Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Araba Kullanma Korkusu

Uyarılar

Araba Kullanma Korkusu Araba Kullanma Korkusu korkuyu yenme, korkularını yenmek, korkularını yenme, korkuları yenmek, korkuları yenme, çocukların korkuları, ünlülerin korkuları, korkunun gözleri, korkunun tanımı, korkusunu, çocuk korkuları, cocuk korkuları, insanların korkuları, korkunun tedavisi, çocukluk korkuları, korkuların tedavisi, korkunun sebepleri, korkunun nedenleri, korkunun içinde, bilinçaltı korkuları, korkuyu

araba kullanma korkusu

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Araba Kullanma Korkusu araba kullanma korkusu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Araba kullanma korkusu hipnoz cd'si için üst menüden sipariş cd bölümüne tıklayınız. ben araba kullanırken böyleyim. boşandığım dönemde ablamın zoruyla yazıldım direksiyon kursuna.adanada baraj yolunu yeni yapıyorlar, ineklerden ve bizden başka kimse yok ,vızır vızır kullanıyorum arabayı,birde vites takıyorum kamyon ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Araba Kullanma Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Araba Kullanma Korkusu nerededir kimdir Araba Kullanma Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Araba Kullanma Korkusu hipnoz Araba Kullanma Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Araba Kullanma Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Araba Kullanma Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

araba kullanma korkusu

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-04-2007, 11:58 PM   #1 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart araba kullanma korkusu

Araba kullanma korkusu hipnoz cd'si için üst menüden sipariş cd bölümüne tıklayınız.

ben araba kullanırken böyleyim. boşandığım dönemde ablamın zoruyla yazıldım direksiyon kursuna.adanada baraj yolunu yeni yapıyorlar, ineklerden ve bizden başka kimse yok ,vızır vızır kullanıyorum arabayı,birde vites takıyorum kamyon şöförleri ders verseler öğretemezler.iş sınavlara geldi başkomiserle yüz üzerinden yüz puan başarı.bir anons işittikki yazılı testi başarıyla verenler öğleden sonra direksiyon imtihanına girecekler.beni yaparsın yaparsın diye sürüklediler,yalnız asla söylemedikleri bir şey varki sınav şehir trafiğinde yapılıyormuş.sıra bana gelince çarnaçar bindim arabaya. güzelce çalıştırdım birinci vitese geçirdim.ikinciyi de başardım ve yanımdan son sürat bir araba geçti,ve benim araba sürat sarhoşu oldu zik zak çiziyor.komiser hanımefendi direksiyona hakim olun ve vitesi büyütün dedi,ben okadar kolaysa kendin yap dedim,yaptı.. alttan elini uzattı direksiyonu tuttu. debriyaja basın dedi bastım, vitesi büyüttü.tamam hayal hanım durun dedi önümüzde dönel kavşak var ben gittim kavşağın tam ortasında durdum ve adamın suratına bakmadan aşağıya inicem ki..hayal hanım burası biraz ayak altı oldu isterseniz başka yerde durun dedi...eee artık ehliyet gitti ya ben gayet sakin arabayı çalıştırdım vitese taktım dönel kavşaktan çıkar çıkmaz sinyali verdim ve mükemmel bir şekilde park ettim.iyi günler demeye bile yüzüm olmadığı için arabadan indim...bir baktım direksiyon hocam geliyor ve ehliyeti soruyor anneme küfür ediyor sandım yani siz olsaydınız bana ehliyet verirmiydiniz dedim.yaptığım onca salaklıktan sonra birde komserim ehliyet aldımmı? diye sormak yüzsüzlüğün daniskasıydı bana göre. değilmiş.hocam sordu ve komiserde şehir trafiğinde ders almam şartıyla verdi ehliyetimi.ilk arabamı ehliyetten on yıl sonra aldım tabii hemen on saatlik ders aldıktan sonra kullandım.uzun yolda komyon şöförleri için, şehir trafiğinde belediye şöförleri için ve birde bizi direksiyon başında görüp bu şimdi evde yemek yapsaya diyen en bi erkek abilar için boynum kıldan incedir ama yüzümün ifadeside böyledir

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Karibu likes this.
Alt 27-05-2007, 01:25 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
aybuke is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: araba kullanma korkusu

Ben hala araba kullanma korkusunu atamadım üzerimden..10 yıl önce aldım ehliyeti ama hala şehir trafiğine çıkamıyorum..Bu korkumun altında direksiyon çalışırken bir kez tarlaya, bir kez de bahçe duvarına girmiş olmamın etkisi vardır mutlaka :)

Bu korkumu nasıl yenebilirim? Ben de artık yollara akmak istiyorum :)
aybuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2007, 03:31 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili aybüke araba kullanma korkusunu araba kullanarak yenebilirsin( ne cevap ama)maalesef bu böyle bende araba aldığımda çok korkuyordum on saat ders aldım araba kullanmaya başlamadan önce,şehir içine gideceğim zamantaksiye biniyordum,bil bakalım ne oldu bu süreç içinde üç kaza geçirdim,hele bir tanesi takside kırmızı ışıkta beklerken, kendisini yolların fatihi sanan bir adam geldi arkadan vurdu ben iki üç hafta sırtıma çelik monte edilmiş gibi kıpırdayamadım,ama arabaya bindim ve kullandım,yavaş yavaş sürerek,bir gün kuşadasından eve dönüyorum eski yol, otoban yok henüz önümde tankarler sıra olmuş ben peşlerinde tıngır mıngır, polis durdurdu, ceza yazcakmış, şaşırdım iyide memur bey ben hız yapmadım ki,dedim, hanım efendi 40 km süratle gidiyorsunuz yavaş gitmekte hatadır deyince,ben eşekten düşmüşe döndüm.,neyse ceza yazmadı ama yazsaydı her halde guines rekorlar kitabına girerdim arabayı yavaş sürmekten ceza yiyen ilk insan olarak,ama böyle böyle korku bitti, şimdi tabiiki çok dikkatliyim,ama yüreğimi daraltan korku yok. hepimize saygılı sevgiler.
Alt 02-06-2007, 02:14 AM   #4 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
hanım efendi 40 km süratle gidiyorsunuz yavaş gitmekte hatadır deyince,ben eşekten düşmüşe döndüm.,neyse ceza yazmadı ama yazsaydı her halde guines rekorlar kitabına girerdim arabayı yavaş sürmekten ceza yiyen ilk insan olarak,ama böyle böyle korku bitti, şimdi tabiiki çok dikkatliyim,ama yüreğimi daraltan korku yok. hepimize saygılı sevgiler.
Bana yazacaklardır o zaman hala korkumu yenip direksiyon başına geçemedin en son 2002 de ehliyeti aldığımda geçmiştim 44
Alt 27-11-2007, 09:58 AM   #5 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neşeçakmak is an unknown quantity at this point

Ben de araba kulanma korkusundan dertliyim.13 yıl önce ehliyet aldım.6yıldır araba kullanıyorum.Araba kulanmasını çok seviyorum kendimden emin olmak için çok uzun ders aldım.Çokda güzel kulanıyordum.Silivriden dönerken tırların arasında sıkışıp kaldım .Kagıthanede arabayı viyadüğün üzerinde stop ettirdim .Kilitlenip kaldım.Telefon açıp yardım aldım .3 yıldır otabana cıkmıyorum.Önce bu konuyu savsakladım .Daha sonra nerden başlıyacagımı şaşırdım.Gittim direksiyon hocası tuttum otaban korkusunu yenmek için.Hoca iki kere gezdik .Abla parana yazık sen benden iyi araba kulanıyorsun dedi.Ama ben hala otabana cıkamıyorum. Şehir içinde çok güzel araba kullanıyorum hiç kaza yapmadım.otabana cıkınca araba yere yapışıyor kitleniyorum nefes alamıyorum.Nasretin hoca bana damdan düşeni getirin demiş.....Bu olay benim kabusum oldu.Peşinide bırakmıyorum ama ne yapacagımıda bilmiyorum.Özgüvenimi kaybetim .Nasıl kazanacagımıda bilmiyorum.İnşallah bir gün buraya ben otabanda araba kulanıyorum diyebilcem.......Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum Teşekürler
neşeçakmak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2007, 11:27 AM   #6 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

aynı korku bende de vardı ben o nedenle araba bıle almadım, sımdı sart oldugu ıcın tekrar 3 hafta ders aldım, korkunun ustune gıtmek lazım , bır de basına kotu bırsey gelecegı korkusunun yerıne keyıfle suruyorum duygusunu koymak gerek sıtede eft ve sedona teknıklerı uzerıne yazılara bır goz atın sevgıler tresor
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2007, 01:45 PM   #7 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

valaha hiç korkmuyorum araba kullanmaktan falan ama park yeri aramak beni çok rahatsız ediyor geriyor sinirlerimi... arabamı satalı 2 yıl oldu ama en yakın zamanda yeniden almak lazım sanırım
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2007, 11:22 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

bende araa kullanali 4. yiimdayim ama burada trafik oyle rahat ki!!! herkes kurallara uyuyor, her yer cizili, her kavsakta lambalar yani insanlar cok kolay kullanabilsin diye yapilmis adeta, abim geldi "burda araba mi kullanilir ya "" dedi!!!!

burasi fransa tabii ki, am ben donunce izmir de de kullanirim herhalde baska carem yok, herkes nasil kullaniyo???

iyi geceler
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2007, 11:26 PM   #9 (permalink)
suzzy
Guest

ciddi bir şekilde trafikten korkuyorumm...
ortalık psikopat kaynıyor resmen...
Alt 28-11-2007, 12:21 AM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

ben direksiyona geçtimmi..şiirler yazıyorum küfürden..yanımda oturan kişi yeni bir kültür geliştiriyor...arabadan indiğim zaman bakıyorum ooooooh pamuk gibi olmuşum..yumşacık stres falan kalmamış..ama otobüs ve kamyon şöfürü gürdümmü saygım sonzuz o abilere...otoyolda asla kamyon şöförü sollamam takılırım peşine tıngır mıngır...adama sinir gelir, kolunu camdan çıkarır bana geç diye sallarken yoluda öyle bir ayarlarki ben sanki prenses konvoyunda ilerlerlermiş gibi sollarım...tabii o kol sallayıştaki geeeeeeç diyen manayıda anlamazdan gelirim...buda benim onlardan intikam almamın bir başka yolu...cin ifrit oluyorlarya direksiyonda kadın gördülermi... ama araba alsam mutlaka yine ders alırım..

Bookmarks

Seçenekler
Stil