Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-09-2009, 11:13 PM   #6 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: ben hala erteliyorum...?!

ben de erteleme telkinini bir zamanlar özellikle dinleyen birisi olarak yorum yapmak istiyorum...
erteleme konusunda ciddi sorunlar yaşayan birisiyim ve farklı dönemlerde 2 kez bu erteleme telkinini ego ve suçluluğun yanına eklemek şeklinde ve ego ve suçluluğu yeteri kadar dinledikten sonra (15 gün sonra) ertelemeyi tek başına dinlemek şeklinde de girişimim oldu...

ve 2 türlüsünde de aynı etkiyi yaşadım....yani erteleme telkini bende acayip stres yarattı ve kafa karışıklığına neden oldu...
her an her konuda günlük normal işlerimde bile acayip panik olan ve en olumsuz durumları düşünen birisi oldum çıktım...acele etmemi gerektirmeyen işlerimde bile içimden bir ses "hadi hadi çabuk ol" diyip beni strese sokuyordu...(en basitinden balkonda çamaşır asarken bile)
ve ertelemeyi listeden kaldırınca bu etkiler geçti...

hala erteleme sorunum var ancak bu telkin beni neredeyse depresyona sokuyor...ilginç ama gerçek...

ve ayrıca günlük hayatımda yapacağım her işi not tutan ve hatta bazı işlerimi gruplandırarak sıraya sokarak detaylı plan yapan birisiyim..o konuda aşırı titizim herşeyi düşünüp taşınıp öyle planlar yapıyorum ki oldukça kusursuz planlar oluyor...geriye sadece kağıda bakıp uygulamak kalıyor..
ama iş uygulamaya gelince başka bahaneler üretmekte üstüme yok...
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla