Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2011, 11:18 PM   #2 (permalink)
psmstmmkl

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
psmstmmkl is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Her İstediğim Gerçekleşiyor

aynı şeyler benimde başıma geliyor mesela bi örnek vermek gerekirse sabahları taksi dolmuş kullanıyorum işe gitmek için taksi dolmuş bilmeyenler için açıklayım çalıştıgım yerin yakınında çalışan insanlar kendi arabalarıyla o tarafa giden insanları da dolmuş fiyatından arabasına alıyo ve gidecegi yere bırakıyo yani ben durakta bekliyorum genelde dolmuşlar hep dolu geliyo gittigim yöne ve o tarafa veya başka bi yere giden arabalar sellektör yapıyo ve ben durması için el işareti yapıyorum ve nereye gidecegimi söylüyorum adam o a-taraftan gidiyosa alıyo gitmiyosa başka bi araba durduruyorum ve inecegim yer son 1 haftadır farklı bi yer yol üstünde olmasına ragmen çogu kişi isim olarak bilmiyo ve ben batıkent metrodan geçermi diyesoruyorum yani inecegim yer eskiden orasıydı ama şimdi oraya gelmeden daha önce iniyorum ve batıkente giderken kimse sormuyodu batıkentin neresi diye şimdi ise sanki orada inmeyecegimi biliyo gibi batıkentin neresi gibi soruyla karşılaşıyorum ve tarif ediyorum bunun gibi birsürü olay geliyo son günlerde başıma mesela bir digerinde kız arkadaşımla ayrılmıştık aradan 2 hafta geçti sanırım onun mesaj atmasını istedim düşündüm ve 1 saat sonra mesaj geldi kendisinden önce rastlantıdır dedim yine bi olay yüzünden tartıştık yine 1 hafta geçti ve ben yine aramasını yada mesaj atmasını bekledim istedim düündüm ve akşamında mesaj attı diger insalarada yapmak istedim fakat bi sonç çıkmadı belki rastlantı belki degil bilmiyorum ama düşünce gücüne inanıyorum...
psmstmmkl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla