Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sizler yine benden daha şanslı görünüyorsunuz en azından meslek sahibi olabilmişsiniz benim yapım çok inat galiba gurur da yapıyorum yüzüm kızaracak diye ödüm patlıyor rezil olacam diye sosyal ortamımda yok genelde evde oluyorum hafta sonları dışarı çıkıyoruz bazı yerlere gidiyoruz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-04-2008, 08:26 PM   #101 (permalink)
birmutluluk
Guest

Standart Ynt: Dalgalanma Hissi

sizler yine benden daha şanslı görünüyorsunuz en azından meslek sahibi olabilmişsiniz benim yapım çok inat galiba gurur da yapıyorum yüzüm kızaracak diye ödüm patlıyor rezil olacam diye sosyal ortamımda yok genelde evde oluyorum hafta sonları dışarı çıkıyoruz bazı yerlere gidiyoruz akraba ve ya açık hava da bir yerler şu işi yüzüm kızarmadan başarabilsrm olmazmı yaa napcam ben farklı ortamlara girmek sosyal olmak istiyorum aklıma bişeyler de gelmiyor çıkmazda gibiyim görünüşte ole değilim içi beni dışı seni yakar hesabı bunaldım yaaa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-04-2008, 08:37 PM   #102 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Merhaba Aasalet...

Aslında yüzüm kızaracak diye düşünerek bunu kendine çekiyorsun. Çağırıyorsun o duyguyu o da hemen geliyor..

Mesela kurslara katılabilirsin. Yaşadığın yerde diksiyon, drama, sahne dersleri gibi kurslar varsa çok iyi olur. Ya da, ingilizce kursu, bilgisayar kursu vs. Hem sertifika sahibi olursun hem de açılmış olursun biraz.Eğer evden dışarıya çıkma durumun varsa bence hiç düşünme. Bi işe gir veya bu tip şeyleri yap. Hiç olmazsa arkadaşlarına falan git. Yalnız kalmamalısın bence.Üzerine mutlaka gitmelisin.

Sağlıcakla...
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2008, 08:54 PM   #103 (permalink)
birmutluluk
Guest

ben 13 yıldır ist dayım burdaki arkadaşlarla görüşmüyorum çok uzun zaman oldu bağlarımızı koparalı ben zaten lise bittikten sonra bu duygular belirginleşti vasıfsızım iş konusunda kurslara gitmeyi çok istedim sf yüzünden açılamadım kendimi hep yetersiz görüyorum sanki hiç yapamıcakmış anlamayacakmış gibi şu an bir oğlum var yapabilsem onunla bişeyler yapmak istiyorum evlenmiş olmam bile allahın bir yardımı bana kalsa zordu
Alt 29-04-2008, 09:10 PM   #104 (permalink)
Moderator

828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Anlıyorum..Ama bu sorun üzerine gitmeden nasıl hallolacak ki. Yapmak zorunda olduğunuz şeyleri düşünün. Bunu da o listeye ekleyin. Ayna çalışmaları da bu konuda yardımcı olabilir. Kendinizle doğal ve samimi konuşmalar yapmanız çok iyi gelebilir. Hayal gücünüzü bilmiyorum ama, canlandırmalar yapın ve herkesle çok rahat konuştuğunuzu hayal ederek bunu hissedin. Birileriyle konuşurken vücudunuzun tepkilerine değil o anki konuya odaklanın bence. Ama ne yaparsanız yapın mutlaka pratik gerekecektir. Kendinizi yetersiz görmenize de gerek yok. Bu rahatsızlık bir çok insanda var. Bende de vardı. Ama aşmak sizin elinizde. Bu güne kadar yapabildiğiniz şeyleri bir düşünün bakalım. Aslında ne kadar yeterlisiniz..Bunu farkedin ve kendinize hata yapma fırsatı ve yetkisi verin. Herkes konuşurken defalarca hata yapar. Ama arkasından düzeltir. Bu çok normaldir. Kusursuz olan bir insan daha yaratılmamıştır...Ayrıca bir uzmandan yardım alın bence. İnşallah en kısa sürede istediğiniz gibi olursunuz...

Sağlıcakla...
Alt 29-04-2008, 09:31 PM   #105 (permalink)
birmutluluk
Guest

be de bilmiyorum valla nasıl olacak inş olur çıkmaza girmiş elim kolum bağlanmış gibiyim sanki bu sitede en zor kendimi görüyorum her zaman olduğu gibi uzmana gitmiştim valla daha önce ama sonunu getiremedim mali olarak ta şu an biraz aşaşn bir mevzu açıkçası desteğin için teşkürler ii geldi ben böyle yaşalanırım gibi geliyor
Alt 29-04-2008, 09:45 PM   #106 (permalink)
Moderator

İnşallah En Kısa sürede Düzelirsiniz. Ama o şekilde düşünmeyin. Burada çok güzel paylaşımlar ve konuyla ilgili uzman ve bizzat yaşamış çok iyi yürekli insanlar var. Çıkmazda olsaydınız buraya üye olmaz sorunlarınızı paylaşmazdınız. Hala bir ümit var ve kendinize güveniyorsunuz ki konunun üstüne en azından bu şekilde gidiyorsunuz. Burada bunları yazmak bile bi cesarettir. Bence kolaylıkla aşabileceğiniz bir durum bu. Belki önceki olumsuz tecrübeleriniz izin vermiyor olabilir. Yeni bir başlangıç yapmanızı tavsiye ediyorum ben yine de.

Sağlıcakla...
Alt 29-04-2008, 10:31 PM   #107 (permalink)
birmutluluk
Guest

çok teşkr ediyorum allah razı olsun güzel düşünceleriniz için uzman derken portal psikoloğundan bahsediyorsunuz gliba değilmi üyemi olmak gerekiyor soru sormak için valla ben bilgisayarı kendi çabamla bu kadar öğrenebildiğim için teknik konulardan anlamıyorum söylediklerinizde çok motive edici oluyor aynı zamanda ben sayılardan matemetikten oldum olası hep korkmuşumdur halada ole birini çocuğu ders çalışırken bana sorarlar diye ödüm kopar dedim ya bana soru sorulunca her konu için geçerli sadece yüzüm değil alerjim olduğundan boynum da dahil komple kıpkırmızı oluyorum başarı ya da çalışmak konuları geçse çok rahatsız olurum sıkıntı geliyor konuyu değiştirmek istiyorum kısa bir iş tecrübem olmuştu anladım ki ben matemetikte ii değilim çıkmıştım ve çok rahatlamıştım ondan sonra böle oldu hala etkisindeyim çok çok uzun zaman geçmesine rağmen geçen sene gazetecilik kursuna gittim baktım olmuyor sf yüzünden bıraktım yarıda haber yazıp okumuştum bir cesaretle ondan sonra daha konuşmaya cesaret edemedim hoca beni yanına çağırmıştı sayfa hazırlamayı gösterdsi masada yanında aklım çıkmıştı sanki nasıl sıktım kendimi anlatamam ama renk vermemiştim allahtan sınıfta kalabalık değildi böle uzar gider işte bunları nasıl yazdığıma inanamıyorum biede soru sorulunca oto kontrolüm resmen kaybediyorum ya acayip bir sinir geliyor bi de oanda bloke oluyorum ani bir şok yaşar gibi bir his oluyor çok kötü yaa napcam bilmiyorum allahtan sosyal bir çocuğum var bide onu kafaya takardım vlla yaşına göre çok ii çünkü
Alt 29-04-2008, 11:09 PM   #108 (permalink)
suzzy
Guest

merhaba asalet...bunlar aşılmayacak sorunlar değil bence...lütfen biraz kendine güven aşıla...ve telkinleri düzenli dinlemeye çalış...

ben yaklaşık iki yıldır kişisel gelişimle ilgileniyorum... öncesinde kendimi çok kötü...işe yaramaz berbat hissediyordum...ama şu an ben değerliyim...bunu öğrenmelisin önce..merak etme canım her şeyin bir sırası vardır...zamanla her şey yavaş yavaş önüne gelmeye başlıyacaktır..lütfen biraz sabır ve çaba..

sevgiler...
Alt 30-04-2008, 08:36 AM   #109 (permalink)
birmutluluk
Guest

teşekkür ederim suzzy her türlü desteğin içn valla ne yalan söylim ben kendimi doğduğumdan beri bu duygular iiçnde hissediyorum hem yapı hem yetişme tarzı ikiside var ben de duygusal ve hassas yapım olduğu için böleyim kendimden nefret ediyorum bazen yaa niye bu hale geldim diye insanın ömrü bunu düşünmekle geçermi ailemde uzak inş onlarn yanına yerleşiriz çevremde beni anlayacak paylaşım yapabileceğim bana destek olacak önyargısız psikolog edasıyla bana yardımcı ve destek olacak birilerini ne çok isterdim durağan bir hayat bana göre değil aktif yoğun bir tempo çok ii olurdu benim içn
Alt 30-04-2008, 08:44 AM   #110 (permalink)
suzzy
Guest

olmadı bak...niye kendinden nefret ediyorsun...

lütfen önce sen kendini sev...bu çok önemli gerisi zamanla düzene girer... unutma bizler her zaman yanındayız...

sevgiler....

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »