Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

EFT YAPANLARIN SORUNLARINI PAYLAŞTIĞI YER

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft EFT YAPANLARIN SORUNLARINI PAYLAŞTIĞI YER Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: yasal06 Nickli Üyeden Alıntı yani tabiki ben bi uzman yardımı aldığım için ve o anda duygu yoğunluğunda olduğum için tekniğe tam olarak yoğunlaşamıyorum.. eft ile ilgili bilgilerim şimdilik bu kadarla sınırlı.. başka bilen arkdaşlar yardımcı olacaklardır size.. Canım çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

EFT YAPANLARIN SORUNLARINI PAYLAŞTIĞI YER

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-02-2009, 10:09 AM   #21 (permalink)
Teğmen

ahmelege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
32 Mesajinıza toplam 170 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahmelege is an unknown quantity at this point
Wink teşekkür

Alıntı:
yasal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yani tabiki ben bi uzman yardımı aldığım için ve o anda duygu yoğunluğunda olduğum için tekniğe tam olarak yoğunlaşamıyorum.. eft ile ilgili bilgilerim şimdilik bu kadarla sınırlı.. başka bilen arkdaşlar yardımcı olacaklardır size..
Canım çok teşekkür ederim bilgilerine tabiki.ben bu bölümü zaten o yüzden açtım. kendine veya başkasına eft yapanların ince ayrıntılarıyla tam olaraj nasıl yaptığını öğrenmek için.
Birde baktım sen:)))) Yani eft uygulanan bir kişi.bu daha özel ve önemli bir bilgi bizim için. hiç aklıma gelmemişti uygulanan birisinin yazacağı. lütfen yazmaya devam et.sana geçmiş olsun ve başarılar diliyorum. umarım tüm duygusal blokajlarından kurtulursun.
Birde gittiğin doktorun adını vermek istemeni anlıyorum. bende ankaralıyım. Gittiğin kişi B.U.mı? sadece evet yada hayır yazabilirsin? Öpüyorum seni sevgiler....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ahmelege isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2009, 04:35 PM   #22 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

Alıntı:
evet haftada bir gün gidiyorum ama istersem haftada iki kez de gidilebiliyormuş ardarda uygulanabiliyormuş yanii.. ben seasnlların artık sonuna yaklaştığım için sabırsızlanıp haftada üç kere gitmeyi teklif edicem bakalım kabul edecek mi
sevindim senin adına, bir de kısa turmu uzun tur mu yapıyor?bilek noktalarına da vuruş yapıyor musunuz?
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2009, 11:40 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
ahmelege Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım çok teşekkür ederim bilgilerine tabiki.ben bu bölümü zaten o yüzden açtım. kendine veya başkasına eft yapanların ince ayrıntılarıyla tam olaraj nasıl yaptığını öğrenmek için.
Birde baktım sen:)))) Yani eft uygulanan bir kişi.bu daha özel ve önemli bir bilgi bizim için. hiç aklıma gelmemişti uygulanan birisinin yazacağı. lütfen yazmaya devam et.sana geçmiş olsun ve başarılar diliyorum. umarım tüm duygusal blokajlarından kurtulursun.
Birde gittiğin doktorun adını vermek istemeni anlıyorum. bende ankaralıyım. Gittiğin kişi B.U.mı? sadece evet yada hayır yazabilirsin? Öpüyorum seni sevgiler....
merhabalar ahmelege.. rica ederim tabiki sizinle paylaşacağım, sadece iyileşmek değil benim niyetim, hep paylaşmak bildiklerimi ve birlikte büyümek.. bunun için bu sorulara cevap vermek benim için bir zevk.. keşke daha iyi bilseydim de daha iyi aydnlatabilseydim..ama 1 mart ankara seminerinde abdullah beyden daha ayrıntılı bir şekilde öğreniriz diye düşünüyorum.. ayrıca doktorun adını yazarım sorun değil de ne bilim reklam gibi olur mu diye yazmadım..rtük falan görür sonra:D istersen özelden mesaj atıp yazayım adını, adresini.. ama senin dediğin doktor değil.. ben senin dediğini de tanıyorum.. onunla da görüştüm zaten ankarada görüşmediğim psikolog kalmadı:) ama o değil, o dediğin doktorun seans ücreti bana çok ağır gelmişti ve oraya gitmedim..bu cuma günü yine seansım var, o gün olanları paylaşırım sizinle... sevgiler..
Alt 11-02-2009, 11:54 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
pofuduk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevindim senin adına, bir de kısa turmu uzun tur mu yapıyor?bilek noktalarına da vuruş yapıyor musunuz?
ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor.. vuruşları yaparken niyet cümlelerinin tam tersi mesela kendimden nefret ediyorum gibi.. sonra vuruşları bitirdiğinde derin nefes alıp dışarı verme olayını yapıyoruz.. ayn sorunun içindeyken bi dahaki turda şarkı ve sayı sayma, dairesel hareket olaylarını yapıyoruz.. bileğime hiç vuruş yapmadı..en son elimin kenarına vuruyor..vuruşar başımdan başlıyo, kaşın kenarına, gözün kenarına, dudak üstüne,çeneye, kalbe, göğüs altına,koltuk altına yakın bi yere, elimde yüzük parmağı ile serçe parmağın arasına ve elin kenarına vurmasıyla bitiyor..benim anlayabildiğim bu kadar..ama bu seansta daha dikkat edicem:)
Alt 12-02-2009, 04:49 AM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 65
45 Mesajinıza toplam 387 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nick1 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor.. vuruşları yaparken niyet cümlelerinin tam tersi mesela kendimden nefret ediyorum gibi.. sonra vuruşları bitirdiğinde derin nefes alıp dışarı verme olayını yapıyoruz.. ayn sorunun içindeyken bi dahaki turda şarkı ve sayı sayma, dairesel hareket olaylarını yapıyoruz.. bileğime hiç vuruş yapmadı..en son elimin kenarına vuruyor..vuruşar başımdan başlıyo, kaşın kenarına, gözün kenarına, dudak üstüne,çeneye, kalbe, göğüs altına,koltuk altına yakın bi yere, elimde yüzük parmağı ile serçe parmağın arasına ve elin kenarına vurmasıyla bitiyor..benim anlayabildiğim bu kadar..ama bu seansta daha dikkat edicem:)
Yasal06, ben şöyle yapıyorum
önce sıkıntı duyduğum olay neyse onu düşünüyorum
ve o hissin yeniden canlanmasını bekliyorum, olayı düşününce zaten bir duygu oluşuyor ,mesela kardeşimle anlaşamıyorum diyorum
aklıma onunla yaptığımız kavgalar, ona karşı nasıl tahammülsüz olduğum, söylediğim sözlerden dolayı duyduğum pişmanlık,onun bana karşı zalim olduğu hissi vs geliyor sonra;
Bu Bülent Uran'ın uyguladığı tekniktir videosundan öğrendiğim kadarıyla;
sonra karete noktası dediğimiz elin yan kenarı var ya oraya vurarak
sorunu ve olumlama cümlesini söylüyorum ,kardeşimle anlaşamadığım sürekli kavga ettiğim onu kırdığım ve beni kırmasına izin verdiğim için çok üzülüyorum, pişman oluyorum kardeşimle anlaşamamama kavga etmeme ve onu kırmama rağmen kendimi tamamen ve derinden kabul ediyorum ve seviyorum bu problemden özgürleşmeyi seçiyorum diyorum...Ben biraz uzun söylüyorum o an ne hissediyorsam bilmiyorum belki sizin bu kadar uzun olmaz..

sol elimle başlıyorum karete noktasına vurup sorun ve olumlama cümlesini söylüyorum
sonra sağ el karete noktasını aynı şekilde yapıyorum
ondan sonra; Bülent bey de gördüğüm kadarıyla o baş kısmına geiçiyor ben de öyle yapıyorum yani
1. nokta karete noktaları
2. nokta baş, ancak karete noktalarından sonra uzun uzun söylemiyorum,
bu üzüntü bu pişmanlık diyorum mesela en az 7-8 vuruş başa..

3- Kaş başlangıçlarına yine bu üzüntü bu pişmanlık diyerek

4-Gözün yan kenarlarına bu üzüntü bu pişmanlık diyerek,bazen bundan özgürleşmeyi seçiyorum da diyebiliyorum

5-Gözün alt kısımlarına bu üzüntü bu pişmanlık diyerek,buna rağmen kendimi seviyorum diyerek

6-Dudak üstüne bu üzüntü bu pişmanlık diyerek

7-Dudak altındaki noktaya bu üzüntü bu pişmanlık diyerek

8-Köprücük kemiklerinin başına bu üzüntü bu pişmanlık diyerek

9-Koltukaltındaki noktalara her ikisine bu üzüntü bu pişmanlık diyerek

10-Gamut noktasına vururken, bu üzüntü bu pişmanlık diyip gözleri kapatıp açıp,sonra kafayı çevirmeden sol tarafa en uzak noktaya bakıp, sonra sağ taraftaki en uzak noktaya bakıp,gözlerle saat yönünde tam daire çizip, gözlerle saat yönünün tersine tam daire çizip, lalalalala diye şarkı mırıldanıp, sonra 5 e kadar sayıp, sonra tekrar şarkı mırıldanıp (5 saniye kadar) 5 e kadar sayıp

11-Parmaklardaki noktalara vurup, bu üzüntü bu pişmanlık diyerek..
sonra bir tanecik derin nefes alıyorum ve nefesi verirken nefesimle birlikte sorunun çözülüp siyah bir duman (bu kısım bana aittir ) olup ağzımdan uçup gittiğini düşünüyorum

Gelin görün ki bu uzun süren bir teknik, ve bazen sorunlar öyle 1 vuruşla geçmiyor günlerce aynı sorun üzerinde çalışmak gerekebiliyor, o yüzden sabırlı olmak gerekebilir
Kitaplarda önerilen; sorunlarınızı bir deftere yazın sırayla her birine bitene kadar yapın

bence biz de öyle yapalım
nick1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2009, 04:59 AM   #26 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 65
45 Mesajinıza toplam 387 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nick1 is an unknown quantity at this point

[quote=yasal06;309240]ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor..quote]
başlangıç noktamız elin yan kısımları yani karete noktası olabileceği gibi, yasalın da söylediği üzre göğüsteki 2 noktayı ovarak da yapılabiliyor sanırım bu daha etkiliymiş,ancak ben göğüsteki bu noktaları tam bulamadığım için, ellerle yapmaya başlıyorum..

[quote=yasal06;309240]ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor.. vuruşları yaparken niyet cümlelerinin tam tersi mesela kendimden nefret ediyorum gibi.. sonra vuruşları bitirdiğinde derin nefes alıp dışarı verme olayını yapıyoruz.. quote]

Yasal niyet cümlesinin tam tersini söylemek derken; onu anlamadım ya,mesela benim yaşadığım kardeşimle olan sorunda sence tersi cümle ne olabilir?
nick1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2009, 10:02 AM   #27 (permalink)
Çevirmen

190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Anladım, siz uzun tur yapıyorsunuz, bir de koltuk altına kadar yapılan vuruşlar var, parmakların dahil edilmediği ve gamut prosedürü(şarkı, dairesel hareket, sayı sayma)...Ona kısa tur deniliyor...
Neyse senin adına gerçekten sevindim...Çok teşekkürler...
Alt 12-02-2009, 01:32 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

[quote=nick1;309256][quote=yasal06;309240]ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor..quote]
başlangıç noktamız elin yan kısımları yani karete noktası olabileceği gibi, yasalın da söylediği üzre göğüsteki 2 noktayı ovarak da yapılabiliyor sanırım bu daha etkiliymiş,ancak ben göğüsteki bu noktaları tam bulamadığım için, ellerle yapmaya başlıyorum..

Alıntı:
ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor.. vuruşları yaparken niyet cümlelerinin tam tersi mesela kendimden nefret ediyorum gibi.. sonra vuruşları bitirdiğinde derin nefes alıp dışarı verme olayını yapıyoruz.. quote]

Yasal niyet cümlesinin tam tersini söylemek derken; onu anlamadım ya,mesela benim yaşadığım kardeşimle olan sorunda sence tersi cümle ne olabilir?
ilk önce niyet cümlesi olarak mesela şey diyoruz, kendimden nefret etmeme rağmen kendimi derinden ve bütünüyle seviyorum kabul ediyorum ve affediyorum diyoruz, bunu yaparken ben gözlerim kapalı ve kalbimin üstünde dairesel hareketler çiziyorum elimle.. sonra vuruşlara başladığı zaman bunun tam tersi olan kendimden nefret ediyorum, kendime kızıyorum gibi sözler söylüyoruz..
Alt 12-02-2009, 08:29 PM   #29 (permalink)
Çevirmen

o nokta tam talbin üzerinde diil..."hassas nokta" göğüs üzeriyle köprücük kemiği arasında, ovunca biraz acıyor.
hassas noktayı bulamıyorsanız karate noktasına vurun.
Alt 12-02-2009, 09:20 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
pofuduk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o nokta tam talbin üzerinde diil..."hassas nokta" göğüs üzeriyle köprücük kemiği arasında, ovunca biraz acıyor.
hassas noktayı bulamıyorsanız karate noktasına vurun.
yani evet kalbin tam üzerinde değil ama doktorum mesela o noktayı bulamadığımda bazen gelip gösteriyor..ve cidden ovunca acıyan bi nokta:(

Bookmarks

Etiketler
paylastigi, sorunlarini, yapanlarin

Seçenekler
Stil