Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Her İstediğim Gerçekleşiyor

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Her İstediğim Gerçekleşiyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız S.a Arkadaşlar.Şu aralar çok ilginç bir olayın içerisindeyim.Arkadaşlar her istediğim oluyor ne istiyorsam ne hayal ediyorsam tüm ayrıntılarına kadar gerçekleşiyor.Size bir iki örnek vermek istiyorum.Okulum bana uzak kalıyor ve bizim burayada okuldan servis yok , bende haliyle minibüs bazende otobüsle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Her İstediğim Gerçekleşiyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-02-2011, 10:56 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 10
13 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CemlEsk is an unknown quantity at this point
Red face Her İstediğim Gerçekleşiyor

S.a Arkadaşlar.Şu aralar çok ilginç bir olayın içerisindeyim.Arkadaşlar her istediğim oluyor ne istiyorsam ne hayal ediyorsam tüm ayrıntılarına kadar gerçekleşiyor.Size bir iki örnek vermek istiyorum.Okulum bana uzak kalıyor ve bizim burayada okuldan servis yok , bende haliyle minibüs bazende otobüsle gidiyorum.Okuldan arabayla dönerken camdan dışarıyı izliyordum.Yorgundum ve gözlerim kapanmaya başlamıştı yavaş yavaş.Uyumadım gözlerimi açtım , evime 2 yoldanda gidebiliyor minibüs.Bende hayal ettim istediğim yoldan gitsin diye her detayına kadar herşeyi oldu.Tamam bu bir Tesadüf(!) diyelim.2. Gün'de farklı bi yoldan gitmesini istedim yine gerçekleşti.Tamam buda bi tesadüf (!) ama arkadaşlar yolda giderken istediğim bir arabayı görmem,ve önceden farkında olmadan söylediğim olayların çıkması bunlar tesadüf olamaz.Birçok örnek verebilirim size böyle. Saçma sapan söylediğim bir olay bile çıkıyor. Herşey istediğim gibi oluyor. Bilirsiniz Matrixe Hükmedin adlı kitapta 2 nokta tekniği vardır. Teknikte çok başarılıyım.Ama çok uzun zaman oldu tekniğe ara verdim tekniği yapmadan her dediğim,her istediğim gerçekleşiyor.Bir insanın neler yapabileceğini bile bilibiliyorum. İnsanların hareketlerini ne yapabileceklerini veya ne yapmalarını istediğimi zaman bu olaylar gerçekleşiyor.Bunların bi açıklaması olmalı. Ve ben Matrix'e Hükmedin adlı kitabı bir kere bile okumadım. Sadece basit bir tekniğini okudum çok başarılı oldum. Sizce teknikten mi kaynaklanıyordur bu olaylar? Bu 2 nokta tekniğinin içine birazda kendim birşeyler kattım belkide ondan olabilir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-02-2011, 11:18 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
psmstmmkl is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Her İstediğim Gerçekleşiyor

aynı şeyler benimde başıma geliyor mesela bi örnek vermek gerekirse sabahları taksi dolmuş kullanıyorum işe gitmek için taksi dolmuş bilmeyenler için açıklayım çalıştıgım yerin yakınında çalışan insanlar kendi arabalarıyla o tarafa giden insanları da dolmuş fiyatından arabasına alıyo ve gidecegi yere bırakıyo yani ben durakta bekliyorum genelde dolmuşlar hep dolu geliyo gittigim yöne ve o tarafa veya başka bi yere giden arabalar sellektör yapıyo ve ben durması için el işareti yapıyorum ve nereye gidecegimi söylüyorum adam o a-taraftan gidiyosa alıyo gitmiyosa başka bi araba durduruyorum ve inecegim yer son 1 haftadır farklı bi yer yol üstünde olmasına ragmen çogu kişi isim olarak bilmiyo ve ben batıkent metrodan geçermi diyesoruyorum yani inecegim yer eskiden orasıydı ama şimdi oraya gelmeden daha önce iniyorum ve batıkente giderken kimse sormuyodu batıkentin neresi diye şimdi ise sanki orada inmeyecegimi biliyo gibi batıkentin neresi gibi soruyla karşılaşıyorum ve tarif ediyorum bunun gibi birsürü olay geliyo son günlerde başıma mesela bir digerinde kız arkadaşımla ayrılmıştık aradan 2 hafta geçti sanırım onun mesaj atmasını istedim düşündüm ve 1 saat sonra mesaj geldi kendisinden önce rastlantıdır dedim yine bi olay yüzünden tartıştık yine 1 hafta geçti ve ben yine aramasını yada mesaj atmasını bekledim istedim düündüm ve akşamında mesaj attı diger insalarada yapmak istedim fakat bi sonç çıkmadı belki rastlantı belki degil bilmiyorum ama düşünce gücüne inanıyorum...
psmstmmkl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-02-2011, 11:24 PM   #3 (permalink)

13 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Peki herhangi bir teknik uyguladınız mı? Bendede bunun gibi birçok örnek var.
Alt 28-02-2011, 11:29 PM   #4 (permalink)

uyguladıgım tek teknik çekim yasası oldu yani benim düşünceme göre kız arkdaşımın olayında mesela ona frekans gönderiyorum beni düşünmesini saglayan yani aklına geliyorum onun belki digerlerininde aklına girmeyi başardım ama belli nedenlerden dolayı ulaşamadılar bana yada daha tam olarak ne yaptıgımı bilmedigim için olmuyo sadece onun bana bi şekilde ulaşamsını istiyorum ve o en kötü ihtimalle mesaj atıyo
Alt 28-02-2011, 11:32 PM   #5 (permalink)

Sanırım bu olaylarda en önemli olan birşeyi çok daha iyi ve detaylı imgelemek.
Alt 28-02-2011, 11:39 PM   #6 (permalink)

araştırmalar yapıyorum fakat çogunda bi sonuç elde edemiyorum ama kendimi geliştirecegime inanıyorum
Alt 03-06-2011, 01:33 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point

kız arkadaşımla ayrılmıştık aradan 2 hafta geçti sanırım onun mesaj atmasını istedim düşündüm ve 1 saat sonra mesaj geldi kendisinden önce rastlantıdır dedim yine bi olay yüzünden tartıştık yine 1 hafta geçti ve ben yine aramasını yada mesaj atmasını bekledim istedim düündüm ve akşamında mesaj attı diger insalarada yapmak istedim fakat bi sonç çıkmadı belki rastlantı belki degil bilmiyorum ama düşünce gücüne inanıyorum...Alıntı

senin bu olayın kız arkadaşınla yankın olduğundan gerçekleşebiliyor olabilir.okuduğum bir konuda arkadaşınla beyin gücü ile nasıl mesaj verildiğini anlatıyordu senin bu olaylayın onunla ilgili olabilir.
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2011, 12:03 PM   #8 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Ne mutlu! Tabii ki olmasını istediğimiz her şeyin bütünün de hayrına olacak şekilde gerçekleşmesini dilemek lazım. Ben hep böyle yapıyorum. Benim o nedenle olmuyor sanırım istediğim bazı şeyler.

Sevgiler.
Alt 03-06-2011, 08:50 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

ben de bir kaç gün önce eve gidiyordum. bu yaz ehlyet alıcam inşaallah ve bir araba arıyoruz. bi tane araba gözüme takıldı yolda. arkadaşa: " şöyle bir araba olsa bana yeter,temiz de görünüyo" dedim. arka camına bir de baksam SATILIK yazmasın mı! çok şaşırdım. derhal numarasını aldım. babam görüştü ve sahibiyle de görüştük. bakalım şu anda anlaşma aşamasındalar. benim bu durumum da bu başlık altında kategorilendirilebilir sanırım...
nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 12:19 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Alıntı:
CemlEsk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
S.a Arkadaşlar.Şu aralar çok ilginç bir olayın içerisindeyim.Arkadaşlar her istediğim oluyor ne istiyorsam ne hayal ediyorsam tüm ayrıntılarına kadar gerçekleşiyor.Size bir iki örnek vermek istiyorum.Okulum bana uzak kalıyor ve bizim burayada okuldan servis yok , bende haliyle minibüs bazende otobüsle gidiyorum.Okuldan arabayla dönerken camdan dışarıyı izliyordum.Yorgundum ve gözlerim kapanmaya başlamıştı yavaş yavaş.Uyumadım gözlerimi açtım , evime 2 yoldanda gidebiliyor minibüs.Bende hayal ettim istediğim yoldan gitsin diye her detayına kadar herşeyi oldu.Tamam bu bir Tesadüf(!) diyelim.2. Gün'de farklı bi yoldan gitmesini istedim yine gerçekleşti.Tamam buda bi tesadüf (!) ama arkadaşlar yolda giderken istediğim bir arabayı görmem,ve önceden farkında olmadan söylediğim olayların çıkması bunlar tesadüf olamaz.Birçok örnek verebilirim size böyle. Saçma sapan söylediğim bir olay bile çıkıyor. Herşey istediğim gibi oluyor. Bilirsiniz Matrixe Hükmedin adlı kitapta 2 nokta tekniği vardır. Teknikte çok başarılıyım.Ama çok uzun zaman oldu tekniğe ara verdim tekniği yapmadan her dediğim,her istediğim gerçekleşiyor.Bir insanın neler yapabileceğini bile bilibiliyorum. İnsanların hareketlerini ne yapabileceklerini veya ne yapmalarını istediğimi zaman bu olaylar gerçekleşiyor.Bunların bi açıklaması olmalı. Ve ben Matrix'e Hükmedin adlı kitabı bir kere bile okumadım. Sadece basit bir tekniğini okudum çok başarılı oldum. Sizce teknikten mi kaynaklanıyordur bu olaylar? Bu 2 nokta tekniğinin içine birazda kendim birşeyler kattım belkide ondan olabilir.
Arkadaşım başarılarından dolayı seni içtenlikle tebrik ederim. Sana bir sorum var bu işi bu kadar mükemmel başarıyorsun bizle sırrını paylaşırmısın? yani sır biraz ağır kaçtı galiba şöyle söyleyeyim mesela imgeleme, o istekle ilgili anlıkda olsa bi olumlama yapıyormusun? diledikten sonra unutuyormusun? ya da daha büyük bir dileğin gerçek oldu mu? yani ayrıntılıarı paylaşmanı istiyorum senden daha doğrusu rica ediyorum çünkü muhakkak bir noktada bu olayı çok iyi başarıyorsun.Birde bende kitabı tam okumadan 2 noktayı çok iyi yapabiliyorum ama hastalıklar konusunda hastalık dışındaki bir dileğimde gerçek oldu bu 2 noktasağolsun birde zahmet olmazsa sana bunu da soracağım mesela bir dileğin olduğu zaman 2 noktayı nasıl uyguluyorsun ben günlüğümde bir yöntem yazmıştım acaba doğru yoldamıyım diye merak ediyorum. Çok soru sordum farkındayım kusura bakma ama hikayen insanı heyecanlandırıyor umarım ilgilenip cevap yazarsın başarıların daim olsun sevgiler
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil