Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Erken Uyanma

Uyarılar

Erken Uyanma erken uyanma, erken uyanmak, sabah erken uyanma, erken uyanma yöntemleri, sabah erken uyanmak, sabah erken uyanmak için, erken uyanmak için dua, erken uyanma yolları, erken uyanmak için

Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Erken Uyanma Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Daha önceden erken kalkma için bir mp3 yapmıştık.Ancak bu çalışma çok daha farklı ve etkili.Bir gecede etkisini gostereceğini düşünüyorum.Bir gün dinledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum. Erken Kalkın! Erken uyanmayı öğrenin ve neşeyle dolu, üretici bir güne güçlü subliminal telkinlerimiz yardımıyla. tazelenmiş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Erken Uyanma telkin cd indir izle İstanbul Erken Uyanma nerededir kimdir Erken Uyanma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Erken Uyanma hipnoz Erken Uyanma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Erken Uyanma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Erken Uyanma kuantum düşünce kitap haberi

Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-10-2009, 12:34 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

Daha önceden erken kalkma için bir mp3 yapmıştık.Ancak bu çalışma çok daha farklı ve etkili.Bir gecede etkisini gostereceğini düşünüyorum.Bir gün dinledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Erken Kalkın!

Erken uyanmayı öğrenin ve neşeyle dolu, üretici bir güne güçlü subliminal telkinlerimiz yardımıyla. tazelenmiş hissederek başlayın.
  • Sürekli geç mi kalkıyorsunuz, veya uyuyakalıyor musunuz?
  • Alarmınızı duyamıyor veya duymanıza rağmen uyumaya devam mı ediyorsunuz?
  • Alarmınız çaldığı halde şekerleme yapıyor ve yataktan zamanında kalkamıyor musunuz?
  • Sıklıkla fazla uyumanıza rağmen kendinizi yorgun mu hissediyorsunuz?
Erken kalkmak zor görünebilir, özellikle eğer bu kötü alışkanlık tüm yaşamınıza hakimse. İşte bu yüzden bu subliminal albümünü düzenledik, size destek vermek, zihninizi yeniden programlamak ve tüm bu süreci kolaylaştırmak için.
Bu subliminsal mp3 önceki alışkanlıklarınızı kırmak ve yerlerine yenilerini koymak, özellikle daha erken uyanma alışkanlığı kazandırmak ve zamanla doğal bir erken kalkan olmanız için direkt sizin bilinçaltınızı hedefler.

Aşağıda size nasıl yardımcı olacağını açıklıyoruz:
  • Öz disiplinin yüksek derecesine ulaşmak ve her sabah düzenli olarak aynı saatte uyanmayı başarmak
  • Bilinçaltı zihninizi erken kalkan olma amacınız ile aynı hizaya getirir. Başarı için önünüzdeki her engeli temizler ve her şeye rağmen sizi başarıya doğru geliştirir.
  • Zihninizi ne zaman kalkmanız gerektiğine dair ve her sabah aynı saatte kalkmanız için eğitir.
  • Bedeninizi ne zaman kalkmaya ihtiyacınız olduğuna dair eğitir, böylece uykuya dalarsınız ve her gece yeterli uykunuzu alırsınız.
  • Subliminal telkinler, alarmı duyar duymaz kendiliğinden kalkmanız için programlar.
  • Şekerleme yapmamanız için disiplininizi geliştirir.
  • Gereksiz miktarda uyumaktan ve fazla uyuduğunuz halde yorgun olmaktan sizi kurtarır.
  • Her gün güne tam saatinde başlamanız sayesinde üreticiliğinizi artırır ve hayatınızın kontrolünü geri alırsınız.
Biz size uyumaya karşı mantıklı yaklaşmanızı öğütleriz. Her gece yorulduğunuzda yatağa gitmek ve her sabah aynı saatte kalkmak, düzenli bir uyuma örneğine uymanızı ve sadece gerektiği kadar uyumanızı garanti eder.
Bu albümü kullanmak size erken uyanma ve düzenli aynı saatte kalkma disiplinini kazanmanız için ekstra avantaj sağlar. Hayatınız boyunca uyumaya devam etmeyin, bu subliminal mp3 albümünü bugün alın, erken kalkan biri olmayı kazanın, ve yeni enerjik, üretici geleceğinize doğru ilk adımı atın.

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerin sadece bir kısmıdır.
  • Her zaman erken uyanıyorum.
  • Düzenli olarak zamanında uyanıyorum.
  • Her gün erken uyanıyorum.
  • Uyuma ve uyanma alışkanlıklarımda disiplinliyim.
  • Alarmı duyar duymaz yataktan kalkıyorum.
  • Her sabah aynı saatte yataktan kalkıyorum.
  • Bedenim ne zaman kalkması gerektiğini biliyor.
  • Ben erken kalkan biri olmaktan keyif alıyorum.
  • Erken uyanıyorum ve günden daha çok faydalanıyorum.
  • Ben daha üretkenim, çünkü her sabah erken kalkıyorum.
http://www.hayatimdegisti.com/Erken.rar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2009, 12:59 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alarmınız çaldığı halde şekerleme yapıyor ve yataktan zamanında kalkamıyor musunuz?
Genelde erken kalkan biri olarak,üstteki durumun beni alt ettiği oluyor..Hatta bu yüzden saatimi bilerek yarım saat erkene kuruyorum..

Şimdi bu telkinden sonra şekerlemeye de son vereceğiz sanırım..

teşekkürler Atakan Bey..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2009, 01:25 AM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bu telkinle ilgili ilk yorum benden olsun..
Kardeşim bu yıl üniversiteyi bitirdi..Şu aralar geç yatiyor ve geç uyaniyor..
Bu telkinin olduğu bir liste yapip uyuduğu odada dinlettim..
Tabii ki ne dinledğinden haberi yok..

Ben niye 9 da kalktım diye bana soruyor

Telkini gece uyurken dinleme imkanınız varsa mutlaka dinleyiniz.Yani uyurken bir yandan bu telkin çalsın...

Yorumlarınızı bu bölümde bekliyorum..

Şekerleme yapmaya son
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2009, 01:58 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şekerleme yapmaya son
Atakan bey teşekkürler hediye için...devamını bekleriz ...işin şakası benim durumum şekerleme yapmaktan çıkmıştı ...cidden nasıl güzel oldu bu erken kalkma mp3 ü...tekrar teşekkürler...
Alt 04-10-2009, 02:15 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
27 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renton_co will become famous soon enoughRenton_co will become famous soon enough

yahu atakan bey siz gerçekten benim yardım çağrılarımı duyuyosunuz:) gerçekten ihtiyacım olan bi telkin daha yıllardır uyku problemim var gerçekten diğer telkinler bunu bir miktarda azalmıştı ama tabiiki iyinin iyisi vardır. umarım bu telkin çok daha fazla yardımcı olucaktır.gelişmeleri en kısa zamanda yazıcam tekrar teşekkürler
Renton_co isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2009, 02:34 AM   #6 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Alıntı:
Renton_co Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yahu atakan bey siz gerçekten benim yardım çağrılarımı duyuyosunuz:) gerçekten ihtiyacım olan bi telkin daha yıllardır uyku problemim var gerçekten diğer telkinler bunu bir miktarda azalmıştı ama tabiiki iyinin iyisi vardır. umarım bu telkin çok daha fazla yardımcı olucaktır.gelişmeleri en kısa zamanda yazıcam tekrar teşekkürler
Bekliyorum gelişmeleri şöyle uyurken dinleyin bir bakalım neler olacak zinde uyanacak mısınız
Alt 04-10-2009, 10:26 AM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

ben de renton gibi düşünüyorum gerçekten bi kaç gündür çok formdasınız atakan bey kihkihkihkih teşekkürler
Alt 04-10-2009, 10:39 AM   #8 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough

Merhaba Atakan bey ve arkadaşlar! Bu telkini yeni yükledim, dinlemeye başlayacağım, normalde zaten her sabah 5'te kalkan biriyim, erken kalkma ve uyuma ile ilgili bir problemim yoktu ancak diğer telkinleri gün içinde bir haftadır düzenli olarak 10 saat süre ile dinliyorum, bu haftadır yatağa girdikten sonra uyuma güçlüğü çekiyorum ve sık sık uyanıyorum ve daha sık rüya görmeye başladım, acaba bunlar, telkinlerin etkisini göstermeye başladığının işareti mi? Bu uyuma güçlüğü problemim, daha uzun süre sürer mi acaba?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2009, 01:02 PM   #9 (permalink)
Super Moderator

1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhabalar yaseminist,

Telkinler, dalgalanma sürecinde bu tarz etkiler yapabiliyor..Bu da,telkinlerin etkili olduğunun bir işareti..Kısa bir süre sonra geçecektir..Herkeste farklı etkiler oluyor..Benim de daha önce düzensiz olan uykum ve rüyalarım,tekinlerden sonra daha bir düzene girmişti..

Sabırlı olup dinlemeye devam edersen olumlu etkilerini de yaşamaya başlayacaksın..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2009, 01:10 PM   #10 (permalink)
Super Moderator

bu arada bu telkinle ilgili yorumumu da yazayım..

Bu gece geç saatlere kadar dinledim bu telkini..Sabaha karşı yatmama rağmen 8:10 civarı uyandım..Uykum esnasında da telkinin sesi açıktı..Gerçi uyandırıldım,kendi isteğimle kalkmadım,fakat az uyumama rağmen ve dün yorucu bir gün geçirmiş olmama rağmen dinç hissediyorum kendimi..Beni uyandıran ses,normalde uyanabileceğim bir ses de değildi..uykum biraz ağırdır da..

Bu gece tekrar gözlemleyeceğim..

Bookmarks

Seçenekler
Stil