Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/)
-   -   FORUM AKTİVİTELERİ HAZİRAN AYI BAŞVURULARI (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/612760-forum-aktiviteleri-haziran-ayi-basvurulari.html)

hayatimdegisti 23-05-2010 01:43 PM

FORUM AKTİVİTELERİ HAZİRAN AYI BAŞVURULARI

Sitemizi ziyaret eden kullanıcı sayısı oldukça yüksek.Şu an hitlerimiz günlük 17.000 lere yakın.
Bununla birlikte aktif olan katılmcıların sayısı az...Hitlerimiz çok yüksek olmasına rağmen paylaşım az.Sitemize üyelik mecburi değil.Tüm konular açık bu nedenle sadece ziyaretçi olarak takip eden hiç bir katılımda bulunmayan çok kişi var.
Forumumuzu daha aktif hale getirmek için çeşitli aktiviteler düzenleme planımız var.

Haziran Ayı Seçimleri Sonuçları Haziran Ayının 15'inde açıklanacaktır.

Değerlendirme Kriterleri...

*Üyelerin forumda aktiflikleri ve paylaşmış olduğu konular

*Burada amaç kopyala yapıştır şeklinde ard arda çok sayıda konu paylaşmak değildir.Gerçekten forumda paylaşmaya değer gördüğünüz makaleleri özellikle kişisel gelişimle ilgili olanları paylaşınız.

*Mutlaka paylaştığınız konu ile ilgil olarak başına kendi düşüncenizi yorumunuzu yazınız.

*Foruma gelen yeni üyelerin soruları genelde benzer olmaktadır.Bu konularda yanıt yazmak da ayrıca değerlendirilecektir.

*Paylaştığınız konuyu resimlerle yada video ile süslemek ve daha okunulur hale getirmeniz de ayrıca değerlendirilir.

*Başka bir yerden paylaşım yapmak yerine kendi kendinize bir konuyu tartışmaya açmanız aklınıza gelen bir konuyu yazmanızda önemlidir.

Bu kriterler ışığında yapılan değerlendirme sonucunda yapılacak seçimlerle 3 kişiye Hayatım Değişti Telkin CD www.telkincd.com dan istediği herhangi 1 cd ismine özel olarak hazırlanıp gönderilecektir.

Ayrıca paylaşımlarını beğendiğimiz üyelerimizden bazılarını ileride sitemizde moderatorlük için değerlendirebiliriz.

Haziran aylarında yeni mod alımlarımız olacak ayrıca yönetim kadromuzda bazı değişiklikler yapacağız.

Şimdiden tüm katılımcılara yapacakları paylaşımlar için teşekkür ediyorum.
Bu konu altından katılımcılar katılmak istediklerini belirtebilirler.Konu altına katiliyorum yazmanız yeterlidir.
Umuyorum ki bu paylaşımlar ile forumumuz çok daha aktif ve keyifli olacaktır.12389

melis_88 23-05-2010 02:59 PM

Cevap: Forum Aktiviteleri Haziran Ayı Başvuruları

merhabalrr atakan bey (umarım ismi yanlış hatırlamıyorumdur ttli3) şimdi hani
'' *Burada amaç kopyala yapıştır şeklinde ard arda çok sayıda konu paylaşmak değildir.Gerçekten forumda paylaşmaya değer gördüğünüz makaleleri özellikle kişisel gelişimle ilgili olanları paylaşınız.'' demişsiniz ya kişisel gelişim dışında çok alakasız konular açan biri olaraktan şunu sölemek istiyorumsevinclişimdi googledan insanlar ilgi çekiçi şeyler araştırırlar ya , genelde açtığım konular da , mesela deniz altından geçen köprü vs...:D google yazınca bu sitenin çıkmasını sağlar die düşünmüştüm :D yani bir nevi reklam amaçlısevinclisevinclihani insanlar hiç beklemedikleri bir şekilde belki bu paylaşımlar sayesinde siteyle tanışırlırlar diyesevinclisevincli...ama bundan sonra bende kişisel gelişimle ilgili şeyler paylaşmaya ve kopyala yapıştır yapmamaya çalışırım956kama bölede benden pek malzeme çıkmaz ki daha yolun başındayım hayat yolunun sevinclisevincli ondan kopyala yapıştır yaptığım konulara yorum yapmaya çalışırımderty

hayatimdegisti 23-05-2010 03:26 PM

Tabii ki alıntı paylaşımlar yapilacak.Ancak başına en azından neden o konuyu paylaştiğinizi neden ilginizi çektiğini yazabilirsiniz.Böylece google da daha fazla çıkar.
Google başka sitelerde paylaşılmış konuları listelemiyor.Ancak eğer sizin başında yorumunuz varsa bu konuyu orjinal olarak ekleyip arşivine aliyor.
Kişisel gelişim,meditasyon,çekim yasası,çeşitli ilgi çekici makaleler,videolar paylaşabilirsiniz.actionsmile

Houner 23-05-2010 05:44 PM

Ben katılıyorum tabikii

BaCaKsıZ 23-05-2010 06:14 PM

Bende katılıyorum BaCaKsıZ sız olurmu hiç :)))

melis_88 23-05-2010 07:33 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 748179)
Tabii ki alıntı paylaşımlar yapilacak.Ancak başına en azından neden o konuyu paylaştiğinizi neden ilginizi çektiğini yazabilirsiniz.Böylece google da daha fazla çıkar.
Google başka sitelerde paylaşılmış konuları listelemiyor.Ancak eğer sizin başında yorumunuz varsa bu konuyu orjinal olarak ekleyip arşivine aliyor.
Kişisel gelişim,meditasyon,çekim yasası,çeşitli ilgi çekici makaleler,videolar paylaşabilirsiniz.actionsmile

tamamdır o zaman bundan sonra başlıkları daha açıklayıcı yazarım ve ilgimi Kişisel gelişim,meditasyon,çekim yasası,çeşitli ilgi çekici makaleler,videolara çevirir yeni paylaşımlarımı sunarım sitenizeee ttli3kendinize iyi bakın actionsmile

yuka.cell 26-05-2010 10:34 AM

kahvesmileyrahatlamak için dinnlemek istiyorum ama bir türlü başaramadım

Müşfik 26-05-2010 11:39 AM

bende katılıyorummhttp://images.bigoo.ws/content/glitt...artoon_105.gif

leylademircioğlu 28-05-2010 07:47 PM

korkulardan arınmak,kendimi daha sevecen hissetmek,daha dik durmak,ailemde sözü dinlenir olmak,kendimle daha barışık olamak istiyorum,bu nedenle sitenize üye olarak destek almak istiyorum,en derin saygılarımla...leyla

comte 28-05-2010 08:28 PM

Yok mu başka katılan.Bu kadar mı :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:58 PM.