Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Telkinler beni olumsuz şeylere duyarlı yaptı ve bundan memnun değilim..

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Telkinler beni olumsuz şeylere duyarlı yaptı ve bundan memnun değilim.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba arkadaşlar...ben uzun süredir telkinleri dinlemekteyim...ancak şöyle bir sorunla karşı karşıyayım....telkinlerin tabi ki faydasını gördüm ancak telkinler beni olumsuz olan herşeye karşı aşırı duyarlı yaptılar...nerede en ufak bir olumsuzluk sezsem kaçıyorum ve hayatın neredeyse her alanında olumsuz şeyler olabiliyor..malum herşeyin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Telkinler beni olumsuz şeylere duyarlı yaptı ve bundan memnun değilim..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-08-2011, 12:01 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Telkinler beni olumsuz şeylere duyarlı yaptı ve bundan memnun değilim..

merhaba arkadaşlar...ben uzun süredir telkinleri dinlemekteyim...ancak şöyle bir sorunla karşı karşıyayım....telkinlerin tabi ki faydasını gördüm ancak telkinler beni olumsuz olan herşeye karşı aşırı duyarlı yaptılar...nerede en ufak bir olumsuzluk sezsem kaçıyorum ve hayatın neredeyse her alanında olumsuz şeyler olabiliyor..malum herşeyin artısı olduğu gibi eksisi de var..

örnek vericek olursam olumsuz sözlü şarkılar...olumsuz sahneli filmler...olumsuz konuşulan ortamlar ve bu gibi şeylerden hep kaçıyorum...telkin dinlemeden önce bu tür şeylerden rahatsız olmaz ve kaçmazdım..öyle hassasiyetim yoktu...
olumsuz şeylerin hiç olmadığı bir ortam yok gibi...işime gelmeyen herşeyden de kaçamam ki ?
evet insanı olumlu şeylere yönlendirmek için belki faydalı bir durum ama olumsuz şeylere karşı aşırı hassasiyet ve kaçınma durumum var...ben kendimi aksiliklere ve olumsuzluklara karşı daha güçlü hissetmek isterim oysa....kaç kaç nereye kadar ? mesela insanın hoşuna gitmeyen ama yapmak zorunda olduğu başka seçeneğinin olmadığı durumlar da var (örneğin sınavda başarılı olmak için ders çalışmak gibi)
geçmişte hatırladığım kadarıyla başka bir arkadaşımız da bu durumdan yakınmıştı bir mesajında...

bu durum için ne yapabilirim arkadaşlar ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2011, 01:32 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 124
124 Mesajinıza toplam 327 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzeygüney will become famous soon enoughkuzeygüney will become famous soon enough
Standart Cevap: Telkinler beni olumsuz şeylere duyarlı yaptı ve bundan memnun değilim..

Demek ki takmıyorum deyipte çok basit olaylara takılıyor muşsun?
Telkin sonrası odağın değil artık ilgilenmiyr, uzaklaşıyorsun daha nee arkadaşım
kuzeygüney isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2011, 01:06 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: Telkinler beni olumsuz şeylere duyarlı yaptı ve bundan memnun değilim..

aşırı hassasiyet bende de var.aşırı asabiyet,alınganlık...bunlar olacak sanırım.ama bazen tak ettiği oluyor...
Alt 27-08-2011, 01:09 AM   #4 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

kaçmak zorunda değilsin..onları farkedip oldukları gibi kabul edip senin hayatına hükmetmlerini engelleyeceksin..bende örnek vereyim..sınavlardan kaçamazsın..ama kendine güvenle girersin ve başarırsın en azından sterse bağlı başarısızlık ve unutkanlık yaşamazsın. ama hem sınav yükü hem kazanamama düşüncesi sınavı zorlaştıran sebeptir..telkinler seni sınavlara karşı duyarsız yapmaz sadece içinde başarmanı sağlayacak bilgi varsa kendine güvenini yerine getirebilir , ve olan gücünü sana gösterir..tabi sınava çalışıtysan..üzerine düşeni yaptıysan..:)

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil