Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız waooo harika süper bunlar çok çok tşekürler......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-07-2010, 10:56 AM   #121 (permalink)
Üsteğmen

newroses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 715
237 Mesajinıza toplam 916 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
newroses will become famous soon enoughnewroses will become famous soon enough
Standart Cevap: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm

waooo harika süper bunlar çok çok tşekürler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Sen değiştiğinde talihin de değişir.

** Bir insanın akıllı olmasına birşey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. (Eflatun)
bl issy
newroses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-07-2010, 09:11 PM   #122 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
clarnet is an unknown quantity at this point

Yanlış hatırlamıyorsam hazreti Ali demiş neden rızıklar sahibinin peşinde koşarken insanlar rızkın peşinden koşarlaki diye biraz farklıda olabilir. Bu olumlamalarda refah ve zenginliği seçiyorum diyeceğimize Rabbimin bana sunduğu nimetleri ve rızıkları kabul ediyorum onları almayı seçiyorum desek ? lütfen kusuruma bakmayın inanın bu konularda hiç bilgim yok daha yeni yeni okumaya başladım gülmeyin ne olur.
clarnet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-07-2010, 10:02 AM   #123 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Arrow Cevap: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm

sevgili clarnet güzel yüreğin nasıl iserse o şekilde söyle..

burada anlattıklarımız bir yol haritası, herkes kendi inancına, kendi yüreğine göre en doğru kelimelerle yaratıcı enerjiye bağlanacaktır...

önemli olan hepimize armağan edilmiş bu harikulade hayatı en kaliteli, en verimli ve en mutlu şekilde yaşayabilmemizdir..

güzelliklerle dolu bir gün geçirmen dileklerimle..

sevgiler..
Alt 25-07-2010, 10:07 AM   #124 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile Cevap: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm

güzel yorumlarınız için hepinize çook teşekkür ederim

hep birlikte her daim mutlulukları paylaşmak dileklerimle...

sevgiler..
Alt 25-07-2010, 12:36 PM   #125 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel yorumlarınız için hepinize çook teşekkür ederim

hep birlikte her daim mutlulukları paylaşmak dileklerimle...

sevgiler..
prenses hanim
Alt 26-09-2010, 10:31 PM   #126 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 262
53 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
roseone is an unknown quantity at this point

Sevgili Shamanic

Verdiğin bilgiler çok güzel,paylaşım için çok teşekkürler. Hemen uygulamaya ve not alarak bilgileri hafızama kazımaya başladım. muhteşem ötesi yararlı bilgiler. tane tane sıkılmadan saatlerdir hem okuyup hemde söylenen yöntemleri uyguluyorum bunun için sana minettarım. çok ama çok teşekkür ediyorum. şimdi ders 3'e geçicem saatlerin nasıl akıp gittiğini bile fark etmedim edemedim inanın :) niyetime önce sevdiğimin beni telefonla araması için başladım ve 2ci niyetim birlikteliğimiz adına eger önericeğiniz ekliyeceginiz bir şey olursa çok mutlu olurum. emeğiniz için tekrardan çok teşekkür ederim.

sevgilerimle...
roseone isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2011, 03:27 PM   #127 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
21 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Gulba is an unknown quantity at this point

Merhaba Shamanic, ben şimdi bu tekniği uygulamayı seçiyorum:=)
Öncelikle niyetlerimizi niyet yazma tekniğiyle yazıyoruz...
Burada merak ettiğim hep denildiği gibi birden fazla niyet dilemek
Enerjiyi dağıtmıyor mu burada? Bu teknikle birden fazlası mümkün oluyorsa bu benim çok işime gelir tabi ki:=)
Zaten bunu da hep merak etmişimdir, 21 gün niyet olumlaması yapıyorum bu sürede başka niyette bulunmuyorum ama o olsa da olmasa da 21 gün sonra yeni konu seçilip olumlaması yapılabilir mi bunu bilmiyorum...

Sevgiler...
Gulba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2011, 04:37 PM   #128 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
21 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Gulba is an unknown quantity at this point

Aşağıda anlayacağım şekilde maddeledim, eksiğim atladığım birşey var mı?

1- niyetlerimi tekniğe göre yazıyorum.
2- bunları sabah akşam tekrar edip, yazıp kutuya atıyorum.
3- Yüksek benlikle bağlantı için, sabah akşam medi yapıyorum 15 dakika
4- Günde ara ara 17 sn. tekniğini uyguluyorum (iyi hissetsem de hissetmesem de)
5- Problem yaşarsam (endişe gibi) 3 dk ayırıp; problemle bağlantımı kesip, niyetimi olmuş gibi düşünüp duygusunu hissediyorum, ve bunun için teşekkür ediyorum. / ve cümleleri kullanarak kendime gerçeği hatırlatıyorum
6- Bir de mantra olarak "Nasıl Hizmet Edebilirim?" diyorum.

Niyetim olunca kutudan gerçekleşen niyet kağıdımı çıkarıp denize atıyorum...

Benim 2 farklı niyetim var biri işle ilgili diğeri, medeni durum değişikliği:=) ikisini aynı anda istemek enerjiyi dağıtır mı? Yani evrenin bir konuda çalışması mı daha avantajlıdır, yoksa 2 ya da 3 farketmez mi onun için:=))
Gulba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2011, 01:48 PM   #129 (permalink)
Teğmen

can_can_ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
117 Mesajinıza toplam 523 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
can_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nice

Herkese Merhaba,
Öncelikle bu güzel bilgiyi bizimle paylaşan kişiye sonusz teşekkürlerimi sunuyorum ve iyiki varsın diyorum.Kafamdaki netleşmemiş şeyleri netleşmesine ve inancımın daha da fazla olamsına sebep oldun.çok teşekkür ederim iyiki varsın.
Ama sormak istediğim bir kaç bir şey var bana bu konuda yardımcı olmak isteyen olursa çok sevinirim.
niyetlerimi aynen teknik no .1 niyet yazma daki gibi yazdım ne istiyorsam kendime göre uyguladım içimden ne geliyorsa ne istiyorsam onu yazdım.niyette isim vermek tarih vermek şeyler yazabiliniyordur herhalde mesela benim bir mahkemem var onun tarihi saati belli gelecek kişi belli onu isim ve tarihi ile belirtmem yanlış mı acaba onda netllik yaşayamıyorum.birde ilişki konusunda hayatımda olan kişinin ismini versem onu yaşıyorum ve hissediyorum sonuçta bundada net değlim.birde

kutuya atılacak niyetlerin her gün aynısı nı yazıp atmanın bir sakıncası varmı niyetleri her gün hissederek yazılıyor bu soru saçma oldu galiba :))

15 dk meditasyonu tam olarak açıklarmısınız.ne şekilde bir meditasyon sadece nefes alış veriş mi mesela ?
birde ben şöyle birşey yaptım gün geçtikçe daha huzurlu,sağlıklı,mutlu,başarılı,buna benzer bir çok iyiliklerle dolu bir insan haline gelmek istiyorum.her gün daha da fazla olsun istiyorum onun için ben şu şekilde yaptım " gün geçtikçe daha mutlu olmayı seçiyorum" gibi bunu iyi cümleler ile zenginleştirdim.bu niyetemi giriyor yoksa seçim mi ?

biraz karışık oldu farkındayım ama inanın çok enerji doluyum ve bir an önce çalışmalarımı netleştirip yola koyulmak istiyorum :))))

sorularıma açıklamalı cevap veren olursa çok mutlu olucamm şimdiden teşekkür ederimmm.

Bu teknikleri uygulayan herkesin deneyimlerinide okumak çok isterim.
hepimizin istediklerimize kavuşma dileği ilee sevgiyle kalınn :)))

" Her yeni günün başlangıcında ve bitiminde sevdiklerimin ve kendimin sağlıklı nefes alarak hayata devam ettiğimizi bilerek yaşadığım için şükrediyorum. "

can_can_ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2011, 02:27 PM   #130 (permalink)
Teğmen

can_can_ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
117 Mesajinıza toplam 523 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
can_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nice

Helppp Meeeee:)

Yazılanlardan kafam çok karıştı.Seçim ve niyet arasında fark varsa bu farkı bana biri açıklayıscı bir şekilde anlatabilir mi?
kişisel gelişimim için sonu seçiyorumlarla biten olumlamalar doğrumudur.?
birde tezahür ettirmenin kaybolan sırrı ile açılan konularda kısa ve öz anladığımı söylemek istiyorum kendimce anladığım eğer yanlış anlamışsam doğrusu ile beni düzeltir ve daha açıklayıcı bir şekilde yazarsanız çok sevinirim

1.niyetler istekler yazılıyor.sabah akşam tekrar edilip ve yazılıp kutuya atılıyor.
2.kişisel gelişim seçimleri yazılıyor ve tekrarlanılıyor." gün geçtikçe daha mutlu olmayı seçiyorum gibi"
3.15 dk kısa medi (ben bu kısmı anlamadım meditasyon ama nasıl sadece nefes mi yoksa kullaklıkla dinleidğimiz mi)
4.17 sn iyi hissetme tekniği
5.her sabah ve akşam şükürleri dile getirmek.gün içinde akla gelen her zaman
6.3.dk güç molası
7.defter tutmak

kısa ve öz bumudur anlatılmak istenen
yani ben bu bilgileri printledim ve dünden beri tekrar tekrar okuyorum ve bu sabah çalımalarıma başladım.ama uygulamak için hemen haraete geçmek istiyorum.konu ile ilgili acill yardımm istiyorummm plaseeee :=))))

" Her yeni günün başlangıcında ve bitiminde sevdiklerimin ve kendimin sağlıklı nefes alarak hayata devam ettiğimizi bilerek yaşadığım için şükrediyorum. "

can_can_ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks