Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hedef Günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/)
-   -   Şişedeki Cin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/462869-sisedeki-cin.html)

prenses1 16-06-2011 12:02 PM

Cevap: Şişedeki Cin

Alıntı:

Merto Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800686)
Günaydın prenses,

Cin yıllık izninin bir bölümünü kullanıyor :), ancak biz sana geçici olarak destek verebiliriz. Oldu bil ;)

Sağlık hastalığın karşıtı olduğundan sana "şifa" öneriyoruz....
Sifa içinde bir yaşamın altın kurallarını oluşturup bizlerle paylaşırmısın lütfen?
Senin bakış açından olması önemli....

Mutluluk; zaten hep seninle... Farketmek için nasıl bir yol izlemelisin?
Mutluluk sana tam olarak ne ifade ediyor? açarak yazarmısın?
Mutlu bir insan nasıl davranır, düşünür, haraket eder, hisseder?

Gelelim sonuncu dileğe; "dünyayı keşfetmek" bunu hangi yolla yapmak istiyorsun? Gezerekmi, yaşayarakmı, araştırarakmı, farkederekmi?

Evliya çelebi "şefaat ya resullAllah" diyeceğine " seyahat ya resullAllah" demiş ve dileği kabul edilmiş. Sen buna hazırmısın kendi yolunla?

Dünyayı keşfetmek için hemen şimdi atabileceğin 10 adım nedir?

Dünyayı keşfetmek hayatını nasıl farklı kılacak?

Olsun o zaman :))))

merhaba mertbey.cinin yıllık iznini kullanmasına rağmen sizin yardımcı olabilmenize sevindim.sağlık istememin sebebi diş problemi yaşıyor olmamdan kaynakladı.sorular gerçekten çok güzel onlar üzerinde düşünüp en kısa sürede yazacağım.sevgi ve ışıkla kalın

Merto 16-06-2011 12:26 PM

Merhaba prenses, herhangi bir sağlık problemimiz olmadığında bedenimizin neredeyse hiç farkında değilizdir.
Dişlerinle ilgili yaşadığın sorun sana bir şeyler anlatmaya çalışıyor muhakkakki.
Daha kaliteli yaşamak ve bu sürecin içindeyken bize verilen en nadide araçlardan biri olan bedeni kullanmak için hastalığın karşıtı olan sağlığı ifade etmek normal.

Sağlığı hastalığın olmaması hali olarak düşünüp, dişelrin için şifayı seçerek bir eylem planı belirleyebilirsin...
Diğer soruların cevaplarıda sende bir farkındalık yaratacaktır umarım.
Sevgiler...

ELPARANOID 27-07-2011 03:34 PM

Alıntı:

donusturucu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573006)
Online Cin 'imizin varlığı için teşekkürler ;)1-Kilom 62 olsun.ve hep ideal vucut ağırlığımda sağlıklı ,huzurlu,mutlu bir hayat yaşamak :)2-Kendi evimde ,kendi arabamla gidip gelebileceğim, sevdiğim istediğim iş istediğim mekanda istediğim rakamda bir gelirim olsun.(Ne uyanığım bir dilekte 4 istek var :)3-Çevremde sevdiklerim sağlıklı,huzurlu,mutlu bol paralı yaşasın :)Sevgiyle..

guzel dilekler, katılıyorum. benim kilom 60 olsa da olur y789

busesu 27-07-2011 04:02 PM

önce sağlık ve mutluluk diliyorum sonra koskocaman bir çiftliğin içinde her türlü lüksün olduğu bir ev ve tabii ki içinde şu anda sevdiğimle birlikte mutlu huzurlu sevgi dolu bereketli bir evlilik diliyorum benim dördüncü dileğimde var anne olmak isitiyorum ve dileklerim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bile şükürler olsun:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:16 PM.