Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diyetler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/)
-   -   76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/14419-76-kilodan-2-ayda-67-ye-nasil-dustugumu-anlatiyorum.html)

Siyahça 28-06-2009 11:50 PM

Cevap: 76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum

tabi öyle ciğerim...madem et sevmiyorsun e boşver yeme o zaman...inan hayat mutsuz mutsuz ortalarda dolaşılacak kadar uzun değil...(ama köfte seviyorsan onu ye bari)

bak bir de callanetics diye birşey var, gugıl amcana sor söylesin...çok faydalı olduğunu söylüyor deneyenler...

asiyah 29-06-2009 12:18 AM

Evet et sevmiyorum ve yemek istemiyorum. sağlığımı bozuyor :( köfte de aynı şekilde... midemi çok ağrıtıyor.
Calleneticsi biliyorum :) ben 9 yaşındayken annem öğretmeye başlamıştı. Muhteşem etkili bir şey. Ama bu aralar bir pasiflik var üzerimde :( Pilates yapıyordum onu da bıraktım.

En kısa zamanda kendime gelmeliyim!

Siyahça 29-06-2009 12:28 AM

bişiy dikkatini çekti mi kardeş? senle benden başka renk kalmamış sitede...galiba çene gücümüzle pes ettirdik koca siteyi! helal olsun bize demi?

ben daha yeni duydum callanetics şeysini...anneciğin ne kadar güzel bir anneymiş, daha sen küçücükken bir sürü şey öğretmeye başlamış...benim annem de iyidir ama bak, mesela taşla, bildiğin bilek kuvveti ve bir adet taşla kuş avlamayı öğretmiştir bana! iyi avcıymış annem genç kızken...o yüzden bana yemek yapmayı ya da dantel örmeyi öğretemedi işte! ama seferis kendisini, iyi bir annedir...

sen diyet yapma, düşünce gücüyle zayıflıces biz görürsün...
kahvesmiley

asiyah 29-06-2009 12:39 AM

Hahaha :) Çok güldürdün beni yaa. Çene gücü :D Çok tatlısın.

Annelerin hepsi güzeldir di mi. Öğrettikleri, öğretmedikleri bunu hiç değiştirmezmiş. Ne güzel... Ben kuş avlamayı bilmiyorum. Annen çok tatlıymış ama...

Ben diyeti bırakayım di mi? Ama verdiğim söz n'olucak?

Siyahça 29-06-2009 12:55 AM

uff zor bir karar! söz verince tutmak lazım tabi...napsak? hımmm, hani birşey vardır; bir gerçeği gizlemek için ille de yalan söylemen şart değildir, doğruyu söylememek de seçeneklerden biridir ve bu yalan söylemekle aynı şey değildir...
tamam biraz karışık oldu ama sen anladın, gözünden belli...

sözünün yerine başka bir anlaşma yap...mesela sözleştiğiniz konuyu saptır, artık diyet yapmak konusunda değil de başka yan bir konuda söz vermiş olursun...diyelim kiiiii, diyet yerine yediklerinin saatine dikkat etme konusunda söz vermiş ol...yani akşam 18:00 den sonra yeme mesela...sonuçta zayıflamayacak mısın?

hüff feci güzel anlattığım için benim bile kafam karıştı! aman canım söz verdiğin vatandaş da senin mutsuz mutsuz aç aç dolaşmanı ister mi? (istiyorsa değiştir onu!) hem biz bağyan değil miyiz kıs? biiiiirrr sürüüü yöntem var daha, duygu sömürüsü, şirinlik, dalavere, öhhööö...

boşfer unut sen o sözü...ihihihi...kahvesmiley

asiyah 29-06-2009 01:19 AM

Konuyu saptırabilirim belki... iyi fikir. Light ürünler yerim sadece. Hem light çikolata, dondurma bile var :D haha

Söz verdiğim vatandaş benim ama! yani kendime söz verdim bozmıyayım diye. Değiştirmeye çalışıyorum zaten onu hihih

Haha ayrıca çok güzel anlattın. Seviyorum seni :)

Siyahça 29-06-2009 01:25 AM

ben de seni sefüom renkdaşım...yalnız sen ne kadersiz bişiymişinki, sitedeki en iradesiz, en tembel teneke, en unutkan, en yabancı dili türkçe olan, en iki nokta ve bilumum noktalama özürlü, en yanlış anlaşılan ve zaten yanlış anlatan adama rast geldin! püüüü şanssızzz!dl78

yok kıs şaka, yani bir kısmı şaka, ehh % 10'u şaka!

takma kafaya, amaaannn sallaaaa! saygıdeğer bir atamız ne söz söylemiş: boşfeeeerrrr!

öpüom bacım, iyi geceler...benim beyinden dumanlar çıkıyor, uyuyup şarj etmem lazım acil...hadin görüşürük...

asiyah 29-06-2009 01:39 AM

Rica ederim. Kendine haksızlık ediyorsun.

İyi geceler. Sevgiler...

yesıl 06-12-2010 12:15 PM

sizin gibi bir renkte müzdarib kilolarından napcagımı sasırdım artık kilo verme fikri gündebelki 100 kere aklımdan geciyo gecip gittikten sonra yine geliyo bırakmıyo pesimi 110 kiloyum mutsuzum

suyahapsettim 14-12-2010 10:21 PM

kilo verme kararını hafta sonu aldım....boyum 1.70 ve 65 kiloyum......çevremdeki insanlara bunu söylediğimde çok şaşırıyorlar ve o kadar göstermediğimi söylüyoorlar ....aslında bende öyle düşünüyordum........sonuç olarak..kilo vermeye karar verdim........günde 3 saat yürüyüş yapıyorum ve 3 litre su içiyorum.......inşallah başarılı sonuçlar alıcam

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:23 PM.