Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-06-2011, 12:19 AM   #10 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Her İstediğim Gerçekleşiyor

Alıntı:
CemlEsk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
S.a Arkadaşlar.Şu aralar çok ilginç bir olayın içerisindeyim.Arkadaşlar her istediğim oluyor ne istiyorsam ne hayal ediyorsam tüm ayrıntılarına kadar gerçekleşiyor.Size bir iki örnek vermek istiyorum.Okulum bana uzak kalıyor ve bizim burayada okuldan servis yok , bende haliyle minibüs bazende otobüsle gidiyorum.Okuldan arabayla dönerken camdan dışarıyı izliyordum.Yorgundum ve gözlerim kapanmaya başlamıştı yavaş yavaş.Uyumadım gözlerimi açtım , evime 2 yoldanda gidebiliyor minibüs.Bende hayal ettim istediğim yoldan gitsin diye her detayına kadar herşeyi oldu.Tamam bu bir Tesadüf(!) diyelim.2. Gün'de farklı bi yoldan gitmesini istedim yine gerçekleşti.Tamam buda bi tesadüf (!) ama arkadaşlar yolda giderken istediğim bir arabayı görmem,ve önceden farkında olmadan söylediğim olayların çıkması bunlar tesadüf olamaz.Birçok örnek verebilirim size böyle. Saçma sapan söylediğim bir olay bile çıkıyor. Herşey istediğim gibi oluyor. Bilirsiniz Matrixe Hükmedin adlı kitapta 2 nokta tekniği vardır. Teknikte çok başarılıyım.Ama çok uzun zaman oldu tekniğe ara verdim tekniği yapmadan her dediğim,her istediğim gerçekleşiyor.Bir insanın neler yapabileceğini bile bilibiliyorum. İnsanların hareketlerini ne yapabileceklerini veya ne yapmalarını istediğimi zaman bu olaylar gerçekleşiyor.Bunların bi açıklaması olmalı. Ve ben Matrix'e Hükmedin adlı kitabı bir kere bile okumadım. Sadece basit bir tekniğini okudum çok başarılı oldum. Sizce teknikten mi kaynaklanıyordur bu olaylar? Bu 2 nokta tekniğinin içine birazda kendim birşeyler kattım belkide ondan olabilir.
Arkadaşım başarılarından dolayı seni içtenlikle tebrik ederim. Sana bir sorum var bu işi bu kadar mükemmel başarıyorsun bizle sırrını paylaşırmısın? yani sır biraz ağır kaçtı galiba şöyle söyleyeyim mesela imgeleme, o istekle ilgili anlıkda olsa bi olumlama yapıyormusun? diledikten sonra unutuyormusun? ya da daha büyük bir dileğin gerçek oldu mu? yani ayrıntılıarı paylaşmanı istiyorum senden daha doğrusu rica ediyorum çünkü muhakkak bir noktada bu olayı çok iyi başarıyorsun.Birde bende kitabı tam okumadan 2 noktayı çok iyi yapabiliyorum ama hastalıklar konusunda hastalık dışındaki bir dileğimde gerçek oldu bu 2 noktasağolsun birde zahmet olmazsa sana bunu da soracağım mesela bir dileğin olduğu zaman 2 noktayı nasıl uyguluyorsun ben günlüğümde bir yöntem yazmıştım acaba doğru yoldamıyım diye merak ediyorum. Çok soru sordum farkındayım kusura bakma ama hikayen insanı heyecanlandırıyor umarım ilgilenip cevap yazarsın başarıların daim olsun sevgiler
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla