Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

EFT YAPANLARIN SORUNLARINI PAYLAŞTIĞI YER

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft EFT YAPANLARIN SORUNLARINI PAYLAŞTIĞI YER Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: pofuduk Nickli Üyeden Alıntı EFT'nin seansı ne kadara mal oluyor ve hangi ilçede tedavini sürdürüyorsun?Ve psikiyatrik tedavi gördün, ilaçla eft'yi karşılaştırdığında ne söylemek istersin? merhaba pofuduk.. ankaranın bir ilçesinde yaşıyorum ben ama doktor ankarada, kızılayda, seansı 100 lira. ama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

EFT YAPANLARIN SORUNLARINI PAYLAŞTIĞI YER

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-02-2009, 11:33 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
pofuduk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
EFT'nin seansı ne kadara mal oluyor ve hangi ilçede tedavini sürdürüyorsun?Ve psikiyatrik tedavi gördün, ilaçla eft'yi karşılaştırdığında ne söylemek istersin?
merhaba pofuduk.. ankaranın bir ilçesinde yaşıyorum ben ama doktor ankarada, kızılayda, seansı 100 lira. ama maddi duruma göre seasnların sıklığı ayarlanıyorr..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-02-2009, 11:33 AM   #12 (permalink)
Teğmen

ahmelege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
32 Mesajinıza toplam 170 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahmelege is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim. bu kadar ilgi göreceğini düşünmemiştim.
Evet bu teknikte ısrarcı olmak çok önemli.yasal o6, 1 saatlik seansta birkaç sorunu ele alıyorsunuz herhalde yoksa bir sorunun turları bu kadar uzun sürmez diye düşünüyorum.
Birde kısa tur mu uyguluyorsunuz?Nasıl?
ahmelege isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 01:20 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
ahmelege Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim. bu kadar ilgi göreceğini düşünmemiştim.
Evet bu teknikte ısrarcı olmak çok önemli.yasal o6, 1 saatlik seansta birkaç sorunu ele alıyorsunuz herhalde yoksa bir sorunun turları bu kadar uzun sürmez diye düşünüyorum.
Birde kısa tur mu uyguluyorsunuz?Nasıl?
eğer seansın bitmesine az kalmış ama ben çok büyük bir duygu yoğunluğuna girmiş oluyorum. o zaman o duyguya girmişken sorunu halledip bitirelim diye kısa turlar yapabiliyoruz ve çoğunlukla da işe yarıyor, çünkü yaşayabileceğim en derin duyguları yaşarken yapıyor.. kısa turda sadece niyet cümleleri ve vuruşlar var, yani işte gözünü saat yönünde çevirme, şarkı söyleme , sayı sayma falan yok. ha bi de derin nefes var tabi kısa turda..sevgilerle
Alt 10-02-2009, 01:51 PM   #14 (permalink)
Teğmen

32 Mesajinıza toplam 170 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ŞUNU SORMAK İSTEDİM Yani örneğin geçmişle ilgili bir öfkeye çalışacaksınız.başladınız. olumlama cümnlesinden sonra 7 noktaya vurarak kısa tur mu yapıyorsunuz?ve kaç tur yapıyorsunuz?
Uzun seriyi kullanıyormusunuz?
Alt 10-02-2009, 01:56 PM   #15 (permalink)
Teğmen

yani yasal06 'cım ben bu konuda çok kitap okudum. uzun seri ve kısa serinin nasıl yapıldığını çok iyi biliyorum. sadece uygulama yani pratikte sorunum var.
bilen arkadaşlar varsa , garry grag'in el kitabındaki ile internette dolaşan videolarda uzun seri farklı.M:Murat'ın kitabında kısa ve uzun seri Grag'in el kitabından tamamiyle farklı.
dolayısıyla 1-seri farklı. 2-birde sorunlarda uzun mu kısa tur mu kullanılacak? bu konularda deneyim ve bilgisi olan arkadaşları bekliyorum. keops'uda tabiki. uzman olarak....
Alt 10-02-2009, 02:20 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
ahmelege Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yani yasal06 'cım ben bu konuda çok kitap okudum. uzun seri ve kısa serinin nasıl yapıldığını çok iyi biliyorum. sadece uygulama yani pratikte sorunum var.
bilen arkadaşlar varsa , garry grag'in el kitabındaki ile internette dolaşan videolarda uzun seri farklı.M:Murat'ın kitabında kısa ve uzun seri Grag'in el kitabından tamamiyle farklı.
dolayısıyla 1-seri farklı. 2-birde sorunlarda uzun mu kısa tur mu kullanılacak? bu konularda deneyim ve bilgisi olan arkadaşları bekliyorum. keops'uda tabiki. uzman olarak....
yani tabiki ben bi uzman yardımı aldığım için ve o anda duygu yoğunluğunda olduğum için tekniğe tam olarak yoğunlaşamıyorum.. eft ile ilgili bilgilerim şimdilik bu kadarla sınırlı.. başka bilen arkdaşlar yardımcı olacaklardır size..
Alt 10-02-2009, 07:38 PM   #17 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yasal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba pofuduk.. ankaranın bir ilçesinde yaşıyorum ben ama doktor ankarada, kızılayda, seansı 100 lira. ama maddi duruma göre seasnların sıklığı ayarlanıyorr..

haftada bir gün mü gidiyorsun?
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 09:22 PM   #18 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

Alıntı:
yasal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında hayatmda bir kısır döngüyü farkettikten onra başladım. olayların en son kopma noktası nişanlımdan ayrılmamdı... önce psikiyatrist ilaç tedavisi, sonra telkinleri dinlemeye başladım ve bilinçaltıma yeni kodllar yüklemek için eft ye başladım..ilacı psikiyatristi bıraktım. şu anda sadece eft ye devam ediyorum. bilen birisi uyguladığı için daha önemli etkiler bıraktığını düşünüyorum. eft yi ben de biliyordum ama tıkanıp kalıyodum bazen hangi cümleyi söylesem diye. yönlendirme gerçekten çok önemli.. ve faydasına gelince.. ilk seanstan sonra değil de ikinci seanstan sonra başladı bende değişmeler.. şu anda 5. seanstayım.. ve sona doğru yakaştığımı hissediyorum. çünkü bende sorun olan çoğu şey sıfırlandı. ama tam olarak geçmedi, tedavi bittiğinde geçeceğine inanıyorum.. ama şurası da var ki sadece eft ile devam etmiyorum.. yani değişmek için düzelmek için bir sürü şey yapıyorum çaba gösteriyorum, eft bunlardan sadece biri.. inatla istememdir aslında en büyük değişme aracım.. sevgilerle..
arkadaşlar sizlere geçmiş olsun diyorum
bana eft hakında biraz bilgi verirseniz sevinirim
psikolaklarda epey
dolaştık
hak keza pskiyatri lerlede
bazı hastalıklar hakkında bilgim var ama eft yi duymadım
şimdiden teşekkürler

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2009, 12:01 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
pofuduk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haftada bir gün mü gidiyorsun?
evet haftada bir gün gidiyorum ama istersem haftada iki kez de gidilebiliyormuş ardarda uygulanabiliyormuş yanii.. ben seasnlların artık sonuna yaklaştığım için sabırsızlanıp haftada üç kere gitmeyi teklif edicem bakalım kabul edecek mi
Alt 11-02-2009, 12:07 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
esen27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar sizlere geçmiş olsun diyorum
bana eft hakında biraz bilgi verirseniz sevinirim
psikolaklarda epey
dolaştık
hak keza pskiyatri lerlede
bazı hastalıklar hakkında bilgim var ama eft yi duymadım
şimdiden teşekkürler
esen merhaba , benimkki de ona benzer bir durum, 3 yıldır süren bir kısır döngü.. psikiyatristler,psikologlar, uzun süren ilaç tedavileri.. şimdi bu eft nin ne farkı var diyeceksin.. bir kere eft duyguları özgürleştirmee tekniği olduğu için bilinçaltındaki eski kötü düşüncelerin yerine yeni güzel düşünceler koymanı sağlıyo, komplex, korku, suçluluk duyguları,.. buna benzer biçok şeyi ortadan kaldırıyor..hem de kısa zamanda..

ama en önemli iyileşme çaresi nedir biliyor musun? istemek.. sen istemiyorsan eğer ister eft yapılsın ister nlp ister hipnoz, ister psikiyatrist hiç farketmez.. ben hala zaman zaman gün içinde kötü duygular yaşamama izin versem de direniyorum inat ediyorum, iyileşeceğim diyorum,.. her seferinde kendimi daha güçlü buluyorum böylelikle.. yani eft bir araç aslında..benim için öyle..ben güçlü olmayı, ayağa kalkmayı, iyileşmeyi seçtiğim için değişti herşey.. size de geçmiş olsun bu arada, sizin güzel dilekleriniz için de teşekkürler.. sevgilerle..

Bookmarks

Etiketler
paylastigi, sorunlarini, yapanlarin

Seçenekler
Stil