Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız teşekkür ederim suzzy tekrar desteğin için ve herkese ama nasıl olacak bilmiyorum ama benim bunu başarmeam lazım bu duygudan kurtulmam lazım allah ım kimseye yaşatmasın üzerime yapışmış bu sıkıntıdan kurtulmam lazım bu siteyi bulmsaydım çok kıötü olurdu benim için çünkü ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-04-2008, 10:32 AM   #111 (permalink)
birmutluluk
Guest

Standart Ynt: Dalgalanma Hissi

teşekkür ederim suzzy tekrar desteğin için ve herkese ama nasıl olacak bilmiyorum ama benim bunu başarmeam lazım bu duygudan kurtulmam lazım allah ım kimseye yaşatmasın üzerime yapışmış bu sıkıntıdan kurtulmam lazım bu siteyi bulmsaydım çok kıötü olurdu benim için çünkü eskisi kadar aklıma gelmiyorlar gelsede önceki kadar etkilemiyor önceden çok daha berbat hissediyordum kabus gibi dün o duygu tekrar hissettim allah ım nasıl dayanmışım diyorum duygumdan korktum inanamadım inş.çok ii olacak olmasa da buna bile şükrediyorum telkinler iii geldi çünkü ama on saatten aşağı dinlemiyorum asla aksatmıyorum evde olduğum için avantaj ama uygulama alanları çok bulamıyorum o yüzden ne kadar etkili olacak bunu da bilemiyorum dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-05-2008, 09:48 PM   #112 (permalink)
birmutluluk
Guest

bugün kemdimi özellikle son dört saattir böyleyim bugün evimiz kalabalıktı çok rahat olduğumu söyleyemem ama eskisi gibi mutsuz depresif ümitsiz olduğumu da söyleyemem ben bir karar aldım inş icraata dökerim ama çok istekli ve azimliyim o kararımda meslek lisesi mezunu oldumdan iki yıllık üniversite okumak yani sınavsız herkez bilir zaten ve yüzmeye başlamak istiyorum şimdilik bunlar bana yeter artar bile benim yapımda biri için çok fazla bile bu değişiklikler çok mutluyum kendime çok güven hissediyorum şu an neşeliyim daha hayat doluyum eski halime bakarak enerjim arttı şimdi böyleysem sonra nasıl olacam bilemiyorum zaten yapım da neşe eğlence olan bir insanım çocuklarla da daha iyi anlaşıyorum sankim ohh bee şu an sanki hiç birşey umrumda değil gibi hepinizi seviyorum bata atakan bey ve desteği geçen ve tüm arkadaşlara selam ve sevgiler bana dua edin lütfen şimdi eyleme geçme zamanı hadi bakalım inş. ve ayrıca ehliyetimide geliştirmek istiyorum inş.tabi tekrar bir arab aldığımızda
Alt 06-05-2008, 04:04 PM   #113 (permalink)

Tesekkür: 0
10 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ergunelcin is an unknown quantity at this point

öncelikler herkese selam ve bu siteyi hazırlayanlara teşekkür ediorum.

bu dalgalanma hissi konusunda bende bişiyler söyliyim istedim telkinleri bende nerdeyse 2 aydır dinliorum suçluluk ve egoyla başladım sonra suçluluğu çıkardım sadece egoyu dinledim bazen öle anlar oluoduki hiçbişey moralimi bozamıodu bazende mutlu olmak için bi neden göremiodum sonra kendine güveni ekledim listeme dinlemeye başladıktan 2 hafta sonra falan 3 gün boyunca çok sinirliydim. İnanılmaz bi şekilde şiddete eğilimim (halbuki hiç öyle bi yapım yoktur) vardı çünkü içimdeki duygu çok yoğundu bi şekilde dışarı atma ihtiyacı hissediyorsun. Bu günlerde yine arasıra mutsuz olduğum oluyor ama nasıl anlatim böyle mutsuzluğun derecesi düşmüş gibi sanki mutsuzluk değilde daha çok hissizlik gibi bişiy.Mutlu olduğum zamanlar artıyor. ne dersiniz bu iyi bişiy heralde.
Son olarak bişiy eklemek istiyorum beni etkilemio bu telkinler die düşünebilirsiniz bence bu normal bunun nedeni değişimin farkına varmamanızdır. Bunun yollarından biride kendinizi dikkatli bi şekilde gözlemleyin olaylara karşı tavırlarınız , isteklerinizi dile getirmek , insanların size karşı tavırları bunları eskiyle karşılaştırın. bence bunların değiştiğini mutlaka göreceksiniz.

Bana göre beynin en mükemmel tarafıda bu istekleri ve değişimleri sebepler oluşturarak gerçekleştirmek bu sayede değişim çok doğalmış gibi görünüor ve farkına varımıorsun.

Birde çok sevdiğim bi söz var duyduğumda çok hoşuma gitmişti ' Ne zaman içinizdeki ses dışardan gelen seslere oranla daha yüksek çıkmaya başladı işte ozaman hayatınızın efendisi olmuşsunuz demektir ' nasıl durumumuzu çok iyi özetliyor değilmi. herkese teşekkür ediorum. Bu konuda sitenin kurucuların da fikrini almak isterim söylediklerim üyeleri yanlış yönlendirsin istemem sonuçta. yorumlarınızı bekliorum.
Alt 26-05-2008, 05:08 PM   #114 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkant16 is an unknown quantity at this point

bu konuda günlüğümde bişiler yazmıştım. aslında sitede bu duyguları yaşayanların paylaşımda bulunduklarını yeni fark ettim. etf yede çok güzel ve yararlı bulduğum tavsiye ve bilgilendirmeleri için teşekkürler
dün gece yaşadığım tam bir dalgalanma hissi idi eminim; korkularım, karanlık hislerim, ziyarete geldiler, konuk etmedim onları ama kovamadımda, Atakan beyin de dediği gibi; iyi ile kötü düşüncelerin savaşımında bir karşılaşma yaşanıyor, insanın vicdanında iyiliğin kazanması birazda yaratılışımızda saklı, meyilli olduğumuz duygulara bağlı sanki. ama telkinlerle bu meyillerin kötüye yönelik olmasını dinlemeden, devam etmeli, iyiliği davet etmeliyiz vicdanlarımıza...
sevgiler hepinize
Alt 21-06-2008, 01:44 PM   #115 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

birşeyi merak ettim
ben hayatım boyunca kendimi bildim bileli zaten dalgalı bir kişiliğe sahibim....hatta içimde farklı 2 insan var gibi..ve bu insanlar bazen kendi aralarında tartışma ve çelişki içinde bile kalabiliyorlar...hangi değişik ortamlarda hangi kişiliğimi önplana çıkarmam gerektiği konusunda bile şaşıran biriyim :)
bu telkinler bende dalgalanma yapsa bile o dalgalanmanın pek farkına varamayabilirim..yada mp3lerden mi yoksa kendi kişiliğimden mi onu ayırtetmem güç olacak..zaten kişiliğimde varolan dalgalanmayı daha da arttırmaz umarım...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2008, 04:46 PM   #116 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aykizi is an unknown quantity at this point

merhaba! suçluluk ve ego güçlendiriciyi 5 gündür dinliyorum.sinirlilik halim arttı.bazı insanlara çok kızıyorum.sanırım şimdiye kadar içime attıklarım istemeden dışarı çıkıyor.bunlar çıkıp bittikten sonra zamanında tepki vermeyi deneyeceğim.

emeği geçen herkese çok teşekkürler.
aykizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2008, 12:30 PM   #117 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
42 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melekelif is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar ben telkinleri dinledikten sonra bir garip oldum. hiç bir şeye tahammül edemiyorum. hayaller kurmaya başladı beynim korku dolu. acaba telkinlerdemi yoksa benim psikolojimmi bozuldu. 1 haftaya yakın telkinlere ara vereyim dedim. dinlemiyom bir haftadırlı . ben daha neşeli kıpır kıpır konuşkan biri olayım dedimkiii tam tersi oldu.. psikolojim iyice bozuldu. eksiklikler hissediyorum hep. mesela ders çalışayım diyorum erteliyorum. kafayı yiuorum.
melekelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-07-2008, 12:55 PM   #118 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

iyi günler atakan bey, ben yaklaşık telkinleri 1,5 2 aydır dinliyorum. bende sürekli bir uyku hali veya uykusuzluk, dokunsalar ağlıyacak durumda oluyorum. Genelde olumluyum ama bazende komple kopuyorum hayattan yaşamaktan.. Kendimden bile nefret ediyorum.Başkalarına karşı genelde olumlu ve neşeliyim ama yalnızken, yalnızlık ve umutsuzluk için de oluyorum. Önceden olumlamaları sabah akaşm okuyordum fırsat yaratıyordum şimdi elim gitmiyor. Biraz garibim galima sizce nasıl bir durumum......
Sevgiyle kalın........
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2008, 12:52 AM   #119 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
27 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renton_co will become famous soon enoughRenton_co will become famous soon enough

bende telkinleri yaklaşık 3 aydır dinliyorum.düşünüyorumda eskisi kadar kötü olmuyorum artık. bu 3 ay içinde iyi olduğum zamanlar daha çok hatta bazen sihirleniyor olay çok hoş bi duygu.bir günde 3-4 isteğimin bi anda gerçekleştiğini biliorum birde şöyle birşey var geçmişte bi şekilde uyuz olduğum yada nasıl söylesem karşılıklı negatif elektrik oluşmuş insanlara rastlıyorum alakasız şekilde.sanırım onlarla hesabı kesiyorum içten içe:)dalgalanmaya gelince 3 ay içinde baya bi dalgalanma yaşadım aslında.bildiğim kadarıyla dalgalanma olunca suçluluğu çıkarıyoruz ama ben suçluluk dinlemediğim zamanlardada bazen dalgalanma yaşıyorum sinirli oluyorum bunun açıklaması nedir acaba? ne yapmak gerekir
Renton_co isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2008, 04:25 PM   #120 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar markrenton..
suçluluk.. kendine güven.. ego.. bu telkinlerin birbirlerini tamamlayıcı özellikleri vardır..

elbette her şeyin en kolay şekliyle olmasını istiyoruz lakin etki ve tepki doğanın reddedemeyeceğimiz gerçeğidir..

bir şeyler yapıyorsak bunların etkileri de olacaktır..

hedeflerimizin gerçekleşmesine yardımcı olan telkinlerde doğru kalıpları bilinçaltımıza yerleştirirken haklı olarak eskileri oradan çıkartıyor..
bunun etkilerini ruhsal düzeyde dalgalanmalar olarak görürürüz.. bu içsel mücadelememizin yansımasıdır..
bunu farkettiğimizde kazanmasını istediğimiz tarafa yakışır hareket etmemiz süreci daha kolay atlatmamıza yardımcı olacaktır..

dalgalanma olunca suçluluğu çıkarmak biraz kaçak dövüşmektir.. ama buna ihtiyaç varsa eğer elbette uygulanabilir..

suçluluk telkinin ne kadar önemli olduğunu başka bir mesajımda anlatmıştım..
müsait olduğunuzda incelemeniz için;

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...50279#msg50279
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...54876#msg54876

sevgiler..

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »