Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diyetler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/)
-   -   76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diyetler/14419-76-kilodan-2-ayda-67-ye-nasil-dustugumu-anlatiyorum.html)

duygu460 07-04-2009 08:57 PM

Cevap: 76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 364548)
sevincli evet harika bir yol bulmuşsunuz yürekten kutluyorum sizi y789

imkansız aşk yaşayarak ya da sevilmediğinizi düşünerek zayıflayamayı başardığınız gibi iki adet nur topu gibi bilinçaltı inancınızıda kucaklamış bulunuyorsunuz..

imkanlı aşk yaşarsam ve çok sevilirsen sürekli sürekli şişmanlarım..
iç ses: allah ım su içsem yarıyorrr..

zayıfım güzelim harikayım niçin benimde tombalak arkadaşım gibi harika bir aşk hayatım yok..
iç ses: allah çirkin talihi versin..

kolay gelsin dünya güzelleri.. bunca bilginin ışığında hala bu tarz eylemlerinize devam ettiğiniz için, içinizdeki harikulade gücü keşfetmekte bu kadar zorlandığınız için gerçek anlamda kolay gelsin.. sevincli

lütfen doğru beslenerek doğru düşünürek doğru eylemlerde bulunarak yapabileceklerinizin farkında olun..

kendinizi sevin sevin sevin.. blissy
hareket edin edin edin.. 8977
sağlıklı beslenin.. 12389
asla diyet yapmayın... sevincli
bol bol su için.. O0

telkinleri düzenli dinleyin..
duygusal açlığınızı yiyecekleriniz ile özdeşleştirmeyin..

sevgiler.. kiss3

Cevap için tşk ederim.Çok güldüm .. y789
Bu arada ne demek istediğini anlamadım ne yani birine aşık olmamızı butür yargılar önlemeye mi çalışıp...

Saygılar...

asi_mavi2 08-04-2009 01:50 PM

evet aşk kilo kaybına neden oluyor. bunu bende yaşıyorum. yalnız istem dışı yani bende üzüntü çektim yalnız zayıflamak için değil. sorunlar yüzünden bu aşk veya değil sorunları düşüne düşüne girdaptan çıkamaz hale gelince zaten yeme isteği sıfırlanıyor hatta yaşama isteği ancak bu çözüm değil. hasta olduktan sonra zayıf olmanın hiçbir anlamı yok bence. teşekkürler...O0

Ping Me 10-04-2009 07:48 PM

Vermem gereken 15 kilo var ve hiç acelem yok.Özellikle telkinleri dinlemeye başladıktan sonra bedenimle kendimle daha barışık olmaya başladım.Sulanan bir çiçek gibi bedenim de bu düşüncelere olumlu tepkiler veriyor.Diyorum ki sadece sağlıklı beslenmeye,ıvır zıvır olan bariz olarak yararsız gıdaları tüketmemeye bir de ayağıma üşenmemeye gayret ederek hiç vermesem ayda 1 kilo veririm,1 yıl sonra hedefime ulaşmış olurum..10 yıldır kilolarından şikayetçi olup cerrahi operasyon dışında aklınıza gelicek her şeyi denemiş biri olarak söylüyorum bunları.Artık kafamı değiştirdim,soruna değil çözüme odaklanıyorum ve sonucun beni ne kadar mutlu edeceğini düşündükçe içimde güç buluyorum.(içim kıyılıp buzdolabını açıp seyretmeye başladığımda hadi bi bardak su içeyim diyorum mesela)Kendime bir hedef belirledim bu yazın sonunda 5 kilo vermiş olacağım ve gelicek yıl bu zamanlarda da hedeflediğim kiloya ulaşmış olacağım.Diyeceğim nasıl olucak bu nasıllll diye düşünüp kafayı yemek iştah açıyor :D Şaka yapmıyorum,severek yenilen şeylerden sonra duyulan vicdan azabı da cabası..Hayatımı zehir etmek için mi beslenmeme özen göstereceğim?Yoksa sağlıklı olmak için mi..Kendinizle konuşmanızı öneriyorum ben kendimden hep olumlu yanıtlar aldım.İkna olmuşum.Bu kez olucak :)

bayşegül 13-04-2009 09:40 AM

Alıntı:

serpil22 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 364554)
canım sana canı gönülden katılıyorum.uzun zamandan beri kilolalrımdan şikayetçiydim.tamamen düşüncelerimden yarattığımı anladım ve serbest bıraktım kendimi.her yemeğe başlarken duygusal açlığımı değilde bedenimin hücrelerimin beslendiğini düşündüm her su içtiğimde hücrelerimin arındığını temizlendiğini düşünmeye başladım ve halada böyle düşünüyorum.ve etkisi mükemmel son günlerde beni görenarkadaşlarım aaaa ne kadar kilo vermişsin diyetmi yapıyorsun diyerek sormaya başladılar.tamamen bilinç altı kalıplarıyle alakalı.

sevgiler...

selam
serpil22 harikasın
kandine gore cok güzel yöntemler bulmuşsun seni tebrik ederimalk78

daada 15-04-2009 03:18 PM

Alıntı:

serpil22 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 364554)
canım sana canı gönülden katılıyorum.uzun zamandan beri kilolalrımdan şikayetçiydim.tamamen düşüncelerimden yarattığımı anladım ve serbest bıraktım kendimi.her yemeğe başlarken duygusal açlığımı değilde bedenimin hücrelerimin beslendiğini düşündüm her su içtiğimde hücrelerimin arındığını temizlendiğini düşünmeye başladım ve halada böyle düşünüyorum.ve etkisi mükemmel son günlerde beni görenarkadaşlarım aaaa ne kadar kilo vermişsin diyetmi yapıyorsun diyerek sormaya başladılar.tamamen bilinç altı kalıplarıyle alakalı.

sevgiler...

Serpil22 sizi tebrik ediyorum.Aynen sizin gibi düşündüğümü belirtmek isterim bu sürecin ne zaman başladığını ve başladığından beri ne kdar kg kaybı olduğunun farkındamısınız acaba merak ediyorum ben 10günde 3kg kaybetmişimde sadece merak işte:)Doğru yolda olduğumuzdan eminim..
Sevgiler..

hiçyoktum 29-04-2009 12:54 PM

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 364548)
sevincli evet harika bir yol bulmuşsunuz yürekten kutluyorum sizi y789

imkansız aşk yaşayarak ya da sevilmediğinizi düşünerek zayıflayamayı başardığınız gibi iki adet nur topu gibi bilinçaltı inancınızıda kucaklamış bulunuyorsunuz..

imkanlı aşk yaşarsam ve çok sevilirsen sürekli sürekli şişmanlarım..
iç ses: allah ım su içsem yarıyorrr..

zayıfım güzelim harikayım niçin benimde tombalak arkadaşım gibi harika bir aşk hayatım yok..
iç ses: allah çirkin talihi versin..

kolay gelsin dünya güzelleri.. bunca bilginin ışığında hala bu tarz eylemlerinize devam ettiğiniz için, içinizdeki harikulade gücü keşfetmekte bu kadar zorlandığınız için gerçek anlamda kolay gelsin.. sevincli

lütfen doğru beslenerek doğru düşünürek doğru eylemlerde bulunarak yapabileceklerinizin farkında olun..

kendinizi sevin sevin sevin.. blissy
hareket edin edin edin.. 8977
sağlıklı beslenin.. 12389
asla diyet yapmayın... sevincli
bol bol su için.. O0

telkinleri düzenli dinleyin..
duygusal açlığınızı yiyecekleriniz ile özdeşleştirmeyin..

sevgiler.. kiss3

music45 SÜPERSİN SHAMANİC

hiçyoktum 29-04-2009 01:11 PM

ben diyet yaparak 7 kilo verdim 3haftada sonra çok sıkı devam etmeme rağmen 3ay boyunca hiç kilo veremedim oysa gitmesi gereken 3-5 kilo daha vardı.sonra inançlarıma baktığımda anladımki kilo verme konusunda kendime koyduğum bazı engeller var.(3HAFTADA ÇOK HIZLI KİLO VERDİĞİM İÇİN VÜCUDUM KENDİNİ SIKMAYA BAŞLADI VE DENGELEMEY ÇALIŞIYOR DİYE SAÇMA SAPAN BİR İNANÇTI BU) sonra rejim yapmayı bıraktım eskiden kısa bir süre abarttığımda yani abur cubur yediğimde hemen 3-4 kilo alırdım çok kısa sürede ama 2aydır inanın canım ne isterse yiyorum çoğu zaman abartarak üstelik çikolata tatlı hiçbir kısıtlama yok ve hala kilo almadım eski inançlarım olsa 1 haftalık çikolata bana hemen kilo olarak dönerdi.
şimdi yediğim ve içtiğim herşey beni daha sağlıklı ve formda kılıyor diyorum ağzıma attığım her lokmada bunu düşünüyorum su içerken moleküllerine beni daha sağlıklı yapması için emir veriyorum. aslında ben artık nerdeyse herşeyle konuşuyorum.:)yemek yerken daha sağlıklı yapması için yediklerimle, birine kızgın olduğum zaman onu affetmesi için kalbimle, dışarı çıktığımda ondan gelen enerjiyi ve sevgiyi almak için gördüğüm çiçeklerle....:)

sonuçta biliyorumki herşey canlı ve herşeyde bir bilinç var. hiçbir nehir tersine akmıyorsa bu ondaki akla işarettir.her çiçek zamanında açıyorsa bu onun kodlarında mevcut bilgiyi işleyebilme zekasına işarettir...evrendeki tek canlı ben değilim sonuçta...

ve kilo olayına yeniden dönecek olursak yediğim zaman kilo alıyorum inancımı yediğim herşey beni daha sağlıklı ve formda yapıyor inancıyla değiştirdim.kilo alma olayını engelledim ama hala 5 kilo fazlam var bu demek oluyorki değiştirmem gereken bazı inatçı inançlarım hala mevcut.o inançlarıda en yakın zamanda bulup tamir edicem.

herkese iyi şanslar
YİNE VE HERZAMAN SEVGİLER...

belfagorpc09 29-04-2009 03:08 PM

Sevgili shamanic harika teşhis yapmışsınız sonuna kadar sizinleyim En içten sevgilerimle

esen27 29-04-2009 04:44 PM

sevgili hiç yoktum
seni tebrik ediyorum çok başarılı bir iş yapmışsın
demekki sen bu işi çok güzel başardın
mutluluklar seninle olsun

evrendeki güzel şeyleri uzanıp rahatlıkla alabiliyorsun ne mutlu sana

BEDİŞ 07-05-2009 10:50 PM

diyet ve egzersizlerle 83,5 kilodan 66 kiloya düştüm, 3 aydır vucudumu dinlendirmek için ara vermiştim, bugün sevgili diyetime tekrar başladım

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:14 PM.