Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/)
-   -   Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/372455-sayisal-loto-telkin-grubumuz-hakkinda.html)

Turhan 18-07-2009 06:10 PM

Cevap: Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
çok güzel ve çok ciddi bir çalışma olacaktı. Somut deliller elde edecek, kazanımlara sahip olacaktık. yaklaşık 3 aydır bu konu üzerine çalışıyorum bazı gelişmeler kaydettim ama henüz olmadı çalışma ne durumda vazmı geçtiniz

ChosenOne 18-07-2009 06:21 PM

Herkeste durugörü yeteneği vardır. Önemli olan bunu kontrol edebilmektir. Gözlerinizi kapadığınız zaman aniden zihninizde beliren resim, şekil yahut görüntüler ait olduğunuz kontrolsüz durugörünün izidir. Durugörüyü geliştirmek daha başka ve çok çeşitli yollar da vardır. İllaki sayısal loto üzerinden geliştirmeye gerek yoktur. Ki Türkiye de sırf bu amaçlı bazı gruplar vardır. Çoğunluğuda gizlidir. Çalışmaları genellikle internet üzerinden haberleşerek seçtikleri eşyanın niteliklerini bulumalarıyla yapılır. Örneğin soruyu yöneltecek kişi eline bir şey alır ve imajinize eder ve sorar bu nedir diye. cevaplayacak kişiler ise imajinize edilmiş eşyanın niteliklerini ortaya dökerler; kare, sarı renkli, yumuşak birşey şeklinde..........Mesela bu bir silgidir.
Böyle bir grup böyle bir amacın haricinde bence şu şekilde yararlı olabilir; Bedelini ödeyeceksen. Evet Gerçekten bu parayla bencil isteklerin yoksa ,azami Ne kadar çok başkalarına yardım edebilirsen, bu parayı kendine değil toplum için işlersen bence bu şekilde çok daha yararlı olacağına inanıyorum. Onun haricinde böyle bir paranın kişi için faso fiso olmadaktan ileriye gideceğini sanmıyorum....................Bu durum ise çok daha fazla eksiklikeleri karşımıza çıkartıyor farklı yöntemleri denemenin daha olumlu olacağı kanaatine vardırtıyor........

hayatimdegisti 18-07-2009 07:42 PM

Alıntı:

Turhan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471513)
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
çok güzel ve çok ciddi bir çalışma olacaktı. Somut deliller elde edecek, kazanımlara sahip olacaktık. yaklaşık 3 aydır bu konu üzerine çalışıyorum bazı gelişmeler kaydettim ama henüz olmadı çalışma ne durumda vazmı geçtiniz

Bu çalışma önümüzde ki hafta başlayacak...

ceyhun 19-07-2009 02:11 AM

merhabalar ,
şubat ayından bu yana tanışıyorum siteyle çok keyifli bir site. ilk gördüğümde keşke daha önce karşılaşsaymışız sizlerle diye geçirdim içimden.farkındalığım arttıkça doğru an kavramını yaşadığımı anladım.bir çok şeyle ilgili artık sürekli böyle şeyler hissediyorum.bu günde öyle oldu bazı sebeplerden dolayı sıkıntılarım var ve bu zinciri kır (bir yerde yanlış var),kırmazsan aynı döngüyü sürekli yaşayacaksın diyordum kendime çok değil 2-3 saat önce. uzun zamandır bilgisayar başında zaman geçiremiyordum (yorgunluktan uyuyakalıyordum) ama yaklaşık 14 saattir hem fiziksel hem beynen çalışıyorum ve yorgun değilim!!!!!!!!! çünkü paylaşımda bulunmam gerekiyormuş 4,5 ay sonra ! okuduğum,öğrendiğim,sorguladığım şeylerden sonra işte ben buna çoğunun dediği gibi tesadüf diyemiyorum artık sevgi ile kalın.
(sayısal loto tekin gurubunda olmak isterim katkım olursa mutluluk duyarım )

Turhan 19-07-2009 08:52 AM

Nasıl bir çalışma olacak. program hakkında bilgilendirirmisin. Ben iki yöntem denedim biri çıkmasını istediğim sayıları belirleyip konsantre olmak zaman tutmadı ama sayılar tuttu bide 3 banko belirledim tuttu ama gerisi yoktu. Grupta mutlka olmak istiyorum.

guvenli27 19-07-2009 08:41 PM

Atakan bey benide bu guruba alırsanız sevinirim.... daha önce bu sitede okuduğum uygulamayı yapmıştım ertesi gün ve hiç bu zamana kadar çıkmamasına rağmen bana ,süper lotodan 4 rakamı tutturdum. http://www.hayatimdegisti.com/forum/...m-ve-oldu.html

hayatimdegisti 19-07-2009 09:06 PM

Tabii ki alırız.Zaten bu gruba sitede uzun zaman aktif olanlar ve bu gibi konularda sizin gibi deneyimleri olanları alacağız.

SON LİMAN 19-07-2009 09:42 PM

y789Sitenin yeni üyesiyim.Grubunuzu çok beğendim.Ben kova burcuyum 2009 kovaların yılı.Geçenlerde rüyamda 9 rakamını gördüm ama gerisini göremedim k8908Diğer 5 numarayı bekliyorum rüyalarıma 12389

bozoerkan 22-07-2009 09:18 PM

güzel bir uygulama umarım yaralı olur işalalh bende ilerde katılmak isterim

suxvegas 23-07-2009 04:56 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471665)
Tabii ki alırız.Zaten bu gruba sitede uzun zaman aktif olanlar ve bu gibi konularda sizin gibi deneyimleri olanları alacağız.

Atakan Bey gruba ben de dahil olmak istiyorum mümkün müdür? Çok detay rüya görürüm kendimi bildim bileli ve bu rüyalar genellikle ileride olacakların ipuçlarını verirler.
Bir keresinde de banko sayılar gördüm ama malesef uyandığımda sayıların birkısmını hatırlayamadım.

Bu guruba üye olanlar kimler? Ve özel bi çalışma yapılacak mı? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.
Teşekkürler,

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:56 AM.