Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Kilo Verme > Diyetler

Uyarılar

Kilolarımı nasıl bırakacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

Kilo Verme ve Diyetler Kilolarımı nasıl bırakacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Benim aslında düşüncelerimi degistirmem gerekiyor. Kilolarımı tutan sey düsüncelerim. Kafama her şeyi cok takıyorum. Beni mutlu eden hiç bir şey olmadıgı icin sadece yemekle mutlu oluyorum. Bu da beni kilolu yaptı. Fakat arkadaslarımın cogu zayıf ve hayalerim dogrultusunda 34 beden ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diyetler telkin cd indir izle İstanbul Diyetler nerededir kimdir Diyetler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diyetler hipnoz Diyetler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diyetler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diyetler kuantum düşünce kitap haberi

Kilolarımı nasıl bırakacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-04-2011, 01:43 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 113
73 Mesajinıza toplam 174 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ecot640 is an unknown quantity at this point
Standart Kilolarımı nasıl bırakacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

Benim aslında düşüncelerimi degistirmem gerekiyor. Kilolarımı tutan sey düsüncelerim. Kafama her şeyi cok takıyorum. Beni mutlu eden hiç bir şey olmadıgı icin sadece yemekle mutlu oluyorum. Bu da beni kilolu yaptı. Fakat arkadaslarımın cogu zayıf ve hayalerim dogrultusunda 34 beden olmam gerekiyor. Bu halim cok canımı sıkıyor o kadar üzgünüm ki. Bazen cok motive olmuş oluyorum. Kendimden ve her şeyden emin biri gibi davranıyorum. Fakat 5 dk sonra hiç bir şey olmamasına ragmen birden moralim bozuluyor . amaan zayıflasam ne olacak ki , insanlarla ilişkilerim zaten kötü , ne gerek var , zaten mutsuzum , bişey yapmak istemiyorum gibisinden düşünceler geçiyor sürekli kafamdan. Kendimi boş enerjisiz hissediyorum. Hayattaki amacım bitmiş gibi. Öyle ki , bazen ölmeyi bile düşünüyorum . kafa yapısı değişmedikten sonra fiziği değiştirmenin ne anlamı var ki? Sanki düşüncelerimi değiştirirsem kilolarımın birden beni bırakacagını hissediyorum. Sanki bilinçaltımda bişeyler o kiloları bırakmak istemiyor . beynim de beni sevmiyor işte. Beni üzeceğini bile bile hala kiloları tutuyor. O da bana kötülük yapıyor. Bunları aslında paylaşmak istemiyorum cünkü insanların beni sürekli aciz, sürekli problemli, sürekli mutsuz, sürekli sorun anlatan biri olarak görmelerini istemiyorum. Sitede gezinince kendimi iyi hissediyorum fakat meditasyon, otohipnoz vb. yöntemlerini okuyunca üzerlerinde calısmaya cok üseniyorum hiç bişey yapmıyorum . bi ara bulimik olsam dedim denedim fakat kendimi kusturmayı beceremedigimden o da olmadı. Hayatta yemekten baska zevkim yok. Bu yuzden benim icin yememek aşırı moral bozuklugu yapıyor. Yazıyı özetlemek gerekirse benim kilolarımı verebilmem için düşünce yapımı değiştirip kilolarımı bırakmam gerekiyor lütfen yardım edin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ecot640 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2011, 03:11 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Kilolarımı nasıl bırakacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

Merhaba ecot, canım "Benim aslında düşüncelerimi degistirmem gerekiyor" demişsin bu çok güzel, çok önemli bir farkındalık.

Hepimizin bizi engelleyen kötü etkileyen düşünceleri değiştirmeye ihtiyacı var. "Beni mutlu eden hiç bir şey olmadıgı icin sadece yemekle mutlu oluyorum." derken ise seni mutlu eden diğer şeylerin farkında değilsin. Mesela yürüyüşe çıkmak, hele de şimdi mevsim bahar, rüzgarın tenine değmesi, ciğerlerini oksijenle doldurmak, spor yapmak(bilim adamları bunun mutluluk hormonu sentezlemeye yardımcı olduğunu kanıtlamış durumda), insanlarla selamlaşmak, sonra bir çocuğun gülümsemesi, güneşin doğması, yakın arakadaşlarla yapılan muhabbetler, güzel bir kitap okumak hatta okuduklarında kendini ya da kendine faydalı birşeyler bulmak, bu sitede yazılanları okumak...

Bir kağıt al ve seni mutsuz eden şeyleri yaz, onlar olmasaydı nasıl olurdu ve sen kim olurdun bunları yaz. Başka bir kağıda da seni mutlu edecek şeyleri yaz ve kendi yapabileceklerini gerçekleştirmeye çalış. Kendine ve içindeki potansiyele güvenen ve bunu ortaya çıkarabilecek bir kişiyken olumsuz düşüncelerinin sen engellemesine asla izin verme. Değerlisin ve kendin için düşündüğün en iyiyi olmayı hak ediyorsun.

Telkinleri dinliyor musun? Eğer hiç dinlemediysen öncelikle Ego ve Suçluluk duyguları telkinlerini sonra da kilo verme, kendine güven ve ertelemeyi bırak telkinlerini dinleyebilirsin. Ben siteyi 2 yıl önce keşfetmiştim ego ve suçluluk telkinlerini indirdim kısa bir süre dinledim ama değişimin farkına varamamıştım. Kuş ve su sesleri hoşuma gidiyordu, o zamanları biraz rahatlamış hissediyordum. Sonra bıraktım bu iki yıl içinde okuduklarım ve yaşadıklarım beni tekrar bu siteye yönlendirdi diyebilirim. Burdada bir çok yazı okudum. Sonra telkinleri tekrar dinlemeye başladım. Çok faydasını gördüm. Farkındalıklarım arttıktan sonra telkinlerin faydalarını daha rahat görmüş olabilirim. Değişimi yaşamak çok keyifli. Sen de yaşadığın zaman bu hissi anlayacaksın. Bunu başarabileceğine eminim, herkes yapabilir yeter ki yeteri kadar istekli olsun.

34 beden baya iddialı bu kilonun senin için ideal olduğuna emin misin bu da seni engelliyor olabilir. İdeal kilo hesaplama bir çok sitede yer alıyor. Arkadaşların 34 beden diye sen de öyle olmak zorunda değilsin sen sağlıklı ve zinde olacağın bedende ve kiloda olmayı düşün. Zayıflasam ne olacak? deme biliyorsun aslında olacakları. Zayıflamak istediğine göre bunu sadece arkadaşların zayıf diye istemiyorsun. En azından kendini daha iyi hissedeceksin belki kendine güvenin artacak.

"Beynim beni sevmiyor" ne demek? Sen ve beynin aynısınız. Kendini sevmelisin kendini sevdiğin zaman hayatının daha da güzelleşeceğine eminim.

"Bunları aslında paylaşmak istemiyorum cünkü insanların beni sürekli aciz, sürekli problemli, sürekli mutsuz, sürekli sorun anlatan biri olarak görmelerini istemiyorum" burda kimse seni aciz görmez. Bu site paylaşmak için var paylaştıkça birşeyleri çözdükçe, sen de burda başkalarına yardımcı olabileceksin. Kilolarını veridğinde sen de bugün senin gibi bu sorunu yaşayan insanlara yardım edebileceksin. Bu harika olmaz mı?

Yemek yemeği sevmek için yavaş yemek de bir çözüm olabilir. Yemek yerken mümkün olduğunca yavaş yemek yemek daha az yemek yemene ve daha erken doymana yardımcı olaçaktır. 20 dk yemeğin başlangıcı ve bitiş süresidir. Bu sürede doyma hissi sinyalleri beyne gider. Bu 20 dk nasıl kullanacağımız bize kalıyor. Hızlı ve çok yemek yemek veya yavaş keyfine vara vara az yemek. :)

Hem telkinleri dinler hem de az ve sık yemek yersen, yediklerinin kalorisine dikkat edersen(ki sırf kalori hesabı yaparak kilo verenler de var), egzersiz yapmaya başlarsan kilo vermek için önemli bir adım atmış olursun.

Yapman gerekenlerin farkındasın. Farkındalık yetmez hadi harekete geç, şimdi, daha ne kadar erteleyeceksin olmak istediğin kişi olmayı. "Değilşmeye üşeniyorum" demek "Yaşamaya üşeniyorum" demek. (etelemeyi bırak telkinini de tavsiye ederim.)

Yapabilirsin kendine inan.

Pozitif yönde ve bol değişimli günler diliyorum.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2011, 04:05 PM   #3 (permalink)
Teğmen

73 Mesajinıza toplam 174 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Dediklerinde cok cok haklısın ne diyecegimi bilemiyorum. o kadar mutlu oldum ki . beni tam anlamıyla tanımıyorsun mesela ama yine de yazımı okuyup , uzun ve kapsamlı bir cevap verip beni iyileştirmek icin caba sarfediyorsun. en yakın arkadaslarım, hatta annem bile bunu yapmıyor . bu o kadar iyi hissettirdi ki .
34 beden benim icin cok da yüksek bir hedef degil cünkü yapım zayıf ve zaten şu an 38 bedenim. mutlu oldugum hiç birşey yok derken de birçok şeyden keyif almadıgımı belirtmek istemiştim. neden böyleyim bilmiyorum ben 2-3 sene öncesine kadar cok mutlu , hayat dolu biriydim. eski fotograflarıma bakıyorum da yüzüm hep ışıl ışıl parlıyor. şimdiyse ölü gibiyim. bembeyaz, soluk asık bir yüz görüyorum aynada. en ufak bir ' yaşam ' belirtisi yok gibi.
telkinleri dinlemeye baslayacagım . işe yarayacaklarını bildigim halde neden geciktiriyorum anlamıyorum. kendime acı cektirmek mi hoşuma gidiyor acaba? kendimle ilgili bilmedigim o kadar şey var ki .
son 3 yılda gerçekten beni üzen bir çok olay yaşadım. büyük ihtimalle kilolarımı tutan asıl şey o sorunlar. belki de hala atlatamadım onları. belki de kilolar bana kendimi güvende hissettiriyor . belki de bilinçaltım zayıf insanları güçsüz, küçük insanlar olarak görüyor. nasıl atlatırım bilmiyorum
Alt 30-04-2011, 04:38 PM   #4 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Deneyen ve yaşayan biri olarak söylüyorum telkinler iyi gelecektir.

Seni tanımam önemli değil ki burada bir aile havası var bu forumda. Daha önce hiç bir forumu böyle takip etmedim, etmezdim de. Doğru düzgün takip etmeye çalıştığım tek forum :) çünkü burda olmak bana iyi geliyor. Başkalarının da kendini iyi hissetmesi birşeyler başardığını görmek beni hem mutlu hem de motive ediyor. Burda gördüğüm kadarıyla herkes elinden geldiğince ihtiyacı olanlara yardım etmek için çabalıyor. İyi olmak ve iyi hissetmek isteyen herkes bunu başarabilir.

Depresif halinden bir an önce kurtulup en yakın zamanda yeniden ışıldamaya başlarsın :) Kiloların değil(ki değil) bu halin hayatın güzelliklerini görmene engel olan temel problem. Telkinlerin yanında işe gülümseme egzersizleri ile de başlayabilirsin. Bunun yanında ayna egzersizleri de faydalı olabilir.

Kendini sev ve değerli olduğunu hiç bir zaman untuma.

Problem ettiğin iki beden incelmekse işin çok çok kolay yalnız 36 altına inersen (ki benim en yakın arkadaşım o bedende) kendine kıyafet bulmak zor olmaz mı ortalama bir boy için idealdir, 36 38 beden :)

Hiç de dert edecek kiloda değilsin o zaman ama egzersiz iyi gelecektir. Egzersiz depresif halden çıkmana da yardımcı olcak.
Bir de 4 yapraklı yonca :) (öyle çok okuyacak şey var ki burda şaşırıyorum hangisini okuyacağımı bazen)

İstersen bir de şu yazılara göz at

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...uk-sirrim.html

Bu da benim yoncam

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-sirrim-5.html

bu yazı da isteklerini gerçekleştirmek için çok güzel bir rehber var

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-talimati.html

Alt 30-04-2011, 07:16 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Evet onun için söyledim zaten benim kafa yapımı değiştirmem gerek diye. asıl problem dışımda degil içimde aslında. sen söyleyince fark ettim gercekten işim kolaymış. ben kafamda o kadar büyüttüm ki olayı. problem sanki cok büyükmüş ve hiç bitemeyecekmiş gibi geliyor. telkinlerin epey işe yarayacagını düsünüyorum. ve o kadar sabırsızım ki .. kendimi bu halimle kabul etmedim, cok cirkin oldugumu dusundum, zayıflayınca muhteşem olacagımı söyledim kendime. bunların hepsi o kadar büyük hatalar şu an anladım. daha bu sabaha kadar aynı şeyleri söylüyordum kendime. şimdi farkına vardım ki kendimizi böyle kabul etmek gerekiyormuş. ben şu an da gayet iyiyim fakat daha iyi olabilirim. bunun icin yeterli zamanım var. zamanla ve yavaşça cok rahat bir biçimde kilolarımı bırakıyorum diyecegim bundan sonra kendime . kendi cozumumu buldum eminim ise yarayacaktır fakat cok yardımın dokundu tekrar tekrar cok sagol :)
Alt 30-04-2011, 07:25 PM   #6 (permalink)
Administrator

:))) Kendine zaman tanı, telkinleri dinle, sabırsız olma, ama değişiyorsan farkında ol.
Hadi bakalım bugün senin için çok güzel bir başlangıç olsun. Sitede ilgini çeken ve işe yarayabilecek daha bir çok yazı kitap bulabilirsin. Hem kişisel gelişimle birşeyler okumak farkındalığın artmasına yardımcı oluyor. Bunu telkinlerle de destekledik mi değişim çok uzak olamaz.

Bundan sonra günlerin birbirinden güzel olsun.

Bookmarks

Seçenekler
Stil