Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hedef Günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/)
-   -   Şişedeki Cin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hedef-gunlugu/462869-sisedeki-cin.html)

Merto 08-12-2009 04:18 PM

Şişedeki Cin

Meşhur 3 dilekli cin şişeden çıkmış karşınızda.
Ve o bildik repliği tekrarlıyor size; Dile benden ne dilersen.

Ve 3 dilek hakkınız var, yani gerçekleşecek 3 hayal, ulaşılacak 3 hedef yada edinebilecek 3 amaç....

Herkez yazsın bakalım dileklerini Cin şu andan itibaren "on-line" :)

donusturucu 08-12-2009 05:09 PM

Cevap: Şişedeki Cin

Online Cin 'imizin varlığı için teşekkürler ;)1-Kilom 62 olsun.ve hep ideal vucut ağırlığımda sağlıklı ,huzurlu,mutlu bir hayat yaşamak :)2-Kendi evimde ,kendi arabamla gidip gelebileceğim, sevdiğim istediğim iş istediğim mekanda istediğim rakamda bir gelirim olsun.(Ne uyanığım bir dilekte 4 istek var :)3-Çevremde sevdiklerim sağlıklı,huzurlu,mutlu bol paralı yaşasın :)Sevgiyle..

spestnaz 08-12-2009 05:38 PM

dilek hakkım 3 değil sonsuz olsun blissy şaka bi yana be n yazacak bişey bulamadım nedendir acaba? ağla2

Merto 08-12-2009 05:48 PM

Alıntı:

spestnaz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573009)
dilek hakkım 3 değil sonsuz olsun blissy şaka bi yana be n yazacak bişey bulamadım nedendir acaba? ağla2

Dıııtttttttttt! Şansını kaybettin 44a

Şaka şaka düşün bakalım süre işliyor ....956k

Merak etme aslında yalnız değilsin, bunu okuyup pas geçen herkez aynı durumda .....

Devam devam bakalım neler çıkacak sonuçta.....

spestnaz 08-12-2009 05:56 PM

hımm ne yaziyimm??
1) finalleri sapasağlamm atlatmak
2) okulda sürekli yeni birileriyle tanışmak
3) astral seyahat yapmakk
blissy blissy blissy blissy
ama bunları yazarken içimden bi ses sen böyle ufak tefek şeylere layık değilsin boşver sil hemen daha büyük hedefler düşün diyor ama sadece düşünce yle kalıyordum hep. hep arayış içinde kalıyordum. . hy789

alestason 08-12-2009 06:24 PM

böyle bir durumla karşılaşıpta dilek dilemekte gecikip hakkımı kaybetmekten korkmuşumdur hep şimdi hemen şansımı kaybetmeden yazayım baridusun2
1.sağlıklı huzurlu bolluk içinde ve ailemin daima benimle olduğu bir hayat
2.bol kazançlı kendime vakit ayırabildiğim çok severek çalıştığım bir iş
3.ideal ruh ikizimi bulmak ve sevgi dolu mutlu bir evlilik

ne kadar zormuş neye öncelik vereceğimi şaşırdım ama sanırım şuan benim için ilk sırada olanlar bunlar gibi görünüyory789

nazendem 08-12-2009 07:35 PM

1-sağlık
2-iyi gelir sağlayan kariyer
3-huzur

yeni bir hayat 09-12-2009 02:44 AM

*Şu an öğrenmek istediğim tüm bilgilere sahip olmak isterim..Öğrenmenin sonu yok gerçi,hayat demek her daim yeni şeyler öğrenmek demek..pc05

*Müstakil,çok büyük bahçeli,geniş,artık dubleks mi olur tripleks mi olur, bir evim olsun isterim..Gerçi şu an oturduğum ev de bana ait,ama istediğim özellikte değil..

*İşimde hedeflediğim kariyere sahip olmak..Zaten bu gerçekleşirse,ikinci isteğim de otomatik olarak gerçekleşir..

Sultan 09-12-2009 09:21 AM

birinci dileğim mutluluğumun daim olması(mutluluk daimse sağlık ve bolluk peşinden gelir)sevincli
ikinci dileğim iyi bir yaşam koçu olmak
üçüncü dileğim ise ailemle gezip görülecek bütün yerleri dolaşmak
sevgiyle mutlu kalıny789

bayşegül 09-12-2009 09:37 AM

ben geç kalmışım heralde dilekte bulunma hakkım devam etmektedir...
burada olup bu imkanı bize verdiğiniz için öncelikle teşekkür ediyorum

1- huzur içinde sevdiklerimle birlikte bir yaşam seçiyorum ( huzur olunca sağlık, bereket.v.s herşey olur diye düşünüyorum)
2- çok güzel istediğim yerde 4-1 ev seçiyorum
3- bütün dost ahbab arkadaşlarımla birlikte olup sohbet etmek gezmek görmeyi (istediğim her yeri görmek )seçiyorum....

d1dem 09-12-2009 09:42 AM

1-Evim olsun kiraya verim (parasını yiyim:P)y789
2-arabam olsun

3-bende saklıy789

aybükem 09-12-2009 10:43 AM

harekete geçmek
mutlu olmak
ailemle dünyayı dolaşmak

genco 09-12-2009 11:01 AM

1-her daim mutlu ve huzurlu olma gücüne sahip olmak.
2-iş ve kariyer sahibi olmak.
3-varlığını bildiğim ama tanımadığım,hayal ettiğim ama resmini çizemediğim peri kızını,yuvamın kadınını.

Işıldayan Safir 09-12-2009 11:19 AM

1- Çok iyi bir hakim olmak istiyorum hakim olursam iyi olacağıma da inanıyorum zaten
2- Çok güzel bi evim olsun sade olsun ama çok şık olsun
3- Fiziğim düzgünleşsin istiyorum bu kadar ayrıntısına girmiyim hihihihihi :))

Merto 09-12-2009 01:14 PM

Çok güzel dilekler bunlar :) Cinimiz hepsini çok sevmiş.

Cin hala on - line başka kimler var?

Belgin ∞ 09-12-2009 01:14 PM

1. İstanbul'da sıcacık bir yuvam olsun istiyorum, evime gittikçe içim huzur dolsun, istediğimiz gibi çok şirin ve konforlu olsun.

2. İşimi ilerletmek istiyorum, her yeni günde bir adım ileriye gitmemi sağlayacak doğru insanlarla karşılaşmayı diliyorum. Beraber büyüdüğümüz, büyüdükçe büyüttüğümüz, aklı fikirlerle dolu insanlar :)

3. Bir de kandırıkçılardan bıktım y789 Mümkünse gerçek ruh kopyamı istiyorum. Hayatıma girip kaderim olan aşkı yaşatmasın, aşkıyla kaderimi değiştirsin istiyorum.

Bir de çok değerli cin efendi, bunların hepsini çabuk çabuk istiyorum..

suzzy 09-12-2009 02:29 PM

sevgili cin'imiz burası harika olmuş öncelikle dileklerimizi yerine getirdiğiniz için teşekkür ediyorum :) efendim emeğinize sağlık :))

1-sağlık ve huzur956k

2-bolluk ve bereket 956k

3- ve şu an yaşadığım sıcacık huzur dolu evimin daha büyüğünü ve bana ait olanını istiyorum...krzm67

sevgi ve saygılar...actionsmile

doris 09-12-2009 02:38 PM

online cin!! benide dinle yazıyorum..onayi
1)hayal ettğim beyaz masa departmanında çalışmak istiyorum
2)görünce çığlıklarımı durduramadııım F500 arabayı istiyorum
3)hergeçen gün yeni dostlara sahip olmak istiyorum

simdiden tesekkür ederim.. sabırszlıkla bekliyorum iyiki varsın cin kardeşy789

naz78 12-12-2009 09:24 PM

O01-zengin olmak
2- sağlıklı ve mutlu huzurlu olmak
3-çocuklarımın sağlıklı ve doktor olmaları

ferhundekavak 10-01-2010 07:33 PM

1-gördüğüm en güzel rüyanın gerçek olmasını istiyorum.
2-bulutların üzerinde uyumak istiyorum.
3-bir aşk romanın kadın kahramanı olmak istiyorum.

Neptün 10-01-2010 08:23 PM

1- 380 yıl yaşamak
2- Zamanda seyahat etmek
3- Sürekli yemek ama ne kilo almak ne de sağlıksız olmak.

gökkuşağı15 11-01-2010 05:11 PM

selam
uc dilek fazla bana 1 tane yeter .....
2 milyon dolar istiyorum.

Elektra 11-01-2010 05:13 PM

Alıntı:

gökkuşağı15 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578673)
selam

Daha ne istersin ki zatengirlhaha İnşallah bulursun. blissy

Elektra 11-01-2010 05:15 PM

Alıntı:

fulun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578476)
1- 380 yıl yaşamak
2- Zamanda seyahat etmek
3- Sürekli yemek ama ne kilo almak ne de sağlıksız olmak.

Fulun'um suyun altında nefes alma dileğini unutmuşsun girlhaha

Merto 11-01-2010 05:21 PM

Alıntı:

gökkuşağı15 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578673)
selam

Sadece 2 milyonmu? Bu kadarcıkmı? :)

Ne yapmayı planlıyorsun bu 2 milyonla bakalım :)

derya hanim 11-01-2010 05:35 PM

1.Mutlu ve saglikli bir yasam 2. disiplin ve azim 3 .karmasikliktan kurtulmak (kesin donus icin )

Neptün 12-01-2010 10:00 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578677)
Fulun'um suyun altında nefes alma dileğini unutmuşsun girlhaha

:) hayır o benim dileğim değil! :P

selinarosa 12-01-2010 10:22 PM

Elbette hepimiz zaman zaman böyle hayaller kurmayı severiz. Her zaman da eğlencelidir. Ancak, yüzyıllardan bu yana, insanın hayalleri için hep kendi dışında bir güç aradığı hep dikkatimi çekmiştir. Çoğumuz, gerçekten de farkında olarak ya da olmadan böyle yaparız.

Oysa, her birimizin içinde, en inanılmaz dilekleri bile gerçekleştirecek bir sihir yatar. Şu an düşününce, belki bazı şeyleri yapmak bize imkansız gibi görünür; ama aslında bu bir aldatmacaya düştüğümüzü gösterir. Nasıl mı? İşte şöyle:

Doğuştan kör bir insanı düşünün... Görmenin ne demek olduğunu hiç bilememiş... Bu yüzden ona bir gökkuşağını, kayan bir yıldızı anlattığımızda bunları inanılmaz bulur. Ama aslında inanılmaz bulduğu şey, GÖRMEKTİR. Oysa çoğumuz görebiliyoruz ve bu bize göre sıradan bir iş... Düşünün, daracık bir odada doğup büyüseniz ve kimse size dünyadan bahsetmese... O zaman bilemezdiniz dünyanın büyüklüğünü ve size inanılmaz gelirdi odanın dışındaki o engin alan... Şimdi anlamaya başladınız. Bizim içimizde her dileğe yetecek sihir gücü vardır; sadece, biz potansiyelimizi BİLMİYORUZ...

Bir düşünün, bir zamanlar uzaktan şifa ve çekim yasası sayesinde bolluk gibi kelimeler hepimize mucize gibi gelirdi. Oysa, zamanla bu konuları göre göre, öğrene öğrene; bugün neredeyse yaşamın doğal bir rutini gibi olduklarını farkedebilirsiniz... Hatta onları uygulayabilir ve kolayca sonuç alabilirsiniz... Şimdi düşünelim; nereden nereye... Demek ki, içimizde çok daha fazla potansiyel olması fikri hiç de mantıksız değilmiş, değil mi? O yüzden, o cin lambasının içimizde olduğunu bilelim ve kendimizi keşfettikçe ona ulaşacağımızı da... Yapılacak tek şey, kendini tanımaktır...

derya hanim 12-01-2010 10:37 PM

Alıntı:

selinarosa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578834)
Elbette hepimiz zaman zaman böyle hayaller kurmayı severiz. Her zaman da eğlencelidir. Ancak, yüzyıllardan bu yana, insanın hayalleri için hep kendi dışında bir güç aradığı hep dikkatimi çekmiştir. Çoğumuz, gerçekten de farkında olarak ya da olmadan böyle yaparız.

Oysa, her birimizin içinde, en inanılmaz dilekleri bile gerçekleştirecek bir sihir yatar. Şu an düşününce, belki bazı şeyleri yapmak bize imkansız gibi görünür; ama aslında bu bir aldatmacaya düştüğümüzü gösterir. Nasıl mı? İşte şöyle:

Doğuştan kör bir insanı düşünün... Görmenin ne demek olduğunu hiç bilememiş... Bu yüzden ona bir gökkuşağını, kayan bir yıldızı anlattığımızda bunları inanılmaz bulur. Ama aslında inanılmaz bulduğu şey, GÖRMEKTİR. Oysa çoğumuz görebiliyoruz ve bu bize göre sıradan bir iş... Düşünün, daracık bir odada doğup büyüseniz ve kimse size dünyadan bahsetmese... O zaman bilemezdiniz dünyanın büyüklüğünü ve size inanılmaz gelirdi odanın dışındaki o engin alan... Şimdi anlamaya başladınız. Bizim içimizde her dileğe yetecek sihir gücü vardır; sadece, biz potansiyelimizi BİLMİYORUZ...

Bir düşünün, bir zamanlar uzaktan şifa ve çekim yasası sayesinde bolluk gibi kelimeler hepimize mucize gibi gelirdi. Oysa, zamanla bu konuları göre göre, öğrene öğrene; bugün neredeyse yaşamın doğal bir rutini gibi olduklarını farkedebilirsiniz... Hatta onları uygulayabilir ve kolayca sonuç alabilirsiniz... Şimdi düşünelim; nereden nereye... Demek ki, içimizde çok daha fazla potansiyel olması fikri hiç de mantıksız değilmiş, değil mi? O yüzden, o cin lambasının içimizde olduğunu bilelim ve kendimizi keşfettikçe ona ulaşacağımızı da... Yapılacak tek şey, kendini tanımaktır...

anlamli bir yazi .Ellerine saglik .Iste isin icinde hem cocuklar hemde aliskanliklar olunca insan zorlaniyor.

susogeliy 12-01-2010 10:48 PM

1-) Hayatımın Prensesini bulmak,
2-) Başbakan olmak,
2-) 135 milyar $' a sahip olmak(ülkeme hastaneler, okullar, vakıflar, hayır kurumları açmak için)...

Elektra 13-01-2010 11:05 AM

Alıntı:

ferhundekavak Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578461)
1-gördüğüm en güzel rüyanın gerçek olmasını istiyorum.
2-bulutların üzerinde uyumak istiyorum.
3-bir aşk romanın kadın kahramanı olmak istiyorum.

Hmm harika dilekler...

gökkuşağı15 13-01-2010 10:58 PM

merhabalar
once ikilik gelsin gerisi kolay.....
sevgiler

spestnaz 13-01-2010 11:04 PM

ikilik mii smil56 actionsmile

janwayjan 16-01-2010 07:47 PM

1. Ölene kadar saglık dolu mutlu ve şu anki kadar yakışıklı olmayı diliyorum.128956krzm67

hpm2Aydın dogan kadar zengin olamyı diliyorum ..s45apk

3. Günahlarımdan dolayı ALLAH dan af diliyorumO096kl

cadi_bm 18-01-2010 04:19 PM

İstediğim dış görüntüm hep benimle olsun.
Neşeli,canlı,anlayışlı ,akıllı dostlarım etrafımı sarsın.
Ruh eşim ve ailemle sağlıklı,mutlu,canlı,huzurlu bir hayatım olsun.8977smileydanceguitar

Not: Ne zaman gelir acaba bunlarsmil56smil56

Neptün 19-01-2010 02:01 AM

Alıntı:

janwayjan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 579597)
1. Ölene kadar saglık dolu mutlu ve şu anki kadar yakışıklı olmayı diliyorum.128956krzm67

hpm2Aydın dogan kadar zengin olamyı diliyorum ..s45apk

3. Günahlarımdan dolayı ALLAH dan af diliyorumO096kl

Aydın Doğan batıyor ama :(

Neptün 19-01-2010 02:03 AM

Bu arada dileklerin çoğu en az Şişeden Cin çıkması kadar olanaksız görünüyor :)

spestnaz 19-01-2010 12:47 PM

Ya çıkarsaa actionsmile

cadi_bm 19-01-2010 01:36 PM

Çıkar çıkaaaarrr merak etmeyindl78music45smileydance

sarıpapatyam 19-01-2010 01:55 PM

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580165)
Çıkar çıkaaaarrr merak etmeyindl78music45smileydance

Mevlananın dediği gibi,

''Arkadaşım sen düşünceden ibaretsin gül düşünürsen gülistan olursun diken düşünürsen dikenlik.'' ben gülü düşünmeyi seçiyorum ve şişedeki cinden

-sağlıklı huzurlu bol kazançlı bir ömür
-farkındalıklarımın artmasını
-arkadaş değil candan dostlar diliyorum.O0

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:24 PM.