Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız E tkili İnsanların 1. Alışkanlığı: Ne söylediğinizin farkında olun - Söyledikleriniz kendinizi ne kadar etkili görduğünüzü anlatır. "Ben yapamam " yerine "Seçimimi yapıyorum" ya da " beni kızdırıyorlar " yerine " kendi duygularımı ifade ediyorum " demek çok daha iyidir. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-03-2012, 10:45 PM   #1 (permalink)
Teğmen
 
ffigenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 36
Tesekkür: 118
34 Mesajinıza toplam 248 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ffigenn is an unknown quantity at this point
Standart ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

Etkili İnsanların 1. Alışkanlığı: Ne söylediğinizin farkında olun - Söyledikleriniz kendinizi ne kadar etkili görduğünüzü anlatır. "Ben yapamam " yerine "Seçimimi yapıyorum" ya da " beni kızdırıyorlar " yerine " kendi duygularımı ifade ediyorum " demek çok daha iyidir.

Etkili İnsanların 2. Alışkanlığı:Kendinizi geliştirmek için zaman ayırın- Kimliğinizi, fiziksel, sosyal, duygusal, zihinsel ve ruhsal yönlerinizi, düzenli olarak mantıklı ve dengeli bir şekilde geliştirin.

Etkili İnsanların 3. Alışkanlığı:Bedeninize özen gösterin- Doğru besinler alarak, yeteri kadar dinlenerek ve düzenli egsersiz yaparak bedeninizle ilgilenin. İyi bir egsersiz programı bedeninize dayanıklılık , esneklik ve güç kazandırır.

Etkili İnsanların 4. Alışkanlığı : Ruhunuzu canlandırın- Meditasyon yapın, dua edin, sizi motive edecek kitaplar okuyun. Tabiat ana ile bütünleşin. Böylece günlük hayatın huzur bozan karmaşasından kendinizi uzak tutmaya çalışın.

Etkili İnsanların 5. Alışkanlığı : Sosyal ve duygusal yönünüzü canlandırın- Güvenilir kişilerle ilişki kurun. Özdeğerlerinizin kaynağına ulaşmak için kendinizle bütünlüğünüzü sağlayın. Böylece huzurunuz artacak, yani hayatınız doğru ilkeler ve değerler ile uyum içinde olacaktır.

Etkili İnsanların 6. Alışkanlığı :Zekanızı geliştirin - Kaç yaşında olursanız olun, zekanızı geliştirmeye devam edin. İlgilendiğiniz konularda dersler alın, edebi eserler okuyun, bir günlük tutun. Analiz ederek duşünmeyi öğrenin ve kendinizi akıllıca ifade edin.

Etkili İnsanların 7. Alışkanlığı : Başkalarına mantıklı yollarla yardım edin- İşiniz, arkadaşlığınız ve hayır kurumları aracılığıyla başkalarına yardım edin. Tek düşünceniz, başkalarının hayatlarıyla ödüllendirilmek olsun. Gerçek amaç, tanımak değil, etkili olmaktır.

Etkili İnsanların 8. Alışkanlığı :Çevrenizdeki insanları etkili olmaya teşvik edin - Onlar kendilerine inanmasalar bile, siz inanın. Onları dinleyin ve kendinizi onların yerine koyun. Olumlu özelliklerini belirlemelerine yardımcı olun. Böyle yaparak diğer etkili insanlarla birlikte olma şansınız artar.

Etkili İnsanların 9. Alışkanlığı : Vicdanızı eğitin ve onu dinleyin - Gelişiminizin sürekliliği için öğrenmeli, kendinizi adamalı, uygulamalı ve aynı şeyi tekrar tekrar yeni baştan yapmalısınız.

Etkili İnsanların 10. Alışkanlığı :İçsel bütünlüğünüzü sağlayın - İçsel bütünlük, açık ve çaresiz kalma riski ile başa çıkabilmeniz için yeterli olan iç güveni sağlar. Bu prensipleri içselleştirmek , Kazan-Kazan'ın bolluk anlayışını geliştirmenize yardımcı olur ve alışkanlık 5in inanırlığını arttırır.

Etkili İnsanların 11. Alışkanlığı :Beyninizde yeni bir sayfa açın - Görsel yaratıcı ve sezgisel olan sağ beyinle analizci , mantıklı, sözel olan sol beyne aynı zamanda ulaştığınızda, beynininiz tamamen çalışıyor demektir. Diğer bir deyişle , beyninizde fiziksel bir enerji oluşur.

Etkili İnsanların 12. Alışkanlığı :Kendi içinizde bütün olun - Hakaretleri kişisel algılamayın, olumsuz enerjiyi bir kenara bırakıp başkalarının iyiliklerini görün. O iyiliği , ne kadar farklı olursa olsun, kendi bakış açınızı geliştirmek ve ufkunuzu genişletmek için kullanın.

Etkili İnsanların 13. Alışkanlığı :Sinerjinin ruhunu anlayın - Basit tarifi ile sinerji, bir bütünün kendi parçalarının toplamından daha büyük olması diye açıklanabilir. Bu demektir ki parçalar arasında ilişki kendinden ve kendi içindendir, yardımcıdır, güçlendirendir, birleştirendir ve heyecan vericidir.

Etkili İnsanların 14. Alışkanlığı :Farklılıklara değer verin - İnsanlar arasındaki farklılıkları değerlendirmek sinerjinin özüdur. Gerçekten etkili olan kişiler, kendi bakış açılarındaki kısıtlamaları fark edecek kadar alçakgönüllü olur ve başkaları ile ilişkilerinde sunulan kaynakları takdir ederler.

Etkili İnsanların 15. Alışkanlığı :Karşınızdaki kişinin durumunu göz önunde bulundurun - Bir daha başkası ile anlaşmazlığa düştüğünüz ya da fikir ayrılığı yaşadığınızda , o kişinin düşüncelerini anlamaya çalışın. Bu hususları yaratıcı ve yararlı şekilde ifade edin.

Etkili İnsanların 16. Alışkanlığı:Özel İlişkiler kurun - Zaman ve yöntemler yerine ilişkiler ve sonuçlarına odaklanarak, etki alanınızda bulunan kişiler için daha iyi bir dinleyici, eğitmen ve danışman olabilirsiniz. Etkiniz, çevrenizdekilerle birlikte hissedilir derece artacaktır.

Etkili İnsanların 17. Alışkanlığı :Kazan-Kazan ilişkileri kurun- Güven, kazan-kazan ilişkilerinde temeldir. Siz başkalarına güvendiğiniz, başkaları da size güvendiği için samimi olabilir, kartlarınızı açık oynayabilirsiniz. Olaylara değişik açılardan baksanız bile herkesin bakış açısını anlamaya gayret etmelisiniz .

Etkili İnsanların 18. Alışkanlığı :Etki alanınıza odaklanın - Proaktif insanlar, etki alanlarına odaklanır ve yapabilecekleri şeyler üzerinde çalışırlar.

Etkili İnsanların 19. Alışkanlığı :İnisiyatifi elinize alın - İnisiyatifi ele almak itici, tiksindirici ya da kırıcı olmak değildir; başkalarına fırsatlar yakalayabildiği ve problemlerini çözebildikleri güvenli bir ortam yaratmak anlamına gelir.

Etkili İnsanların 20. Alışkanlığı :Eleştiren değil, örnek olun - Başkalarının zayıf noktalarına suçlayıcı biçimde değil, şefkatle yaklaşın. Önemli olan onların ne yaptığı veya ne yapması gerektiği değil, sizin bu duruma verdiğiniz tepkidir ve yapmanız gerekenin ne olduğudur.

Etkili İnsanların 21. Alışkanlığı : Söz verin ve sözünüzde durun - Proaktif olmanın en açık göstergesi kendinize ve başkalarına verdiğiniz sözleri tutmaktır.

Etkili İnsanların 22. Alışkanlığı : Harekete geçin ya da başkaları sizi harekete geçirsin - Herhangi bir durumda harekete geçme sorumluluğu size aittir. Harekete geçirilmeyi beklersen harekete geçirilirsin. Her iki yolda da gelişme fırsatı vardır.

Etkili İnsanların 23. Alışkanlığı : Hayatınızın sorumlulugunu alın - Proaktif insanlar, içinde bulundukları durumları, koşulları ya da davranışlarına sebep olan etkenleri suçlamazlar. Davranışlarının, kendi seçimlerinin sonucu oldugunu bilirler.

Etkili İnsanların 24. Alışkanlığı :Ufkunuzu genişletin - Ufkunuzu genişletecek deneyimler için dış etkenleri beklemek zorunda değilsiniz. Bunu, cenaze töreninizi (insanların sizi övdükleri) emekliliğinizi ve ailenin bir ferdinin ölümünü gözönüzde canlandırarak da yapabilirsiniz.

Etkili İnsanların 25. Alışkanlığı:Ulaşmak istediğiniz en büyük hedefi belirleyin - Güne hedefinize ulaşmak için bilinmesi gereken şartları ve değer yargılarını değerlendirerek başlayın. Böylelikle her gün, hedefinize bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Etkili İnsanların 26. Alışkanlığı :Rollerinizi ve hedeflerinizi belirleyin- Hayatınızın farklı alanlarında oynadıgınız özel rolleri belirleyin. Uzun dönemde bu rollerden ne elde etmeyi planladığınızı düşünün. Roller ve hedefler kişisel misyonunuza şekil verir ve onu yönlendirir.

Etkili İnsanların 27. Alışkanlığı :Kişisel misyonunuzu geliştirin - Düşünme ve eyleme dönüştürme prensiplerine odaklanın; yaşam felsefenizi, kim olmak ve neleri başarmak istediğinizi, yazılı olarak ifade edin.

Etkili İnsanların 28. Alışkanlığı :Olumlu düşünün ve imgeleyin - İçinde kişisel, olumlu ve şimdiki zamanda geçerli olan duygusal afirmasyanları yaratın. Her gün bu afirmasyonların gerçekleştiğini imgeleyin. İçinde bulunduğunuz durumun ve tavırlarınızın daha iyiye gittiğini göreceksiniz. Hayalini imgeleyebildiğiniz her şey gerçekleşir. Gerçek = Zaman + Hayal

Etkili İnsanların 29. Alışkanlığı :Beyninizin tamamamını kullanın - Beyninizin baskın olan tarafinı kullanmak yerine, her iki tarafın da iletişim yeteneğini geliştirin ki herhangi bir durumda neye ihtiyaç duyulacağını hissedip çözüm için uygun araçları kullanabilin.

Etkili İnsanların 30. Alışkanlığı :Odak noktanızı belirleyin - Hayatınızın paramı, aile-iş-mi, eğlence mi, mal-mülk veya inanç mı, arkadaş, ya da düşman mı yoksa ben merkezli mi olduğuna karar verin. İdeal olan, sürekli olarak güven, rehberlik, akıl ve güç aldığınız net bir odak noktası yaratmaktır.

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

__________________

Güzel bakan, güzel görür...
Güzel gören, güzel düşünür...

Güzel düşünen, güzel konuşur...
ffigenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2012, 10:46 PM   #2 (permalink)
Teğmen
 
ffigenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 36
Tesekkür: 118
34 Mesajinıza toplam 248 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ffigenn is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

Etkili İnsanların 31. Alışkanlığı :Haftayı planlayın - Haftalık planlar sizi beklenmedik olayları idare etmek, gerekirse randevuları değistirmek, ilişkilerinizi kurtarmak ve baskaları ile olan alışverişinizde aniden karşınıza çıkan olayların tadını çıkartmak için gerekli özgürlüğü ve esnekliği sağlar.

Etkili İnsanların 32. Alışkanlığı :Zamanı akıllıca planlayın - Önceden vermiş olduğunuz aylık ya da yıllık randevularınızı tekrar gözden geçirin ve hedefleriniz doğrultusunda ne kadar önemli olduklarına karar verin.

Etkili İnsanların 33. Alışkanlığı :Sorumluluğu devredin - Sorumluluğu iyi eğitilmiş, nitelikli kişilere vermek enerjinizi başka faaliyetlere yönlendirmenizi sağlar. Yetkileri dağıtmak, hem şahıslar hem de organizasyonlar için, büyümek demektir.

Etkili İnsanların 34. Alışkanlığı :Hayır demeyi öğrenin - Sizin için önceliği olan şeylere karar verin ve daha az önemli olan şeyler icin kibarca, gülümseyerek ama özür dilemeden, özgur irade ile hayır deme cesaretini gösterin.

Etkili İnsanların 35. Alışkanlığı :Kendinizi yönetin- Etkili yönetim, önemli işlere öncelik vermek demektir. Kendin için de etkili bir yöneticiysen, disiplininin içinden gelir; bu özgür iradenin sonucudur. Sen, kendi değerlerinin ve kaynağının temsilcisisin.

Etkili İnsanların 36. Alışkanlığı : Mantıklı öncelikleri sıraya koyun ve gerçekleştirin -Zamanı kullanma tarzı, zamana ve kişisel prensipler sonucu belirlenen önceliklere bakışın sonucudur.

Etkili İnsanların 37. Alışkanlığı : Kazan-Kazan'a destek olacak sistemler yaratın - Kazan-Kazan'ın işe yaraması için gerekli eğitim, planlama, fikir alışverişi, bütçe, şikayet ve telafi sisteminin sağlanması gerekir. Gereksiz rekabet etkiyi güçlendirecek işbirliğine çevrilebilir.

Etkili İnsanların 38. Alışkanlığı : Bolluk zihniyetini benimseyin - Bolluk zihniyeti, özdeğer ve özgüveninin sonucudur. Orada fazlası ile mevcut ve herkese yetecek kadar var olduğu inancına dayanır. Tercihlere, imkanlara, seçim yapma şansına ve yaratıcılığa kapı açar.

Etkili İnsanların 39. Alışkanlığı :Olgun olun - Olgunluk , kazan-kazan için gerekli olan cesaret ve farkındalık arasındaki dengedir. Olgunsanız dinlersiniz, empati ile anlarsınız ve cesaretle her şeye göğüs gerersiniz.

Etkili İnsanların 40. Alışkanlığı :Dürüstlüğünüzü koruyup geliştirin - Kendi içinizde dürüst olmak önemli bir değerdir. Değerlerinizi açıkça belirleyin ve kendi lehinize düzenleyin; bu değerler hareket noktanız olsun. Anlamlı sözler verip, anlamlı ilişkiler kurarak farkındalığınızı ve özgür iradenizi geliştiririniz.

Etkili İnsanların 41.Alışkanlığı :Örnek olun ve başkalarını etkileyin - verdiginiz örnek, karakterinizin dışavurumudur. Bu dışavurum sonucu insanlar içgüdüsel olarak size ve davranışlarınıza ya güvenir ya da güvenmez.

Etkili İnsanların 42. Alışkanlığı :Empati ile dinlemeyi bilin - Empati ile dinleme, anlama niyeti ile dinleme demektir. Böylelikle karşınızdaki kişinin değer yargılarını öğrenebilirsiniz. Olanlara onun gözüyle bakabilir, paradigmalarını ve gerçekten ne hissettiğini anlayabilirsiniz.

Etkili İnsanların 43. Alışkanlığı : Başkalarının gözunden bakın - Bir bireyin ya da organizasyonun , neye dayandığını ortaya çıkarın : Hedefleri nedir? Bakış açısı nedir? Başkalarının bakış açısını gerçekten göz önüne aldığınızda, fikir ve tahminlerimizin güvenirliğini önemli ölçüde artırmış oluruz.

Etkili İnsanların 44. Alışkanlığı :Önce problemi anlayın - İyi bir tavsiye ile her şeyi bir anda düzeltebileceğinizi duşünebilirsiniz. Ama önce sorunu anlamanız gerekir. Aksi takdirde başarılı olmanız zordur. Üstelik bu,kişilerle iletişim kurmanın da anahtarıdır.

Etkili İnsanların 45. Alışkanlığı :Zamanı bire bir ayarlayın - Patron , çoçuklar, eş, arkadaş ve çalışanlarınızla bire bir görüşüp konuşabileceğiniz fırsatlar yaratın. Dinlediğiniz zaman öğrenirsiniz, bu da yaratıcı çözümlerin ve doğal güvenin oluşacağı kapıyı açar.

Etkili İnsanların 46. Alışkanlığı :Sinerji ile İletişim kurun - sinerji ile İletişim kurulduğunda aklınızı, kalbinizi ve değerlerinizi yeni imkanlar, yeni çevreler ve yeni seçeneklerle doldurursunuz. İşlerin nasıl ilerleyeceğini bilmeseniz de içinizi heyecan, güven, macera duygusu kaplayacaktır.

Etkili İnsanların 47. Alışkanlığı :Beyninizde yeni bir sayfa açın - Görsel , yaratıcı ve sezgisel olan sağ beyinle analizci, mantıklı, sözel olan sol beyne aynı zamanda ulaştığınızda, beyniniz tamamen calışıyor demektir. Diğer bir deyişle, beyninizde fiziksel enerji olur.

Etkili İnsanların 48. Alışkanlığı :Tanımlayın ondan sonra harekete geçin- Tıp, hukuk, ürün tasarımı, mühendislik gibi çok alanda temel prensip , önce tanımlama, sonra harekete geçmedir aslında bu, hayatın tüm alanlarında geçerlidir. Ancak en etkili oldugu alan, kişisel ilişkilerdir.

Etkili İnsanlarin 49. Alışkanlığı :Ahlaki, mantıksal ve duygusal değerleri kullanın - ahlaki değerler güvenirliginizi, duygusal değerler hissetiklerinizle empatik yanınızı, mantıksal değerler mantığınızı ortaya koyar. Etkileşimlerinizde bu 3 niteligi kullandığınızda herkesin yararına olacak tüm gerçekleri ve altında yatanları dikkate almış olursunuz.

Etkili İnsanlarin 50. Alışkanlığı :Kazan-Kazan yaklaşımını benimseyin - Kazan kazan hayatı rekabet değil, işbirliği alanı olarak görur. Kazan-Kazan herkes için yeterli kazancın olduğu, bir kişinin başarısının hiçe sayılıp değersizmiş gibi görünmesinden olumlu hiçbir kazanç elde edilemeyeceği inancı üzerine kurulmuştur.

Etkili İnsanların 51. Alışkanlığı : Kazan-Kazan anlaşmaları yapın - Kazan-kazan anlaşmasında aşağıdaki 5 husus belirgindir :

1- Arzu edilen sonuçlar kabul edilir;
2- Kurallar tanımlanır;
3- Kaynaklar bulunur;
4- Sorumluluk alınır ;
5- Sonuçlar açıkça bildirilir.


Etkili insanların 51 Alışkanlığını bundan sonra hayatınıza sokmak artık sizin elinizde.

(Bunları hergün düzenli uygulayarak veya uygulamaya çalışarak olumlu alışkanlıklara dönüştürebilirsiniz; bu da sizi hem sosyal, hem özel , hem de iş hayatınızda daha etkili bir insan ve sonuçta bir lider olmanızı sağlıyacaktır.)


STEPHEN R. COVEY
__________________

Güzel bakan, güzel görür...
Güzel gören, güzel düşünür...

Güzel düşünen, güzel konuşur...
ffigenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2012, 10:57 PM   #3 (permalink)
Teğmen
 
Mirilli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2011
Bulunduğu yer: Enlem boylam farketmez :)
Mesajlar: 64
Tesekkür: 95
59 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mirilli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

Çok güzel paylaşım. Okudukça eksik yanlarımı gördüm geliştirmek gerek.
Teşekkürler...
__________________
İnsanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş.
Acaba seni merak etsem gelir misin?


Mirilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2012, 11:02 PM   #4 (permalink)
Teğmen
 
ffigenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 36
Tesekkür: 118
34 Mesajinıza toplam 248 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ffigenn is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

Bu yazıyı okuduğumda ben de çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim.
__________________

Güzel bakan, güzel görür...
Güzel gören, güzel düşünür...

Güzel düşünen, güzel konuşur...
ffigenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2012, 11:10 PM   #5 (permalink)
Teğmen
 
Mirilli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2011
Bulunduğu yer: Enlem boylam farketmez :)
Mesajlar: 64
Tesekkür: 95
59 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mirilli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

Alıntı:
ffigenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yazıyı okuduğumda ben de çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim :)
İyi etmişsiniz efendim. Bizleri bilgilendirdiniz. Benim eksiklerimi görmemde çok yararlı oldu. Bir kaç okumam sonrası nice eksiklerimde çıkabilir. Sağolun
__________________
İnsanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş.
Acaba seni merak etsem gelir misin?


Mirilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2014, 09:19 PM   #6 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,053
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

güncelliyorum
__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri ETKİLİ İNSANLARIN 51 ALIŞKANLIĞI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız E tkili İnsanların 1. Alışkanlığı: Ne söylediğinizin farkında olun - Söyledikleriniz kendinizi ne kadar etkili görduğünüzü anlatır. "Ben yapamam " yerine "Seçimimi yapıyorum" ya da " beni kızdırıyorlar " yerine " kendi duygularımı ifade ediyorum " demek çok daha iyidir. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:08 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.