Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ertelemeyi Bırak

Uyarılar

Ertelemeyi Bırak erteleme alışkanlığı, erteleme alışkanlığından kurtulma,

ben hala erteliyorum...?!

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ertelemeyi Bırak ben hala erteliyorum...?! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben erteleme telkinini uzun zamandır dinliyorumm...ama hayatımda üstlendiğim rol,model ve bunlara ait ne iş varsa erteliyorumm...iki gündür de inat ettim sadece erteleme dinledim ;sonuç aynı ,yani içimde ertelediğim ne varsa ertelenmiş duruyoo...erteleme bir yaşam,çocukların kitaplarımı ciltlencek,ev işlerimi yapılcak,ödevlermi kontrol edilcek(çocukların ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ertelemeyi Bırak telkin cd indir izle İstanbul Ertelemeyi Bırak nerededir kimdir Ertelemeyi Bırak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ertelemeyi Bırak hipnoz Ertelemeyi Bırak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ertelemeyi Bırak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ertelemeyi Bırak kuantum düşünce kitap haberi

ben hala erteliyorum...?!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-09-2009, 06:00 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart ben hala erteliyorum...?!

ben erteleme telkinini uzun zamandır dinliyorumm...ama hayatımda üstlendiğim rol,model ve bunlara ait ne iş varsa erteliyorumm...iki gündür de inat ettim sadece erteleme dinledim ;sonuç aynı ,yani içimde ertelediğim ne varsa ertelenmiş duruyoo...erteleme bir yaşam,çocukların kitaplarımı ciltlencek,ev işlerimi yapılcak,ödevlermi kontrol edilcek(çocukların işine gelen bir durum),meslek liseeesii mağduresi olark üni sınavına hazırlancaktın katsayısı kalkmışken nooldu ;onada boşveerr ,e okuncak kitaplar birikti ama kapağını açan yok vs. işte bunun gibi şeyler...sanırım benim bilinçaltı telkinlerede bağışıklık kazandı salıver gitsin diyoo ...benim gibi olan varmı arkadaşlar,belki çözüm buluruzz...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-09-2009, 06:08 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: ben hala erteliyorum...?!

ben erteleme telkinini dinlemedim ama aynı senin gibiyim hiç bir şey yapmadan duruyorum.Yaptığım şeyleride acele yapıyorum bitsinde kurtulayım diye tabii de baştan sağma oluyo.Çok tembel oldum çokk:)

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2009, 06:19 PM   #3 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Erteleme ne yazık ki pek çok kimsenin üzerinden atamadığı birşey arkadaşlar..Telkinleri bile özellikle erteleme telkinini erteleyenlere,bilinçli olarak değilde,kısık seste ve telkini farketmeden dinlemeyi tavsiye ediyorum..Günde 10 saat -en az- ve 21 gün aralıksız olarak dinlemek..Planlı çalışmak da ertelemeye karşı alınan önlemlerden biri bana göre..Yapılacak işleri yazmak ve mutlaka günün sonunda değerlendirme yapmak gerekiyor..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2009, 06:24 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Erteleme ne yazık ki pek çok kimsenin üzerinden atamadığı birşey arkadaşlar..Telkinleri bile özellikle erteleme telkinini erteleyenlere,bilinçli olarak değilde,kısık seste ve telkini farketmeden dinlemeyi tavsiye ediyorum..Günde 10 saat -en az- ve 21 gün aralıksız olarak dinlemek..Planlı çalışmak da ertelemeye karşı alınan önlemlerden biri bana göre..Yapılacak işleri yazmak ve mutlaka günün sonunda değerlendirme yapmak gerekiyor..
Yeni bir hayat slm,diğer telkinleri eklemeden sadece erteleme telkinini mi dinlemem lazım?doğrumudur
Alt 30-09-2009, 06:36 PM   #5 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

ego ,suçluluk ve erteleme telkini bir arada dinlenebilir sevgili gülpor..

Erteleme ve zinde uyanma telkinleri kısa içerikli ve ego-suçluluğu tamamlayan telkinler olduğu için ilk etapta dinlenebiliyor..

Sırayla birbirini takip eder şekilde devamlı dinlemelisin..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2009, 11:13 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

ben de erteleme telkinini bir zamanlar özellikle dinleyen birisi olarak yorum yapmak istiyorum...
erteleme konusunda ciddi sorunlar yaşayan birisiyim ve farklı dönemlerde 2 kez bu erteleme telkinini ego ve suçluluğun yanına eklemek şeklinde ve ego ve suçluluğu yeteri kadar dinledikten sonra (15 gün sonra) ertelemeyi tek başına dinlemek şeklinde de girişimim oldu...

ve 2 türlüsünde de aynı etkiyi yaşadım....yani erteleme telkini bende acayip stres yarattı ve kafa karışıklığına neden oldu...
her an her konuda günlük normal işlerimde bile acayip panik olan ve en olumsuz durumları düşünen birisi oldum çıktım...acele etmemi gerektirmeyen işlerimde bile içimden bir ses "hadi hadi çabuk ol" diyip beni strese sokuyordu...(en basitinden balkonda çamaşır asarken bile)
ve ertelemeyi listeden kaldırınca bu etkiler geçti...

hala erteleme sorunum var ancak bu telkin beni neredeyse depresyona sokuyor...ilginç ama gerçek...

ve ayrıca günlük hayatımda yapacağım her işi not tutan ve hatta bazı işlerimi gruplandırarak sıraya sokarak detaylı plan yapan birisiyim..o konuda aşırı titizim herşeyi düşünüp taşınıp öyle planlar yapıyorum ki oldukça kusursuz planlar oluyor...geriye sadece kağıda bakıp uygulamak kalıyor..
ama iş uygulamaya gelince başka bahaneler üretmekte üstüme yok...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2009, 07:42 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
serkan3838 is an unknown quantity at this point

Muzik bana olum muzigi gibi geldi .. zaten insan kendi cenazesini dusundugunde yapacak o kadar is var ki hepsini henuz erken ken yapmak istiyor bence .. bilgisayarimizin arka planina kendi mezarimizi ve cenaze tabutumuzu yapip koydugumuzda en az ve bundan daha iyi telkin olacak gibime geliyor
serkan3838 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2009, 11:48 AM   #8 (permalink)
Teğmen

öğrenci21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öğrenci21 is an unknown quantity at this point

gerçekten ertelemeye nasıl çözüm bulucaz bende merakla bekliyorum ertelemicem die söz veriyorum ama olmuyo yine erteliyorum yine erteliyorum okumadığım kitap kalmadı ama yine olmuyo yine olmuyooo plan program hazır bir beni bekliyo ben nerdeyim yokuumm!?
öğrenci21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2009, 12:49 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

bende de erteleme sorunu var konuya daha önceki yazdığım mesajımdaki gibi...

ancak şunu keşfettim...erteleme işini halledebilmek için öncelikle kendine güvenmek , mutlu olmak ve geçmişe takılmamak ve geçmişte yapılan kendi hatalarını ve diğerlerinin hatalarını affetmek gerekiyor....bunları başarabilmek tabiki buraya yazmak kadar kolay değil ancak imkansız da değil...

bir önceki mesajımda erteleme konusunda beklediğim başarıyı erteleme telkiniyle elde edemediğimi söylemiştim..
ancak sanki hiç telkin dinlememiş gibi yeniden başlıyor gibi ego ve suçlulukla başladım...ardından suçluluğu çıkarıp kendine güveni ekledim...sonradan da mutlu olma telkinini ekledim....tabi ki bu süreci 1 ay içinde ve acele etmeden sabırla sindire sindire yaptım..ve telkinleri en az 10 saat dinledim...
şu anda erteleme konusunda gözle görülür ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim...ama tabi ki hala ertelediğim şeyler var ancak ertelenenler listem (yapılacaklar listem) azımsayamayacağım ölçüde hafifledi....çünkü kişisel problemlerimi biraz olsun aştığımı düşünüyorum......ertelemenin en büyük sebebi kişisel problemlerden kaynaklanıyor bence....onların yarattığı tembellik hissiyle engelleniyoruz..

öncelikle kendime haftalık çizelge hazırladım..haftanın her gününü farklı bir işime ayırdım (bunlar günlük rutinler yani değişmez şeylerdi) siz de öncelikle günlük rutinlerinizi tespit edin ve gruplara ayırın......(kişisel bakımınız olabilir, ev işleri olabilir, birşeyler öğrenmek olabilir...eğlenceye vakit ayırmak olabilir) bu alanlarda yapmanız gerektiğini düşündüğünüz rutinlerinizi haftanın günlerine taksim edin gerçekten çok işe yarayacak... ancak bunu y aparken kendimi asla saatlerle sınırlamadım...saat kavramı strese sokabiliyor...ilk 2 hafta planı harfiyen yapmakta zorlanabilirsiniz ama sonradan oturacaktır..ve yapılacaklar listeniz azaldıkça size eğlenceye ve dinlenmeye daha çok vakit kalıcak ve şaşıracaksınız... :)

erteleme sorununu atlatmak için önce kişisel problemleri aşmaya istekli olmalı ve sabır göstermeli..ancak kendinizi sıkmamalı ve acele etmemelisiniz...kişisel sorunlar çözülmeye başladıkça zaten kafanızda yükleri yani yaplacaklar listesini azaltmaya isteğiniz kendiliğinden oluşuyor...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2009, 01:32 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende de erteleme sorunu var konuya daha önceki yazdığım mesajımdaki gibi...

ancak şunu keşfettim...erteleme işini halledebilmek için öncelikle kendine güvenmek , mutlu olmak ve geçmişe takılmamak ve geçmişte yapılan kendi hatalarını ve diğerlerinin hatalarını affetmek gerekiyor....bunları başarabilmek tabiki buraya yazmak kadar kolay değil ancak imkansız da değil...

bir önceki mesajımda erteleme konusunda beklediğim başarıyı erteleme telkiniyle elde edemediğimi söylemiştim..
ancak sanki hiç telkin dinlememiş gibi yeniden başlıyor gibi ego ve suçlulukla başladım...ardından suçluluğu çıkarıp kendine güveni ekledim...sonradan da mutlu olma telkinini ekledim....tabi ki bu süreci 1 ay içinde ve acele etmeden sabırla sindire sindire yaptım..ve telkinleri en az 10 saat dinledim...
şu anda erteleme konusunda gözle görülür ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim...ama tabi ki hala ertelediğim şeyler var ancak ertelenenler listem (yapılacaklar listem) azımsayamayacağım ölçüde hafifledi....çünkü kişisel problemlerimi biraz olsun aştığımı düşünüyorum......ertelemenin en büyük sebebi kişisel problemlerden kaynaklanıyor bence....onların yarattığı tembellik hissiyle engelleniyoruz..

öncelikle kendime haftalık çizelge hazırladım..haftanın her gününü farklı bir işime ayırdım (bunlar günlük rutinler yani değişmez şeylerdi) siz de öncelikle günlük rutinlerinizi tespit edin ve gruplara ayırın......(kişisel bakımınız olabilir, ev işleri olabilir, birşeyler öğrenmek olabilir...eğlenceye vakit ayırmak olabilir) bu alanlarda yapmanız gerektiğini düşündüğünüz rutinlerinizi haftanın günlerine taksim edin gerçekten çok işe yarayacak... ancak bunu y aparken kendimi asla saatlerle sınırlamadım...saat kavramı strese sokabiliyor...ilk 2 hafta planı harfiyen yapmakta zorlanabilirsiniz ama sonradan oturacaktır..ve yapılacaklar listeniz azaldıkça size eğlenceye ve dinlenmeye daha çok vakit kalıcak ve şaşıracaksınız... :)

erteleme sorununu atlatmak için önce kişisel problemleri aşmaya istekli olmalı ve sabır göstermeli..ancak kendinizi sıkmamalı ve acele etmemelisiniz...kişisel sorunlar çözülmeye başladıkça zaten kafanızda yükleri yani yaplacaklar listesini azaltmaya isteğiniz kendiliğinden oluşuyor...
ayrıca bu yazdıklarıma bir başka ekleme daha yapmak istiyorum...
ertelemenin en büyük nedeni kişisel problemlerden kaynaklanıyor demiştim ya...işte o kişisel problemlerin tam olarak adının kendine güvensizlik ve mükemmelliyetçilik olduğunu söyleyebilirim...

dikkat ederseniz geçirdiğim süreç içinde hiç acele etmediğimi ve hazırladığım planlara uymak konusunda kendimi çok da kasmadığımı farkedeceksiniz.....insan mükemmeliyetçi olunca asla o işi mükemmel yapamayacağını düşünerek, en iyisinin bu işe hiç kalkışmamak olduğunu düşünüyor ve işini erteliyor....ancak erteledikçe o bekleyen iş kartopu gibi daha da büyüyor...ve değişmeyen mükemmeliyetçi tavrımız yüzünden aynı kısırdöngü devam ediyor..bu sefer daha da isteksiz oluyoruz...
yılanın başını küçükken ezmek her zaman için iyidir..
mükemmeliyetçilik beklentisi de kendine güvenmemekten ve küçük şeylerden mutlu olmasını bilmemekten ileri geliyor..

geçirdiğim süreç ile ilgili küçük bir örnek vermek istiyorum...eskiden evim pek de o kadar temiz bir ev değildi...özellikle az oturulan odalarda yerler tozdan dolayı matlaşıcak kadar vahimdi durum....haftalık planımı, haftanın her günü evin farklı bir bölümünü temizlemek üzerine programlamıştım...uzun süre bakım görmeyen bir evi uzun aradan sonra ilk kez temizlemekle mükemmel sonuç almayacağımın farkındaydım..o yüzden temizlik işi bittikten sonra gördüğüm sonuçtan hayalkırıklığına uğramadım mükemeliyetçi tavır yerine " hiç yoktan iyidir" feslefesini benimsedim...."yerler ayna gibi parlamadı ama en azından temizlikten önceki hali gibi de toz tabakasıyla kaplı değil" diye düşünerek sevindim....tabi bunlarda telkinlerin rolu büyük....(mükemmeliyetçi tavrımı devam ettirseydim sonuçtan mutsuz olacak ve belki ikinci kez yapmaya isteğim olmayacak ve tekrar erteleyecektim)
ama 3. kez o temizliği yaptığımda ise mükemmel sonuca ulaştım ve bir dahaki temizlik yapışımda da eskisi kadar yorulmayacağımı ve vakit harcamayacağımı biliyorum....daha da iyisi başka şeylere daha çok zamanım kalıcak...

size tavsiyem....ilk girişimlerinizde mükemmel sonuç beklemeyin...ilerleme kaydettiğiniz en ufak gelişmeyi bile takdir edin...
hiç yoktan iyidir deyin.....ama bunu kötü gönüle teselli duygularıyla değil...gerçekten takdir edin....çünkü o işe hiç başlanmasaydı
olduğu gibi durmaya devam edecek ve istediğiniz mükemmeliğe HİÇ ulaşma şansınız olmayacaktı....

HİÇ başlanmayan bir işte mükemmel sonuca ulaşmak İMKANSIZdır... ve çok uzaktır...
ancak başlanan bir işte mükemmel sonuca ulaşmak MÜMKÜNDÜR....ancak ilk girişimde değil belki 2. 3. veya 4. girişimde olabilir..

Bookmarks

Seçenekler
Stil