Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve  Dalgalanma Hissi   Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Dalgalanma Hissi Merhaba.. Arkadaslar hepinize iyi gunler. Bir sorunum var yardimci olmak isteyen olursa buyurup da istegini yaparsa sevinirim :) Benim sikintim basliktada bahsettigim gibi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissiolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 23-08-2016, 06:15 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Yusuf4695 is an unknown quantity at this point
Standart Dalgalanma Hissi

Merhaba..
Arkadaslar hepinize iyi gunler. Bir sorunum var yardimci olmak isteyen olursa buyurup da istegini yaparsa sevinirim :)

Benim sikintim basliktada bahsettigim gibi Dalgalanma hissi.

Telkinleri 25-30 gundur dinliyorum ve de hic ara vermemistim. Ama biraz forumdaki konulara bakinca 21 gunden sonra bir muddet dinlememek bilincaltinin yeni duygu,dusunce kaliplarini benimsemesi icin daha faydali vs. bilgiler edindim. Ben de bunu uygulama koydum dun. Ama sabahtan beri bende hem kendimi bir kisilik olarak algilama hem de halsizlik mevcut. Bu noktadan sonra en dogrusu ne yapmam gerekir. Yanlisim varsa aciklayabilirseniz iyi olur. Okuyan, yorumlayanlara tesekkurler.(tabii ki simdiden)

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Yusuf4695 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 24-08-2016, 12:27 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 193
195 Mesajinıza toplam 248 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dalgalanma Hissi

Yapabileceğiniz çok fazla bir şey yok maalesef.En az bir hafta kendinizi dinlendireceksiniz.Eski kalıplarla ye kalıplar birbiri ile çatışacak , üstün gelmeye çalışacak.Belki de üstün gelemeyecek yeni kalıplar ama bu çatışmada duygu dalgalanması yaşayacaksınız.

Eğer dinlerken yaşarsanız ki ben de öyle olmuştu telkin dinlemeyi kesebilirsiniz.Telkinler siz istemesenizde beyninizi yoruyor eğer eski inançlarınız güçlü ise kafanız şişik vaziyette uyanmanız normal.

Bir hafta dinlendirin kendinizi zamanla oturacak bazı şeyler.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil