Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ertelemeyi Bırak

Uyarılar

Ertelemeyi Bırak erteleme alışkanlığı, erteleme alışkanlığından kurtulma,

ben hala erteliyorum...?!

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ertelemeyi Bırak ben hala erteliyorum...?! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Daha öncede ertelemeyle ilgili bir başlık açılmıştı ve ben ordada söylemiştim.malesf bende erteleme telkinini dinleyen fakat henüz bir gelişme göstermeyenlerdeyim.Umarım bir an önce sonuç alabilirim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ertelemeyi Bırak telkin cd indir izle İstanbul Ertelemeyi Bırak nerededir kimdir Ertelemeyi Bırak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ertelemeyi Bırak hipnoz Ertelemeyi Bırak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ertelemeyi Bırak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ertelemeyi Bırak kuantum düşünce kitap haberi

ben hala erteliyorum...?!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-10-2009, 02:27 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough
Standart Cevap: ben hala erteliyorum...?!

Daha öncede ertelemeyle ilgili bir başlık açılmıştı ve ben ordada söylemiştim.malesf bende erteleme telkinini dinleyen fakat henüz bir gelişme göstermeyenlerdeyim.Umarım bir an önce sonuç alabilirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2009, 04:31 PM   #12 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 173
59 Mesajinıza toplam 301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
glshzn is an unknown quantity at this point

Aslında çok olumlu gelişmeler de yaşadım telkinlerle fakat nedense geleneksel bir yaklaşımla her zamanki gibi olumsuz olanlardan bahsedicem:)
Erteleme telkini bende ertelemeleri engellemiyor henüz. ben 10 gündür felan dinliyorum ama diğer telkinlerde aslında çok daha kısa sürede sonuç almıştım, oysa ki ertemele çabul etkilemesi gereken kısa bir telkin diye biliyorum ben.. eminim başka telkinlerin etkilerine yardımcı oluyordur, muhakkak ki bir gelişme yaratıyordur ama erteleme sorunuma eğilmedi henüz.. ya da ne bilim, nasıl dinlemek lazım? ben günde 10 saat dinliyorum telkinleri fakat ego-suçluluk-erken uyanma-kilo verme-erteleme..dolu yani. ertelemenin tekrarı az olabilir mi acaba? listeye yeni telki ekleyince acaba etkisini görmek için bazılarını da çıkarmak mı gerekiyor? suçluluğu çıkarsak ne olur aceba?
glshzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2009, 05:07 PM   #13 (permalink)
Teğmen

öğrenci21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öğrenci21 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende de erteleme sorunu var konuya daha önceki yazdığım mesajımdaki gibi...

ancak şunu keşfettim...erteleme işini halledebilmek için öncelikle kendine güvenmek , mutlu olmak ve geçmişe takılmamak ve geçmişte yapılan kendi hatalarını ve diğerlerinin hatalarını affetmek gerekiyor....bunları başarabilmek tabiki buraya yazmak kadar kolay değil ancak imkansız da değil...

bir önceki mesajımda erteleme konusunda beklediğim başarıyı erteleme telkiniyle elde edemediğimi söylemiştim..
ancak sanki hiç telkin dinlememiş gibi yeniden başlıyor gibi ego ve suçlulukla başladım...ardından suçluluğu çıkarıp kendine güveni ekledim...sonradan da mutlu olma telkinini ekledim....tabi ki bu süreci 1 ay içinde ve acele etmeden sabırla sindire sindire yaptım..ve telkinleri en az 10 saat dinledim...
şu anda erteleme konusunda gözle görülür ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim...ama tabi ki hala ertelediğim şeyler var ancak ertelenenler listem (yapılacaklar listem) azımsayamayacağım ölçüde hafifledi....çünkü kişisel problemlerimi biraz olsun aştığımı düşünüyorum......ertelemenin en büyük sebebi kişisel problemlerden kaynaklanıyor bence....onların yarattığı tembellik hissiyle engelleniyoruz..

öncelikle kendime haftalık çizelge hazırladım..haftanın her gününü farklı bir işime ayırdım (bunlar günlük rutinler yani değişmez şeylerdi) siz de öncelikle günlük rutinlerinizi tespit edin ve gruplara ayırın......(kişisel bakımınız olabilir, ev işleri olabilir, birşeyler öğrenmek olabilir...eğlenceye vakit ayırmak olabilir) bu alanlarda yapmanız gerektiğini düşündüğünüz rutinlerinizi haftanın günlerine taksim edin gerçekten çok işe yarayacak... ancak bunu y aparken kendimi asla saatlerle sınırlamadım...saat kavramı strese sokabiliyor...ilk 2 hafta planı harfiyen yapmakta zorlanabilirsiniz ama sonradan oturacaktır..ve yapılacaklar listeniz azaldıkça size eğlenceye ve dinlenmeye daha çok vakit kalıcak ve şaşıracaksınız... :)

erteleme sorununu atlatmak için önce kişisel problemleri aşmaya istekli olmalı ve sabır göstermeli..ancak kendinizi sıkmamalı ve acele etmemelisiniz...kişisel sorunlar çözülmeye başladıkça zaten kafanızda yükleri yani yaplacaklar listesini azaltmaya isteğiniz kendiliğinden oluşuyor...
böyle msjlar yazan üyeleri çok seviyorum çünkü üyelerin yorumlarından birşeyler öğrenip kendimde deniyorum ve cidden başarılı da oluyorum yorumunuzu okuduktan sonra düşündüm de mükemmeliyetçi kişiliğimden ötürü ertelediğimi bir kez daha farkettim sanırım buna bir dur demem gerekiyordu artık ve bende yapabileceğim kadarıyla (ev işleri bende de problem oluyordu) bir program yaptım mesela yarına ütüleri yapıcam ve 1 odayı temizlicem gün sonuna da bir antep fıstıklı çikolata ödülü koydum çok da güzel olduu teşekkürler
öğrenci21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2009, 07:15 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:

HİÇ başlanmayan bir işte mükemmel sonuca ulaşmak İMKANSIZdır... ve çok uzaktır...
ancak başlanan bir işte mükemmel sonuca ulaşmak MÜMKÜNDÜR....ancak ilk girişimde değil belki 2. 3. veya 4. girişimde olabilir..
hımm arkadaşlar şimdi farkettim evt...ertelenen işe başlangıç yapıldığında bir şekilde bitiyo...bence sorun olan işlerin hayatta hiç ama hiç bitmemesi...en sıkıcı olan ve ertelenen ve zor olan ev işleri...yani demek istediğim rutin olarak yapılması gereken işler ,monotonlaştığı için insanı gerçekten zorluyo...keşke hayatımızdaki her rolün sorumluluklarını canımız istediğimizde yapsak ...ama mümkün değil...trafik gibi...durduğunda aksıyo ...e her zamanda aynı ruh halinde olmayınca erteliyoruz...ben bir çözüm bulamadım arkadaşlar,gerekli olup olmadığına bakaraktan ,hayatımızdaki işleri ya yapcaz ,yada yapcaz
mesela şu an çocukların fişi olsada çeksem,ve ben anneliği ertelesem..
yada Atakan bey yepisyeni etkili bir telkin yapar belki, hediye erteleme ...
Alt 16-10-2009, 10:34 PM   #15 (permalink)
Sultan
Guest

hangi konuda ertelediğini düşünüyorsan hemen harekete geç.her ertelemeyi düşündüğümde ben sürekli hemen şimdi,hemen şimdi diye harekete geçiyorum.bir şekilde yapmaya başladığında bitiveriyor.ertelemeye devam ettiğinde küçük bir kartopu sonunda bir çığ gibi büyüyerek içinden çıkılmaz bir hale geliyor. deneyelimmi evet hemen şimdiiiiisevgiyle mutlu kalın.
Alt 16-10-2009, 11:07 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
öğrenci21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
böyle msjlar yazan üyeleri çok seviyorum çünkü üyelerin yorumlarından birşeyler öğrenip kendimde deniyorum ve cidden başarılı da oluyorum yorumunuzu okuduktan sonra düşündüm de mükemmeliyetçi kişiliğimden ötürü ertelediğimi bir kez daha farkettim sanırım buna bir dur demem gerekiyordu artık ve bende yapabileceğim kadarıyla (ev işleri bende de problem oluyordu) bir program yaptım mesela yarına ütüleri yapıcam ve 1 odayı temizlicem gün sonuna da bir antep fıstıklı çikolata ödülü koydum çok da güzel olduu teşekkürler
rica ederim ne demek :)
yorumum size az da olsa ışık tuttuysa ne mutlu bana :)
böyle yorumları gördükçe ben de çok seviniyorum :)
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2009, 11:16 PM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hımm arkadaşlar şimdi farkettim evt...ertelenen işe başlangıç yapıldığında bir şekilde bitiyo...bence sorun olan işlerin hayatta hiç ama hiç bitmemesi...en sıkıcı olan ve ertelenen ve zor olan ev işleri...yani demek istediğim rutin olarak yapılması gereken işler ,monotonlaştığı için insanı gerçekten zorluyo...keşke hayatımızdaki her rolün sorumluluklarını canımız istediğimizde yapsak ...ama mümkün değil...trafik gibi...durduğunda aksıyo ...e her zamanda aynı ruh halinde olmayınca erteliyoruz...ben bir çözüm bulamadım arkadaşlar,gerekli olup olmadığına bakaraktan ,hayatımızdaki işleri ya yapcaz ,yada yapcaz
mesela şu an çocukların fişi olsada çeksem,ve ben anneliği ertelesem..
yada Atakan bey yepisyeni etkili bir telkin yapar belki, hediye erteleme ...
benim de hala yapılacaklar listem tamamen bitmedi ancak baya azaldılar diyebilirim...zaten listedeki herşey bitecek sıfırlanıcak diye beklemek gerçekçi bir beklenti değilmiş bunu anladım...yapılacakların listesi biterse hayat da biter...

bizi sıkıntıya sokan şey...rutin yapılması gerekenler ile rutin dışı olan şeylerin çakışıp üstüste binmesinden kaynaklanıyor olmalı...

o yüzden sürekli yapılması gereken rutinleri belli bir düzene sokarsak rutinlerimizi yapmaya daha az vakit harcamış oluruz..
hem de rutin dışı olan şeyler ve sürpriz gelişmeler de böylece canımızı eskisi kadar sıkmaz...
rutinler belli aralıklarla düzenli olarak yapıldıkları için eskisinden çok daha az bakım ve zaman isteyeceklerdir...
mesela ben artık eskisi kadar temizlikle uğraşmıyorum...geçen hafta 2 saatimi verdiğim bir oda temizliğine bu hafta sadece yarım saatimi verdim ve yeterli oldu (aynı odadan bahsediyorum bu arada :)
belki de bu süre önümüzdeki hafta 10 dakikaya düşecek..yada hiçbirşey yapmadan da idare edebilecek durumda olacak kimbilir..

ha bu arada belirteyim....tekrar deneme girişimimde hiç erteleme telkini dinlemedim...ego kendine güven suçluluk ve mutluluk dinledim bir ay içinde....yani erteleme telkinine gerek bile kalmadı....illa ki onu dinlemeye gerek yok sanırım...önce işin temelini halletmek lazım...kimi zaman yeterli olabiliyor bu...

Alıntı:
glshzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında çok olumlu gelişmeler de yaşadım telkinlerle fakat nedense geleneksel bir yaklaşımla her zamanki gibi olumsuz olanlardan bahsedicem:)
Erteleme telkini bende ertelemeleri engellemiyor henüz. ben 10 gündür felan dinliyorum ama diğer telkinlerde aslında çok daha kısa sürede sonuç almıştım, oysa ki ertemele çabul etkilemesi gereken kısa bir telkin diye biliyorum ben.. eminim başka telkinlerin etkilerine yardımcı oluyordur, muhakkak ki bir gelişme yaratıyordur ama erteleme sorunuma eğilmedi henüz.. ya da ne bilim, nasıl dinlemek lazım? ben günde 10 saat dinliyorum telkinleri fakat ego-suçluluk-erken uyanma-kilo verme-erteleme..dolu yani. ertelemenin tekrarı az olabilir mi acaba? listeye yeni telki ekleyince acaba etkisini görmek için bazılarını da çıkarmak mı gerekiyor? suçluluğu çıkarsak ne olur aceba?
canım ilk denememde ben de aynen senin durumundaydım..erteleme telkini fayda etmediği gibi bende ters etki yapıp benim stresimi arttırmıştı...resmen direnç gösterdim o telkine...bu sorunun kaynağının daha derinlerde yattığını düşünerek temelimi tekrar yapılandırmaya tekrar ilk baştan başladım ve erteleme telkinini tekrar dinlemedim...ilk denemem gibi sabırsızlık göstermedim kendime zaman tanıdım...

ego ve suçlulukla başladım...sonra suçlulluğu çıkarıp kendine güven ekledim..bi süre sonra da mutluluk telkinini ekledim...ama erteleme konusundada faydasını gördüm...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2009, 11:41 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

Hediye erteleme mi? Müthiş olu vesselem
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2009, 04:46 AM   #19 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
yapılacakların listesi biterse hayat da biter...
Alt 17-10-2009, 06:35 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
öğrenci21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

antep fıstıklı çikolatamda pek güzelll

Bookmarks