Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Geçmiyor Arkadaşlar Geçmiyor

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Geçmiyor Arkadaşlar Geçmiyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız okullar başladı liseye gidiorum ve bugün herzamanki gibi çoooook berbattı kimseyle konuşamıyorum alay konusu oluyorum tamam dışarı çıkıyorum artık fakat okul mahvediyor beni yarın tekrar gidicem daha şimdiden öle bir sıkıntı varki içimde r etmek istiyorum hiç geçmicek galiba en ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Geçmiyor Arkadaşlar Geçmiyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-09-2010, 08:13 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 61
45 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azazeli101 is an unknown quantity at this point
Unhappy Geçmiyor Arkadaşlar Geçmiyor

okullar başladı liseye gidiorum ve bugün herzamanki gibi çoooook berbattı kimseyle konuşamıyorum alay konusu oluyorum tamam dışarı çıkıyorum artık fakat okul mahvediyor beni yarın tekrar gidicem daha şimdiden öle bir sıkıntı varki içimde r etmek istiyorum hiç geçmicek galiba en azından dışarı çıkıyorum ama iletişimde çok zayıfım konuşmuyorum çok salağım :(
dediğim gibi yarın yine okul var ve ben şuan çok fena r etmek istiyorum ama cesaret yok işte öbür tarafı bilmiyorum kesin cehenneme giderim inanırmısınz şuan midem yanıyor göğsüm yanıyor kulağım çınlıyor çok hafif kalbim atıyor yarın yine gidicem çok kötüyüm nolur beni motive edinnn :((( yardım edinn

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

azazeli101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2010, 08:23 PM   #2 (permalink)
Teğmen

45 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Geçmiyor Arkadaşlar Geçmiyor

arkadaslkar yardım edin !!

çok kötü oluyorum çok fena sf duygularını açığa vuruyor yeter artık !!! bıktımmmmm!!!! :((((
azazeli101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2010, 08:25 PM   #3 (permalink)
Teğmen

sanki içimi simsiyah kapkara birşey sıkıştırıyor kalbim dayanmayacak neden ben sf oldum anlamıyorum ben çok sosyla birsiydim neden böle oldum ALLAH'IM !!!
Alt 21-09-2010, 08:37 PM   #4 (permalink)
Teğmen

sizde haklısnız deliliğin bir adım öncesi bu olsa gerek
Alt 21-09-2010, 09:09 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Kendine kızma lütfen.Ayrıca O insanlar senin için ne kadar önemli ki bu kadar takıyorsun onları?Boşverrrr.Onlarda senin gibi normal insan.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2010, 09:13 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bu hayatta maalesef cesur olmak zorundayız.Yoksa karşılaştığımız herşeyde korku kaplar içimizi.
Her insanın korktuğu, çekindiği anlar vardır.Çevrende seni rahatsız eden, seninle alay eden birileri varsa onlara
hakettiği gibi davranırsan belki biraz olsun rahatlarsın.Kendine çok yüklenme.Serbest bırak kendini.Yaşa ve Allah'a sığınarak
dik dur daima dik dur!
Alt 21-09-2010, 09:18 PM   #7 (permalink)
Teğmen

x-men33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 198
84 Mesajinıza toplam 279 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x-men33 is an unknown quantity at this point

Arkadaşım önce sakin ol..

Bu dünyadaki hiçbirşeyin Allah'ın (c.c.) sana verdiği candan daha değerli olmadığını unutma. Ve aynı zamanda her sorun çözümü ile beraber varolmuştur. Onun için hiçbirşey için umutsuzluğa kapılmaya gerek yok.

Dünyadaki tek insan sen değilsin benzer şeyleri yaşayan. Hiçbiri de hayatına son vererek ya da saçma! birşeyler yaparak sorununu çözemediler. İşe önce sakin olmakla başla. Buradaki herkes sana yardım edecektir. Sosyal fobi hayatın her alanında karşılaşılabilecek bi sorun. Ama çözümsüz değil. Ben üniversite 3teyim. Bende de var. Ne hocalar var heyecandan ders anlatamıyan. Neden çünkü onlar da insan. Heyecanlanmayan ve çekinmeyen insan da yok. Herkes az ya da çok heycanlanır. Ama sen umutsuz olursan çözümün önüne set çekmiş olursun. Kendini sev. Hiçbirşey senden değerli değil

[Âl-i İmran Sûresi 139. Ayet]
x-men33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2010, 09:18 PM   #8 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Lise donemi biraz boyledir.Lise çağinda ki gençler acimasiz oluyorlar birbirileri ile alay ediyorlar.Bu biraz gelişim doneminin getirdiği bir şey.
Ancak dersane donemi ve ozellikle üniversite doneminde birbirine duyulan saygi vardir.
Lise doneminin bir geçiş donemi olduğunu bil.
Bu süreçte başkalarının düşünceleri telkinini listene ekleyebilirsin.Diğer telkinlerede sabirla devam edebilirsin.
Ayrica eğer kendini kotu hissediyorsan bir pskiyatriste gidip sf için ilaç desteği alabilirsin...
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2010, 09:21 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tam siteden çıkacaktım senin yazını gördüm.Yardım istemişsin, kayıtsız kalamadım.Benim de seninle yaşıt yeğenim var.Onunda bu tip stresleri,sıkıntıları oluyor.Bu yaşlarda bu tip olumsuzluklar olabilir.Ama inan geçiyor.Kendine biraz zaman ver ve doğal ol.Bırak aptal desinler.Sen biliyorsun aptal olmadığını değil mi?Ayrıca onlarında aptal duruma düşecekleri pek çok ana tanık olacaksın, önünüzde uzun bir eğitim dönemi var beraber geçireceğiniz.Umarım biraz olsun sözlerimle gerçeği görmene yardımcı olabilmişimdir.
Alt 21-09-2010, 09:24 PM   #10 (permalink)
Teğmen

x-men33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 198
84 Mesajinıza toplam 279 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x-men33 is an unknown quantity at this point

Atakan Bey şu aşırı uyku konusuna da yardımcı olabilir misiniz?

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post769502

[Âl-i İmran Sûresi 139. Ayet]
x-men33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks