Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız evet hayatimdegisti.com un en çok şıklı sorusuna hoş geldiniz. Arkadaşlar ankete cevap verirseniz su sesli telkinlerin durumu ve etkisi hakkında daha fazla bilgimiz olacak.su sesli telkinlerin etkisi aynı ise dinlemeye devam edebileceğiz.bu sorunun önemi su sesli telkinlerin çok kullanışlı olması.film ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Sizce su sesli telkinler diğer telkinlere göre etkisi az mı?
iki telkin tipinide(su ve diğerleri) yeterli zaman boyunca dinledim ve iki telkin türünde etki olarak fark yok 12 27.91%
iki telkin tipinide yeterli zaman boyunca dinledim ve su sesli olmayan telkiler daha etkili geldi. 11 25.58%
iki telkin tipinide yeterli zaman boyunca dinledim ve su sesli telkinler daha etkili geldi. 1 2.33%
şimdiye kadar sadece su sesli telkinleri dinledim ve etkisini gördüm 5 11.63%
şimdiye kadar sadece su sesli telkinleri dinledim ve bekldiğim etkiyi henüz görmedim. 7 16.28%
iki telkin tipini yeterli zaman boyunca dinlemedim.o yüzden yorum yapamayacağım. 1 2.33%
cevap vermek istemiyorum.(şıkkı kaldıramayınca aklıma bu geldi) :) 3 6.98%
şimdiye kadar sadece su sesli omayan telkinleri dinledim ve etkisini gördüm. 3 6.98%
şimdiye kadar sadece su sesli omayan telkinleri yeterli zaman boyunca dinledim ve etkisini henüz görmedim. 0 0%
Katılımcı sayısı: 43. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-05-2007, 12:55 PM   #1 (permalink)
Teğmen

mudokon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudokon is an unknown quantity at this point
Standart Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı?

evet hayatimdegisti.com un en çok şıklı sorusuna hoş geldiniz.
Arkadaşlar ankete cevap verirseniz su sesli telkinlerin durumu ve etkisi hakkında daha fazla bilgimiz olacak.su sesli telkinlerin etkisi aynı ise dinlemeye devam edebileceğiz.bu sorunun önemi su sesli telkinlerin çok kullanışlı olması.film izlerken bile rahatlıkla dinlenebiliyor.
şu sorulara cevap verirseniz çok güzel olur.
-şu an hangi telkin tipinden dinliyorsunuz?ve su sesinin siteden kaldırılmasından sonra su sesli telkinleri dinlemeyi bıraktınız mı?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mudokon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2007, 01:26 PM   #2 (permalink)
Teğmen

52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Ynt: Anket:su sesli telkinler diğer telkinlere göre etkisi az mı?

evet ilk ben cevab vereyim.sitede su sesli telkinlerin kaldırılmasından sonra aylarca su sesi dinledikten sonra bende dünden beri ney sesine geçiş yaptım.oda arkadaşım ve ben gece boyunca dinledik.sabah kalktığımızda ikimizde de önceki günlerde pek olmayan baş ağrısı,yorgunluk ve vucut ağrısı vardı.arkadaşım da bu yorgunluk ve ağrı etkisini ney sesine geçişe bağladı.
bide su sesini dinlerken 8-9 telkin bir aradaydı.belki etki etmemiştir(çünkü uzun zamandır dinlememe rağmen bende bariz bi değişim yok gibi) ve her şeye sıfırdan başlamış olayım diye ney sesine geçtiğimde sadece ego,suçluluk ve kendine güven telkinlerini koydum.bir hafta böyle dinledikten sonra diğer telkinleri eklemeyi düşünüyoruz.bi hafta dinledikten sonra fark varmı yokmu belli olur heralde.hadi hayırlısı bakalım.
Alt 17-05-2007, 02:11 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Standart Ynt: Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı?

ankete baktım da karışık gelmiş olabilir.isteyen direk su sesi etkili yada etkisiz dese de olur aslında.amma şık koymuşum yaw. oss kpss halt etmiş bu sorunun yanında.
Alt 18-05-2007, 05:29 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
18 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
periprensesi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı?

bilmiyorum konuyla ne kadar alakalı ama hala etki gormediginizi yazmissiniz.hatirlarsaniz bende de bir fark olmadigini soylemistim. ben universitede davrans bilimleri uzerine calisan hocama sordum. bunun telkinle falan alakasi yok bilincaltimizin neye tepki verdigiyle alakasi varmis. bazi insanlarin bilincalti sese tepki vermiyormus. sanirim biz de bunlardan biriyiz 44

diyeceksiniz bu kadar insan da yariyor da bir biz mi cinsiz? hayir degiliz.
ilk once kisinin sorunu oldugunu kendi kafasinda kabul etmesi gerekiyormus. -soyle bir dusununce oyle dert edilecek kadar sorunum yok etki gormediginize gore sizde de duzeltilecek bir sorun yok sanirim
ondan sonra bu durumun duzelmesi placebo etkisiyle acıklanabilirmis. yani bilincaltindaki seylerin duzelmesi, gun isigina cıkmasi oyle kolay bir sey degilmis.

tabi akıllanmadim daha artık gorsel uyaran programlar acık
periprensesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2007, 09:44 PM   #5 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
janverjan is an unknown quantity at this point

su sesi diğer müzikli telkinlere göre daha rahat dinliyorum.özellikle uyurken...ama etkisini göremedim.daha önce dinledim telkinlerde etkisi çok ani olmuştu.özellikle etkisi olan telkinlerde atakan beyin okuma sesini duyuyordum bende ses düzeyini ona göre ayarlıyordum.ve etkisi çok güçlü oluyordu.telkinler ve hipnoz hakkında bir kaç kitap okumuştum.belkide su sesi telkinlerde telkin sesi kayıt edilirken çok fazla kısılmış olabilir çünki azda olsa telkin sesi duymuyorum...etkili olanlarda telkini çok azda olsa duyabiliyor
janverjan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2007, 11:41 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
periprensesi Nickli Üyeden Alıntı
bilmiyorum konuyla ne kadar alakalı ama hala etki gormediginizi yazmissiniz.hatirlarsaniz bende de bir fark olmadigini soylemistim. ben universitede davrans bilimleri uzerine calisan hocama sordum. bunun telkinle falan alakasi yok bilincaltimizin neye tepki verdigiyle alakasi varmis. bazi insanlarin bilincalti sese tepki vermiyormus. sanirim biz de bunlardan biriyiz 44

diyeceksiniz bu kadar insan da yariyor da bir biz mi cinsiz? hayir degiliz.
ilk once kisinin sorunu oldugunu kendi kafasinda kabul etmesi gerekiyormus. -soyle bir dusununce oyle dert edilecek kadar sorunum yok etki gormediginize gore sizde de duzeltilecek bir sorun yok sanirim
ondan sonra bu durumun duzelmesi placebo etkisiyle acıklanabilirmis. yani bilincaltindaki seylerin duzelmesi, gun isigina cıkmasi oyle kolay bir sey degilmis.

tabi akıllanmadim daha artık gorsel uyaran programlar acık
yok yok cinsiz biz cins.zaten göz tembelliği,sedef var.bi de bu çıktı :)
evet zamaninda sizde de pek etki yok gibiydi.aradan baya zaman geçti.etki olayı sizde de pek yok galiba hala??telkinleri dinlemeye devam ediyormusunuz?ben zamansızlıktan dolayı geceleri ısrarla sürdürüyorum.şimdi Hayalayaz ın tekniğini denemeyi düşünüyorum.

belki sizde denersiniz işte Hayalayaz ın tekniği ve yazısı:(yazı forumun Hoşgeldiniz Tanışma Bölümü > Konu: Selaamm -Vakit bulamıyorum:(- bölümünde )))
ALINTIDIR HAYALAYAZ'DAN :
"ben gündüz ve gece dinlediklerimi ayırdım,gece dinlediğimin önüne kendi sesimle bedeni ve zihni rahatlatan, gevşeten telkinler kaydettim,rahatlama ve gevşeme telkinleri bitinceye kadar ben zaten uçuyorum scriptler direkt bilinç altıyla muhatap oluyorlar, gerçi benim uyuyamama gibi bir problemim olmadı,ama ben scriptlerde olan telkinlerin direkt olarak bilinçaltına yerleşmeleri ve daha çabuk sonuçlar alabilmek için bunu yaptım belkide bu yüzden baya iyi gelişmeler deneyimliyorum,bu arada nonstop dinlediğimide ilave edeyim,inşallah siz daha iyi sonuçlar alırsınız,saygılı sevgiler"

görsel uyaran program dediğiniz "subliminal mind" programımı ve işe yarıyormu?

hocanızın ilk dediği "bilinçaltımınzın sese tepki vermemesi "olayı mantıklı geldi.ama sorunu kabul etsem de pek değişeceğini sanmıyorum.
İnşallah ilerde ikimizde telkinlerden büyük değişimler gerçekleştiririz.
Alt 26-05-2007, 11:54 AM   #7 (permalink)
Çevirmen

18 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
periprensesi is an unknown quantity at this point

merhaba,

ben artık hic telkin dinlemiyorum. bilgisayari actikca da subliminal mind ve degisik ses dalgalari yayan o programi kullaniyorum. ise yariyor mu derken, acıkcasi ilgilenmiyorum. son zamanlarda secret, cekim yasasi favorim. onunla bir seyler basarmaya calisiyorum. onun da ozu lerzan hanımın dedigi gibi birakmak,dusunmemek- ki ben kendisini hic yapamam, mutlaka dusunur, kurcalar sonunda paniklerim -

artik meditasyon yapmaya basladım o ses dalgası cıkaran programla cekim yasasini uyguluyorum. sonucta aldım. tabi kitaptan farkli olarak insanlarin deneyimlerini paylastigi forumlarinı okuyorum orada daha farkli teknikler de anlatiliyor.

geceleri bende hayalayaz hanim gibi kendimi rahatlatan telkinler soyluyorum icimden yani soyleye soyleye uyuyakaliyorum.

merak etmeyin goz tembelligi cok kucuk yaslardan beri bende de var, ona karsi yapacak bir seyiniz yok. ben kucukken doktor bir calisma yapmıstı ama buyukler ıcınde yapilabilir mi bilmiyorum.

size gecmis olsun, cok fazla kafaniza takmayin.
periprensesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2007, 10:17 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

57 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadirayvaz is an unknown quantity at this point

periprensi. Dediklerini pek anlayamadım.Biraz açıklarmısın.telkinleri dinlemeyi bıraktığını söylüyorsun.Tamamen dinlemeyi mi bıraktın.Sonuç alamadığın için.Sizlere geçmiş olsun derken neyi kastettin anlayamadım.Açıklarmısın?
Alt 28-05-2007, 12:49 PM   #9 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

açıkçası bu msj benim de tuhafıma gitti baya.acaba ne demek istedi????
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2007, 02:29 PM   #10 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
mudokon Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
periprensesi Nickli Üyeden Alıntı
.zaten göz tembelliği,sedef var.bi de bu çıktı :)

hocanızın ilk dediği "bilinçaltımınzın sese tepki vermemesi "olayı mantıklı geldi.ama sorunu kabul etsem de pek değişeceğini sanmıyorum.
İnşallah ilerde ikimizde telkinlerden büyük değişimler gerçekleştiririz.
Bir onceki mesajda Mudokon göz tembelliği ve sedeften bahsetmiş.Periprensesi de buna cevaben size geçmiş olsun demiş benim anladığım bu...

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil