyor size; Dile benden ne dilersen.

Ve 3 dilek hakkınız var, yani gerçekleşecek 3 hayal, ulaşılacak 3 hedef yada edinebilecek 3 amaç....

Herkez yazsın bakalım dileklerini Cin şu andan itibaren "on-line" :)

donusturucu 08-12-2009 05:09 PM

Cevap: Şişedeki Cin

Online Cin 'imizin varlığı için teşekkürler ;)1-Kilom 62 olsun.ve hep ideal vucut ağırlığımda sağlıklı ,huzurlu,mutlu bir hayat yaşamak :)2-Kendi evimde ,kendi arabamla gidip gelebileceğim, sevdiğim istediğim iş istediğim mekanda istediğim rakamda bir gelirim olsun.(Ne uyanığım bir dilekte 4 istek var :)3-Çevremde sevdiklerim sağlıklı,huzurlu,mutlu bol paralı yaşasın :)Sevgiyle..

spestnaz 08-12-2009 05:38 PM

dilek hakkım 3 değil sonsuz olsun blissy şaka bi yana be n yazacak bişey bulamadım nedendir acaba? ağla2

Merto 08-12-2009 05:48 PM

Alıntı:

spestnaz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573009)
dilek hakkım 3 değil sonsuz olsun blissy şaka bi yana be n yazacak bişey bulamadım nedendir acaba? ağla2

Dıııtttttttttt! Şansını kaybettin 44a

Şaka şaka düşün bakalım süre işliyor ....956k

Merak etme aslında yalnız değilsin, bunu okuyup pas geçen herkez aynı durumda .....

Devam devam bakalım neler çıkacak sonuçta.....

spestnaz 08-12-2009 05:56 PM

hımm ne yaziyimm??
1) finalleri sapasağlamm atlatmak
2) okulda sürekli yeni birileriyle tanışmak
3) astral seyahat yapmakk
blissy blissy blissy blissy
ama bunları yazarken içimden bi ses sen böyle ufak tefek şeylere layık değilsin boşver sil hemen daha büyük hedefler düşün diyor ama sadece düşünce yle kalıyordum hep. hep arayış içinde kalıyordum. . hy789

alestason 08-12-2009 06:24 PM

böyle bir durumla karşılaşıpta dilek dilemekte gecikip hakkımı kaybetmekten korkmuşumdur hep şimdi hemen şansımı kaybetmeden yazayım baridusun2
1.sağlıklı huzurlu bolluk içinde ve ailemin daima benimle olduğu bir hayat
2.bol kazançlı kendime vakit ayırabildiğim çok severek çalıştığım bir iş
3.ideal ruh ikizimi bulmak ve sevgi dolu mutlu bir evlilik

ne kadar zormuş neye öncelik vereceğimi şaşırdım ama sanırım şuan benim için ilk sırada olanlar bunlar gibi görünüyory789

nazendem 08-12-2009 07:35 PM

1-sağlık
2-iyi gelir sağlayan kariyer
3-huzur

yeni bir hayat 09-12-2009 02:44 AM

*Şu an öğrenmek istediğim tüm bilgilere sahip olmak isterim..Öğrenmenin sonu yok gerçi,hayat demek her daim yeni şeyler öğrenmek demek..pc05

*Müstakil,çok büyük bahçeli,geniş,artık dubleks mi olur tripleks mi olur, bir evim olsun isterim..Gerçi şu an oturduğum ev de bana ait,ama istediğim özellikte değil..

*İşimde hedeflediğim kariyere sahip olmak..Zaten bu gerçekleşirse,ikinci isteğim de otomatik olarak gerçekleşir..

Sultan 09-12-2009 09:21 AM

birinci dileğim mutluluğumun daim olması(mutluluk daimse sağlık ve bolluk peşinden gelir)sevincli
ikinci dileğim iyi bir yaşam koçu olmak
üçüncü dileğim ise ailemle gezip görülecek bütün yerleri dolaşmak
sevgiyle mutlu kalıny789

bayşegül 09-12-2009 09:37 AM

ben geç kalmışım heralde dilekte bulunma hakkım devam etmektedir...
burada olup bu imkanı bize verdiğiniz için öncelikle teşekkür ediyorum

1- huzur içinde sevdiklerimle birlikte bir yaşam seçiyorum ( huzur olunca sağlık, bereket.v.s herşey olur diye düşünüyorum)
2- çok güzel istediğim yerde 4-1 ev seçiyorum
3- bütün dost ahbab arkadaşlarımla birlikte olup sohbet etmek gezmek görmeyi (istediğim her yeri görmek )seçiyorum....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:15 PM.