Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/21-telkinlerin-etki-etmedigi-kisiler.html)

perilice58 08-10-2008 11:55 AM

Ynt: Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

alk78 Bu da bir gelişme arkadaşım ve yaşamdan korkma yaşamın getirdiklerine kucak aç bu olumlu gelişmenin devamını dilerim
hoşça ve dostça kal
iyiğünler k8908

awayy 08-10-2008 12:12 PM

Alıntı:

perilice58 Nickli Üyeden Alıntı
alk78 Bu da bir gelişme arkadaşım ve yaşamdan korkma yaşamın getirdiklerine kucak aç bu olumlu gelişmenin devamını dilerim
hoşça ve dostça kal
iyiğünler k8908

Pericim selam bu mesajın bana mıydı??? dusun Şu forumu bi kullanmayı beceremedim. Son mesajlara tıklayıp öyle okuyorum ben msajları ama ayyy yetişemiyorum ne çok mesaj var... Forumu kullanmanın pratik bi yolu var mı?? Hayır son konular diye tıklasam o zaman eski konulara yazılan mesajları göremiyorum.. terli345
Neyse teşekkür ederim... Sanırım bi buluşma da planlıycak gibiyim s456 Hem de taa şehir dışına gidebilirim y789
Öptüm seni de actionsmile

hoptirikco 13-10-2008 04:03 PM

Merhabalar
Ben 2 aydır telkinleri dinliyorum ilk 3 hafta ego ve suçluluk dinledim.3 haftadan sonra ego,kendine güven ve koruma kalkanı dinlemeye başladım ve bu 3'üne hala devam ediyorum.
Gündüz akşama kadar dinliyorum telkinleri . Son haftaya kadar geceleri de 3 saat dinliyordum.Son 1 haftadır dinlemiyorum.
Ama şuana kadar kendimde herhangi bir değişiklik hissettmedim.Çok karamsar bir insan değilim olumlu düşüncenin gücüne inanırım ve kendimi hep olumlu düşünmeye telkin etmeye çalışırım.
Acaba etkileri hissetmeme nedenim ne olabilir
Sevgiler..

eyseyra 15-10-2008 12:05 PM

Merhabalar
Benim bu siteyle ve sizlerle tanışıp telkinleri dinleyişimin 3. haftası.15 yaşımdan beri özgüven eksikliği yaşıyorum ve mutsuz,enerjisiz,depresif kişiliğimle
birlikte yaşamaya çalışıyorum.Ekonomik olarak bulabildiğimiz her fırsatta psikologlarla görüşüyorum. Bu görüşmeler bazen 1 senelik düzenli süreçlerde olduysa da genelde sonuç alamadığımı hissettiğim anda yarı yolda bıraktığım denemeler oldu. Şu an 24 yaşındayım ve artık kendimi çok yorgun hissediyorum.
Telkinleri de bir gece çok umutsuzken ve hipnoz olmak için doktor araştırırken buldum. Açıkçası aşırı olumsuz durumları özellikle arkadaşlarımla görüştükten sonra yaşıyorum.Onların yanında hem de en sevdiklerimin yanında bile yok olduğumu hissediyorum,onlarlayken rol yapıp ve eve döndükten sonra toparlanmak için bir kaç günümü yalnız geçirme ihtiyacı hissediyorum.Bu senelerdir doktorlarla konuşup pratiklerle çözümlemeye çalıştığım bir durum ama ben değişmedim yerimde sayıyorum.
Telkinlerin ilk haftasında yeni bir umudun olması sebebiyle iyi hissettim. 2. 3. haftalarda ise çok depresif hissetmeye başladım,mide ağrılarıyla uyandım,özellikle gece dinlemek için telkinleri açtığımda tiksinti hissiyle irkilerek çok zor uyudum(yatağa ne kadar uykulu gidersem gideyim..) ya da uyuduğumda ise gecenin ortasında uyanıp telkini kapattığım bir dönem geçiriyorum.Vaktimin büyük kısmını evde geçirme ihtiyacını hissettim bu iki hafta.Bu kadar olumsuz cümlenin ardından hala umutlu olduğumu ve forumlardan okuduğum kadarıyla bu son 2 haftada yaşadıklarımın alt benliğimin tepkisi olduğunu umut ediyorum..
Telkinleri hazırlamadaki emekleriniz ve tüm yorumlarınız için teşekkürler..

awayy 15-10-2008 03:57 PM

Alıntı:

solukbeniz Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar
Benim bu siteyle ve sizlerle tanışıp telkinleri dinleyişimin 3. haftası.15 yaşımdan beri özgüven eksikliği yaşıyorum ve mutsuz,enerjisiz,depresif kişiliğimle
birlikte yaşamaya çalışıyorum.Ekonomik olarak bulabildiğimiz her fırsatta psikologlarla görüşüyorum. Bu görüşmeler bazen 1 senelik düzenli süreçlerde olduysa da genelde sonuç alamadığımı hissettiğim anda yarı yolda bıraktığım denemeler oldu. Şu an 24 yaşındayım ve artık kendimi çok yorgun hissediyorum.
Telkinleri de bir gece çok umutsuzken ve hipnoz olmak için doktor araştırırken buldum. Açıkçası aşırı olumsuz durumları özellikle arkadaşlarımla görüştükten sonra yaşıyorum.Onların yanında hem de en sevdiklerimin yanında bile yok olduğumu hissediyorum,onlarlayken rol yapıp ve eve döndükten sonra toparlanmak için bir kaç günümü yalnız geçirme ihtiyacı hissediyorum.Bu senelerdir doktorlarla konuşup pratiklerle çözümlemeye çalıştığım bir durum ama ben değişmedim yerimde sayıyorum.
Telkinlerin ilk haftasında yeni bir umudun olması sebebiyle iyi hissettim. 2. 3. haftalarda ise çok depresif hissetmeye başladım,mide ağrılarıyla uyandım,özellikle gece dinlemek için telkinleri açtığımda tiksinti hissiyle irkilerek çok zor uyudum(yatağa ne kadar uykulu gidersem gideyim..) ya da uyuduğumda ise gecenin ortasında uyanıp telkini kapattığım bir dönem geçiriyorum.Vaktimin büyük kısmını evde geçirme ihtiyacını hissettim bu iki hafta.Bu kadar olumsuz cümlenin ardından hala umutlu olduğumu ve forumlardan okuduğum kadarıyla bu son 2 haftada yaşadıklarımın alt benliğimin tepkisi olduğunu umut ediyorum..

Solukbeniz hoşgeldin ark5
Valla anlattıkların aynen benim yaşadıklarım.... Sadece sana + 5 sene kadar fark takmış durumdayım aa34 (Yaşına baktım da 44)
Gerçi telkin etkileri konusunda aynı şeyleri yaşamamışız. Ben hiçbişey hissetmemiştim. Bence umutlu ol, kötü de olsa etki görüyorsun...
Benim 6.haftam oldu son bikaç haftadır bişeyler oluyo mu olmuyo mu işte kafam biraz karışık dusun
Ama foruma gülücüklü mesajlar atmaya başladığıma göre bişeyler değişiyo diye düşünüyorum. ttli3
Bakma burda espriler falan yapıyorum da aslında surat asıp oturuyorum akşamları evde, bi posta da ağlama eklenebiliyor tabi zaman zaman, günün getirdiklerine bağlı olarak..
Aynen ben de insanlarlayken yoruluyorum, kendim gibi olamadığım için.
Az önce çok tatlı bi arkadaşımla karşılaştım tesadüfen. Böyle bir sevinç bir sevinç tender45.
Ama bi 10dk.falan sonra hoooop enerjim iniverdi gene.
Bi yorgunluk mutsuzluk.. Kendi halime dönüverdim.. 4897
Diyorum ki yaz yaz etkilerini yaz buraya devam et.. Birbirimize destek olalım, birbirimizden enerji alalım.
Telkinleri sadece kişisel gelişim için dinleyenler çok çabuk etki görüyor.
Ama bizim gibi hayata tutunmaya çalışanlara sanırım daha fazla zaman gerekiyor.

Sevgiler.. kiss3

eylülzen 15-10-2008 06:22 PM

Öncelikle hoşgeldin soluk beniz awayyin söylediği çok doğru hayata tutunmaya çalışanlar için süre biraz daha uzun olucaktır öncelikle biraz sabır diyorum herkesin kişisel tekamülü farklıdır seni çok iyi anlayabiliyorum bu sorunları sadece sen yaşamıyorsun emin olabilirsin yıllarca olumsuzluklarla doldurduğumuz bilinçaltımızı olumluya alışması için ona biraz zaman vermeliyiz sanırım sende herkez kadar güçlüsün çektiğin sıkıntılarla mücadelene bak ve bunu gör umutsuzluğa kapılınca ben öyle söylüyorum çünki ve hatta pek çok insandan bile güçlüsün biraz sabırla tüm bunların farkına varıcaksın zaten smiliyface

eyseyra 15-10-2008 11:59 PM

gelir gelmez açtım bilgisayarı,mesajları görmek beni çok sevindirdi.
önce duvara yazı yazar gibi hissetmiştim ama öyle değilmiş
orda olduğunuz için teşekkürler..

Novos 16-10-2008 12:36 AM

Alıntı:

solukbeniz Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar

merhaba solukbeniz hoşgeldin aramıza sung66
telkinleri mümkün olduğunca dinlemeye çalış, telkinler ara sıra dalgalanma hissi yapabilir,
su versiyonlarını dinlersen daha rahat edebilirsinbelki dusun
olumlama yapmanı tavsiye ederim, kendimi seviyorum, beğeniyorum, mutluyum, huzurluyum vb.
sevgiler

perilice58 16-10-2008 12:50 PM

y789 hoşgeldin solukbeniz telkinleri bırakma belki hemen olmasa bile çoğu şeyi değiştirecektir kişisel gelişim kitaplarınıda okursan senin için faydası olacaktır ve sitede uzman kişiler var onlarla görüş sana bu yokuşlu yoldan nasıl geçeceğinizi bilimsel olarak pratik bir şekilde anlatıp yardım edeceklerdir ve hepimizin hayatında inişler çıkışlar vardır önemli olan umudunu kaybetme mücadelene devam et bir günlüğün olursa sitede oraya içindekileri samimi dürüst bir şekilde aktarırsan sana çok faydası olacaktır
hoşça ve dostça kal

hoptirikco 20-10-2008 09:55 AM

Merhabalar
Ben 2 aydır telkinleri dinliyorum ilk 3 hafta ego ve suçluluk dinledim.3 haftadan sonra ego,kendine güven ve koruma kalkanı dinlemeye başladım ve bu 3'üne hala devam ediyorum.
Gündüz akşama kadar dinliyorum telkinleri . Son haftaya kadar geceleri de 3 saat dinliyordum.Son 1 haftadır dinlemiyorum.
Ama şuana kadar kendimde herhangi bir değişiklik hissettmedim.Çok karamsar bir insan değilim olumlu düşüncenin gücüne inanırım ve kendimi hep olumlu düşünmeye telkin etmeye çalışırım.
Acaba etkileri hissetmeme nedenim ne olabilir
Sevgiler..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:10 AM.