Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/)
-   -   Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/372455-sayisal-loto-telkin-grubumuz-hakkinda.html)

hayatimdegisti 14-07-2009 10:38 PM

Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

Dünyada özellikle şans oyunları ile ilgili telkinler yapılmaktadır.Hatta bu tür telkinler ile ilgili yorumlarda bulunmaktadır.Dinleyenler ne kadar kazandıklarını belirtmekteler.

Öncelikle hayatımdeğişti sitesi olarak kumar'a karşı olduğumuzu belirttik.
Ancak şans oyunlarının belli bir ölçüde eğlence amaçlı oynanması limit aşılmadığı ve kişi kendini bildiği sürece kabul edilebilir.

Kendi hayatımda çok fazla şans oyunu oynadğımı söyleyemem.Hatta sayısal oynamışlığım senede 1 kereyi bile geçmez.

Bununla birlikte 1995 yılında daha önce sitede anlattığım üzere kazı kazan'da ikinci büyük ikramiyeyi kazanmıştım.Nasıl kazandığımın hikayesi bu konuda anlatıldı.Özellikle farkında olmadan yapmış olduğum serbest bırakmanın etkili olduğunu düşünüyorum.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-ne-kazan.html

Şans oyunları söz konusu olduğunda matematiksel görüş bir kişinin büyük ikramiye kazanma şansının 0 olduğu yönündedir.
500.000 de 1 hatta 1.000.000 da 1 gibi ihtimaller matematik'de ihmal edilir.
Oysa şans diye bir şeyin olduğu gerçektir.Aynı kişiye birden fazla kere büyük ikramiyelerin çıkması söz konusu olmaktadır..

Telkin olarak şans oyunları telkinleri ile ilgili bir çok metin elimizde bulunmaktadır.
Bu metin sayısal loto telkini olarak hazırlanacaktır.Metin içeriğinde sizi sayısalın çekildiği güne gitmenizi televizyonu izlemenizi ve çıkan rakamları kayıt etmenizi telkin eder.

1-Bu telkini neden sadece kendime hazırlamıyorum
Bu tür telkinlerde etki aynı zamanda kişinin yeteneği ile ilgildiri.Durugörü daha fazla olan kişiler bu telkinden daha fazla verim alabilirler bu nedenle grup çalışması yapacağız.

Grup çalışmasına katılan kişiler telkini uyurken dinleyecekler ve gördükleri numaraları uyanır uyanmaz kaydedecekler...

Elbette bu çalışma sonucunda loto kesinlikle kazanılır diye bir şey yok.
En azından denemiş olacağız...
Eğlenceli olacağı kesin bakalım neler olacak... s456

Bu hazırlayacağımız gruba sınırlı sayıda kişi kabul edilecektir...Daha çok sitemizde aktif paylaşımda bulunan belli başlı üyelerimiz bu grupta yer alacak.

Telkin hazır olduğunda gruba üye davet etmeye başlayacağım.
Telkin içeriğimizin sonundan bir kaç cümle...

Programı sunan kişiye bak - söylenen tüm kelime ve müzikleri dinle - zaman ilerliyor - şimdi çekiliş zamanı ve çekiliş toplarının döndüğünü görebiliyorsun ve toplar rastgele seçilirken üzerlerindeki numaraları görüyorsun - ya da onları gerçekten göremiyorsan - öyleyse numaralar zihninde belirecek.

And the first ball is here - what is the number?
Ve işte ilk top - numarası ne?

(Wait for response) - good that's the first number - now the second ball - what is the number?
(Yanıtı bekle) - güzel, bu ilk numara - şimdi işte ikinci top - numarası ne?

(Make a note of each number and repeat the above until all the balls and numbers have appeared).
(Herbir numarayı not et ve tüm toplar ve numaralar belirene kadar yukarıdakileri tekrar et).

alestason 14-07-2009 10:44 PM

Cevap: Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

çok ilginç ve harika bir fikir
şans oyunları ile hiç aram yoktur ama şans oyunları ile ilgili telkin olması gerçekten çok ilginç.

yeni bir hayat 14-07-2009 10:45 PM

şu ana kadar hiç sayısal loto oynamadım,belki bu tarz şeyler ilgimi çekmediği için..

Fakat bu grupta yer almak istiyorum..

zivzy 14-07-2009 11:28 PM

Burada her türlü düşünce özgürce belli bir uslup dairesinde söylenebilir zannından hareketle sayısal loto ve sayısal loto telkini hakkında birşeyler söylemek istiyorum..

Öncelikle atakan abi emeklerinize saygı gösteriyorum. Gerçekten de yaptığınız telkinleri böyle bir platformda ücretsiz sunmanız takdire şayan bir durum! Çok hayırlı ve güzel bir iş yapıyorsunuz. Size bir kez daha teşekkür ediyorum. Sayısal loto meselesine gelirsek, ben hayatımda hiç sayısal loto oynamadım. Oynamamamın sebebi bu tür talih oyunlarında "emek-ter" olmadan kazancın gelmesi.. Bu tip (kolay yoldan kazanılan) talih oyunlarından kazanılan paraların hayır getirmeyeceğini, sonucunun hüsran olacağını düşünüyorum.
Milli piyango ve buna benzer talih oyunu oynayıp büyük ikramiye kazanan bir kişinin örneğini vermek istiyorum
“70 milyonun âhı var”
Evli ve 3 çocuk babası olan Nusrettin Çınar’a da Turhal’da Milli Piyango’dan 6 milyar lira çıktı. Önce yurt dışına giden Çınar, otobüs alarak Turhal’a şehirlerarası otobüs şirketi kurdu. İşleri iyi gitmeyen Çınar, 1995 yılında iflas etti. Çınar yaşadığı olayları şöyle anlatıyor: “Sefa kısa sürdü. 70 milyon kişinin verdiği biletlerden bir iki kişi yararlanırsa böyle olur. Hepsinin âhı var üstünde, hayrı olmaz. Sonradan araştırdım, kimseye hayır getirmemiş.” Şimdi işsiz olan ve emekliliğinin planlarını yapan Çınar, artık Milli Piyango bileti satın almıyor. Bunun gibi sayısız örnekler var..

Bir örnekte eskiden verelim: Cahiliye devrinde müşrik Arapların da bu günkü piyangoya benzeyen bir kumarları vardı ki bununla övünç duyarlardı. Mesela: Bir deve keser, 28 hisseye ayırırlardı. İştirakçiler devenin parasını verir ve aralarında çekiliş yapıldı. On tane okları vardı. Bunlardan üçü boş, yedisi dolu idi. Bu oklar bir torbaya doldurulur ve güvenilir bir kişi her iştirakçi namına bir kura çeker, boş çıkanlar hisse alamaz, dolu çıkanlar da hisselerini fakirlere verirlerdi. Dinimiz bunu kumar sayarak yasaklamıştır.

Ha şu da vardır. Herkes istediğini davranışı sergilemekte serbesttir. Allah insanlara iradey-i cüziye vermiştir. İstediğini tercih etme hakkı. Hatta bu hakkı öylesine sınırısz bi hale getirmiştir ki Allah, insana kendisini inkar etme hakkı bile tanımıştır. Ben sizleri sevdiğim için bu tür oyunların hayır getirmeyeceğini, bunlarla uğraşarak hayatımızı boş yere geçirmememiz gerektiğini düşünüyorum.. Hayır getirmez.. Acizane düşüncelerim bu..

Tabiki bu tip bir telkinin etki edip etmeyeceği de ayrı bir tartışma konusu

Sevgi ve saygılarımla..

ismira 15-07-2009 12:36 AM

Evet bence de ilginç bir fikir bu konudaki telkin fikri.
Bakalım ne sonuç verecek?

sanemce 15-07-2009 12:43 AM

arada bir sayısal loto oynayan biri olarak ben de grupta yer almak isterim doğrusu y789

suzzy 15-07-2009 12:59 AM

eskiden piyango biletlerimiz vardı...rt67

arada piyango çekerdik tkl.puanlarımızla...bankamız,hayvanımız falan vardı...birden sayısal loto başlığını görünce şöyle bir eskiye gittim....

atakan bey bilmem bu size bir şeyler ifade ettimi..y789duyrulur efenim...
şöyle forum içersine tekrar eski günledeki gibi değişiklikler katsakmı...utananadam

sevgilerimle...actionsmile

hayatimdegisti 15-07-2009 01:06 AM

Burada asıl amacımız sayısal lotodan çok duru görümüzü geliştirmek.Bakalım telkinleri dinledikten sonra rakam görebilecek miyiz?Bu rakamlar ne kadar doğru olacak...
Elbette görülen bu rakamlar ile sayısal oynamak yada oynamayıp bir köşeye yazıp çekiliş ile karşılaştırmak kişinin kendi tercihidir.

hayatimdegisti 15-07-2009 01:07 AM

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 470923)
eskiden piyango biletlerimiz vardı...rt67

arada piyango çekerdik tkl.puanlarımızla...bankamız,hayvanımız falan vardı...birden sayısal loto başlığını görünce şöyle bir eskiye gittim....

atakan bey bilmem bu size bir şeyler ifade ettimi..y789duyrulur efenim...
şöyle forum içersine tekrar eski günledeki gibi değişiklikler katsakmı...utananadam

sevgilerimle...actionsmile

Bu tür özellikler eski forumda vardı.Aslında bu foruma da eklemek isterim.Yanlız forum hacmi büyük olduğu için eklentilerin forumu yavaşlatma ihtimali var.Yavaş forumda konuları okumak hiç de keyifli olmayabiliyor.Yine de yeni ne eklentiler var araştıracağım.actionsmile

suzzy 15-07-2009 01:13 AM

teşekkürler...bu arada sayısal loto grubuna bende katılmak istiyorum....super

bu aralar duru görümü geliştirme ile ilgili kitaplar okuyordum...bu iyi bir çalışma olabilir benim için...neseli56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:07 PM.