Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-11-2007, 09:58 AM   #5 (permalink)
neşeçakmak

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neşeçakmak is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: araba kullanma korkusu

Ben de araba kulanma korkusundan dertliyim.13 yıl önce ehliyet aldım.6yıldır araba kullanıyorum.Araba kulanmasını çok seviyorum kendimden emin olmak için çok uzun ders aldım.Çokda güzel kulanıyordum.Silivriden dönerken tırların arasında sıkışıp kaldım .Kagıthanede arabayı viyadüğün üzerinde stop ettirdim .Kilitlenip kaldım.Telefon açıp yardım aldım .3 yıldır otabana cıkmıyorum.Önce bu konuyu savsakladım .Daha sonra nerden başlıyacagımı şaşırdım.Gittim direksiyon hocası tuttum otaban korkusunu yenmek için.Hoca iki kere gezdik .Abla parana yazık sen benden iyi araba kulanıyorsun dedi.Ama ben hala otabana cıkamıyorum. Şehir içinde çok güzel araba kullanıyorum hiç kaza yapmadım.otabana cıkınca araba yere yapışıyor kitleniyorum nefes alamıyorum.Nasretin hoca bana damdan düşeni getirin demiş.....Bu olay benim kabusum oldu.Peşinide bırakmıyorum ama ne yapacagımıda bilmiyorum.Özgüvenimi kaybetim .Nasıl kazanacagımıda bilmiyorum.İnşallah bir gün buraya ben otabanda araba kulanıyorum diyebilcem.......Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum Teşekürler
neşeçakmak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla