Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Erken Uyanma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-uyanma/)
-   -   Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3 (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-uyanma/390755-hediye-yeni-erken-uyanma-mp3.html)

ELPARANOID 13-11-2009 08:11 PM

Cevap: Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

2 gun uyurken dinledim (diger telkinlerle birlikte) ama ters etki yapti. Onun icin dinlemiyorum. Ama alarm gibi kullanmak iyi fikir ola bilir.

derya hanim 20-11-2009 04:22 PM

gonderdiginiz mp3 giris yapamadim nereden satin alabilirim hollandaya nasil gonderilecek istekli olmamin sebebi dun sadece siteden 2 saat dinledim sabah uyanabildim ama yataktan cikmak istemedim o baska tabi

shamanic 20-11-2009 04:29 PM

erken uyanma telkini atakan bey in bizlere hediye olarak sunduğu telkinlerdendir.

bu konuya ait birinci mesajın sonunda yer alan linkten indirebilirsiniz..
aynı linki indirme işlemi için yurt dışındaki arkadaşlarımızda kullanabilirler..

farklı bir telkin ile ilgili ise hayatimdegisti rumuzlu atakan bey e özel mesaj atabilirsiniz..

sevgiler.. actionsmile

SinanATASOY 22-11-2009 03:29 PM

Bunun Su sesi olmayan bir versiyonunu da yapabilirseniz minnettar oluruz zira uyurken kazaya uğramak olası bu kadar su sesli bir telkin akabinde :)

DeLiTaY21 13-05-2010 10:35 PM

İndiriyorum.Yakın zamanda listeme ekleyeceğim.Teşekkürler...

DeLiTaY21 17-05-2010 06:13 PM

bu telkini en fazla 4 yada 5 defa dinledim.cumartesi dinlemeye başladım.sabaha kadar durdu.yani ona sıra gelinceye kadar en fazla 2-3 defa dinlemişimdir.pazar sabah 7'de uyandım ve 8.30 da yataktan kalktım.pazar gece 3 te ancak yattım.ve bugün sabah saat 7.10'da çok rahat uyandım.gün içinde hiç uykum gelmedi.hâlâ uykum yok ve yorgunluğumda yok.sanıyorum bunlar bu telkinin sayesinde.tabi önce Allah:)akşam kpss çalışacağım 3 defa ard arda dinleyecğeim bu telkini ve sonra derse başlayacağım.umarım işe yarar.bu kpss döneminde işime yararsa o kadar mutlu olurum ki anlatamam.telkini yapan ve paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler...

albinoni 07-06-2010 02:11 AM

yeni üye oldum :) yaklaşık 3 saattir okuyorum :) sanırım bunuda ekleyerek listemi tamamlıycam:) 12 gün sonra sınavım var umarım daha da güzel olur ondan sonra herşey daha fazla vakit ayırıp geliştirebilirim. çok teşekkürler.::)

inferius 03-07-2010 02:56 PM

çok teşekkür ederz atakan abi denemek ve sonuçları paylaşmak için 4 gözle bekliyorm ::)

hayatın_ritmi 08-08-2010 02:54 PM

inşallah faydalı olur, gece yatmak içimden gelmiyor, gündüzde kalkmak!

guleysa22 08-01-2011 09:35 PM

ÇOK HEYECANLANMIŞTIM TELEFONUMA HEMEN YÜKLEMEK İSTEDİM DAHA ÖNCE SİGARA BIRAK KENDİNE GÜVEN GİBİ TELKİNLERİ BU TELEFONUMA ÇOK RAHAT İNDİREBİLMİŞTİM AMA BU LİNK İÇİN DESTEKLENMİYOR DİYOR :( ÇOK ÜZÜLDÜM NASIL YÜKLEYECEĞİM TELEFONUMUN MODELİ N82 LÜTFEN YARDIMM

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:57 AM.