Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diyetler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/)
-   -   76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/14419-76-kilodan-2-ayda-67-ye-nasil-dustugumu-anlatiyorum.html)

REYNAZ 01-11-2008 01:57 PM

76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum

ben 21 yaşında 3. sınıf psikoloji öğrencisiyim bende arkadaşlarımıza diyet pisikolojisini vermek ve yardımcı olmak istiyorum ben sadece sıcak su içerek zayıfladım yemek zamanı ve psikolojide çok önemli bende sizinleyim ben size sizde bana yardımcı olun idea3

yas_min 17-03-2009 06:08 PM

Ben yardim isterim bu konuda, nasil verdin onca kiloyu çok merak ettim.
Sevgimle kal

banu 21-03-2009 07:22 PM

süpeerr...tam da kilo vermeye beyinsel olarak kendimi hazırlamaya çalışıyrdum. b456 çünkü bu kez caymıycam...çok teşekkürler:) kiss3

gyhu 27-03-2009 02:53 AM

Cevap: 76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum

ben de istiyorum hem de çookk:))

duygu460 28-03-2009 06:56 PM

Sizlere şunu söylemek istiyorum..Bence en etkili diet imkansız aşk.... Ben bu sayede 3 haftada 8 kilo verdim ve 4 aydır da hiç kilo almıorum :D Nasıl yaparsınız bilmem artık ama gerçekten en etkilisi bu ;)

Not: Dalga geçmiorum...
Saygılar..

pckopat 28-03-2009 10:04 PM

Alıntı:

REYNAZ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 85830)
ben 21 yaşında 3. sınıf psikoloji öğrencisiyim bende arkadaşlarımıza diyet pisikolojisini vermek ve yardımcı olmak istiyorum ben sadece sıcak su içerek zayıfladım yemek zamanı ve psikolojide çok önemli bende sizinleyim ben size sizde bana yardımcı olun idea3

Peki REYNAZ ek olarak neler yaptın zayıflamak için ?

sem2008 29-03-2009 12:44 AM

valla bu imkansız aşk teorisine bende katılıyorum,erkek arkadaşımın beni yeterince sevmediğini düşünüp üzülüyorum ve daha az yiyorum hele üç gündür beni aramadı ya hep neden acaba diye düşünüyorum ve bende onu aramıyorum son üç ayda fazlalığım olan 5 kiloyu da onun sayesinde verdim ve geride almıyorum aslında gayette güzel oldum ama bu erkekleri anlamak mümkün değil ben onun yerinde olsam beni her saat arardım yahu! :))

shamanic 07-04-2009 02:32 PM

sevincli evet harika bir yol bulmuşsunuz yürekten kutluyorum sizi y789

imkansız aşk yaşayarak ya da sevilmediğinizi düşünerek zayıflayamayı başardığınız gibi iki adet nur topu gibi bilinçaltı inancınızıda kucaklamış bulunuyorsunuz..

imkanlı aşk yaşarsam ve çok sevilirsen sürekli sürekli şişmanlarım..
iç ses: allah ım su içsem yarıyorrr..

zayıfım güzelim harikayım niçin benimde tombalak arkadaşım gibi harika bir aşk hayatım yok..
iç ses: allah çirkin talihi versin..

kolay gelsin dünya güzelleri.. bunca bilginin ışığında hala bu tarz eylemlerinize devam ettiğiniz için, içinizdeki harikulade gücü keşfetmekte bu kadar zorlandığınız için gerçek anlamda kolay gelsin.. sevincli

lütfen doğru beslenerek doğru düşünürek doğru eylemlerde bulunarak yapabileceklerinizin farkında olun..

kendinizi sevin sevin sevin.. blissy
hareket edin edin edin.. 8977
sağlıklı beslenin.. 12389
asla diyet yapmayın... sevincli
bol bol su için.. O0

telkinleri düzenli dinleyin..
duygusal açlığınızı yiyecekleriniz ile özdeşleştirmeyin..

sevgiler.. kiss3

serpil22 07-04-2009 02:53 PM

canım sana canı gönülden katılıyorum.uzun zamandan beri kilolalrımdan şikayetçiydim.tamamen düşüncelerimden yarattığımı anladım ve serbest bıraktım kendimi.her yemeğe başlarken duygusal açlığımı değilde bedenimin hücrelerimin beslendiğini düşündüm her su içtiğimde hücrelerimin arındığını temizlendiğini düşünmeye başladım ve halada böyle düşünüyorum.ve etkisi mükemmel son günlerde beni görenarkadaşlarım aaaa ne kadar kilo vermişsin diyetmi yapıyorsun diyerek sormaya başladılar.tamamen bilinç altı kalıplarıyle alakalı.

sevgiler...

yas_min 07-04-2009 03:01 PM

Shamanic Rep hakkim dolmus:) ama tum ruhumla replerim sana gelsin :D

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:21 AM.