Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-05-2007, 11:54 AM   #7 (permalink)
periprensesi
Çevirmen

Tesekkür: 0
18 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
periprensesi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı?

merhaba,

ben artık hic telkin dinlemiyorum. bilgisayari actikca da subliminal mind ve degisik ses dalgalari yayan o programi kullaniyorum. ise yariyor mu derken, acıkcasi ilgilenmiyorum. son zamanlarda secret, cekim yasasi favorim. onunla bir seyler basarmaya calisiyorum. onun da ozu lerzan hanımın dedigi gibi birakmak,dusunmemek- ki ben kendisini hic yapamam, mutlaka dusunur, kurcalar sonunda paniklerim -

artik meditasyon yapmaya basladım o ses dalgası cıkaran programla cekim yasasini uyguluyorum. sonucta aldım. tabi kitaptan farkli olarak insanlarin deneyimlerini paylastigi forumlarinı okuyorum orada daha farkli teknikler de anlatiliyor.

geceleri bende hayalayaz hanim gibi kendimi rahatlatan telkinler soyluyorum icimden yani soyleye soyleye uyuyakaliyorum.

merak etmeyin goz tembelligi cok kucuk yaslardan beri bende de var, ona karsi yapacak bir seyiniz yok. ben kucukken doktor bir calisma yapmıstı ama buyukler ıcınde yapilabilir mi bilmiyorum.

size gecmis olsun, cok fazla kafaniza takmayin.
periprensesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla